Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39051) bolvar


bolvar
senior tag

sziasztok
egy olyan kérdésem lenne hogy tervezem az 5.0.1 váltást és ahogy nézegettem az 5.x ketté szedték a zenék és videók elérését.viszont az új music nevű mappa ikonja okádék mód néz ki szvsz.ezért szeretném a régi ipod ikonját rávarázsolni.valaki tudna egy relatíve egyszerű és érthető leírást mutatni?:).az se baj ha angol :)
előre is köszi a segítséget :)

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#39052) TonTomika válasza bolvar (#39051) üzenetére


TonTomika
aktív tag

Nekem iOS4 alatt is ugyan ezek az ikonok voltak mind az iPod appnak, mind a Videos appnak. :) Nem teljesen értem a kérdést. :U

(#39053) fazr válasza TonTomika (#39052) üzenetére


fazr
senior tag

iPod Touchon ezek voltak, de iPhone-on iOS 5 előtt egy iPod app volt (zenék és videók egyben) ilyen ikonnal.

[ Szerkesztve ]

(#39054) samgar válasza TonTomika (#39052) üzenetére


samgar
őstag

Tény, hogy a lejátszó ikon más volt és kellemesebb is. Amúgy lehet cserélni de jb kell hozzá.

Oppo Find X5 PRO

(#39055) h1ght3chzor válasza TonTomika (#39047) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Köszi.:)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#39056) DanielK válasza samgar (#39054) üzenetére


DanielK
addikt

Szerintem jobb lett volna, ha meghagyják olyannak amilyen volt. Az iPod az Apple zenelejátszója, így maradhatott volna ez az elnevezés. Ráadásul kaptam egy új ikont, amit nem használok és csak a helyet foglalja. Vagy legalább lenne olyan jó a beépített videólejátszó, mint az AVplayer, amit most használok.
De ilyen az újságos is. iPaden ok, van létjogosultsága, de iPhone-on? Ki az aki 3,5 colon újságot olvas? A könyv még ok, mert a tördelése miatt olvasható, de a magazinnál már nem.
iPhone-ra is úgy kellett volna megoldani, mint az ibooksot, hogy ha kell, akkor letölthető az appstore-ból... :U

(#39057) tommjee válasza DanielK (#39056) üzenetére


tommjee
senior tag

Most tünt fel hogy iPhone 4-en 4.3.3 alatt nincs facetime ? :F Vagy a Facetime vagy iPod Touch 4-re van ?

(#39058) KonzolKartel válasza tommjee (#39057) üzenetére

Van facetime Iphone4-re. Lennie kell már a 4.3.3-ban is.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#39059) tommjee válasza KonzolKartel (#39058) üzenetére


tommjee
senior tag

Sehol nem találom pedig használtam a keresőt is ! De még AppStore-on sem találom meg :F :F

(#39060) Salex1


Salex1
senior tag

Tudna valaki segíteni, hogy hogyan lehetne átállítani a telót, hogy bejövő hívásnál gomb legyen a slide helyett (5.0.1-alatt)? Próbáltam keresgélni, de midenhol a tap to unlock-ot írja, de azt sehol nem találom..cydia-ban nincs ott ahol kellene lennie :(

(#39061) manchester85 válasza tommjee (#39059) üzenetére


manchester85
addikt

Nincs külön ikonja, a kontaktlistából tudod indítani a facetime hívást.

i6 Silver

(#39062) majestic válasza jozsi252 (#39031) üzenetére


majestic
őstag

Milyen 2 appról lenne szó?

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#39063) tommjee válasza manchester85 (#39061) üzenetére


tommjee
senior tag

Okés ! Kösszi :R

(#39064) Kommy válasza Salex1 (#39060) üzenetére


Kommy
veterán

ne zárd le a telefont és akkor a gombok vannak ha le van zárva akkor meg a csúszka. lezárva, 1 power némítás, 2 power elutasítás.

(#39065) manchester85 válasza Salex1 (#39060) üzenetére


manchester85
addikt

Egyébként nem tudom, miért akarsz gombokat. Sokkal esélyesebb, hogy benyomódik, ha csörög a teló, és mondjuk véletlenül elutasítod, mint a slide esetében. És amennyiben fel van oldva a teló, akkor már egyből van válasz és elutasít gomb, ahogy Kommy is írja. Teljesen logikusan van ez megcsinálva.

i6 Silver

(#39066) Salex1 válasza manchester85 (#39065) üzenetére


Salex1
senior tag

Kényelmesebb lenne nekem, ha gomb lenne, de ha nincs rá egyszerű megoldás akkor marad így...

(#39067) TonTomika válasza fazr (#39053) üzenetére


TonTomika
aktív tag

Akkor ez volt a baj, iPod Touch-ról migráltam.

(#39068) andew


andew
tag

Lesz abból valami hátrányom ha a beta3-t JB-zem?

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#39069) Kommy válasza andew (#39068) üzenetére


Kommy
veterán

Nem lesz, mivel nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#39070) vans? válasza DanielK (#39056) üzenetére


vans?
őstag

JB-vel el lehet tuntetni az ujsagost is. :)

hábm bábm

(#39071) andew válasza Kommy (#39069) üzenetére


andew
tag

Fail :U

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#39072) bepe79 válasza andew (#39068) üzenetére


bepe79
addikt

Az 5.0.1 JB-re is hónapokat kellett várni és nemrég lett meg, 5.1b3 (->5.1 final) JB majd kb. nyár környékén, ha lesz egyáltalán valaha. ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#39073) bepe79


bepe79
addikt

iPhone-hoz is jön a G-Form tok, sokkoló videóval reklámozzák: [link]

[link]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#39074) Kommy válasza bepe79 (#39073) üzenetére


Kommy
veterán

csak pnt amikor felveszi a földről akkor nem látni a telefont :DDD

(#39075) ittakary válasza bolvar (#39051) üzenetére


ittakary
nagyúr

Irigylem a problémáidat. Ennél nagyobb csapás ne érjen az életben.

Agyameldobom komolyan mondom :D

(#39076) icecave válasza bolvar (#39051) üzenetére


icecave
nagyúr

Talán ez segít, van a hozzászólásokban pár ötlet: [link]

Ha ez nem, így kerestem rá, érdemes a találatokat végignézni: [link]

Én az ikoncserének akkor látom értelmét, ha van egy program, amit sokat használok, de még nem retinás ikon... nagyon észrevehető a kijelzőn a retinás ikonok között az, amelyik nem az. Persze, érthető, a sima 57x57 pixel, a retinások meg 114x114.

[ Szerkesztve ]

(#39077) tommjee válasza bepe79 (#39073) üzenetére


tommjee
senior tag

Huu ! Hát ez elég jó védelem az iPhone-ra !

(#39078) bepe79


bepe79
addikt

Az iPhone a legértékállóbb okostelefon: [link]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#39079) bepe79


bepe79
addikt

A zack küzd az SGS2+Android párossal: [link] ;]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#39080) snooze válasza bepe79 (#39079) üzenetére


snooze
veterán

ezek szerint sikerült a csere.. lehet azota igy csinál már :W :W :W

GO Gunners!!!

(#39081) DanielK válasza bepe79 (#39079) üzenetére


DanielK
addikt

Lehet rövidebb idő lesz, mint egy hónap... ;]

(#39082) kali válasza snooze (#39080) üzenetére


kali
legenda

vagy nem; Mit mondjak. iPhone4 után is egy álom egyelőre. Szerintem baromi jól döntöttem, hogy ezt választottam. :) érdemes elolvasni a hozzászólásait! :)

[ Szerkesztve ]

(#39083) vadászcsiga válasza bepe79 (#39079) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Csórikám... :)
Amilyen kitartó addig küzd míg megbaratkozik vele.

kali
Mondom én

[ Szerkesztve ]

(#39084) Zolom89 válasza vadászcsiga (#39083) üzenetére


Zolom89
senior tag

Lehet már úgy van vele, hogy csak azért is meg lesz egy hónapnál tovább, hogy nekünk ne legyen igazunk..:D

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#39085) ittakary válasza bepe79 (#39079) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ne legyetek már ilyen gonoszak :)

(#39086) DanielK válasza kali (#39082) üzenetére


DanielK
addikt

kiemelnék egy szót: "egyelőre". Anno mikor megvettem az SGS-emet, én is azt mondtam, hogyegy álom és hogy milyen szuper (azóta is ezt hallom vissza páromtól, hogy miket mondtam rá :DDD mármint a telefonra, nem a páromra, amit most ő használ), csak aztán jöttek a folyamatos force close-ok... :P

[ Szerkesztve ]

(#39087) icecave válasza kali (#39082) üzenetére


icecave
nagyúr

Ja, nekem is pár napig tartott annó az "újdonság varázsa". Aztán jöttek az idegölő dolgok, a laggok, a sok rootolás, meg mittudomén,hogy valamennyire normális legyen a rendszer, a marketben lévő káosz, a nem egyforma ikonok ocsmány kinézete egymás mellett és még sorolhatnám... na, de nem keltem itt a feszkót, OFF-ban kitárgyalhatjuk, ha valaki akarja.

más: ma reggel ébresztett az iPhone-om, ahogy szokott. Csak épp kikapcsolni nem tudtam... csak nyomta a zenét, csak nyomta, én meg hiába nyomtam bármit, folytatta. Végül csak a reboot segített. Viszont a célját elérte: felébredtem... :D

(#39088) DanielK válasza icecave (#39087) üzenetére


DanielK
addikt

Az igen! ;]
És mit használsz ébresztésre? Progit?

szerk2: és azt hogy? Hogy lehet beállítani a zenét az alap ébresztésnél? Én az Alarm Clock Bud Pro-t használom, az összes zenét variálja és így nem kell nyomkodnom a snooze-t. ;] :P

Bocsi mindenkitől, elfelejtettem, hogy még tudom szerkeszteni... :B

[ Szerkesztve ]

(#39089) icecave válasza DanielK (#39088) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem, a sima beépített órát használom rá. Be van állítva 5-6 időpont 5 perces delay-ekkel :D

(#39090) tommjee válasza DanielK (#39086) üzenetére


tommjee
senior tag

iPod Touch 4 után nekem elég fapadosnak tünt az Android ! Pedig egy jó pár androidos teló megfordult nállam : Defy , SGS , Nexus S , Optimus 2x stb...

Nem a telefonokkal volt a baj hanem a rendszerrel

Meguntam a szórakozást velük és vettem egy iPhone 4-et :P

[ Szerkesztve ]

(#39091) kali válasza DanielK (#39086) üzenetére


kali
legenda

furcsa, mert nekem volt sgs és sgs2 is, és sosem volt velük problémám, csupán nem kell butára gányolni, és nem árt kicsit érteni hozzá! :)
mondjuk szerintem akkor sem kell lenézni/rosszallóan véleményezni senkit, ha iphone után más irányban változtat, mindenkinek a saját döntése, nem egy csorda ez, hogy rossz az, aki külön irányba indul el, mint a többiek! :(
megjegyzem; sgs és sgs2 több szempontból sem kis eltérés - természetesen az sgs2 javára -, sima i4 után az sgs2 lehet nagyon is jó telefon, ha az illetőnek van hozzá affinitása! én például sgs2 után el sem tudtam volna képzelni sima i4 telefont, csak és kizárólag az i4s jöhetett szóba, és végül az is lett! :)
mellesleg itt olvasni elég sok hibát néhány embernél, és bár többnyire jb vagy más buherálás az oka, de azért ez sem tökéletes telefon/rendszer - attól függetlenül, hogy én bő 2 hét tapasztalata alapján nem tudok rosszat mondani a 4s telefonomra, igaz nálam nincs jb, sem más gányolás!

[ Szerkesztve ]

(#39092) DanielK válasza kali (#39091) üzenetére


DanielK
addikt

Nem nézem le, csak viccelődök. Remélem, hogy bejön neki.

Az SGS nem volt gányolva. Hivatalos Kiesen keresztül feltett rom volt rajta. A naptár force close-olt, mikor visszamenőleg akartam törölni belőle bármit is. Csak hard reset segített. És ez minden alkalommal bekövetkezett, mert a naptáróra kint volt... :W
Szóval vannak benne olyan funkciók, amik még bugosak.

(#39093) DanielK válasza DanielK (#39092) üzenetére


DanielK
addikt

Én itt minden ilyen nemű hozzászólást (SGS) befejeztem. Nem szeretném szétoffolni a fórumot...

Tegnap írtam, hogy az üzemidőm milyen jó. ;] Kommy írta, hogy beragadt valami. Igaza volt. Vagy a My Data Manager vagy a VoiceMan nevű program volt az. Ma reggel is ezt csinálta a használat leírásban és miután mindkettőt letöröltem, jó lett.
Miután vadászcsiga leírta, hogy jó a beépített is, így ezt fogom használni. Én is beállítottam, hogy havonta emlékeztessen a törlésre. :B

[ Szerkesztve ]

(#39094) andew


andew
tag

[link] nem jött be neki :DDD

[ Szerkesztve ]

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#39095) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nem gyenge, Zack éjfélkor vette meg egy ujonctol a telot. Bátor.
Sajnálom hogy nem velunk van már, kedveltem őt azért remelem néha belatogat ide is.
R.I.P. :DD

(#39096) andew válasza vadászcsiga (#39095) üzenetére


andew
tag

lajbii jófej gyerek :D üzleteltem már vele.

bánni fogja de nagyon :U

[ Szerkesztve ]

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#39097) snooze válasza vadászcsiga (#39095) üzenetére


snooze
veterán

elég régen regelt ide,csak szakmai topicokba nem irt..elég baj,ha ez a mérvado..és nem az eladási statisztika..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#39098) Criton válasza vadászcsiga (#39095) üzenetére


Criton
veterán

nem Nexust akart véletlen venni? Mert amit vett az egy S2... :U

andew: én le nem cserélném :C

[ Szerkesztve ]

(#39099) snooze válasza Criton (#39098) üzenetére


snooze
veterán

nekem is a nexus rémlik.. :)

GO Gunners!!!

(#39100) Zolom89 válasza Criton (#39098) üzenetére


Zolom89
senior tag

Azt írta h azt vesz, de gondolom jó árban kapott S II-őt :)

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.