Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12551) Oppenheimer válasza EQMontoya (#12549) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Én tegnap este 6-kor utaltam, de még nincs a gyűjtőszámlán. Újra fel akarok venni egy szabvált, valami BME-s oldalon azt olvastam, hogy szeptember környékén írják ki érte a befizetést, de facebookon meg olyasmit olvastam, hogy felvételkor kell fizetni. Akkor hogy van ez?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#12552) salival válasza Cicero (#12550) üzenetére


salival
aktív tag

Vannak ütők ott, ha nincs ne vegyél. Nyilván nem a legjobbak de megfelelhet.

YNWA

(#12553) EQMontoya válasza Oppenheimer (#12551) üzenetére


EQMontoya
veterán

A hiba az ön készülékében van.
6 órás átutalás aznap már nem megy át gyron, szóval az szerintem csak holnap lesz ott. :)

Nyugi, díjat szerintem csak utólag tudnak érte kiírni.

Same rules apply!

(#12554) Oppenheimer válasza EQMontoya (#12553) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ha 1 nap alatt átfutna nekem is, akkor ma kéne megérkeznie. De szerintem is utólag írják ki, nem tudom miért írnak baromságokat facebookon.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#12555) Cicero válasza salival (#12552) üzenetére


Cicero
őstag

Na most ez jó, mert egy másik információm szerint nem adnak ütőt egyáltalán. Szóval hol az igazság, hol lehet ezt kideríteni? Van valami bme TESTNEVELÉS TANSZÉK vagy valami?

(#12556) Cicero válasza Cicero (#12555) üzenetére


Cicero
őstag

Állítólag oktatás sincsen? Tehát ha nem tudom megfogni a tenisz ütőt, akkor baszhatom? Ez egy kicsit azért felháborító, tekintve, hogy kötelezővé teszik.

(#12557) vans? válasza Cicero (#12556) üzenetére


vans?
őstag

Valaszthatsz vagy 50 fele sportot. :F

hábm bábm

(#12558) EQMontoya válasza Oppenheimer (#12554) üzenetére


EQMontoya
veterán

Szerintem napi egyszer könyvelnek: ami reggel ott van, azt jóváírják. Ez gyakorlatilag egy batch feldolgozás.
A probléma az, hogy a Te utalásod csak a reggel 8:30-as gyroval ment át, tehát kb. 9-re került a megfelelő számlára, így valszeg holnap reggel könyvelik le.

Same rules apply!

(#12559) Cicero válasza vans? (#12557) üzenetére


Cicero
őstag

Én voltam az a srác, akit utáltatok középsuliban, mert kiállt a labda útjából.

(#12560) bandus válasza Cicero (#12559) üzenetére


bandus
veterán

valahogy úgy rémlik, hogy nem csak és kizárólag labdás sportokból lehet választani. ugye te sem gondoltad komolyan, hogy biztosítanak a pálya mellé felszerelést, oktatót és labdaszedőt is? :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#12561) salival válasza Cicero (#12555) üzenetére


salival
aktív tag

Na, ebben a félévben voltam teniszen. Nekem van ütőm, meg rengeteget teniszeztem, szóval nekem az volt a gáz, hogy nem volt jó partnerem.
Amúgy van egy csomó kezdő/félkezdő és van egy jópár kezdőknek/félkezdőknek való ütő, hogy ne kelljen feleslegesen beruházni 10-15-20k-t.
Oktatás meg van, mindig min 4-5-6 ember tanulgat csak oktatóval.

YNWA

(#12562) Cicero


Cicero
őstag

Ne haragudj, de oktatás minimum el kéne, ha már kötelezővé teszik, elvégre azért van ott az a fasz, nem csak hogy a termet őrizze. Azt meg végképp nem szeretném megélni, hogy bekerüljek egy profi mellé, és a 60 perc szórakozásából 59 perc idegbajt okozzak. Elég volt az áltsulis és középsulis tesiórák megaláztatása.
De ezzel biztos csak én vagyok így 1000 emberből, tudom ám..

(#12563) Vasinger! válasza Cicero (#12562) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Vegyél fel spinninget, ott állítólag a társaság se utolsó. ;)

(#12564) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Én nekem adtak a hét dioptriám miatt fasza felmentést. :K

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#12565) EQMontoya válasza Cucuska2 (#12564) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nekem csak 4.25 van, de azért toltam ezt-azt, bőven.
Igazából ürügy, ha akarsz sportolni, nem akadály. Pedig én sem kontaktlencsézek. Nyilván focizni nem veszem fel a 100k+-os szemüveget szétfejelni. :D

Same rules apply!

(#12566) peter9228


peter9228
aktív tag

Anal2-re tudtok jó gyakvezet ajánlani? Aki az anal1-en volt nagyon nem volt jó szerintem, úgyhogy most inkább máshoz megyek.

(#12567) veector válasza peter9228 (#12566) üzenetére


veector
senior tag

Richlik <3

(#12568) Cicero válasza peter9228 (#12566) üzenetére


Cicero
őstag

Kinél voltál? A stubnya még tart gyakokat? (ha igen, őt kerüld)

[ Szerkesztve ]

(#12569) vans? válasza Cicero (#12559) üzenetére


vans?
őstag

Atletika, uszas, kondi, spinning, falmaszas? (off: most nezem, hogy teqball is van mar :Y )

hábm bábm

(#12570) Cicero válasza vans? (#12569) üzenetére


Cicero
őstag

Atlétikát utálom (középsuli náci tesitanár), vízi sportok meg sajna nem jöhetnek szóba, hidrofóbiám van. Kondi, spinning, falmászás. Nem a felhozatal miatt panaszkodom, csak felbaszott, hogy kötelező, ráadásul számomra elég lehetetlen időpontokban van. Nem baj, legalább megtanulok korán kelni...

Még jó, hogy kirúgtak, mert különben 4 kötelező tesi kellene :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12571) salival válasza EQMontoya (#12565) üzenetére


salival
aktív tag

Rohadt jó sportok vannak ingyen vagy potom pénzért, bűn kihagyni ezeket a lehetőségeket.

YNWA

(#12572) tototos


tototos
őstag

Na én is befejeztem az egyetemi tanulmányaimat (doktorit nem tervezek). Visszagondolva az elmmúlt 15 félévre, nem fog hiányozni :DDD Főleg nem a mesterképzés.

(#12573) EQMontoya válasza salival (#12571) üzenetére


EQMontoya
veterán

Később meg visszasírja az ember. Most, hogy elég sokat melózom évek óta, jól esne a mozgás, de sokszor nincs rá idő.

Same rules apply!

(#12574) Cicero


Cicero
őstag

Fél óra és lehal a neptun.

(#12575) vans? válasza Cicero (#12574) üzenetére


vans?
őstag

"Ezért minimális felhasználói limittel kell indulnunk. Ezt a limitet azonban fokozatosan, apró lépésekben, ahogy a rendszerünk bírja, felemeljük úgy, hogy előbb-utóbb mindenki (akár több ezer hallgató) be tudjon lépni." ;]

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#12576) Cucuska2 válasza vans? (#12575) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én 17.55.10 körül próbáltam belépni, már akkor sem engedett.

Na mondjuk én pont nem sietek, csak kis létszámú/kevéssé népszerű tárgyakra repültem rá, egyik sem telik be, de na, le akarom tudni gyorsan.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#12577) vans? válasza Cucuska2 (#12576) üzenetére


vans?
őstag

Egy-ketten meg szinten raprobaltak akkor valoszinuleg. :)

hábm bábm

(#12578) ZavaBalazs válasza Cicero (#12570) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ping-pong?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#12579) Oppenheimer válasza ZavaBalazs (#12578) üzenetére


Oppenheimer
veterán

áhh, abba labda van ;] :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#12580) vans?


vans?
őstag

Rekordidot mentem, fel oran belul minden felveve.

hábm bábm

(#12581) ZavaBalazs válasza Oppenheimer (#12579) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ha az ember nagyon el akarja linkeskedni, le lehet hozni egy félévet anélkül, hogy labdához érne. kötelező 5 kör futás az elején, aztán beállni forgózni, és mindig elsőként elbaszni. ;]

amúgy viccet félre, szerintem jó lazítós tesi a ping-pong. 2 félév tapasztalata alapján profiként sem kötelező érkezni, van totál kezdőtől az asztaltól 2 méterre álló mindent lecsapósig minden egy 20 fős csoportban, mindenki meg tudja találni a saját kaliberét.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#12582) koxkids


koxkids
őstag

Ez most gyorsan ment... :U
Most majd jönnek a dícsérő levelek, hogy a sok munka meghozta gyümölcsét.. ;]

(#12583) Cicero


Cicero
őstag

Nem tudjátok, hogy szabválnak csak az számít, amit a neptun kidob a szabadon választható tárgycsoportba, vagy minden szabvál tárgy? Mert ha csak az, akkor nagy szarban vagyok :DDD

(#12584) vans? válasza Cicero (#12583) üzenetére


vans?
őstag

Szabvalnak barmit felvehetsz.

hábm bábm

(#12585) Bling95


Bling95
őstag

na basszus en meg itt szenvedtem azzal a par targgyal amit kidob mintaterv szerint szabvalnak :D

Meg 1 valamit kell keresnem.

[ Szerkesztve ]

(#12586) wmarci


wmarci
senior tag

Sziasztok!

Kozleken szereztem alairast matek A3bol, de a vizsga nem lett meg, es most vettem fel vizsgakurzust. Az lenne a kerdesem, hogy tavasszal annal az eloadonal fogok vizsgazni ami A2-n volt vagy ami nekem volt ebben a felevben? Ez hogy szokott mukodni?

Koszonom

(#12587) Burt1793 válasza wmarci (#12586) üzenetére


Burt1793
veterán

Szia!

Gondolom annál fogsz vizsgázni, aki be van írva a vizsgakurzus mellé a neptunban.

(#12588) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Hali!
Vannak GTK-s tárgyak, amit fel szeretnék venni, csak a Neptun nem engedi felvenni. Nem is írja ki nekem, hogy a kurzus egyáltalán elindult volna. Ilyen esetben kihez kéne fordulni?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#12589) Burt1793 válasza Cucuska2 (#12588) üzenetére


Burt1793
veterán

Helló!

Ha nincs keresztfélév a tárgyból, akkor nem lesz kiírva a kurzus.

(#12590) Cucuska2 válasza Burt1793 (#12589) üzenetére


Cucuska2
őstag

De vannak jelentkezve emberek rájuk, csak nekem jelöli nem meghirdetettnek.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#12591) 0xmilan válasza Cucuska2 (#12590) üzenetére


0xmilan
addikt

Most még előzetes tárgyfelvétel van, csak GTK-sok tudják felvenni. Hétfőtől lesz megnyitva a többi karnak is.

(#12592) Cicero


Cicero
őstag

Fizikai anyagtudomány (BMETE12MF02) -t csinálta valaki? Vagy Dr. Réti Ferenccel volt előadása, tapasztalata?..

(#12593) Livius válasza Cicero (#12592) üzenetére


Livius
őstag

Ha vegyész vagy fizikus vagy, akkor nem lehet gond megugrani! (Fizikus MSc köt. vál. tárgy ez, én úgy tudom)

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#12594) Bling95 válasza Livius (#12593) üzenetére


Bling95
őstag

Es gepeszes anyagismeret tudassal? Vonzo a 3 kredit de parazok tole

(#12595) Livius válasza Bling95 (#12594) üzenetére


Livius
őstag

Én úgy tudom, hogy a Réti Feri alapesetben egy vegyészmérnök, ezért többet dumál a polimerekről, képződési entalpiáról, entrópiáról, mint a Schrödinger egyenletekről és Bloch függvényeiről meg mondjuk a kristályok miller indexeiről. Vegyészes íze van eléggé az előadásnak, állitólag.

Jah, ami még figyelembe vehető, hogy a tárgyleírásban a számonkérés valami önálló munka! Nah, ez már nem így van tutira. Akiket ismerek, hogy megcsinálták ezt Fizikus MSc-én, azoknak valami vizsga ZH volt már helyette.

Szóval szerintem összességében vagy Kémából kellenek jó alapok vagy Fizikából, de majd rátudok kérdezni, hogy részeltesen mennyire vészes a tárgy.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#12596) Livius válasza Bling95 (#12594) üzenetére


Livius
őstag

[link]
Jah, igen, itt vannak ZH-k és előadás fóliák amiből lehet már tájékozódni.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#12597) Cicero válasza Livius (#12596) üzenetére


Cicero
őstag

ezeket csak bejelentkezessel lehet letolteni? am energetikat tanulok gepesz karon, kb nekunk is gepeszes anyagismeret ment le...

[ Szerkesztve ]

(#12598) koxkids válasza Cicero (#12597) üzenetére


koxkids
őstag

A fájl neve felett van a "Letöltés" link.. ;)
Elég komoly a design :DDD

(#12599) Cicero válasza koxkids (#12598) üzenetére


Cicero
őstag

:DDD
Nem tűnik amúgy vészesnek, a zh kérdéseket most meg tudnám válaszolni, szóval hm..

kösz az infót Livius

[ Szerkesztve ]

(#12600) Cicero


Cicero
őstag

Energetikusként fel sem lehet venni, "Végső követelmény: Kepzes("_N-M%")", ez milyen szak? Amúgy kurvajó, hogy kiküldik 20 ezer embernek a tárgyukat, miközben van követelmény rajta :Y :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.