Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#743) Sztripi válasza fokukac (#734) üzenetére


Sztripi
csendes tag

Na most nem azert kotozkodok, de megint olyasmiket olvasol bele a beszolasaimba amik ott nincsenek (lehet hogy kommunikacios problema). Koszovo lakossagi oszetetelerol nem irtam semmit sem. Ugye ott laknak albanok, laktak ciganyok (meghozza sokan), szerbek (abbol is sokan) es montenegroiak (ok kevesen voltak, de jelentos szamban). Most mar csak albanok. Az albanok tobbsege muzulman. A mostani haboruban is kereszteny albanokat (nyilvanvalo hogy arulok voltak) irtottak eloszor a muzulman vallasuak, a szerbek csak utanna kerultek sorra (na de ok se voltak valami artatlan aldozatok - kulonosen srebrenicaban, es a tobbi tomegsirban levok tudnanak errol meselni)...

Hat persze hogy van orszaguk Albanianak hivjak. De hogy kerul albania ide most hirtelen?

Ha teljesen pontosak akarunk lenni 2 mar van + alakuloban van a harmadik. (Torokorszag, Bosznia es Hercegovina). Makedonia pedig ingadozik.

De csak annyit, a tema nem volt albania csak koszovot emlegettem - ez nem feltetelezi sehol sem hogy nem tudok semmit sem albaniarol, sehol nem irtam hogy csak egy iszlam allam van europaban, csak azt mondottam volt hogy alakuloban van egy (a mar meglevok nincsenek alakuloban :D ).

Na jo....

I wish you luck, speed and freedom from stupidity! - VAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.