Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  JiaYu G4S

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:23

LOGOUT.hu

JiaYu G4S Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) bazso18 válasza Timre (#2000) üzenetére


bazso18
tag

Igen, ilyet rendeltem Kínából. Itthon vettem töltöt meg usb kábelt, mert mint kiderűlt azt tették tönkre a gyermekeim miközben játszottak a telón töltés közben. Szóval a panelt nem kellett cserélnem, így megmaradt tartalékba, miután már meg lett rendelve, már meg is jött azóta. Szóval több ismerös töltőjével próbáld ki, lehet az usb kábel szakadt belűl, vagy a kábel csati része sérűlt ami nem látható. Remélem már érthető!? Az érintetnek szólt :)

[ Szerkesztve ]

(#2002) vegyszer válasza 7600 GS (#1999) üzenetére


vegyszer
addikt

Nem, olyanra gondoltam, ami a második akku töltéshez való... pl őrá gondoltam

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2003) DJGABI


DJGABI
addikt

aki stock 4.2 romon van: oroszoknál ez a Vlad9ck-féle [link] átvette a vezetést a szavazatokban a region-féle romtól. ugyanarra épül, de tovább van finomítgatva. egy próbát megérhet.

szerk: frissebb, AOSP-abb v1.1 [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2004) vegyszer


vegyszer
addikt

Valami nem stimmel nálam.

Este teló töltőn, reggel 3:40kor levettem, 100%
Mivel pár napja feltűnt, hogy jobban merül, mint szokott, gondoltam teszek egy tesztet, a meló helyen szekrényben kell a telót tárolni. Így repülő módba tettem, és egy fast reboot jött (akku 97%). Most, 150 perccel később 79%, úgy hogy repülő módban volt, kikapcsolt GPS, és kijelző mellett, és tőlem elzárva...

Na most kéne nekem is szetnézni, hogy mi is eszi az akkut. :( :W

Az akku statisztika semmi okosat mondani nem tud. Ötletek?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2005) cappa72 válasza vegyszer (#2004) üzenetére


cappa72
nagyúr

Lehet hogy ez eszi az akkut?
A talk5h is így járt; pár napja nem bírja rendesen az akku, reggel leveszem, este enni kér. Pedig egy hónapja a másfél nap sem volt ritka.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#2006) tonerz válasza vegyszer (#2004) üzenetére


tonerz
aktív tag

Én is egy ideje hasonlót tapasztalok. Pár óra használat után csinálok egy rebootot és 8-10%-al kevesebbet mutat az akku kijelző :F

(#2007) fa4hu válasza cappa72 (#2005) üzenetére


fa4hu
őstag

Melyik Play verzió? 4.4.3 alatt nem tapasztaltam még ilyet.

(#2008) DJGABI válasza vegyszer (#2004) üzenetére


DJGABI
addikt

egész éjjel wifin hagytam, minimális 1-2% volt a drain. [link] 4.2, a TF-féle kernellel.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2009) vegyszer válasza cappa72 (#2005) üzenetére


vegyszer
addikt

Én a spanyol 4.4.3 esetén kaptam fel a fejem, hogy estére a megszokott 45-60% helyett 5-10% fogadott. Vissza tettem az előtte lévő Nokiauser által finomhangolás áldozatául esett romot és az eredmény azonos. :(
Bár igaz, hogy egy óriási frissítés cunami zúdult rám a boot után. Lehet, hogy ott szállt el valami, az egyik frissítés után. Mindenesetre tiltottam a két sort. Köszönöm szépen a tippet :R

Azért az nonszensz, hogy 150 perc alatt repülőtéri üzemben 20% környékén merüljön... :W :W

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2010) cappa72 válasza vegyszer (#2009) üzenetére


cappa72
nagyúr

Köszönöm szépen a tippet
Igazán szívesen. Nekem sajna még nem volt időm még csak kipróbálni sem, csak véletlenül akadtam rá.
(Legfeljebb majd megint jól visszanézek ide, hogy mik is a tapasztalatok :K )

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#2011) DAVE_CH1


DAVE_CH1
tag

Felraktam a Chilapos Rom 4.4.2 needromról, egész jónak tűnik eddig.
Milyen recoveryt tegyek fel ami jó a 4.4-hez? A régi cwm: JY-G4S_140410__recovery működik ennél a romnál? Mentés készítés miatt raknám fel.

Xiaomi Mi3 / Mi5 Pro / MiNyóc / 14pro

(#2012) fudi2002 válasza DAVE_CH1 (#2011) üzenetére


fudi2002
veterán

Twrp-t írogatják, hogy az jó. Az van 4.4-es is. Amúgy az új képernyő driverest ugye? Illetve 09 hóból melyiket? Mer az utóbbinál nyűgösködnek, a hó elejit jobbnak érzik páran.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#2013) fudi2002


fudi2002
veterán

És most én jövök egy kérdéssel:

Kitekat alatt a témák hogy működnek? Külsős témák tölthetők? (4.2.2. alatt elvileg lehet, csak 10ből működött nekem 1,aztán feladtam) CM10 vagy hasonlatos témák műxenek? (már a gyorscsempéknél meg mindenhol)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#2014) fa4hu válasza DAVE_CH1 (#2011) üzenetére


fa4hu
őstag

Én ezt használom, visz mindent.

(#2015) DJGABI válasza fudi2002 (#2013) üzenetére


DJGABI
addikt

ha esetleg nincs benn témakezelő gyárilag, akkor exposed modullal is megoldható: [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2016) bazso18 válasza cappa72 (#2005) üzenetére


bazso18
tag

Ezt megcsinálva ismét 2% ment le éjszaka. Szóval úgy néz ki működik. Nekem a nokiauser által finomított 4.2.2 van fent. Köszi! Remélem nem okoz problémát hogy kiiktattam ezt a két dolgot. Eddig nem érzem a fontosságát.

(#2017) DAVE_CH1 válasza fudi2002 (#2012) üzenetére


DAVE_CH1
tag

4.4.2 G4S-20140927-1826499 teljesen jó! Amit észrevettem, hogy a szokásosnál jobban merül az akku. Memória kezelése sokkal jobb mint a 4.2-esé. Eddig elégedett vagyok, minden szépen működik.




[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi3 / Mi5 Pro / MiNyóc / 14pro

(#2018) fudi2002 válasza DAVE_CH1 (#2017) üzenetére


fudi2002
veterán

Mennyire jobban? Nálam jb 6 óra 3gvel, de sync off.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#2019) -h2o-


-h2o-
csendes tag

Sziasztok!

Van olyan jól működő ROM G4S-re, amiben van exFAT támogatás?

[ Szerkesztve ]

(#2020) fudi2002 válasza fudi2002 (#2018) üzenetére


fudi2002
veterán

Gps milyen?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#2021) fa4hu válasza DAVE_CH1 (#2017) üzenetére


fa4hu
őstag

Mivel tetted fel?

(#2022) sanyee75


sanyee75
tag

Sziasztok!
A feleségem G4SL-je dobálja el mindkét kártyán a hálózatot. Gondoltam egy másik ROM megoldja a gondot valaki ajánlotta ezt a ROMot de nem segített. Esetleg tudna ajánlani valaki G4SL-re egy másikat hátha az megoldja a problémát. Mindegy, hogy 4.2 vagy 4.4.
Előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#2023) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Ma reggel újra felélesztettem a táglát ! Ez volt az útolsó esélye neki ! ;]

(#2024) DAVE_CH1 válasza fa4hu (#2021) üzenetére


DAVE_CH1
tag

SP flash tools. Akkut papalja rendesen! Kb 2-3 nap atlagos nyomkodas mellett. (3-4 nap helyett 4.2) GPS meg nem tudtam mukodesre birni. (de az nem idegesit mert amugy is egy fos) Akku fogyas ellenere jo kis rom!

Xiaomi Mi3 / Mi5 Pro / MiNyóc / 14pro

(#2025) fudi2002 válasza DAVE_CH1 (#2024) üzenetére


fudi2002
veterán

Hujujj, akkuido nem yo. A lejebb emlitett play service szolgàltatás gyilkolást próbáltad?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#2026) vegyszer válasza fudi2002 (#2025) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem meggyógyult a két szolgáltatás tiltás után az akku fogyás. :)

Lehetséges, hogy még az este a spanyol 4.4.3 rom jön vissza, és tesztelem ott is a dolgot éteren...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2027) Spartaqs


Spartaqs
csendes tag

Gyors kérdés...
4.4.2.
helyhozzáférésben hiába nyomok a GPS-műholdakra folyton csak a pipát veszi ki be, minden leírásban On Off kapcsoló van. Nem tudok belemenni EPO A-GPS beállításokba.

(#2028) vegyszer válasza Spartaqs (#2027) üzenetére


vegyszer
addikt

Olyan már a 4.2 esetén sincs. De a Marketből ott az MTK GPS app. Az ugyanerre van.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2029) fudi2002 válasza DAVE_CH1 (#2024) üzenetére


fudi2002
veterán

Kipróbálsz valamit ha belefér idődbe?

build.propból kommenteld ki ezeket a sorokat és használd a telót egy teljes 100%-1% ciklusban:

ro.init.phonenumber_match=7 – Fix caller ID
wifi.supplicant_scan_interval=300 – Wifi performance
windowsmgr.max_events_per_sec=120 – Performance
ro.com.google.locationfeatures=1 – Fix agps and gps
ro.com.google.networklocation=1 – Fix agps and gps
debug.sf.hw=1 – gpu performance
persist.sys.ui.hw=1 – ui performance
ro.ril.power_collapse=1 – battery save
pm.sleep_mode=1 – battery save

Csak azért kértem, mert 4.2.2. alatt ezek nem segítettek, hanem merítettek, ugyanakkor az amúgy is folytonos rendszer nem lett még folytonosabb... :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#2030) DAVE_CH1 válasza fudi2002 (#2029) üzenetére


DAVE_CH1
tag

Gyors akku lemerülés az új Google Play szolgáltatások miatt (4.4.2)

"Az új Google Play szolgáltatásba betettek egy csomó dolgot, pl hordozható eszközök (Android Wear) támogatást. Az óta úgy zabálja az akksit, hogy még. Orvosolni kizárólag rootolt telefonon lehet, a Disable Service programmal. System fülön Google Play szolgáltatás, és ezeket kell letiltani: userpresenceservice (a közepén lesz valahol), configfetchservice (az elején)."

Ezeket a szolgáltatásokat kilőttem tegnap este. 35% kezdtem a napot, most per-pill 26%, átlagos használat, telefonálás +netezés. Úgy tűnik ezzel megoldódott az akku zabálás.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi3 / Mi5 Pro / MiNyóc / 14pro

(#2031) vegyszer válasza DAVE_CH1 (#2030) üzenetére


vegyszer
addikt

Spanyol 4.4.3 esetén is működik

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2032) Balazska7


Balazska7
csendes tag

Sziasztok!

Tetszik ez a telefon. Ötlet, hogy honnan lehetne legolcsóbban beszerezni most?
Safis webáruházról van valakinek tapasztalata? Milyen a garanciális ügyintézés? Meg szabad itt venni a telefont?

A következő választ kaptam tőlük, kérdés mennyire hiteles:
"A Jiayu telefonokra és az akkumulátorokra is egy év a szokásos garancia, amit biztosítunk.
A garanciális ügyintézés ideje a hibától függ. Amennyiben azonnal orvosolható, akkor gyors a szerviz, ha cserélni kell valamelyik alkatrészt, akkor a szerviz leterheltségétől függően 24-48 órán belül, kivétel, ha a szóban forgó csere alkatrészből pillanatnyi hiány van és az alkatrész a következő szállítmánnyal érkezik.
A szervizelést saját szervizünkben látjuk el itthon. Ha a készülék garanciális cseréje szükséges, azt is itthon intézzük."

(#2033) jiayug4suser


jiayug4suser
újonc

Sziasztok annyi lenne a problémám hogy töltenek le alkalmazást play rol de nem szedi le, és azt írja hogy nincs elég tarhely(holott van benne sd kártya és a telefon tarhelyen is bőven van még szabad hely.) egyébként kB. 4 hónapja meg van a telo és ezenkívül minden szuper.
Nem akarom a gyári beállítások vissza allitasat mert az letorol mindent(backupolni meg nincs értelme mert az visszarakna a hibát ugyanúgy

(#2034) jiayug4suser


jiayug4suser
újonc

Valaki segítsen plz :)

(#2035) Pubszon


Pubszon
veterán

Na srácok, alakul a dolog! :D

2014.09.24
15:04
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2014.09.28
23:35
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2014.10.07
08:43
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#2036) fa4hu


fa4hu
őstag

Zopo 998-ról portolt ROM. (Nem próbáltam.)

(#2037) Freiherr válasza Pubszon (#2035) üzenetére


Freiherr
őstag

Zsír,már csak a bürökrácián kell átverekednie magát.:)
Am nekem egyre jobban bejön ez a teló,méret,minőség,akksiidő nagyon egységet alkot számomra,persze kell rá egy jó rom is launcher-rel.

XXX

(#2038) buchbinder válasza jiayug4suser (#2033) üzenetére


buchbinder
csendes tag

ilyenkor segít ha elindítod Recoveryt és "wipe cache" majd "wipe dalvik cache"

ezután valószínűleg magához tér majd a teló. alapfeltétel, hogy ne gyári Recovery legyen rajta, hanem CWM vagy TWRP

(#2039) Pubszon válasza Freiherr (#2037) üzenetére


Pubszon
veterán

Ezeket majd én is végig fogom zongorázni. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#2040) DAVE_CH1


DAVE_CH1
tag

szívjon le!! [link]

Xiaomi Mi3 / Mi5 Pro / MiNyóc / 14pro

(#2041) vegyszer válasza DAVE_CH1 (#2040) üzenetére


vegyszer
addikt

Tégy egy próbát úgy hogy vedd le a hátlapod, és a telót pofára fektetve hagyd, hogy belője magát. Hátha utána jobb lesz

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2042) fudi2002 válasza DAVE_CH1 (#2040) üzenetére


fudi2002
veterán

Asszem hagyom a kitkatet, 4.2 alatt mûxik legalább.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#2043) nokiauser válasza DAVE_CH1 (#2040) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Rászántam magam én is a Kitkat-re, hát megdolgoztam vele rendesen, mire lett normális gps. Így viszont mintha 1-2 műholddal többel kommunikálna, mint 4.2.2-n. (@vegyszer: "buszmegálló"-ban 7 helyett 9)

(#2044) fa4hu válasza nokiauser (#2043) üzenetére


fa4hu
őstag

Melyik Kitkat-ot tetted fel? Hogy dolgoztad meg a GPS-t?

(#2045) vegyszer válasza nokiauser (#2043) üzenetére


vegyszer
addikt

Nem tudom, de a GPS műhódok azért jönnek mennek az égen. Ha nem volt extra gyors a recoveryben a restore, akkor azért az nem biztos, hogy teljesen objektív. Inkább jelzés értékű. Neked alu GPS antenna sufni tuning van benne?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2046) vegyszer válasza fa4hu (#2044) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem csak a SPAOSP (Spanish AOSP) 4.4.3 ROM alatt éledt fel a GPS. És mióta az akku gyors merülés bugot Cappa72 kolléga linkjének köszönhetően sikerült korrigálni, szinte tökéletes.

És, hogy miért nem az? Mert egy két alkalommal a Messenger kifagyott (mikor a háttérben volt) és csak a tájékoztató ablak jött fel róla, hogy vége... Rábökve persze szépen ment tovább.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2047) fa4hu válasza vegyszer (#2046) üzenetére


fa4hu
őstag

Én is azt használom, de sajnos nekem nem sikerült elindítani a GPS-t alatta a szokásos mókolással.

(#2048) sanyee75


sanyee75
tag

G4SL-re (1/4) valami romot tudtok e ajánlani a folyamatos hálózat eldobálás miatt?

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#2049) vegyszer válasza sanyee75 (#2048) üzenetére


vegyszer
addikt

A Needrom oldalán most volt fent KK ROM az 1/4GB os verzióhoz. Hátha...
JiaYu G4SL KK ROM

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2050) paulkaresz


paulkaresz
aktív tag

Sziasztok! kaptam egy gyári Jiayu tokot de bizonytalan vagyok mire jó pontosan.Segítene valaki? G4 van ráírva az elejére,az ebayon együtt szerepel a felsorolásban a tietekkel.Csak nekem kicsinek tűnik.

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  JiaYu G4S
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.