Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Nem hiszem el, hogy egyikőtök sem érti, hogy semmi értelme ingerelni őket. OK, a dán lap lehozta a rajzokat, bár annak sem volt értelme, de mindegy, ez még elült volna egy idő után.
Bevernek egy-két orrot, elég egy-két zászló, aztán bocsi-bocsi.
De a f@sznak kellett mindenhol máshol a sajtószabadság nevében ugyanazokat és még többet megjelentetni? Csak azért mert egy-két pöcs újságíró és szerkesztő így akar híres lenni? Most aztán jöttek ezekkel a holocaustos rajzokkal, majd robbantgatni fognak, mindenki fosik az olimpián, a végén az USA és Izrael odab@sz egy-két rakétát. Kurva jó lesz.

(#102) Dare2Live válasza Bankár (#99) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

-it nem mi gyülölködünk megyünk az utcára égetünk arab zászlókat, gyujtunk fel követségeket....
-nálunk gyak szabad a sajtó aztír amit akar náluk nem és mivangyunk oltva? hátpersze....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#103) rollins válasza tiv61us (#96) üzenetére


rollins
őstag

Mert Aczél és a 168 óra az pártatlan és objektív (na ne).

(#104) tiv61us válasza zotyesz66 (#101) üzenetére


tiv61us
őstag

OK next time pofankat befogjuk es lapiutnk mert jon Ahhmed es lecsap rank:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#105) _seth_ válasza Bankár (#99) üzenetére


_seth_
veterán

Az internet valóban messze van a médiától.... pl média a népszabadság ha a kezemben van de akkor már nem ha neten nézem?....

Felétek Abszurdisztánban biztosan máshogyan mennek a dolgok...

Amit írtam nem én találtam ki hanem azok akikről szó van azaz az arabok...



[link]
[link]

+
[link]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#106) tiv61us válasza rollins (#103) üzenetére


tiv61us
őstag

mi a jo edesanyja koze van az arab problemanak, hogy valaki Orban seggnyalo, vagy Gyurcsany?
Hogy jon ez ide?

ja es senki em mondta hogy objektiv, bar nem tudom miert nem az, csak kozoltem, nekem ez a velemeny kozelebb all
neked nem mert, te Orban pocskoreiben erzed jol magad

[Szerkesztve]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#107) Integra válasza Dare2Live (#97) üzenetére


Integra
titán

az, hogy a vallás egy mozgosító eszköz célok érdekéban, vagy az, hogy valamilyen vallásnak a nevében történnek dolgok, arra hivatkoznak, vagy pont a vallási intolerancia lesz a kiindulási pont, ezek engem abszolút nem érdekelnek. de a vallásra való hivatkozás, mindig mindenhol ott van.

azt pedig kifejezetten rühellem, hogy a vallási kisebbségek úgy csinálnának mintha övék lenne a világ, mindent maguknak követelnek és tudomást sem vesznek róla, hogy van egy nagy többség ateista világ. akik nap mint nap nyelik a vallási tanokat, szónoklatokat, hivatkozásokat, mert lekell nyelni, mert a kisebbség erőszakosan nyomja az igéjét a másik arcába, mert az tolerál. de ha a kezed nyújtod, holnap már a karod kell.
és ha egyszer szavad emeled, hogy na itt most már elég, akkor megsértődnek és felháborodnak.

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#108) Dare2Live válasza zotyesz66 (#101) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

vannak határok, vannak értékeink amit nemadunk.

ezért állít gyak az egész szabad világ Dánia mellé. Kinyilvánította, hogy mehettek az utcára égethettek robbangathattok, gyilkolhattok mi akkor is, a sajtónk is szabad marad!

és én evvel teljesen egyetértek, persze nemkevesen gondolkodnak úgy mint te, hogy behódolnak. Ma ez, holnap a muszlim vallást kényszeritik ránk(rátok), dehát ezt tökéletesen tudjuk mi magyarok történelmünk elég beszédes.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#109) tiv61us válasza Dare2Live (#108) üzenetére


tiv61us
őstag

he' ember:)
na vegre valaki!:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#110) Integra válasza zotyesz66 (#101) üzenetére


Integra
titán

ne keverjük a szezont a fazonnal szerintem.
a karikatúrák egy dolog. az hogy ezek után nem a dán fehér emberre, hanem a zsidóságra hoztak ki kontra gúnyrajzokat, szerintem még nagyobb ostobaságról és tudatos szításról tesz tanúbizonyságot.

félünk tőlük?
robbangat egy kisebbség? majd európa lezárja a határokat, mindenkit hazazavarnak, rendőrállam lesz miattuk velük szemben, amíg a saját népük ki nem írtja maguk közül az ilyen elemeket.
mert van egy szint amit én már nem tolerálok, és ez az a pont.
én megvagyok nélkülük

ja hogy nem tudják nem merik vagy esetleg nem akarják maguk közül eltakaríani a szemetet? pedig nagytakarítást kéne végezni? hm... na akkor mi a megoldás?

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#111) Integra válasza rollins (#103) üzenetére


Integra
titán

szerintem kerüld a topicot

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#112) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Személyeskedéseket, magyar politikát kérem mindenki mellőzze! Aki arról akar beszélni keresse fel/kreáljon annak topicot!

..és a sajtószabadásgba se menjünk bele.... sztem mindenki tisztában van avval, hogy gyak a legjobb újságíró se tud mindig pártatlan lenni annak ellenére, hogy törekszik rá és a politika mindig megpróbálta és próbálja manipulálni a médiát.... (egy részét sikerül is.)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#114) rollins válasza Integra (#111) üzenetére


rollins
őstag

Ki vagy te?

(#115) Integra válasza rollins (#114) üzenetére


Integra
titán

ha nem tartod magad a topic lényegéhez és egy linkelt cikk tartalmáról nem tudsz vitázni, érdemben hozzászólni, hanem személyeskedni, akkor ki leszel innen rakva két pillanaton belül, könnyen megoldható.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#116) tiv61us


tiv61us
őstag

Most mar mindent ertek.
Egyszeruen degeneralt vagy, sorry.
De itt nem errool beszelunk nyissal egy orvosi topicot.
Ami tetszik toled pl:0
''mindíg is az erősebb kutya seggét nyalják''
nyaldd Te, te szerencsetlen, de a mondas ugy szol, hogy az ''erossebb kutya baxik''
szerencsetlen vagy es fogalmatlan
Te csak nyald a baxo kutya segget :DD
egyebkent meg fiacskad neked az a jo ...............

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#117) Integra válasza tiv61us (#96) üzenetére


Integra
titán

egyet értek vele, ez szerintem a legfontosabb belőle:

''Szomorú válaszunk, hogy részben igen. Mert a migráció folytán Európának (az uniónak) ma legkevesebb tízmillió muszlim hitű polgára van, s ők kikövetelik, hogy a befogadó országok tekintettel legyenek érzékenységeikre. Ebből az igényképletből csak annak az „apróságnak” a megértése hiányzik, hogy az európai kormányok nem gyakorolnak és nem is akarnak ellenőrzést gyakorolni a sajtó fölött, mert ha ilyen igénnyel lépnének fel, súlyos sebet ejtenének azon az elven, amelyen az egész demokratikus felépítmény nyugszik: a sajtó és a véleménynyilvánítás szabadságán. Persze a dán kormány nem ellenőrzi a Jylland-Postent, a norvég sem azt a keresztény-konzervatív kis lapot, amely reprintben közölte a dán karikatúrákat. A dán miniszterelnöknek igaza volt, amikor nem kívánt a muszlim (zömmel arab) országok nagyköveteitől bocsánatot kérni olyasmiért, amin a nyugati világ egész szabad és demokratikus rendszere nyugszik: a sajtó szabadságáért.''

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#118) tiv83us


tiv83us
veterán

Szemelyeskedest es a magyar politikat mellozzuk a topikban.
Ha nem megy a normalis eszmecsere pihenunk, majd zarodunk.
Koszi.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#119) rollins


rollins
őstag

Ja hogy csak nektek jár a ''szólás szabadsága''. Értem. Ezer bocsánat.

(#120) tiv61us válasza Integra (#117) üzenetére


tiv61us
őstag

igen, csak nem ertem, holgy ide is berohan egy Orban fan, es onantol az aaboknak drukkol es Aczel egy hulye
mi van otthon?

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#121) Integra válasza tiv61us (#120) üzenetére


Integra
titán

majd elmesélem, gyere fel msn-re:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#122) bcs


bcs
aktív tag

már bocsánat, de az arabok jöttek ide, mert otthon nincs meló. akkor nehogy már nekem kelljen alkalmazkodni hozzájuk... igenis, ők itt vendégek, tartsák be a szabályokat, és ne mondják meg a vendéglátóknak, hogy mit csináljanak. ha nem tetszik, lehet hazahúzni, tevét nevelni, meg homokot kapálni.

a sok liberális agymosottnak meg üzenem, hogy ha ők ezt megtehetik, hogy itt ugrálnak, és nekünk türelmesnek kell lenni velük, meg lenyelni a sok marhaságot, akkor menjünk ki hozzájuk, és tegyük kötelezővé a disznóevést.

(#123) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

tanulj meg érdemben és kulturáltan vitázni és érvekkel alátámasztani amit mondasz nemcsak a demagog blamázst nyomni.
Ha ezt nemtudod öszehozni inkább neírj, ha mégis muszály akkor menj a hírtv oldalára ott gyalázkodhatsz, nyomhatod a demagog dumát amennyit csak akarod 100% :D szivesen fogandak!

...következőnek nem kérni foglak, hogy tarts tiszteletben másoknak hanem szólok őár moderátornak és majd eldöntik akarják e, hogy te továbbra is a PH! community tagja legyél....


don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#124) tiv83us válasza rollins (#119) üzenetére


tiv83us
veterán

Nemtudom pontosan kire/mire gondolsz most a szolasszabadsaggal, de ha arra, hogy nem hagyom hogy szemelyeskedes es a politika follyon bizonyos topikokbol akkor lehet menni mas forumra ahol lazabbak a kotelelekek /pl index, origo/, mi hardver forum vagyunk, itt szabalyok vannak es ezek segitsegevel kulturalt tarsalgast tartunk, illetve szeretnenk fenntartani. Mellesleg tul kevesen vagyunk moderatorok hogy a mindenhonnan omlo szart kenyelmesen tudjuk mindenhol a megfelelo mederbe terelgetni.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#125) Type-R


Type-R
őstag

A héten beszéltam a haverommal erről a témáról, akinek az apukája palesztin, és ők mondjuk nem vallásosak, de mondott egy érdekeset, hogy a Jordán vezető azt nyilatkozta, hogy ezen a karikatúrán miért kell felháborodni, miközben az arab világ az utolsó iraki háború alatt, élőben közvetitte, ahogy nyugati országok újságiróit, fotósait, stb lefejezték.

(#126) Integra válasza bcs (#122) üzenetére


Integra
titán

nem hiszem hogy a liberális szó alatt egyetlen olyan embert is találnál aki szélesre tárná a kapukat előttük. talán régebben volt ilyen, de idővel ők is megtanulták a leckét.
most már ez van, ebből kell kihoznunk a legjobbat és élhető megoldást találni mindenki számára, amennyire csak lehet.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#127) tiv61us válasza tiv83us (#118) üzenetére


tiv61us
őstag

OK Mr. en tenyleg a topik temajarol beszeltem es linkeltem, nem tudom miert kellett bejonni azzal, hogy az aAczel irta aki komenyista:)
Egyebkent meg higgyetek L letezo a problema, Sziriaban, Iranban tuzelik a nepet ellenunk, a vicc, hogy ezek nem valogatnak magyar jobbosok es balosok kozott
amugy a problema komolyabb mint barki gondolna
Hamasz Palesztinaban\
Kocsog Iranban
Botrany Sziriaban
Eszak Korea is szar
Hat nem tdom, alljon az arabok melle aki ugy erzi

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#128) Integra válasza Dare2Live (#123) üzenetére


Integra
titán

muszáJ :U ;)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#129) rollins válasza tiv61us (#120) üzenetére


rollins
őstag

Miért lennék én Orbán fan? Nem vagyok. Nem is akartam belpolitikát előhozni. Csupán Közép-Kelet Európa, vagyis a régi rendeszer ebereinek a hozzáálását akartam leírni. Ennyi.
Bocsánat.

(#130) tiv61us válasza rollins (#129) üzenetére


tiv61us
őstag

Te ebben az a vicc, hogy a regi rendszer emberei is pont az arabok partjat fogtak, Chrudinak, end mindenki , a hivatalos politika is a Kadar rendszerben, volt nekunk hivatalos arab terroristank is bujtatva a szocializmusban a Carlos:)
azzal hoztad be, hogy lekomenyistaztad a 168 orat es Aczelt,a ki amugy Chrudinakkal egy korosztaly
meg egy hibat elkovettel: lefiacskamoztal
nem esett jol sorry:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#131) rollins válasza tiv61us (#130) üzenetére


rollins
őstag

Te meg lepocsköröztél :) Ez sem esett jól. Ja, most már látom, kicsit kúltúráltabb formában kellet volna előadnom.

(#132) tiv61us válasza rollins (#131) üzenetére


tiv61us
őstag

en legalabb nem tevedtem
miert? szegyenled Vikit?
Nagy ember O
Na akkor terjunk vissza, Ti nem aggodtok kicsit sema kialakult helyzetert?
Itt nem a karikaturakrol van szo, mert azt egyertelmuen felnagitottak es feltuzeltek a nepet.
De mntha nyomulnanak az arabok.
Rosszul latom?
Amugy a zommel semmi bajom, szerintem tobbet ismeek kozvetlenul mint az egesz topik osszesen:) En lemegyek a kutra es arab a kutas, stb.

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#133) Integra válasza tiv61us (#132) üzenetére


Integra
titán

irán már nagyon régóta háborúzni akar izraellel.
nem véletlenül jöttek ki pont az őket mocskoló kontra rajzok függetlenül attól hogy nekik ehhez az egészhez semmi közük nem volt

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#134) tiv61us válasza Integra (#133) üzenetére


tiv61us
őstag

Iran nem haboruzni akar, Iran fo celja Izrael lesoprese a terkeprol
naja, dan ujsag szeptemberi karikaturaja kontra - nem is volt holokauszt

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#135) zotyesz66 válasza Integra (#107) üzenetére


zotyesz66
őstag

Jobb, ha tudod, hogy a világ nagy többsége vallásos, és ne érezd felsőbbrendű ideológiának az ateizmusodat. Különben, igen, a vallás csak egy eszköz is, amit bizonyos emberek hatalmi célokra használnak, de annyi más ilyen eszköz van (pl. a gazdaság is ld. WTO ).

(#136) rollins válasza tiv61us (#132) üzenetére


rollins
őstag

en legalabb nem tevedtem. Milyen szerény vagy. Már a #103 . hozzászólásom után nekem estetek. Akkor csak én vagyok elfogult? Szerintem meg utáljátok az arabokat. Ki teremtett poklot Irakban? Az angol titkosszolgálat is robbantott egy siíta piacon, hogy egymásnak ugrasszák őket a szunnitákkal. Erről nem halottál gondolom. Közelkelet egy más kultúra, más világ, ami könnyen lángokba borulhat. Még ilyen pitiáner karikatúrák miatt is.
Irán is így járhat. Donald Rumsefeld -nek meg semmi köze az iraki foglyok kínzásához, ugye? Persze biztos tévedek. De ne mondja meg nekem senki mit higgyek.

(#137) tiv61us válasza rollins (#136) üzenetére


tiv61us
őstag

sorry, en nem estem neked, ha belinkelek egy cikket, amit jonak talalok, azzal lehet vitatkozni, de az nem erv, hogy aki irta szerinted komenyista meg a lap is
Understand?

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#138) rollins válasza tiv61us (#137) üzenetére


rollins
őstag

Ich verstanden.

(#139) Integra válasza zotyesz66 (#135) üzenetére


Integra
titán

a nyugati társadalmakra ez szimplán nem igaz
ahogy már izraelre sem pl. a ''fejlődő'' világokra inkább, ott az elnyomás és a tudatlanság miatt nagyobb a hatása az egyszerű emberre, analfabétákra, de ezt természetszerű jelenség
csak a szájuk sokkal nagyobb és jóval hagnosabbak, ezért tűnik úgy mintha...

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#140) Integra válasza tiv61us (#134) üzenetére


Integra
titán

igazad van, rosszul foglamaztam:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#141) zotyesz66 válasza Integra (#139) üzenetére


zotyesz66
őstag

Az USA nagyon vallásos, ott van jóformán egész Latin-Amerika, Európában mindjárt Lengyelország, Írország, hogy Olaszországról ne is beszéljek, és ez csak a kereszténység.
Kínából sem sikerült kiirtani , ott van egész India, mind gazdaságilag erősen feljövő ágban.

(#142) Integra


Integra
titán

[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#143) rollins


rollins
őstag

(#144) divot válasza rollins (#143) üzenetére


divot
veterán

Bele kell húzni az élet élvezetébe, mert ezek az állatok lassan összehoznak egy világháborút.

(#145) rollins válasza divot (#144) üzenetére


rollins
őstag

Hát igen. Az erősebb kutya.... :O Reméljük csak vicc. (bár ezt kétlem)

(#146) Dare2Live válasza rollins (#136) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Szerintem meg utáljátok az arabokat.
Ezt a mentalitást maximum egy népcsoportot semmiképp.


(ez kicsit már off de aki akarja ismer muszlimot kérdezzen körbe:)
btw kérdezz megy egy keresztényt/hindut/budhistat hogy egyetért e avval, hogy ''a világ az ő hite és az összes többi hit örökös háborujáról szól'' és a 90% kinevet.
Ezekután kérdezz meg egy muszlimot uerről és a 90%bologat.
Énse hittem el amíg megnem csináltam sőt mind a mai napig minden ilyen vallású ismerősömet megkérdezek..... egyébként ha tisztába vagy a történelmükkel vagy körbenézel a térképen, hogy gyak aki szomszédos velük és nem azonos vallású annak rossz akkor már annyira nem is furcsa.

ezekután ha pl hinduk budhisták (keresztények, ortodoxok, zsidók).... akik egymással ''jólkijönnek'' nemigen szeretik az arab mentalitsát azon nincsmit csodálkozni.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#147) Dare2Live válasza rollins (#145) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

dehogy vicc sztem gyak teljesen egyértelmű ezlesz.

btw Divot mértlenne ebből világháború?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#148) divot válasza Dare2Live (#147) üzenetére


divot
veterán

Mert még néhány megszállás, és Amerikának előbb-utóbb sikerül egységbe kovácsolnia az egyébként korántsem egységes moszlim világot.

(#149) Dare2Live válasza divot (#148) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

nemlesz több megszállás max célzott csapás ésmégha sikerülne is ami teljesen kizárt ugy mivel inditanának háborút? max elzárják a csapot és szerencsétlen amerika kénytelen lesz megnyitni az alaszkai olajmezőket.....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#150) rollins válasza Dare2Live (#146) üzenetére


rollins
őstag

Csak véleményem van: Elisemerem hogy agresszív a válaszuk. Egymással is háborúztak. Irak-Iráni háborúban érdekes mód Usa számára Irak volt a pártfogolt. Akkor nem számított hogy Szaddam diktátor. De honnan is ez az indulat? Most rajtuk a sor. Útban vannak. Ki tudja hogy az olaj nem -e játszik szerepet ebben. Nem tudom hogy a különböző arab országok, félretéve eddigi vitájukat, képesek lesznek -e összefogni. Vagy Irán magára marad. Hacsak Kína vagy Oroszország nem áll melléjük. Ezt senki se tudja megjósolni. Ebben lehet némi kockázat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.