Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4451) plus44 válasza máyköl (#4450) üzenetére


plus44
veterán

:DDD Én kérek elnézést.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4452) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

Nem tudjátok, máyköl-nek mi van az avatarjával?? :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4453) vadászcsiga válasza Kommy (#4429) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hát igen memória terén van némi zavarodottság nekem ilyen még nem volt röpke 1 nap alatt de simán kilépked bármiből ami nem tetszik neki.

(#4454) máyköl válasza Játékos (#4452) üzenetére


máyköl
veterán

Szerintem inkább kiírom az aláírásomba... ;]

(#4455) plus44 válasza Játékos (#4452) üzenetére


plus44
veterán

Nyissak új topikot neki? :DD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4456) JamesHun


JamesHun
addikt

ipadra az iphone on lévő időjárás progit hogy tudom beszerezni
vagy valami ingyenes kellene ami notification bar ba beépül

SeriesX: JamesSHun

(#4457) vadászcsiga válasza JamesHun (#4456) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az első kérdésedet nem értem AppStore nem jó? Másodikra Weather icon cydiából.

[ Szerkesztve ]

(#4458) rolcsibácsi válasza vadászcsiga (#4457) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

mi az a notification bar? az nem az ios5 kiváltsága? ahhoz jailbreakelni kéne hogy cydiazzon, ami még tethered módon meg is oldható, de a weather icon az nem az ikonon írja ki? azt amúgy énsem értem hogy mit szeretne pontosan..ipad-en nincs gyári weather app vagy mi? meg ipaden is a notification centerben ugyanúgy azok vannak mint iphoneon nem?

(#4459) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

valaki belinkelné az original hosts fájl tartalmát.. thank you

(#4460) vadászcsiga válasza rolcsibácsi (#4458) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hát igen itt jön elő amiért Zack szólt hogy ha valaki kérdez valamit írja oda milyen iOS-se van. Most már nekem is leesett hogy 5-ről beszél.

(#4462) vadászcsiga válasza rolcsibácsi (#4459) üzenetére


vadászcsiga
félisten

(#4463) rolcsibácsi válasza vadászcsiga (#4462) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

kösz, én az istennek nem találtaM A neten.. mindegy megoldottam nélküle is, de most feltettem az ios5-öt, ezen az oldalon regeltem, küldték a mailt hogy minden fasza, de itunes kiírta a végén hogy nem tud aktíválni... lehet hogy rossz udid-et adtam meg vagy miacsöcs? hol tudnám ezt leellenőrizni? (már írtam nekik is..)
ha esetleg rosszul írtam be azt a 40 számot akkor előfordulhat hogy másnak regelték? vagy azért ez nem egy sorszám, tehát vagy be lehet vagy nem?..vagy rosszul is be lehet regelni, akár egy nem létező udid.et is?

(#4464) Kommy válasza rolcsibácsi (#4463) üzenetére


Kommy
veterán

be lehet ragisztrálni rosszat is ha az 40 karakter hosszú.

(#4465) JamesHun válasza rolcsibácsi (#4458) üzenetére


JamesHun
addikt

ipadon nincs beépített időjárásos progi
amiket leszedtem eddig azok nem épülnek be a notificationba (igen IOS5 béta2)
bár lehet ha kijön az IOS5 végleges akkor ezeket frissítik, de nagyon jó iphone on a notiba az időjárás

SeriesX: JamesSHun

(#4466) rolcsibácsi válasza Kommy (#4464) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

király.. pedig leelenőriztem egyszer.. isteni hogy nem lehet copy pastet nyomni...

(#4467) Kommy válasza rolcsibácsi (#4466) üzenetére


Kommy
veterán

De lehetett volna telefonra van program amivel email én el tudod küldeni magadnak és onnan már tudod másolni .
Az oldalon van is írva róla.

[ Szerkesztve ]

(#4468) icecave


icecave
nagyúr

Hol is van az iOS 5 cdia programos kompatibilitási lista? Nem találom a teljeset googleban, meg itt is linkelte valaki :S
SMSCounter és CallCounter érdekelne, hogy megy-e rajta. Arra emlékszem, hogy az SBSettings-re azt írták, van, akinél megy, van akinél nem.

(#4469) rolcsibácsi válasza Kommy (#4467) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

de leellenőrizni nem lehet mi?.. ennyi erővel mondhatják hogy bocsi, de rosszat adtál meg.. azt gyűlik a pénzük.. (persze lehet hogy én voltam a vak..)

icecave: van untethered?

[ Szerkesztve ]

(#4470) Zsom! válasza icecave (#4468) üzenetére


Zsom!
tag

(#4471) icecave válasza Zsom! (#4470) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszönöm.

Egyik sincs feltüntetve, írok a supportnak, kíváncsi vagyok, válaszolnak-e :)

(#4472) Kommy válasza rolcsibácsi (#4469) üzenetére


Kommy
veterán

Sajnons magad semmiképpen nem tudod ellenőrizni, hacsak azt nem mondod nekik, hogy küldjenek egy képet a regisztráviódól, amit beregeltek és ellenőrzöd a képről az udid-et

(#4473) rolcsibácsi válasza Kommy (#4472) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

visszakértem emailben hogy mit regeltek, visszatettem a 4.3.3at és megnéztem, ugyanaz.. akkor mi lehet a gond? az itunes és az ios is tőlük van leszedve..
lehet a hosts fájl? minnyár megnézem és berakom amit csiga küldött, de telóról is kéne mennie nem? mármint az aktíválásnak..

[ Szerkesztve ]

(#4474) icecave válasza icecave (#4471) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát ez gyors volt:

"Hi

Sorry, I have not yet tested on iOS5.

Regards
hsiang hui

"

Megkértem, hogy írjon,ha tesztelte őket :DD

(#4475) Kommy válasza rolcsibácsi (#4473) üzenetére


Kommy
veterán

Ha ugyan az ami a te UDID-ed akkor nincs beregisztrálva.

Mivel ha felment az iOS 5 akkor tudsz kommunikálni az Apple szervereivel tehát az aláírásnak is mennie kéne.

Elvileg mennie kell az aktivállásnak telefonról is.

[ Szerkesztve ]

(#4476) rolcsibácsi válasza Kommy (#4475) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

hát akkor valamit ők basztak el sztem.. visszaadták a manit, és törölték az udidemet.. de én akarom!! nálad mennyibe fáj?

"Valami renszerhiba lehet. Központilag nem lehet aktiválni. Nem csak neked nem megy ma." ezt írták.. akkor gondolom ha te regeled akkor se lesz jó:)

hogyhogy foglalom náluk a helyet? ha egyszer törölték a rendszerből az udidemet? vagy az applenél már nem lehet törölni? hogy érted?..

persze, tőlük szedtem le torrentel mindent, végig is ment csak a végén írta itunes hogy nem vagyok reisztrálva mint fejlesztő.
telón azt írta hogy épp nem elérhető a server így vagy próbáljam később, vagy pedig itunes-on..

[ Szerkesztve ]

(#4477) Kommy válasza rolcsibácsi (#4476) üzenetére


Kommy
veterán

Nálam nincs lehetőség (nincs helyem) . Nem értem őket, mivel hiába törölték akkor is foglalod náluk a helyet :))

Tegnap éni regeltem valakinek udid-et ő még nem panaszkodott, hogy nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#4478) JamesHun válasza rolcsibácsi (#4463) üzenetére


JamesHun
addikt

új itunest használsz?
az oldalról szedted le?
a telepítés végén írta ezt az itunes?
valamit nekem is írt ki, de teló lehúz és visszadug után eltűnt a felirat és ment minden rendben

SeriesX: JamesSHun

(#4479) Kommy válasza rolcsibácsi (#4476) üzenetére


Kommy
veterán

Úgy hogy úgy működik az UDID regisztráció a fejlesztői fiókba, hogy van benne 100 hely. most ha én regisztrálok 100 készüléket és törlök 10-et akkor is 100 készüléket regisztráltam és nem kapok a töröltek után újabb helyeket.

De ha most törölték az udid-ed akkor már nem is fogod tudni aktiválni.

(#4480) rolcsibácsi válasza Kommy (#4479) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Mi? Akkor se ha ujra aktivaljak? Ha ujra fizetek, stb? Vagyis az Applenel bent ám a számon mint törölt UDID, és nem lehet visszaaktivalni vagy mi?.. Ha viszont 100at tudnak ok is, és ha torolnek, akkor is elveszett nekik miattam egy, akkor mi értelme volt torolni?..

(#4481) Kommy válasza rolcsibácsi (#4480) üzenetére


Kommy
veterán

Gondolom lehet újra regisztrálni, nem próbáltam még soha sem. ( az tudom, hogyha be van már regisztrálva akkor visszadob)
Semmi értelme nem volt törölni (szerintem), főleg akkor ha tudnak róla , hogy másnak sem megy.

[ Szerkesztve ]

(#4482) vadászcsiga válasza Kommy (#4481) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Lehet hogy az Apple megszüntette ezt a kiskaput?

(#4483) Az-X


Az-X
őstag

Tudnátok ajánlani nekem olyan média lejátszót PC-re ami vezérelhető iPhone-ról? Az autómba szeretnék egy pici itx-es gépet zenelejátszásra, de kijelzőt nem építenék be (egyelőre). Flac, APE ilyesmi lejátszás menne.

[ Szerkesztve ]

:)

(#4484) Gubro válasza vadászcsiga (#4482) üzenetére


Gubro
senior tag

Ez nem kiskapu, szoval csodalkoznek rajta.

[ Szerkesztve ]

(#4485) rolcsibácsi válasza Kommy (#4481) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Hat ja, sztem se.. de gondolom ha mar visszaadtak a penzt akkor nem akartak hogy esetleg sikeruljon ugy hogy nem fizettem erte.. mondjuk en nem kertem azt sem hogy adjak vissza, dehat igy volt korrekt vegulis...
remelem azert meg menni fog kesobb..

kozben probaltam megnezni a kommenteket az oldalukon a vendegkonyvben, de azt irja hogy ki lettem zarva vagy mi.. lehet ez is ideiglenes..

[ Szerkesztve ]

(#4486) plus44


plus44
veterán

Valaki segítene akinek be van állítva az exchange? Mit kell látnom mert mikor megcsináltam akkor a kontaktokban bal felül megjelent egy olyan gomb hogy csoportok. Belemegyek ott olyanok vannak hogy összes itt van az összes kontaktom majd összes pc-n levő itt semmi nincs majd az exchangeen belül van hogy kontaktok és az is üres volt mostanáig mert beírták egy új számot és most az az egy ott van. Jó ez igy? Ha az ios5 telepitesekor new device-t nyomok akkor hogy tudom exchangeel vissza rakni az összes kontaktot szulinapokkal email címekkel és egyéni feljegyzesekkel együtt?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4487) Kommy válasza vadászcsiga (#4482) üzenetére


Kommy
veterán

Maximum az lehet, hogy letiltották a fejlesztői fiókot mivel üzletszerűen űzik ezt, és nincsen egyetlen programjuk sem amit lehetne tesztelni.

Mint kiskaput nem szüntetheti meg mivel a rendes fejelsztő előtt is bezárná a kaput amivel készüléket tud felvenni teszteléshez.

(#4488) Kommy válasza plus44 (#4486) üzenetére


Kommy
veterán

Most jelenleg honnan vannak a telefonszámok gondolom a telefonon vannak eltárolva, így át kéne őket rakni exchange-be különben nem kerülnek vissza.

rolcsibácsi: a vendégkönyvük jelenleg üres. Lehet hogy valami miatt menekülnek?

[ Szerkesztve ]

(#4489) rolcsibácsi válasza plus44 (#4486) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

hat arra nagyon figyelj hogy a beallitasokban, mail, kontaktok, naptar alatt a default/ alapertelmezettnek az legyen beallitva amit szeretnel hogy szinkronizaljon( vagyis az exchanget) ezt nem hianyoltam a regi rendszerekbol.. tok idegesito ha vki elfelejti beallitani..

(#4490) vadászcsiga válasza Kommy (#4487) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Rolcsi jókor kapsz észbe miért nem akkor csináltad amikor én akkor még Kommynak is volt szabad kapacitása.

Ha ezt a tempót folytatja az Apple akkor a béta 3 már szinte teljesen használható lesz. Nincs melegedés, már a memória sem fogy el annyira bár néha teljesen belassúl.

...félrement a címzés

[ Szerkesztve ]

(#4491) plus44 válasza Kommy (#4488) üzenetére


plus44
veterán

...és rolcsibácsi: Köszi a segítséget. Jelenleg az exchange/contacts-ban egyetlen szám van, amit alig 1 órája vettem fel. Akkor ott kellene lennie mindennek, hogy új telefonként vissza tudjam rakni őket? És hogy varázsolok oda mindent? Mert ugye a telefonon az összes kontakt megvan, de exchange-ben csak a nemrég felvett egy darab van. (illetve ha visszarakom majd exchange-el a kontaktokat megmarad minden adatuk is igaz?)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4492) Kommy válasza plus44 (#4491) üzenetére


Kommy
veterán

csak egy megoldást tudok.
Számítogépre kéne szinkronizálni a contactokat és onnan megid berakni exchange-be (gondolom gmail az exchange). Windows-on ugye outlook-ba lehet szinkronizálni iTunes-al onnan lehet exportálni, és gmail-ben pedig importálni.

(#4493) rolcsibácsi válasza vadászcsiga (#4490) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

jaja, csiga voltam.. de most lenne ra idom sajna. meg 1500 valahogy szurta a szemem:(

plus: hat ha exchangeben csak 1van akkor azt atirnam a telon levok koze, radugnam itunesra es ott beallitanam azt hogy a googlebe mentse oket, onnantol kezdve meglesznek ott is, es letrehoz egy accountot a telodon is, csak ezutan is figyelj majd arra higy a beallitasokban az legyencaz alapertelmezett fiok, hogy ha ujat irsz be vagy torolsz akkor szinkronizalodjon neten keresztul is..

[ Szerkesztve ]

(#4494) plus44 válasza Kommy (#4492) üzenetére


plus44
veterán

Áá ez a hülye exchange rohadt bonyolult. Azt hiszem maradok a jó öreg backup-os módszernél...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4495) Karma válasza plus44 (#4494) üzenetére


Karma
félisten

A Google Exchange szerverét beállítani bonyolult?
A videón az órát beállítani is nehéz? :DDD

Nade komolyan, ha egyszer már fenn vannak az adataid a szerveren (ez a nagyobb tánc), azt a pár adatot beírni olyan egyszerű, hogy félrészegen is simán meg lehet csinálni.

“All nothings are not equal.”

(#4496) vadászcsiga válasza rolcsibácsi (#4493) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem vagy te egy kicsit sóher? :)

Hamuba sült pogácsát bepakoltad már a kis bőröndödbe hamarosan mész külországba.

(#4497) plus44 válasza Karma (#4495) üzenetére


plus44
veterán

jah hát kérlek az okés, hogy ha fenn vannak az adatok utána könnyű, de felrakni.:D Exportálom outlookba, importálom googlebe, vagy mi a fene...neeem!:D Én szeretem azt hogy 2 gombnyomás és a kicsi fenekem alá van rakva minden. :DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4498) Kommy válasza plus44 (#4497) üzenetére


Kommy
veterán

Akkor már rég be kellet volna állítani az exchange-et és oda rakni alapbóla telefonszámokat :DD

Amúgy olyan 10 gombnyomás lehet az exportálás importálás

Sőt van egy egyszerű megoldásom is:
- itunes elindít
- telefon csatlakoztat
- rákattintasz a telefonra
- info fül
- kiválsaztod a gmail szinkront
- megadod a gmail adatokat és elvielg már megy is gmail-re az adatok

de figyelj nehogy letörölje őket ha kérdezi akkor merge

[ Szerkesztve ]

(#4499) rolcsibácsi válasza vadászcsiga (#4496) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

neeem vagyok:)

egyelore bulizgatok agyba fobe, amikor epp nem dolgozok este..
meg van 9napom pakolaszni, melomban meg albiban mar felmondtam, eladtam egy hangfalamat mer kell a penz kintre.. de meg szinte fel se fogtam hogy mindjart vege a nyugodt kis eletemnek:)

az exchange-el meg csak az elejen kell szopni egyszer aztan nem lesz vele tul sok torodni valo. en imadom a googlet amugy:)
dehat nem kell import export.. egyszeruen at kell allitani az itunesban azt hogy hova mentse a kontaktokat.. beirod a mail cimed meg hozza a jelszot, es maris felrakja neked mindet.. 2-3katt az egesz..:)

[ Szerkesztve ]

(#4500) manchester85 válasza rolcsibácsi (#4499) üzenetére


manchester85
addikt

Azért várjuk majd a helyszíni beszámolókat, írhatnál egy blogot is róla. :)

i6 Silver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.