Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) BreeZeRr


BreeZeRr
tag

Sziasztok!

Újra akarom aktiválni az iracing fiókomat, de amikor fizetni akarok(bankkártyával) ez fogad:
ez fogad.
.
Ezt mi okozhatja?

[ Szerkesztve ]

(#652) Dexar007 válasza fLeSs (#650) üzenetére


Dexar007
veterán

Magasabb licenszen kivul jar meg valami ajandek? Vagy csak annyi,hogy jobb autokkal versenyezhetek? Meddig lehet eljutni? Te hol tartasz? :)

Give me your cum,bull!

(#653) fLeSs válasza Dexar007 (#652) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Magasabb licensz, több autó, komolyabb ellenfelek, általában felelőségteljesebb ellenfelek (vagyis tisztábbak a versenyek), ajándékot nem fogsz kapni azért, mert játszol... ;]
Nekem A licenszem van elég régen, de nem nehéz odáig eljutni.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#654) Dexar007 válasza fLeSs (#653) üzenetére


Dexar007
veterán

,,A"licensz folott van meg valami ? Pro esetleg master? ;] Egy ido utan felfigyel rad a red bull es igazi versenyzove valhatsz? ;] ;]

Give me your cum,bull!

(#655) BreeZeRr válasza Dexar007 (#654) üzenetére


BreeZeRr
tag

(#656) fLeSs válasza Dexar007 (#654) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Igazából az A-ra semmi szükség ha csak nem az FW31-gyel akarsz versenyezni.
A Prót meg fogalmam sincs hogyan lehet egyáltalán megkapni, ahhoz gondolom már magas iRating is kell.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#657) Dexar007 válasza fLeSs (#656) üzenetére


Dexar007
veterán

Szoval csak e-penisz. ;] Majd lehet megcsinalom,van ra 3 honapom. :)

Meg azt akartam kerdezni,hogy a spontan kepfagyas kinel fordult mar elo? Nekem a mai napra jutott 2, tegnap szinten ugyanennyi. Van mikor a verseny elejen all meg a kep ( hang tovabbra is van), neha pedig a verseny vege fele. Graf ki van maxolva, igy vagyok 80 fps folott ,szoval nem igazan erezni,hogy szenved a gep - a ventilatorok hangjan sem - . Proci+ ram van huzva,stresstest alatt nem hibazik,a jatek pedig negyedannyit sem hasznal szerintem.

Give me your cum,bull!

(#658) JoinR válasza Dexar007 (#657) üzenetére


JoinR
senior tag

80 FPS nem túl sok egy versenyszimulátorban. Amúgy a képfagyás szerintem a húzás miatt van, tipikus tünet. Attól, hogy a stressz teszten bírja, semmit nem jelent. Próbáld ki 1-2x húzás nélkül, hogy legalább ki lehessen zárni.

(#659) ozoli78


ozoli78
tag

Gyertek minél többen:)
[iRacers őszi bajnokság]

[ Szerkesztve ]

OSW SimuCUBE & Alcantara & Dtm style Rim & Heusinkveld pro pedal

(#660) Dexar007 válasza JoinR (#658) üzenetére


Dexar007
veterán

Megprobalom majd,azota meg nem csinalta. :)

Eddigi legviccesebb mx5 balesetem.: Videjo En vagyok a leghatso citromsarga autoval,aki megprobalt elslisszani ugy,hogy nem veszi el a gazt. ;] Nem jott be,de vegul 3. lettem ha jol emlekszem.

Give me your cum,bull!

(#661) ozoli78 válasza Dexar007 (#660) üzenetére


ozoli78
tag

miért a roadsterrel mész?
a cup jobb.
azért a 10.65 inc/race elég sok:)
de látom gyakorolni nem nagyon gyakorolsz,mondjuk nem tudom mi a terved iR rel

[ Szerkesztve ]

OSW SimuCUBE & Alcantara & Dtm style Rim & Heusinkveld pro pedal

(#662) Dexar007 válasza ozoli78 (#661) üzenetére


Dexar007
veterán

Tenyleg jobb? Miben?
Igazabol boven elvagyok a jelenlegi osztalyban.Meg csak egy autot es egy palyat probaltam,pontosabban ma hajnalban mar egy ujat is,mert lecsereltek a lime rock-ot.

Give me your cum,bull!

(#663) BreeZeRr válasza Dexar007 (#662) üzenetére


BreeZeRr
tag

Majd próbáld ki a Cadillacat is. Garantált élmény. :K

(#664) ozoli78 válasza Dexar007 (#662) üzenetére


ozoli78
tag

nem tudom miben mert régen mentem a roadsterrel de szerintem lassabb
ha meg nézed 1-2 emberen kivül nem is megy azokkal
ahogy Bence is írja próbáld ki a cadillacet nagyon jó
ráadásul 3 hét mulva hivatalos futam lime rockon lesz ott te is tudsz practicelni ha meg lesz a D licensed akkor versenyt is tudsz menni
nem könnyü az autót vezetni viszont ha bele jössz nagyon élvezhető

OSW SimuCUBE & Alcantara & Dtm style Rim & Heusinkveld pro pedal

(#665) -Mike-


-Mike-
addikt

Elérkezett a Spa GT3-as kombó, tehát ha valakinek a 3 autó bármelyikéhez van spái csoda setje ne tartsa meg magának pls, köszike. :)

(#666) Dexar007 válasza ozoli78 (#664) üzenetére


Dexar007
veterán

Lehet addigra osszeszedem a licenszet.

A hibapontokkal kapcsolatban.: Az a gond,hogy ha nem kockaztatok,akkor nem tudok ott lenni az elmezonyben.Cserebe lehet,sot biztos,hogy tobb pontot kapok verseny vegere,de elmarad a dicsoseg. ;]
Igy versenyenkent az atlag 10-11 siman ossze szokott jonni,mivel LimeRock-on,a sikant ha nem "temposan" vagod le,akkor otthagysz legalabb fel mp-cet. Aztan meg ott van a celegyenes rafordito,amit neha be szoktam nezni,eppen csak 1-2 centivel megy le a kerek a razokorol,es maris 1 hibapontot beirnak. :)
Tegnap volt olyan versenyem,amikor utkoztem,kipordultem stb. Rogton a 10. kor kornyeken mar 16 hibapontom volt a 17bol. Muszaj volt visszavennem,es a versenyt is be tudtam igy fejezni,pedig nem maradt tobb dobasom-igaz nem is mertem elozessel vagy barmi massal kockaztatni.

Give me your cum,bull!

(#667) ozoli78 válasza Dexar007 (#666) üzenetére


ozoli78
tag

érdemes practicen gyakorolni jó sokat ,hogy stabilan tudj jó időket menni és ne hibázz érdemes gyakorolni 50-60 kört
jó qualis idő és garantált a dicsőség :D
ne mindíg csak versenyezz:)
bár te tudod :DDD

OSW SimuCUBE & Alcantara & Dtm style Rim & Heusinkveld pro pedal

(#668) Dexar007 válasza ozoli78 (#667) üzenetére


Dexar007
veterán

fLeSs szokott olyan videot linkelni,hogy korozget az mx5-tel egesz verseny alatt,es senki sem mer elozni. :D Vagy nem is az,hogy nem mer,hanem egyszeruen mindenki beall a sajat kis tempojaba,es onnan ki nem mozdul. Igy szinte vegig fix a korido,cserebe az izgalom is elmarad.
Ezzel kapcsolatban iRacingen volt egy jo idezet .: ,,if everything seems under control you're just not going fast enough" ;] Ha normalisan veszed be a sikant,es a celegyenes raforditoban sem kockaztatsz,bent hagysz koronkent 1 masodpercet. Lehet ez eleg a "tokeletes " versenyhez,es ahhoz,hogy beerj 2-3-4.-nek. De en altalaban nyerni szeretnek,igy ha mondjuk nem elol vagyok,akkor inkabb levagom a sikant,es beirjak nekem az 1 hibapontot,mint hogy dobogos helyen vegezzek,de hibapont mentesen.Persze az is elofordulhat,hogy a sikanban,ugy megdob a razoko a levagas miatt,amitol be kell fejeznem a verseny,de legalabb megprobaltam. Cserebe orokre rookie kategoriaban maradok. :DDD

Give me your cum,bull!

(#669) fLeSs válasza Dexar007 (#668) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én egyébként értem a hozzáállásod, viszont ez azért nem jó hozzáállás, mert a Lime Rock park a legalapabb pálya az iRacingen, az egyik ha nem a legegyszerűbb. Próbálj meg kanyart levágogatni Montrealon, Bathurston, Spa-n vagy Road Atlantán. A falon végzed, az autónak annyi és vége a versenynek... :D vagy ha szerencsés vagy, akkor csak time penatlyt kapsz.
Ha csak poénkodni meg rallyzni akarsz és a Mazda elég neked, akkor nyugodtan csináld ezt, viszont ha komolyabb autóval is akarsz versenyezni, akkor kénytelen leszel szabályosan körözgetni. Elhiheted, hogy vannak Lime Rockon nálad 5 mp-cel gyorsabb emberek iRacingen akik 0 incidenssel nyomják a versenyeket.
Btw a versenyek 90%-a olyan, hogy az emberek magukban körözgetnek (még mielőtt illúziód lenne, hogy brutális oda-vissza előzésekkel meg 150-es pulzussal lesznek teli a versenyeid). Csak a nagyon populáris és nagy grides versenyeken van általánosságban több izgalom, mint pl. GT3 Challenge.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#670) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Btw a kormányom elvileg csüt-péntek magasságában megjön, végre. 1,5 hete nem versenyeztem, és most már kezd hiányozni. :D De asszem jót tett egy kis pihi.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#671) Dexar007 válasza fLeSs (#669) üzenetére


Dexar007
veterán

Azert az eddigi futamokon volt boven kaosz,es oda-vissza elozgetes.Lehet foleg azert,mert hasonlo mentalitassal vagtak neki mint en.Nem egyszer fordult elo,hogy kovettem valakit 1mp-cen belul,es egy ido utan,mar nem birta idegekkel,es valamelyik kanyarban elkezdett driftelni-bele a falba. :DDD

Lime Rock-on nem hiszem,hogy sima mx5-tel be lehet menni 1 perc ala.

fLeSsMilyen kormanyod van,es mi tortent a regivel?

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#672) -Mike- válasza Dexar007 (#671) üzenetére


-Mike-
addikt

Lime Rock-on nem hiszem,hogy sima mx5-tel be lehet menni 1 perc ala.

Ne fogadj rá nagy tétekben. :D Elég megnézned a week3 eredményeit. Van ott 59.7-is versenyen.

(#673) Dexar007 válasza -Mike- (#672) üzenetére


Dexar007
veterán

:Y En pedig szenvedek az 1:02-es idoert. 2mp koronkent? :U Az mar biztos csitttt. ;]

Give me your cum,bull!

(#674) -Mike- válasza Dexar007 (#673) üzenetére


-Mike-
addikt

Most te a lime rock chicane konfigról duruzsolsz egyébként v. a full-ról?
;]

chicane konfig: 1:00.8 a qual top idő
full course: 59.4

[ Szerkesztve ]

(#675) fLeSs válasza Dexar007 (#671) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Az eddigi futamaidon azért volt káosz meg előzgetés, mert kezdőkkel versenyeztél.
Feljebb az emberek megtanulnak konzisztens időket menni anélkül, hogy hibákat vétenének, illetve ez a cél.

És ilyenkor nem mindegy, hogy mennyire népszerű sorozatban versenyzik az ember, mert sokkal nagyobb a valószínűsége egy jó, szoros versenyzésnek egy olyan versenyen, amin 25 másik ellen mész, mint egy olyanon, ahol csak 8-10 ellen mész, mert nagyobb a valószínűsége, hogy vki hozzád hasonló sebességűbe akadsz (mert ugye ellenük tudunk versenyezni, aki lassabb az lemarad, aki gyorsabb az meg otthagy).

Amúgy igazad van, ezen a LRP chicane verzión a leggyorsabbak 1:00:8-akat mennek.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#676) Dexar007 válasza -Mike- (#674) üzenetére


Dexar007
veterán

Chicane.Akkor jol van megnyugodtam. :DDD
1:01-es idot lattam mar,de az is olyan,hogy padlot nyomsz a sikanban,szinte atrepulod,behuzzak az egy hibapontot,es ha jo reszen "szallsz le" a kocsival,akkor meg akar kor is lehet belole. ;]

Give me your cum,bull!

(#677) Dexar007


Dexar007
veterán

Most mar egyre inkabb vagyok a magasabb osztalyba.Amiota atraktak Summit Point Racewayre a palyat,azota talan ha 3 versenyt be tudtam fejezni,ebbol kettot is csak azert mert ketszer hajlando voltam befaradni a boxba egy kisebb-nagyobb javitasra. :F Magyarul.: Kiutnek az elso vagy eppen a masodik kanyarban. LimeRock-on csak hatul tortentek galibak,itt valahogy mindenki benezi a fektavot.

Give me your cum,bull!

(#678) -Mike- válasza Dexar007 (#677) üzenetére


-Mike-
addikt

Ebből is látszik ennyire bevan gyakrolova mindenkinek lájmrok, rövidebb is, egyszerűbb kanyarokkal, ahhoz a pályához sok ész nem kell, jön egy kicsit bonyolultabb pálya, meghalnak egyből. :) Megoldás? Fuss egy jó kvalit, minél előbbről indulsz annál jobb az ilyen helyzetekben. De van még egy megoldás is: szimulátorozás helyett gyúrj inkább, ja várj.... :D

(#679) ozoli78 válasza Dexar007 (#677) üzenetére


ozoli78
tag

mazdában van gyorsjavítás ha a griden kiveszed a tankolástól és a kerékcseréktől a pipát
akkor csak meg állsz és mehetsz is tovább
ezt minden verseny előtt meg kell csinálni vagy
documentumok/iracing/app mappában átírod ezt a sort [Pit Service] nél autoResetPitBox=0 -ára és ilyenkor alapból nem cserél kereket és nem tankol

OSW SimuCUBE & Alcantara & Dtm style Rim & Heusinkveld pro pedal

(#680) -Mike-


-Mike-
addikt

A felvett replayt, hogy lehet full screen-be lejátszani? Hogy semmi ne látszódjon csak a cockpit.

(#681) JoinR válasza -Mike- (#680) üzenetére


JoinR
senior tag

Space

(#682) -Mike- válasza JoinR (#681) üzenetére


-Mike-
addikt

Ez megalázóan egyszerű volt:D köszi!

(#683) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Megpróbáltam cipőben autókázni, és qrvaszar... :O :( :D a gázt alig érzem, a fék vmivel jobb, de a legjobban az zavar, hogy a sarkam így nem tud csúszkálni, lehet hagyom a picsbe. Meddig tart ezt megszokni?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#684) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Király lehet... [link]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#685) Dexar007


Dexar007
veterán

Idokozben meglett a D licensz.Egyertelmuen komolyodtak a versenyek, de a balesetek ettol fuggetlenul ugyanugy nem kerulnek el. Azt vettem eszre,hogy itt talan ezen a szinten meg inkabb jelen van mint rookie-ban. Hogy miert? Mert itt mar mindenki menonek hiszi magat,es az utolso centiig is kuzd. :D Pl ezen a szinten mar tobbszor is elofordult az,hogy bementem valaki melle,es o ahelyett,hogy feladna a poziciojat, tovabb harcol akar a kavicsagyon keresztulmenve is. Ami neha bejon,neha belemcsusznak,neha pedig kanyarban erintkezunk es mindketten ket iranyba szallunk. ;]
Hibazgatasok viszont tenyleg nem nagyon fernek bele. Volt,hogy 3 helyet is ott hagytam egy elfekezes miatt,aztan korokon keresztul kellett visszakuzdenem magam az eredeti poziciomba.

Give me your cum,bull!

(#686) -Mike- válasza Dexar007 (#685) üzenetére


-Mike-
addikt

A licenszel is akkor lámák vannak, hogy az hihetetlen, nem komolyodik itt semmi, spa, gt3, valami kuznyecov, mert ő asziszi hogy a Pouhonba lehet és tud is előzni, hihetetlen komolyan. És ezek A classok... áramot kéne ezeknek vezetni nem gt3ast.
ez már a sokadik olyan verseny, amit ily módon tesznek tönkre. a rating szépen lemegy ezzel 1.00 alá.... vigyázhatok én.

[ Szerkesztve ]

(#687) -Mike- válasza -Mike- (#686) üzenetére


-Mike-
addikt

És megint, most egy finn, hihetetlenül ront az egész játékon ez az amatőrizmus amit a pályán művelnek.

(#688) JoinR


JoinR
senior tag

Ki versenyzik GT3-mal most komolyan? :DDD Ha nem a top splitben indulsz zúzda az egész. De még sokszor ott is...ajánlatos messziről elkerülni azt a sorozatot.

(#689) -Mike- válasza JoinR (#688) üzenetére


-Mike-
addikt

Amikor mit mondanál helyette, pontiac solstice? :)

(#690) JoinR válasza -Mike- (#689) üzenetére


JoinR
senior tag

Attól függ, mi a cél. Igazából én csak a saját véleményem írtam le; a GT3 megy a legjobban iR-ben, nyilván megvan az oka (gyors és egyszerű). Ha nem élveznék az emberek, akkor nem csinálnák. Senkit nem akarok/akartam róla lebeszélni, csak szerintem sok csalódástól kíméli meg az embert :)

Az én favoritjaim, amiknek látom értelmét, és újra megvenném: Skippy (szoros mezőny, D Class-hoz képest van színvonal), Radical (legerősebb mezőny, legjobb színvonal, szvsz legjobb autó), Ruf Cup.. (plusz Ford GT, de az személyes, ma már nem érdemes megvenni).
Aki nem ismeri, annak itt egy link, lehet belőle következtetéseket levonni, hogy mit lehet érdemes megvenni.
Amik szerintem nagyon jók, csak senki nem megy velük: Mustang (kikopott, pedig 1-2 pályára nagyon jó), Corvette (szintén kikopott, de a legjobb hangja ennek van), L49 (túl nehéz, érthető), L79 (hát ez se könnyű).
A V8 elég megosztó, nekem azzal nincs sok tapasztalatom, Jetta és KIA nyilvánvaló okokból kuka, Indy-t nem nyomja már senki, a DW12 túl gyors szerintem, F1-ről nem is beszélve...kihagytam valamit? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#691) JoinR válasza JoinR (#690) üzenetére


JoinR
senior tag

Ja Star Mazda...régen jó volt, bár a hangjából már akkor is falra másztam, de a ráncfelvarrás inkább csak rontott rajta. Kuka.
A "túl gyorssal" az a gondom, hogy a játékosok nagy része egyáltalán nem alkalmas ilyen autók akár csak a virtuális valóságban zajló versenyekben való színvonalas helytállására. Kevés gyakorlás, hop-in versenyzők, ebből nem lehet színvonalat csinálni, ezért is bukta az egész (számomra). Van pár tucat PRO aki megy F1-gyel, a többieknek meg köze nincs az egészhez. De nem lehet mindenki "sumaher", ezzel nincs is gond. A gond akkor van, amikor boldog-boldogtalant beengednek egy sorozatra (GT3), ami hasonló szintet képvisel, és megy a zúzda. Így van ez a valóságban is, lásd mostani F1 vagy akár igazi GT3. Sokkal szigorúbb licencing kellene az iR-be, de akkor kevesebb lenne a pénz..így megy ez.
Na vége a szigorúan szubjektív monológomnak :))

[ Szerkesztve ]

(#692) fLeSs válasza JoinR (#690) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Igen, a GT3-as autók gyorsak és könnyű őket vezetni, de a magas részvételi aránynak van egy olyan hatása, hogy még több embert vonz, szóval egy öngerjesztő folyamat.
Most hogy így mondod, _sztem_ a Skippy és a RUF Cup csak emiatt népszerű, mert a magas részvételi arány miatt még több embert vonz be a sorozatba, nem az autó miatt. Ezt a kettőt nehezebb vezetni, mint a GT3-asokat.
A DW12-ről kb. ugyanez jut eszembe nekem is mindig amikor látok egy JPlays vagy Empty Box videót amiben az első körben lefeleződik a mezőny... ;] :DDD természetes szelekció :D Új autó, gyors autó, de a versenyzők fele nem igazán tud egy ilyennel versenyezni.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#693) BreeZeRr válasza fLeSs (#692) üzenetére


BreeZeRr
tag

"mert a magas részvételi arány miatt még több embert vonz be a sorozatba, nem az autó miatt"

Akkor én egy kakukktojás vagyok,mert én pont,hogy az autó miatt fogok majd csatlakozni a RUF cuphoz. :)

(#694) Dexar007


Dexar007
veterán

Nekem par nap,es meglesz az A licenszem,onnantol kezdve pedig mar csak varni kell a postast,mert barmelyik napon kaphatok egy felkerest a red bulltol,hogy szaljak be masodpilotakent. ;]

Give me your cum,bull!

(#695) JoinR válasza fLeSs (#692) üzenetére


JoinR
senior tag

Valóban öngerjesztő, és ahelyett, hogy az iRacing fékezné (pl. legyen Class A az alapkövetelmény, szigorúbb részvételi feltételek - pl. kötelező quali Class B felett), még rá is játszanak. Egyre több GT3 autó, ugye jön majd az Aston Martin, a Ford GTből is előbb-utóbb lesz GT3...miért nem nevezik át iRacing GT3-ra az egészet inkább :o
A többi sorozat meg még jobban elnéptelenedik. Amúgy a Skippy mindig is népszerű volt, szerintem a versenyzés alapjait nagyon jól meg lehet tanulni vele, viszonylag sok idő van reagálni, jól ki lehet látni, és jól kezelhető (főleg a NTM5 óta). Ha látod, hogy elnézed a féktávot, van idő felengedni a féket, is kirántani oldalra, miközben a GT3-mal addigra telibecsapod az előtted lévőket. A Ruf Cup-nál is biztos megvan a népszerűség oka. Lehet egyszerűen csak jó, és ennyi. :) Közben még vezethető is.
Sajnos az iRacing-nek nem érdeke kiegyenlíteni a sorozatokat, mert a megvett autókból már nem lesz haszon (nem vennék meg elegen akik beszállnak a sorozatba), csak majd az új GT3-ból, ami valszeg az első szezonban megint gyorsabb lesz 2-3 tizeddel. :(((

(#696) -Mike- válasza Dexar007 (#694) üzenetére


-Mike-
addikt

A Marussiás ajánlatot is bontsd ki azért ha az érkezik.

(#697) -Mike-


-Mike-
addikt

Gt3ban élről indulva első kör végén buszmegálló féktávján szépen belém... WTF ez így kurvaszar, EGY tiszta versenyem nem volt ott mindig kilöktek.

[ Szerkesztve ]

(#698) Dexar007 válasza -Mike- (#697) üzenetére


Dexar007
veterán

En is bepipultam.
Mx5-tel elsokent indultam vegre valahara,erre egy hulyegyerek beteszi mellem lehetetlen helyzetben,es eppen csak annyira erint,hogy mindketten kez a kezben a kavicsagyban kossunk ki.O az utolsoelotti en az utolso helyre kerulok vissza.De nem hagytam annyiban utolertem,es kamikaze need for speed modra. ;] ;]

Give me your cum,bull!

(#699) -Mike- válasza Dexar007 (#698) üzenetére


-Mike-
addikt

Annyi volt bennem is, hogy úgy pörögtem, hogy azért oldalba találjam, de mintha semmi nem történt volna, úgy ment volna el mellettem.

Liga után kellene nézni, iracers.hu csak olyan lehetetlen időben van a verseny, hétfőn...

[ Szerkesztve ]

(#700) -Mike- válasza Dexar007 (#698) üzenetére


-Mike-
addikt

Na, megnyerted az utolsó két versenyt? Egyedül mentél vagy vakok ellen, mi történt? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.