Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) zack válasza megema (#4293) üzenetére


zack
nagyúr

Van Cydiás LockPro...Azzal azt a progit véded le amelyiket akarod.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4302) trobi28 válasza pingwin92 (#4210) üzenetére


trobi28
addikt

Hogy lehet ebbe beállitani az időjárás ikont hogy Celzius fokot mutasson,meg mi Budapest kódja?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#4303) Játékos válasza trobi28 (#4302) üzenetére


Játékos
addikt

HUXX0002 a főváros.
Celsius engem is érdekelne.

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4304) pingwin92 válasza trobi28 (#4302) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Budapest kódja: HUXX0002
A másikra még nem jöttem rá, de szerintem azt nem lehet csak úgy kapcsolgatni :( úgyhogy valamit mókolni kell rajta..

(#4305) trobi28 válasza pingwin92 (#4304) üzenetére


trobi28
addikt

Köszi de töröltem is,Facebooknál rányomtam egy videora és Respringelt egyből.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#4306) plus44


plus44
veterán

A leértéklésnek köszönhetően megvettem a NOVA 2-t..hát nem kellett volna. Elég gáz a multija, pedig istenítik... :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4307) megema válasza zack (#4301) üzenetére


megema
őstag

Köszi, de félreértettél. :) Egyedül a kikapcsolhatóságot nehezményeztem. Amúgy nincs bajom a gyári lezárással.

rolcsibácsi: A lopás utáni kikapcsolás lett volna a másik indokom, mivel már jártam így novemberben... Nem tárolok a telón semmi olyat, ami miatt gáz, ha ellopják. Csak az zavar, hogy ki tudják kapcsolni. Mondjuk ha van egy tűjük, akkor a SIM-et is ki tudják szedni, de az lassabb módszer szerintem, és úgy csak a hálózat alapján történő bemérés esik ki.

Mondjuk Magyarországon... Mire bármit is csinálnak a hatóságok, addigra már kár belekezdeni.

(#4308) samgar válasza pingwin92 (#4213) üzenetére


samgar
őstag

Akkor megoszthatnád velünk, hogyan is kell :)

Oppo Find X5 PRO

(#4309) Gubro válasza rolcsibácsi (#4300) üzenetére


Gubro
senior tag

BTW Angliaban a simekhez alapbol nincs PIN kod, se a pay monthlyhoz, se a pay as you go-hoz.
Szerencsere.

(#4310) Zjunior


Zjunior
veterán

Sziasztok!

iOS 5 el hogyan tudom syncelni csak wifin keresztól Itunes-al mert a szinkronizálás most opció szürke és nem tudom syncelni pedig ugyanazon a wifin vannak természetesen Itunesba kell állítani vmit?

THX a segítséget előre is! :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#4311) Gubro válasza Zjunior (#4310) üzenetére


Gubro
senior tag

Maced van?

(#4312) Zjunior válasza Gubro (#4311) üzenetére


Zjunior
veterán

NEM WINFOS! :F

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#4313) pingwin92 válasza Zjunior (#4312) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Akkor sehogy! ;]
Windows-on még nem megy, csak MAC-en. Talán a következő bétában..

[ Szerkesztve ]

(#4314) Kommy válasza Zjunior (#4312) üzenetére


Kommy
veterán

Akkor nincs wi-fi sync

2 másodpercel elkéstem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4315) Zjunior válasza pingwin92 (#4313) üzenetére


Zjunior
veterán

JAH BOCSIKA MÁR:)))

NEM IS LESZ?

EMIATT VENNEM KELL EGY MAC PRO-T :Y :C :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#4316) Gubro válasza Zjunior (#4315) üzenetére


Gubro
senior tag

Amugy is erdemes. :D

(#4317) Kommy válasza Zjunior (#4315) üzenetére


Kommy
veterán

Caps Lock kikapcsol.

Amúgy megoldható PC-n is a Mac.
Egy Mac lemez kell meg még néhány program és fel lehet rakni igaz kis türelmet is igényel.

Nekem is vehetnél ha csak emiatt akarsz venni,

Amúgy lesz gondolom windows-ra is.

[ Szerkesztve ]

(#4318) pingwin92 válasza Zjunior (#4315) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Benne lesz szerintem a következő bétában, ne aggódj. Az előzőben még ez sem volt benne.
Amúgy meg az iOS 5 béta csak fejlesztőknek van, azoknak meg amúgy is kell legyen MAC-jük, mert asszem az Apple csak arra adja ki a fejlesztőkörnyezetet. Vagy nem? :F :o
Amúgy az a fránya caps lock tényleg bekapcsolva maradt, már az előző hsz-ednél is :D :))

[ Szerkesztve ]

(#4319) samgar válasza pingwin92 (#4318) üzenetére


samgar
őstag

Előrébb kérdeztem, hogy lehet beállítani a 24 órás kijelzést, mert írtad, hogy rájöttél :) megosztanád?

Oppo Find X5 PRO

(#4320) Gubro válasza pingwin92 (#4318) üzenetére


Gubro
senior tag

Mac kell a fejleszteshez.

(#4321) pingwin92 válasza samgar (#4319) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Láttam hogy kérdezted, csak azon gondolkoztam, hogy h írjam le. De tessék:
(ajánlom a cydiás iFile használatát)
var/mobile/Library/DreamBoard/Endroid/Widgets/HTC
Itt megnyitod a functions.js fájlt, majd keresőbe beírod, hogy 12. Elvileg ahhoz a részhez dob, ahol azt írja h function GetTime() {
Aztán edit, és itt a return és a "AM"); közötti részből kitörlöd a '-12'-ket. Fontos hogy nem a '12'-ket, csak amik előtt ott a mínusz is (és azokat mínuszostul).
Végül save és egy respring. (Erre a legjobb szerintem a Fastr a cydiából.)
Ha ez bonyolult, akkor elküldhetem e-mailben az én functions.js fájlomat, és akkor csak ki kell cserélni a fent említett helyen a tiéddel.

Gubro: Na, akkor jól tudtam :C

[ Szerkesztve ]

(#4322) ent


ent
őstag

Skacok!
Mellik is z a game amiben egy egysejtű lényt kell etetni ezért cserében pontokat? kapsz, amiből kezeket lábakat, szemeket, csáprágót lehet rátenni? Egysejtűdet elkiséred az evolúció lépcsőin? PC-n is volt!
:R

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#4323) verser233


verser233
senior tag

Sziasztok!

Olyan appot tudtok nekem ajánlani amivel a pc-n lévő e-book fájljaimat rá tudom tenni iphone-ra és ott tudom olvasni?

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#4324) eszgé100 válasza Gubro (#4309) üzenetére


eszgé100
őstag

Bár mondjuk ezt nem nagyon értem hogy miért nincsenek lezárva a SIM-ek Egy elofizus telonal szerintem gáz, bár amilyen előfizetések vannak egy hétig is lehetne használni mire elfogy a keret.

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#4325) plus44 válasza ent (#4322) üzenetére


plus44
veterán

Spore: Origins és/vagy Spore: Creatures

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4326) Gubro válasza eszgé100 (#4324) üzenetére


Gubro
senior tag

Nagyon egyszeru. A pin nem ved meg semmitol, hiszen igen jo esellyel bekapcsolva veszted el/lopjak el, ha ez megtortenik. Akkor meg nincs szerepe. Raadasul a tolvajokat rohadtul nem a sim erdekli, hanem a telefon, hulyek lennenek nyomot hagyni maguk utan azzal, hogy hivasokat iditanak, amikkel konnyebb oket lenyomozni. Harmadreszt egy csomo felesleges maceratol kimeli meg ez a usert, a szolgaltatot es amugy mindenkit.
Szemelyesen nem nagyon vagom a pin ertelmet, en sose hasznaltam.

(#4327) vadászcsiga válasza Gubro (#4326) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem is az az első dolgom minden újonnan vett simnél hogy kiütöm a pinkódot.

(#4328) samgar válasza pingwin92 (#4321) üzenetére


samgar
őstag

Nem bonyolult, köszönöm, megcsináltam :R

Oppo Find X5 PRO

(#4329) hemaka válasza Gubro (#4326) üzenetére


hemaka
nagyúr

Sosem használtam pin kódot. Úgyse kapcsoltam ki soha a telefont, akkor meg főleg nincs értelme.

(#4330) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Mostanában, a telefonom sajnos egyre lassulgat. (3gs 16gb, 4.3.3-as) Milyen trükköket tudtok amivel lehetne kicsit gyorsítani? (pl a fifa11-nél nagyon zavaró tud lenni) Kérdésem lenne tovább, hogy volt hír egy csatlakoztatható külső akku-ról. Ilyen tényleg létezik? Ha igen mennyibe kerül?

Köszi

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#4331) rolcsibácsi válasza megema (#4307) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Ja ebből a szempontból megértem hogy gáz, de mondom, én olyan dolgot meg nem láttam amit ne lehetne kikapcsolni.. Hacsak egy kicsit is ért hozza a tolvaj akkor kikapcsolja úgyis a Find my iPhone-t egy kattal.. Mármint mert az átlag le sem zárja a telojat..
De ha a simet kiveszi, akkor mar nincs is mobilnet, úgyhogy max akkor latja az ember ha rakapcsolodott volna egy wifire, de egy lezárt teloval azt meg nem is lehet. Ha ellopják, sztem utána mar nem sok esély van arra hogy meglegyen.. Maximum ha nagyon akaródzik kerül.. Aki lehet meg azt sem tudja hol kell kikapcsolni..

(#4332) Csapi007 válasza adamssss (#4330) üzenetére


Csapi007
veterán

Hy
Ha csak 1-2 app fut lassan akkor azok indítása előtt lődd ki a háttérben futó programokat. Ha az egész lassú akkor csak restore segíthet igazán.
Lehet, 10k-től már biztos. Pl. itt egy.

"Csak úgy mondom"

(#4333) hemaka válasza adamssss (#4330) üzenetére


hemaka
nagyúr

Sajnos a Fifa ilyen, néha rájön, aztán laggol nekem is i4 4.3.3-on, pedig csak download fut a háttérben. De ahogy előttem is írták, érdemes előtte mindent bezárni, hátha jobb lesz.
Érdekes hogy 5.0béta2 alatt nem akadt meg egyszer sem, cserébe laggolt más. :DDD

(#4334) adamssss válasza Csapi007 (#4332) üzenetére


adamssss
veterán

Köszi a válaszokat!

A restore után vissza tudom tölteni a mostani állapotot, vagy mindent újra kell rakni?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#4335) Csapi007 válasza adamssss (#4334) üzenetére


Csapi007
veterán

Resote mindent töröl, utána visszarakhatod a backupot, de attól lehet hogy ugyanolyan lassú lesz.

"Csak úgy mondom"

(#4336) snooze válasza adamssss (#4330) üzenetére


snooze
veterán

igen van..vaterán nézz körül..ott nem olyan drága,és tokba van épitve..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#4337) Mindless


Mindless
tag

Sziasztok, a héten megcsináltattam a telefonom, Iphone 3g, kjelző és érintő csere volt rajta. A keret és a hátlap nem illeszkedik rendesen, a kijelző homályos és nem szépek a szinek rajta. A srác aki csinálta ezt a választ adta. Kiváncsi vagyok a véleményetekre. Köszi!

A kijelzőt és érintőt tartó belső keret is eltört, a tökéletes illeszkedéshez azt is cserélni kellene. A fém keretet a hátlapohoz rögzítő ragasztó az ütéstől elengedett, azért áll el.
A kijelzőnek emlékeim szerint semmi baja, minden utángyártott 3G LCD ilyen.

Kellemes hétvégét.

(#4338) Kommy válasza Mindless (#4337) üzenetére


Kommy
veterán

Hát lehet, ogy igazat mond de semmiképpen nem csináéltattam volna meg utángyártott LCD-vel.

Szabad megkérdezni mennyiért csinálta, ő adata e az anyagot?

[ Szerkesztve ]

(#4339) tenna


tenna
tag

Hello!

3 napja kaptam egy iphone 4et. Soha előtte nem volt almás cuccom, így nem nagyon vagyok képben.

Az lenne a kérdésem h , hogyan tudnék flashes tartalmat megnézni a telómmal? (lehetőleg nem szeretném feltörni...) Láttam pár videót neten, de az feltört iphone volt Illetve találtam 1-2 cuccot a storeban, de azok se győztek meg nagyon.
(előre is bocsánat, ha ez egy elcsépelt kérdést itt)

athura.atw.hu

(#4340) Kommy válasza tenna (#4339) üzenetére


Kommy
veterán

Felejtsd el a flash-t. Van egy-két böngésző ami támogatja , de valószínűleg amire kéne nem fog menni.

(#4341) tenna válasza Kommy (#4340) üzenetére


tenna
tag

hm kár, azért leírnád azt az 1-2 böngészőt?

Feltörni mennyire van értelme a telót? Mit nyerek és mit vesztek vele?. Olvastam, hogy az apple szerint 80%-al romlik a biztonság és akár 1 rossz appl. és hazavághatja. Gondolom a garit elfelejthetem vele.

athura.atw.hu

(#4342) plus44 válasza tenna (#4341) üzenetére


plus44
veterán

Skyfire

szerk: a jailbreak-kel nem veszted el a garit, ha gariztatni kell, egyszerűen nyomsz egy restore-t és minden visszakerül az eredeti, gyári állapotába. Nem feltétlenül lesz tőle lassabb a telefonod és igen, egy app is hazavághatja, de ez sem annyira nagyon jellemző, ha nem raksz fel minden tök felesleges progit csak úgy random módon.

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4343) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem, az előbb fényképezni szerettem volna, úgy, hogy a vaku is be van kapcsolva és a vaku résznél egy felkiáltójel volt, rányomtam azt írta ki, hogy az iphone készüléknek előbb le kell hűlnie mielőtt a vakut használni akarja. Ez tényleges melegedés volt, vagy valami szoftverhiba? Kiléptem a fényképezőből majd vissza és már nem volt ez. Azért megijedtem......

(#4344) Enjoy válasza Nagynozi (#4343) üzenetére


Enjoy
addikt

Az szép :Y Én még ilyet nem tapasztaltam.
Mit csináltál előtte, hogy ennyire felmelegedett?

► més que un club ◄

(#4345) plus44 válasza Nagynozi (#4343) üzenetére


plus44
veterán

Szerintem ez egy bug, azt hiszem korábban írta valaki.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4346) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag

Én is úgy gondolom, hogy egy szoftver bug, mert nem csináltam előzőleg semmit a telefonnal, a zsebemben pihent, csak előjött belőlem a fényképész és láttam egy szépet, be van borulva ezért be akartam kapcsolni állandóara a vakut és ezt írta ki. Remélem nincs semmi gebasz a telóval.

(#4347) Enjoy


Enjoy
addikt

Aki használ JB-t iOS5 alatt, az megnézhetné, hogy működik-e rendesen a DataDeposit.
Unom már, hogy mindig 1-1,5 másodpercet kell várni egy-egy mappa megnyitásakor.
(Amikor fent volt, akkor emlékszem sokkal gyorsabban megnyitotta a mappákat)

Itt van egy lista a működő/nem működő tweak-ekről, de a DataDeposit nincs feltüntetve.
Link

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#4348) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

GS-en hogy szuperál az ios5 béta2, nagyon lagol?

(#4349) Kommy válasza vadászcsiga (#4348) üzenetére


Kommy
veterán

Jobb mint az 1, de azért vannak még közbe közbe laggok. Mondjuk azt, hogy néha gondolkodik. De például a Safari jóval gyorsabb, meg az egész működés is, ha éppen nem akad meg.

(#4350) vadászcsiga válasza Kommy (#4349) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor van rá remény hogy a végleges 5 használható legyen rajta.

Iphoneclubon olvastam hogy útban van a 4.3.4 ez komoly? Gondolom semmi javítás csak a jb ellen jön ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.