Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Japán órák topikja (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Lauda


Lauda
félisten

Japán órák topikja ezennel nyitva. ;]

Szerintem ide ossze kene vonni ami nem svajci es nem kinai. Igy a svajci es a kinai oras topik sincs "rombolva" a hulladek seikoval es citizennel. :K :K

[ Szerkesztve ]

(#2) t_a_m_a_s válasza Lauda (#1) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

második! :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#3) berigazek


berigazek
őstag

Ámen :C :R

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#4) Spet válasza Lauda (#1) üzenetére


Spet
addikt

Remélhetőleg életképes(nek ítélik a modik és) marad :R

Top5 :P

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#5) Lauda válasza Spet (#4) üzenetére


Lauda
félisten

Azt gondolom ez csak igy eletkepes. :K

(#6) 485


485
aktív tag

Elég jó :)) (cseréltem a könyvjelzőt) ;)

(#7) terra052


terra052
őstag

Legyen akkor egy első kép is már benne :D

werkmania.hu

(#8) Szulita28 válasza Lauda (#1) üzenetére


Szulita28
senior tag

Jobb lett volna a korábban javasolt "Japán/német/orosz/microbrand-ek..." stb. cím. :U
Itt van például rögtön egy jó kis akció.

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#9) _stick_


_stick_
őstag

Dobjon össze valaki egy szép igényes összefoglalót, hogy belakott hatását keltse a topik. :)

(#10) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

én egy darabig nem írok asehová sem, az alábbit kiírtam a régi fórumra is, de hátha törlik, csak okulásképpen.

Mint a legrégebbi aktív tagja a fórumnak, hozzászólásom szerint (#171546) csabulaxi annyit még elmondanék, hogy mélységesen felháborít az a tény, hogy az később jövő, szintén japán és más divatórák után érdeklődőkből a pénzük alapján (van aki a fórumtagokén meggazdagodva) elititévé válva kipenderít mindenkit, elbitorol egy régi széles témájú fórumot, nem magának csinál egy sajátot azoknak a társaiknak akivel amúgy is összebratyizik máshol, hát az eszem faszom megáll...!!

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#11) Lauda válasza Szulita28 (#8) üzenetére


Lauda
félisten

A topikot barmikor at lehet nevezni, csak induljunk mar el valamerre, mert ami volt az kesz katasztrofa. Kell egy jo cim es egy osszefoglalo es kesz. De igy legalabb mindenki tudja hol a "helye." ;)

Maskent az is kerdes, hogy ami info volt a masik topikban pl seikorol, azt majd nem fogja megtalalni aki keres, mert ott nem fogja keresni.

[ Szerkesztve ]

(#12) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#2) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mert minden nem svájci csak második lehet :DDD

Annyira hiányzott a játszótér - és a reklámfelület - néhány mesehősnek, hogy kibulizták ezt a névváltást, még most se hiszem el :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13) TOZ


TOZ
addikt

Subscribe.

(#14) knoxhu válasza TOZ (#13) üzenetére


knoxhu
senior tag

Hú ez de szép. :)

Az előző, hol érdemes Seikot venni kérdést kiegészíteném Citizennel is.

Upsz, most látom az másik topik volt :D

[ Szerkesztve ]

(#15) gipsztigris válasza csabulaxi (#10) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ne is törődj vele! Az egész ország is ilyen, miért lenne más egy fórum. Én is jól felb@sztam magam rajta, de rájöttem, hogy nem ér az egész annyit, hogy mérgelődjünk. A sok sznob pedig hadd játszadozzon egymás pöcsével! :DD

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#16) #42007296


#42007296
törölt tag

Sziasztok itt is ! :)

Hétvégén a baráti társaságom meglepett egy bulival és ajándék is járt hozzá :C :DD
Egy óraforgatót kaptam :D
/ az egyik Seikom került bele elsőként.

(#17) t_a_m_a_s válasza Lauda (#11) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Szerintem a topik összefoglalóba majd be lehet írni röviden az előzményeket, és hogy ott - a mai dátumig -
lehet keresni japán órákkal kapcsolatban is.

Ha beindul, szvsz ez lesz AZ Órás topik, a svájci maradjon svájci, a kínais meg kínai...

Holnap majd jól beletépünk...

(#18) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ez a gengsztertempó kicsit meglep...

Jött egy hangos kisebbség, aki talált egy balek moderátort, aki átvitte az akaratukat, amikor ezt a többség szóvátette nekiálltak gyalulni a hsz-eket, mintha minden szép és jó lenne, hát hogy egy klasszikust idézzek :D

Akkor, hogy ON is legyek, némi japo'rn:

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19) _stick_


_stick_
őstag

Azért is leírom dióhéjban, amit írtam a svájciban, de érdekes módon utána elkezdték törölni az off-okat, pedig milyen sokáig írtam, hogy enyhe hangvételű legyen. :B
Szóval, a legjobban az bánt engem mint 13 éves fórumozót, hogy egy ilyen döntést, meghoztak a kiebrudalt tagok előre értesítése, vélemény kikérése vagy egyeztetés nélkül, úgyhogy hogy sokan a "maradós" tagokkal jóban voltak (a látottakból leszűrtekből tapasztaltam) ezt én hátbatámadásnak hívtam. Megemlítettem a fórumot is, hogy egy ilyet megléptek, ezt ezelőtt 10 évvel biztos nem tudták volna összehozni.

Illetve javasoltam az érintetteknek, amit most is megerősítek, hogy lépjünk tovább, higgadtan, mert nem tudunk rajta változtatni, legfeljebb törölve lesz a hozzászólásunk, jobb esetben. ;)

(#20) Lauda válasza t_a_m_a_s (#17) üzenetére


Lauda
félisten

Azt gondolom, ha kitalalunk ennek a topiknak egy megfelelo cimet, helyreall a rend. A nyito hsz-ba, osszefoglaloba pedig be lehet kesobb tenni a masik topik linkjet, hogy ott is keressen aki keres, segitseget meg itt ugy is fog kapni az aktiv tagoktol.

Mercutio_ Neked van SNZH53-ad? Az lesz a kovetkezo oram azt hiszem. :C

[ Szerkesztve ]

(#21) _stick_ válasza Lauda (#20) üzenetére


_stick_
őstag

Szerintem legyen nem diszkrimináló hangzású, mint pl órakedvelők topikja.

(#22) Mercutio_ válasza _stick_ (#19) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hasonló hsz-em volt nekem is, az is ment a kukába, mert.....csak :DDD

Az szerintem nem kis dilettantizmus, hogy ezt egy hangos kisebbség áttolta a Ph modikon, aztán amikor rájöttek, hogy elbénázták jött az "eddig lehetett mérhgelődni, innnentől törlés" :C

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#23) Mercutio_ válasza Lauda (#20) üzenetére


Mercutio_
félisten

Volt, élőben még szebb mint a képen, t_a_m_a_s egyik haverjához került, "mert én továbbléptem" :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24) Spet


Spet
addikt

Na jól van szerintem ideje a háborgást szüneteltetni. :K

Inkább két dolog kellene, hogy életben tartsuk a topikot:
- topik moderátor
- összefoglaló.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#25) gipsztigris válasza Spet (#24) üzenetére


gipsztigris
addikt

Wizardot nem javaslom! :))

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#26) Lauda válasza _stick_ (#21) üzenetére


Lauda
félisten

Megkaptuk az engedelyt, szoval marad a topik es latom mar visszanevezodott a kinai oras topik is. :C

(#27) berigazek válasza Spet (#24) üzenetére


berigazek
őstag

Ki nyíotta meg a Topicot?

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#28) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

próbáljuk magunkat visszafogni (én is), hogy ne írjunk oda többet, derüljön ki ki(k) miatt kellett költöznünk!

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#29) radi8tor válasza Mercutio_ (#22) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jó lenne nem keverni a Topikgazdát a moderátorral. ;)
Mi amúgy a baj a Svájci, Japán, Kínai elnevezésekkel a topik címében?

⭐ Stella

(#30) Spet válasza gipsztigris (#25) üzenetére


Spet
addikt

Lauda-ra és fagyalllo-ra gondoltam első körben (előbbi személy, mert ő nyitotta topikot, utóbbi pedig jobban ért hozzájuk szerintem, mint mások)

berigazek: Lauda

radi8tor: Sok vizet ittem nah :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#31) sipi83


sipi83
aktív tag

Jelentkezem, akkor ide is.

Remélem mindenki odatalált, ahova akart.

(#32) Mercutio_ válasza berigazek (#27) üzenetére


Mercutio_
félisten

Igen, hülyeséget :K

:D

Spet: Nem tudom ki dobta össze a svájcis összefoglalót, de kérni kellene a hozzájárulását, hogy felhasználható legyen itt is, 3/4-e jöhetne ide, míg nem lesz végleges.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33) Szulita28 válasza Mercutio_ (#18) üzenetére


Szulita28
senior tag

Egész délelőtt ez ment, de nem jöttek rá, hogy mi a baja a többségnek. Amikor pedig elkezdték magyarázni nekik, jött a törlés :W

Lauda,
Viszonylag egyszerű az irány. Svájci luxus marad ott, kínai gagyi eddig se kellett, minden más itt.
Hogy mit hogy neveznek, az meg úgyis csak nekik fontos.

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#34) ricsik válasza radi8tor (#29) üzenetére


ricsik
őstag

Az, hogy van még német olasz, orosz és stb órák is, ennyi topicot meg nem kéne nyitni.

(#35) gipsztigris válasza Spet (#30) üzenetére


gipsztigris
addikt

Vicceltem! :)

Fagyallot vagy Laudat én is támogatnám.....ha lenne beleszólásom! :DD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#36) radi8tor válasza ricsik (#34) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De svájci azért mégis csak svájci. ;)

⭐ Stella

(#37) ricsik válasza radi8tor (#36) üzenetére


ricsik
őstag

:R :D

(#38) busman


busman
addikt

Szevasztok.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#39) berigazek válasza Mercutio_ (#32) üzenetére


berigazek
őstag

Visszaszívtam hamar :DD

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#40) fagyalllo válasza Lauda (#26) üzenetére


fagyalllo
őstag

Nehéz ügy a név, nem kellene innen kirekeszteni senkit se, de hogy a moderátorok se cseszegessenek, a régi mintájára japán és egyéb (ill. valami ilyesmi) lehetne a neve. Az összefoglalóba pedig már ki lehet fejteni, hogy minden jöhet (svájci is!), ami megüti a minőségi mércét. Az téma amúgy is marad a régi japán-orosz-svájci-kínai vonalon. Nem egészséges semmit se kizárni, mert pl. svájciak nélkül egyszerűen nem lehet órákról beszélni, onnan indult az egész.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#41) Szulita28 válasza fagyalllo (#40) üzenetére


Szulita28
senior tag

Ez már ilyen topikgazdai nyitóbeszéd volt. :)) Nem lehet, h te szervezted az egészet, hogy egy másik topikban gazda lehess?? ;] :DDD
De amúgy tökre egyetértek.

[ Szerkesztve ]

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#42) busman válasza fagyalllo (#40) üzenetére


busman
addikt

Támogatom! Jöhetnek a ruszki xarok is. :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#43) fagyalllo válasza Szulita28 (#41) üzenetére


fagyalllo
őstag

A halódó topikhoz is felkértek, akkor se vállaltam. :)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#44) Szulita28 válasza fagyalllo (#43) üzenetére


Szulita28
senior tag

Milyen halódó topikhoz? A Svájci órák-éhoz? :DDD

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#45) fagyalllo válasza Szulita28 (#44) üzenetére


fagyalllo
őstag

Hát nem? Néz vissza, történik ott bármi említésre méltó? Csak trollkodás, de az hamar kifullad. :)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#46) csƵ


csƵ
őstag

Mondjuk azt nem értem, hogy mi alapján törlik onnan a hsz-eket... Össze-vissza megy a moderálás.

(#47) Szulita28 válasza fagyalllo (#45) üzenetére


Szulita28
senior tag

De, csak beletelt pár mp-be, mire leesett. Mert ez jutott nekem is azonnal eszembe, csak azt hittem, volt egy harmadik topik is :D

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#48) busman válasza fagyalllo (#45) üzenetére


busman
addikt

Még nem fulladt ki...
Milyen dolog már,hogy lenyúlják a tartalmat...

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#49) moordavid


moordavid
aktív tag

Helló vekkertársak :)
Át lehetne nevezni a fórumunkat Japán és svájci órák fórumának... Ne érezzék olyan egyedül magukat ha elunták egymás valagának vakargatását :DD :DD :DD

"Like tears in rain."

(#50) fagyalllo válasza Szulita28 (#47) üzenetére


fagyalllo
őstag

Olyan kár, hogy melózni is kell fél szemmel, pedig ez sokkal izgalmasabb.
Vajon mikor jelennek meg az első fecskék? (csigák, öregek, ördögök...)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Japán órák topikja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.