Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3851) madman22 válasza bandus (#3850) üzenetére


madman22
csendes tag

hát deh :DD

(#3852) norbiphu válasza bandus (#3850) üzenetére


norbiphu
senior tag

hát én még egy olyan vizsgán nem voltam ahol nem lett volna névsor ellenőrzés. :)

KMan: bemész vizsgára, miután megkaptad a lapot kisétálsz/rohansz vele és nem kell aggódnod a névsorért. ;]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#3853) Foxi


Foxi
senior tag

A mai fizika vizsgán mindenki megbukott. Úgytűnik a tanszéknek nem elég hogy 650 emberből kevesebb mint 50 kapott aláírást, mégtöbbet kell visszarántani :) Most erősen ők az aranytojást tojó tyúk az egyetemen ha azt vesszük, hogy 4 kredit*1200 ft plussz még egy pár 3000-es pótpót díj :D

(#3854) Drizzt válasza Foxi (#3853) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Csak nem Orosz állította összee a feladatsort? :D:D Ez még a vizsga első köre, az írásbeli volt?

Egyáltalán info szak? :D

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#3855) Foxi válasza Drizzt (#3854) üzenetére


Foxi
senior tag

A válasz az összes kérdésre: 42! Akarom mondani igen :D

(#3856) concret_hp válasza bandus (#3850) üzenetére


concret_hp
addikt

nem votl még olyan vizsgád ahol csekkolták a névsort? háhóóógy?
vagy ez csak nálunk viken szokás? mert a gtk-s tárgyaimon se jellemző, hogy ellenőriznének bármit is :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3857) bandus válasza concret_hp (#3856) üzenetére


bandus
veterán

lehetséges. én most hallok először arról, hogy vizsgán névsort ellenériznek..:D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3858) KMan


KMan
őstag

Valasz mindenkinek:
1. Nincs hozza fenn semmi, meg. (ha kihoznam, mert ezert megyek be, felraknam)
2. Ellenorzik a nevsort, nalam eddig mindig ellenoriztek, zhn is es most is fogjak.
3. Felkapni egyet, tanarurat felrelokni es elszaladni vele nem szerencses megjegyzi arcom aztan kovi felevben lesek mint a moziban.
4. Lehet telleg megkene neki mondani hagy probalhassam megirni,atlatszo hogy azert vagyok ott hogy kivigyem, eselyes egy olyan seggberugas hogy az audmaxbol az IB-ig repulok.
5. Spant megkerni hogy probalja meg kihozni es kap emiatt egy elegtent sem tul szerencses

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#3859) concret_hp válasza KMan (#3858) üzenetére


concret_hp
addikt

milyen tárgy ez?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3860) norbiphu válasza KMan (#3858) üzenetére


norbiphu
senior tag

milyen teremben írod, hogy nem lehet felkapni és elrohanni? beülsz hátulra, miután kiosztotta a tanár a lapokat és előrement, te fogod szépen és kimész hátul. legalábbis nálunk ezt csinálták fizikán és a varga kurva ideges is lett. :DDD
nincs ismerősöd aki megírja? kiosztásnál pl le lehetne fényképezni. :U

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#3861) KMan válasza norbiphu (#3860) üzenetére


KMan
őstag

audmax nem akarom hogy olyan vkit basszanak le akinek meglett az alairasa.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#3862) norbiphu válasza KMan (#3861) üzenetére


norbiphu
senior tag

és kit basznának meg miatta? randomra kiválasztanak egy usert?

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#3863) KMan válasza concret_hp (#3859) üzenetére


KMan
őstag

azt sajna nem irhatom le, egesz GTK vezerkar a ph-t olvassa :DDD

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#3864) KMan válasza norbiphu (#3862) üzenetére


KMan
őstag

hja random pont belevalasztanak abba a luzerbe aki eppen felvetelt keszit a vizsgarol egy ilyennel hogy kihozza nekem. :)

viccet felreteve nalatok nem szoktak mondani hogy sziguruan tilos elvinni, lefenykepezni, leirni, stb... automatikus elegtelen stb..

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#3865) norbiphu válasza KMan (#3863) üzenetére


norbiphu
senior tag

nem értem. bemész a terembe. leülsz a végére, várod szépen, hogy kapjál egy vizsgát (audmax, tehát jó sokan lesztek gondolom). névsorolvasás csak azután kezdődik (és az is a terem elején nagy valószínűséggel), és akkor te simán kisétálhatsz, nem? :F

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#3866) KMan válasza norbiphu (#3865) üzenetére


KMan
őstag

elmondom potzhn mivolt. bementem a terembe, tanarur ul az asztalnal, egyesevel ki kellett menni erte es nala a neptunbol kinyomtatott nevsort alairni. ott csekkolta hogy tenyleg te vagy-e, (nem ment korbe senkisem) es utana kaptal feladatlapot. erc? :U

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#3867) norbiphu válasza KMan (#3866) üzenetére


norbiphu
senior tag

hohohoho, nálunk is van névsor, de ilyen keménykedés azért nincsen ám. akkor visszavontam amiket írtam, úgy képzeltem el a dolgokat ahogy nálunk van minden vizsgán/zhn. akkor próbáld be a tanárúrnagyonszeretnémmegírnit ha nincs más. :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#3868) KMan válasza norbiphu (#3867) üzenetére


KMan
őstag

legjobb majd az lesz ha raszoknak arra hogy fenykepeket es videot keszitsenek.
meg elsoskent hallottam hogy nem eri meg mast bekuldeni a nevedben, mert volt 2 srac akik lebuktak, az egyik aki bement a masik helyett kirugtak, a masik kapott fel ev pihenot. mostmar kitaltak hogy legalab 3 nagyfelbontasu digikepet a teremrol 3 szogben es mutassa meg magat a foton kollega, vagy mondjuk a nevreszolo feladat es vizsgalapok a legjobb rendezve van mar kiosztas elott vki rossz helyen ul csuszik az egesz folotte levo tobbi sor, volt erre ment el 10 perc egy 45 perces zh-bol :)

reggel olvasok bye :R

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#3869) concret_hp válasza KMan (#3868) üzenetére


concret_hp
addikt

betekintés?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3870) Foxi válasza KMan (#3868) üzenetére


Foxi
senior tag

Villanyon volt idén ,hogy kiküldték telóval a feladatlapot egy gyereknek aki tudta a progot és kinn ült az I-ben a ZH alatt, meg is csinálták de lebuktak most várják a fegyelmit ha minden igaz. Vitéz nem viccel :D

(#3871) concret_hp válasza Foxi (#3870) üzenetére


concret_hp
addikt

sztem aki C-ből nem tud átmenni önerőből annak kb. semmi esélye nincs lediplomázni viken. infón abszolút semmi, de villanyon is nagyon kevés :U

btw hogy buktak le?

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3872) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Részmunkaidős állást szerintetek hol van értelme keresgélni? Mostmár szeretnék dolgozni, mert nagson jól jönne több pénz, mint amim van, de szeretném magam előkeríteni. karrier.bme.hu-n most csak teljes munkaidős állásokat látok. Mondjuk az állásbörzés ajánlatokat holnap átolvasgatom, valami mást még javasoltok?

Illetve hol találok NEM elsősorban programozó melót. :D Bár az is menne, csak más lehetőségek is érdekelnének.

I am having fun staying poor.

(#3873) KilgoreTrout válasza Drizzt (#3872) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

http://maszdisz.hu/ -t nézted már?

(#3874) concret_hp válasza Drizzt (#3872) üzenetére


concret_hp
addikt

könnyen gyorsba minden megoldás érdekel jelleggel nagyrészt programmer melókat lehet szerezni :(

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3875) bandus válasza Drizzt (#3872) üzenetére


bandus
veterán

www.schonherz.hu

Kman: ezen berosálok, én tényleg semmi ilyemit nem tapasztaltam :F priviben esetleg a tárgyat megírnád? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3876) KMan válasza Drizzt (#3872) üzenetére


KMan
őstag

eloszor azt dontsd el hogy a szakmadban akarsz-e dolgozni, aztan azt hogy mit, aztan azt hogy mennyit, utana azt hogy hol es mennyiert.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#3877) Foxi válasza concret_hp (#3871) üzenetére


Foxi
senior tag

Valahogy kiszúrta őket aztán őrjáratozott egyet az I-ben és hopp valaki pont a zh feladatsort pötyögte a gépén, aztán a bentieknél meg nagyjából egy az egyben ugyanúgy nézett ki minden még a javítások is, ezek alapján eléggé egyértelmű volt a helyzet. Én legalábbis így tudom a történetet.

Az tény, hogy a sem a C sem a C++ a legnehezebb dolog itt, de sokan szívnak vele főleg villanyon, a Vitéz féle nagyházik meg elég érdekesek tudnak lenni :D

(#3878) Drizzt válasza concret_hp (#3874) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Annyira azért nem sietős. :)

Többiek: kösz a linkeket, ki is ment a fejemből.

I am having fun staying poor.

(#3879) Mawyx válasza KMan (#3866) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ez azért kemény :U . Zh előtt és után kurzusmail, hogy mindenki jegyezzen meg vmi feladatot és gyűjtsd össze, csak összeáll a zh. Zh után teremnél megvárni a zh-zókat és megkérdezni milyen kérdések voltak, ha használhatnak saját fehér papírt, le is írhatják.

Szerk: voltam már én is zh felügyelni bme-n, voltunk 4-en, 5-en,de ez csak beijesztés volt. Néztük ki hogy puskázik és röhögtünk, az ember diákként nem is hiszi mi mennyire látszik és mi mennyire feltűnő :DDD . Nevet fel kellet íratni + vmi igazolványon lecsekkolni tényleg ő ül-e bent.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3880) bandus válasza Mawyx (#3879) üzenetére


bandus
veterán

jaa, erről beugrott, hogy matekvizsgán meg kellett keresni magam a névsorban, és aláírni :B
de más vizsgán egyelőre nem volt ilyesmi.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3881) Mawyx válasza Mawyx (#3879) üzenetére


Mawyx
senior tag

Egyik kiscsaj állandóan a zsebében matatott, zh végén odamentünk hozzá, hogy "Kollegina! Abból a valószínűleg nagyon finom cukorkából, ami a zsebében van, legközelebb mi is kérünk." :DD :DDD

bandus: 3ast kaptam Aszódiéknál, javítani nincs időm, a saját tárgyaimmal bíbelődök inkább.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3882) bandus válasza Mawyx (#3881) üzenetére


bandus
veterán

az teljesen korrekt, nálunk is a 3-as volt a leggyakoribb. magamon kívül pedig nem ismerek senkit, aki ötöst kapott volna :D nekem muszáj volt javítani az átlag miatt, hogy bekerülhessek a koliba, az albérletet rettentően utáltam..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3883) neduddki válasza KMan (#3863) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hst ezen sokigrhigtem:- )))

udv
neduddki

mod: msrmitn azon hogy:
1 mekkore tevedesben leldzel
2 eyg ferfiemb er hog ylehet ennyire paras es beszari:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3884) bdav válasza Drizzt (#3872) üzenetére


bdav
őstag

állásközvetítőnél pl. klikk

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#3885) norbiphu


norbiphu
senior tag

holnap lesz vmi, vagy a mindenki busy? mert akkor inkább keressünk olyan időpontot amikor többen ráérünk szerintem. nekem mondjuk a jövő hét nem lesz ilyen sajnos. :U

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#3886) neduddki válasza norbiphu (#3885) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

en 6-7ig tovabbra is gyilkolok, es utanna lehethogy meg lehe thogy eg kis munka:- (

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3887) norbiphu válasza neduddki (#3886) üzenetére


norbiphu
senior tag

akkor lehet célszerűbb lenne a vizsgaidőszak végén összefutni és meginni két pohár ásványvizet? ;] vagy vizsgaidőszak után is vizsgáztok? :DDD

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#3888) FehérHolló válasza norbiphu (#3887) üzenetére


FehérHolló
veterán

Vizsgaidőszak szerintem nem túlzottan nyerő. Én személy szerint nem tudom előre megmondani, hogy másnap mit fogok csinálni. Szerintem jobb lenne vizsgaidő után, vagy szorgalmi időszakban, amikor a társaság zöme Pesten lesz és nem vidéki otthonában.

Bár bandussal is van még egy függő H3 party. Már vagy 1 éve. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#3889) bandus válasza FehérHolló (#3888) üzenetére


bandus
veterán

:DDD

aztis jól összehoztuk. bár az első csúfos vereségem után kell is az idő felkészülni :o
/sztem azóta sem indítottam el a h3-at :D /
de akkor tegyük át vizsgaidőszak végére, vagy reghétre, és akkor az nagy valószínűséggel mindenkinek jó lesz.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3890) neduddki válasza norbiphu (#3887) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

en bidztos hogy itt leszek, meg raadsaul lesz 2hetes nyari birjunevelo het is ejropai korkapcsolassal amin en tartom a lapatnyelet ah elfarad:- )))

udv

neduddki

p.s. Vakvarnyu mi az a H3?

mod: nelm az hummer3 de ne hinne hogy nektei is az ill azzal jccanatok gepen:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3891) FehérHolló válasza bandus (#3889) üzenetére


FehérHolló
veterán

Jó, nem mi tehetünk róla, hogy egy LAN-on kívüli kliens csak egyik gépet látja a LAN-on belül lévők közül... Ez van.

neduddki: Heroes of might and magic 3, vagy valami ilyesmi a szép neve.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#3892) neduddki válasza FehérHolló (#3891) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ez volt mar 10 eve is vagy azegy elozo verzio volt? vmejikkel jaccotam en is akkoriban ano, de a koetkezo mar nem gyutt be

udv

neduddki

mod: en ijesmivel jaccotam ha jol emlexem ez meg a 2es: bof

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3893) FehérHolló válasza neduddki (#3892) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ez: [link]
Ha jól tudom, akkor '98-as, vagy '99-es.

Szerk.: Igen, az a kettes.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#3894) bandus válasza FehérHolló (#3891) üzenetére


bandus
veterán

nem kritika, vagy hibáztatás képpen mondtam :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3895) concret_hp


concret_hp
addikt

titeket még befolyásol valamiben hogy épp reghét/szorgalmi időszak/vizsgaidőszak van? :D
fiatalság... :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3896) neduddki válasza concret_hp (#3895) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat szeritnem engem leginkabb:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3897) concret_hp válasza neduddki (#3896) üzenetére


concret_hp
addikt

ez a kérdés a diákságnak szólt :P

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3898) neduddki válasza concret_hp (#3897) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

En az orok diak vagyok:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3899) KMan válasza neduddki (#3883) üzenetére


KMan
őstag

orulok hogy oromet szerezhettem

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#3900) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Hé jú!

lehet az egyetemen szerezni valahogy campusos vistát?
Nem akarok pénzt fizetni a telepítő dvd-kért, szóval van vmi hely, ahonnan le lehet tölteni, vagy valami rendszergazda/gazdasszony, akitől lehet kérni?
Vagy az is jó, ha letorrentezem, aztán meg a legláis kóddal aktiválom?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.