Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27401) néha


néha
aktív tag

Sziasztok lenne egy kérdésem, lehet már feltették, de olvasgattam itt a fórumon, de nem találtam választ, vagy csak nem elég jól kerestem. Na szóval az lenne a kérdésem, hogy az ingyenes t-s navigon müködik e kint mondjuk Romániában, vagy adatforgalmat generál már küldöldön? Van mobilnetem, de ugye külföldön gondolom máshogy vannak a dijszabások, vagy rosszul gondolom?

Előre is köszi. :R

[ Szerkesztve ]

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#27402) StLui válasza néha (#27401) üzenetére


StLui
veterán

az ingyenes csak magyar térképet tartalmaz, de ha megvan, akkor ezt látod is, mert nem tudsz máshova tervezni útvonalat, egyébként se ez se IGO nem generál adatforgalmat, az ingyenes is csak a T kapcsolatot ellenőrzi, amúgy meg lekapcsolod az adat roamingot és tuti nincs külföldi internet forgalom (Beállítások, Álltalános, Hálózat) ez nálam állandóan tiltva, határ közelében nehogy megtréfáljon, például egy börzsönyi kirándulás alkalmával.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#27403) plus44


plus44
veterán

Na az Infinity Blade 2 végére értem. Szuper volt, jó a sztori, a 3 is szépen fel lett vezetve a végén, úgyhogy várjuk sok szeretettel! :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#27404) Csabee. válasza Ragnar95 (#27397) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Áh nem szeretnék kavarodni. Egyébként ugyan ezzel az email jelszó párossal tudnék regelni az US-be is?

iTunes-en belül hogy tudom a Store-Okat váltogatni? ..

Üdv: Csabee.

(#27405) Ragnar95 válasza Csabee. (#27404) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem nem,mert azt az email címet már felhasználtad egy másik accounthoz,de egy próbát megér. Amúgy nem lesz semmi kavarodás, simán elvan egymás mellett a 2 account :DD
Gépen megnyitod az iTunes Store-t, legörgetsz és legalul lesz egy manage fül és azon belül change country :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27406) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#27400) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Azt kicsit drágának találom, mondjuk a jót meg kell fizetni.
Ezt találtam a vaterán, nem tudom mennyire gagyi ennyi pénzért. [link]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#27407) Csabee. válasza Ragnar95 (#27405) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Értem.. lehet megpróbálom! :)

Üdv: Csabee.

(#27408) Hókusz Pók


Hókusz Pók
aktív tag

Sziasztok! Pénteken megvettem az új telefonom (4s 16GB). A 6230-as Nokia után csak figyelgetek... Nyilván most majd írjátok, hogy használjam a keresőt, de nem kevés időt eltöltöttem kutakodással, sajnos nem mindent sikerült megfejtenem.
1. Csengőhangot egyszerűen nem tudtam iTunes-szal feltenni, mert nem volt hajlandó megjeleníteni a telefonon a fájlt, iTunes-ban megjelent, de nem játszotta le. (Ezt kikerültem egy másik szoftverrel, ellenben szinkronizálásnál az iTunes kapásból törli is...)
2. Háttérképet nem tudok tetszés szerint felrakni...
3. Flash... Nagyon hiányzik, többek között a banki és munkahelyi ügintézés végett...

Lenne valaki olyan türelmes és segítőkész, hogy pár gondolatot reagálna ezen első nehézségekre? :U

''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

(#27409) Ragnar95 válasza Hókusz Pók (#27408) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

1. Töltsd le az iRinger nevű programot, egyszerű és ingyenes csengőhangkészítő program
2. iTunesból szinkronizálod a képeket és a telón megnyitod a képet, bal alsó sarokban lévő ikon és ott kiválasztod a beállítás háttérképként opciót
3.Nincs iPhone még mindig Flash és soha nem is lesz....OTP-nek van iPhone-os alkalmazása, többi bankkal nem tudom, mi a helyzet. Esetleg ha nagyon fontos a flash, a Puffin Browsert leszedheted, abban van,de nagyon lassan tölti be az oldalakat...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27410) fazr válasza Hókusz Pók (#27408) üzenetére


fazr
senior tag

1: [link]
2: [link]

(#27411) D@niel


D@niel
addikt

Hamis iPhone - mire figyeljünk?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#27412) boogie84 válasza Hókusz Pók (#27408) üzenetére


boogie84
veterán

Csengőhangok: Free ringtones for mobile and iPhone
Ha túl hosszú a csengőhang akk nem fogja lejátszani.
Tudsz készíteni mp3ból is: Bigasoft iPhone Ringtone Maker

Mikor csatlakoztatod a telefont a sz.géphez akkor mint fényképező, vagy adathordozóként látod a rajta lévő képeket. Nem tudom h ilyenkor csak a telóról tudsz e másolni gépre vagy fordítva is, én kipróbálnám ha nagyon kellene!

Ez is egy jó kis alkalmazás. Én sok jó hátteret találtam. Wallpapers HD for iPhone, iPod and iPad

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#27413) Csabee. válasza D@niel (#27411) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jó cikk, bár szerencsére én már ránézésre megmondom hogy melyik hamis! :)

Üdv: Csabee.

(#27414) D@niel válasza Csabee. (#27413) üzenetére


D@niel
addikt

Ahogy én is, de 3G-t is meg tudok hamar különböztetni egy GS-től -természetesen, csak ránézésből-, valamint azt is meg tudom mondani, beázott-e már az iPhone :)

mindenesetre, sokaknak fontos a cikk; nem véletlenül van ennyi kópia a világon, jó üzlet annak, akik terjesztik.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#27415) Csabee. válasza D@niel (#27414) üzenetére


Csabee.
nagyúr

A beázottságot ránézésre hogy tudod megállapítani kívülről?

Üdv: Csabee.

(#27416) Ragnar95 válasza Csabee. (#27415) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A jack bemenetben is van egy beázás indikátor :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27417) FefeeX válasza StLui (#27402) üzenetére


FefeeX
veterán

Aham, csak ha 2-3 napra mész minimum, és megvetted a külföldi térképeket (inapp), és tiltva van a roaming, a második-harmadik napon már nem indul el a program... Roaming-ellenőrzi a T-s hálózatot...

Ragnar95: tehát csak a teló tetejét bontod le? :)

vadászcsiga: EA játékoknál általában külön van US és World verzió, ezért nem is látod a magyar store-ban letöltöttként...

Csabee.: Magyar Appstore-ban a Shift1 van leárazva, még mindig, pedig annál is azt írták, hogy csak egy nap... Azóta is folyamatosan benne van a daily deals-ben... Szóval ez a Daily elég átverős dolog. Nézem minden nap, hátha akcióznak valamit, ami még nincs meg, de csak ilyen pónis ismeretlen nyavaja van...

[ Szerkesztve ]

(#27418) Ragnar95 válasza FefeeX (#27417) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem az látszik kívülről is lebontás nélkül, bár lehet, hogy tévedek.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27419) Csabee. válasza FefeeX (#27417) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jaja, azt én is beszereztem!

Ragnar95: Én a jack dugóba alig látok valamit, pláne nem az indikátort..

Üdv: Csabee.

(#27420) mondomén válasza Csabee. (#27419) üzenetére


mondomén
őstag

Ott van az alján, ha belevilágítasz látszik a fehér valami. Sőt a dokk csatlakozónál is van egy.

(#27421) FefeeX válasza Ragnar95 (#27418) üzenetére


FefeeX
veterán

Nos, nyáron eláztam mint a szemét. A telefon a zsebemben volt, ugyan bőrtokban, de a teteje pont a jacknél beázhatott, és feltételezem, valamennyire be is ázott, mert utána a mikrofon nem működött egy napig (ki is kapcsoltam egy napra, hogy száradjon, hátha az a gond); na most ezt el is felejtettem, mert nem volt gond vele azóta, csak tegnap jutott eszembe, mikor bnőm nem hallotta, mit mondok neki (az ő telefonján romlott el egyébként a hangszóró) - viszont most megnéztem zseblámpával is, semmit nem lehet látni a jack bemenetnél. Se pirosat, se fehéret. Szóval szerintem nem lehet azt szétszedés nélkül megállapítani...

(#27422) vadászcsiga válasza Csabee. (#27404) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem 5 van, két magyar egy angol, egy osztrák meg egy amerikai és mindegyiket használom. A magyarból sok a kettő de ez már így marad.

(#27423) mondomén válasza FefeeX (#27421) üzenetére


mondomén
őstag

Pedig simán látszania kéne, ha egy kicsit a fény felé fordítod. kép

(#27424) Ragnar95 válasza FefeeX (#27421) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Eszerint mégis:iPhone water level indicator :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27425) Csabee. válasza mondomén (#27420) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Rendben, köszi!

vadászcsiga:nem semmi, én nekem elég lesz a magyar! :) Ha meg nagyon kell a játék akkor megveszem.. pár száz ft

Üdv: Csabee.

(#27426) vadászcsiga válasza Mela Kehes (#27406) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Dehogy drága 4500 volt annak idején a Tescóban éppen azért mondom hogy alap bt headsettel is simán megy.

Egyébként kis off ezzel a bt-vel kapcsolatban: egyik évben ősszel elhagytam egy társasház hátsó kertjében az avarban, következő év tavasszal a tulaj megtalálta, kitisztitottam és a ledeken kívül tökéletesen működik igaz az akkuidő jelentősen csökkent de múltkor 6-8 órát simán kibírt 3-4 hivassal. Ez még abból az időből származik amikor a nokiak dübörögtek.

(#27427) eszgé100 válasza vadászcsiga (#27216) üzenetére


eszgé100
őstag

nekiálltam a frissebb leírásnak, de miután betallózom az .ipsw-t 3194-es hibakódot dob.
természetesen a host fájlt átírtam, a leírás szerint.

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#27428) StLui válasza FefeeX (#27417) üzenetére


StLui
veterán

Én mondjuk nem vennék navigon bővítést, most néztem, hogy egyáltalán lehet az ingyenest bővíteni, ha kellene külföld akkor igo, és az meg nehogy már ellenőrizzen akármilyen hálózatot, és ennyi, de gondolom az ellenőrzés nem lehet brutál forgalom, tehát navi indításra bekapcs és kész, megoldva.
(régebben el sem indult mobilnet nélkül, most meg látom már bekapcsol, én meg pár napja is csak a kocsiban kezdtem a cím beírással tökölni, mert a házban nincs 3g)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#27429) FefeeX válasza StLui (#27428) üzenetére


FefeeX
veterán

Ha teljes verziód van, amiért fizettél, akkor abszolút nincs szükséged adatforgalomra. Ez csak a T-escógazdaságos esetén áll fenn...

mondomén: akkor nem találom meg hozzá a megfelelő megvilágítást. Mondjuk i4-em van, és a zseblámpám nagyon erős, az asztali lámpával meg inkább ilyen szöszöket látok a jack alján, mint pirosat... Lehet, hogy nem ázott be? Mondjuk levédhette a tok, de akkor meg miért ment el a mikrofon egy napig? :F

[ Szerkesztve ]

(#27430) mondomén válasza FefeeX (#27429) üzenetére


mondomén
őstag

Akkor csak azt tudom mondani, hogy túl sok a szösz és amiatt nem látod. Ugyan úgy fest i4 esetén is (nekem is az van) mint a linkelt képen.

(#27431) nilrem


nilrem
tag

Hali,

Érdemes 3G-re 4.2 ios-t felrakni? 3.1.3 van rajta, de egyre több program kérne nagyobb OP rendszert. Nem lassúl be nagyon?

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#27432) Csabee. válasza nilrem (#27431) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem még elviselhetően lassul be. 3G-r én 4.2.1-et raknék mindenképp ha programokat szeretnéd használni!

Üdv: Csabee.

(#27433) FefeeX válasza mondomén (#27430) üzenetére


FefeeX
veterán

Kösz, hazamegyek és fújok bele egy kis sűrített levegőt... :R

(#27434) manchester85 válasza nilrem (#27431) üzenetére


manchester85
addikt

Egy próbát megér. Csak aztán ha felfrissíted vele a programokat, utána azokat már egyáltalán nem tudod visszatenni, ha meggondolod magad. Szóval kockázatos, mert ha kijön egy alkalmazás iOS 4-es változata, amit amúgy te vígan használtál 3.1.3 alatt is, és megbánod a 4.2.1-et, majd visszarakod a 3.1.3-at, akkor utána már nem fogod tudni visszarakni a progi korábbi változatát, vagyis egyszerűen szinkronizáláskor nem engedi. Én anno megpróbáltam a lomtárban levő .ipa-t visszarakni, illetve törölni az iTunes-ból az alkalmazást, de már nem fogadta el. Mondjuk valamilyen jailbreakes módszerrel biztos be lehet szerezni, de gyárilag szoppancs.

szerk: és a függetlenítés lehetősége is elszáll, bár erről itt nem beszélünk, de nekem eladáskor jól jött. :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#27435) máyköl


máyköl
veterán

Viber úgy, hogy nem használom, de be van kapcsolva a 3G, használ fel valamennyi adatforgalmat? Ha igen, mennyit? Vagy csak akkor kezdi el az adatforgalmat számolni, miután hív valaki és felveszem?

(#27436) lamajoe


lamajoe
tag

Sziasztok!
Remélem még nem volt ilyen kérdés, nem találtam.
Azokat kérdezem akik jártasak az iPhone-ra fejlesztésben, és adtak már ki programot mint magánszemély.
Az adózás hogy megy itt Magyarországon a fizetős appokból szerzett jövedelem után?
Most tervezek kiadni egy appot, és jó lenne tudni. :)
Köszönöm!

(#27437) eszgé100 válasza eszgé100 (#27427) üzenetére


eszgé100
őstag

az 5.0.1-et sem engedi visszarakni...
a képernyőn most az iTunes logó van, de semmit sem tudok vele csinálni, ilyenkor mi a helyzet

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#27438) mondomén válasza FefeeX (#27433) üzenetére


mondomén
őstag

Jah igen, azt akartam is írni, hogy azt viszont nem tudom mi a legjobb módszer a kitisztítására. Azt hiszem valahol olvastam, hogy nem nagyon jó ha belefújunk, de mintha akkor a dokk csatiról vagy a hangszórókról beszéltek volna, nem tudom már. Azért nézz utána, hogy bele lehet e fújni a jeack-be anélkül, hogy baj lenne belőle.

(#27439) manchester85 válasza eszgé100 (#27437) üzenetére


manchester85
addikt

[link]

i6 Silver

(#27440) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Sziasztok!
Szombaton t-mobilnál vettem egy 3gs-t .
Ios 5 öt rakták rá alapból.
Olyan kérdésem lenne ,hogy a facetime programot hol találom a telómon?
vagy le kell tölteni appstoreról ?

sokan azt mondták hogy az ios5ön alapból rajta van,de én sehol se találom

(#27441) manchester85 válasza AsusBoy (#27440) üzenetére


manchester85
addikt

Sehol, nincs külön appja, a telefon menüjéből tudod használni, pontosabban tudnád, ha iPhone 4-ed vagy 4S-ed lenne. :U

Gyárilag nincs.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#27442) AsusBoy válasza manchester85 (#27441) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Tehát 3gs-en nincs is ?

(#27443) Ragnar95 válasza AsusBoy (#27442) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nincs. Mivel nincs előlapi kamera, így nem lenne túl sok értelme.... :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27444) FefeeX válasza AsusBoy (#27442) üzenetére


FefeeX
veterán

Mivel nincs face kamera sem rajta, így az egész gyakorlatilag lehetetlen is... JBvel lehetett megoldani, hogy menjen rajt, a hátsó kamerával, amolyan félmegoldásképp...

mondomén: kösz, akkor lehet porszívózom :) Valahogy megoldom...

Amúgy ha valakit érdekel hordozható akkumulátor:
Sokadik próbálkozásra, most végre már értékelhető eredményt értem el. 76%-ig töltötte a telefont, abszolút nulláról, miközben ugye végig be volt kapcsolva (2 óra ca.), és volt 3 hívásom, összesen kb 15 perccel. Tehát mondjuk, hogy volt benne 80-85%, tegnap vettem le a töltőről, tehát az önkisülés nem nagyon játszhatott közbe. Még ha azt vesszük, hogy akksiról töltesz egy másikat is, így nem tudod áttolni az összes kakaót, akkor sincs szerintem a 2600mAh közelében sem. 1500 ugye az akksi, abba tud belenyomni 80%-ot... Jó esetben 1800mAh a tárolókapacitása, szerintem. De mondjuk ezzel már használható, a másik 30%-ot tudott tölteni, ahelyett küldték ezt, ingyen és bérmentve, megmaradt az is.
Azért kíváncsi lennék egy márkás, 15-20ezres cuccra, amire még ennél is magasabb akku-teljesítmények vannak írva, azok ténylegesen le tudják-e adni ezt a teljesítményt...

Adott esetben ez így már fogjuk rá, hogy megérte a 3ezret... Pusztán netezni nyilván nem elég, de egy biztonsági töltésre arra az esetre, ha kellene a telefon az egy hetes vadkempingen, bőven megfelelő :)

[ Szerkesztve ]

(#27445) eszgé100 válasza manchester85 (#27439) üzenetére


eszgé100
őstag

thx, próbáltam pipával is meg nélküle is, de sehogy sem ment, a gép újraindítása lemaradt.
most elindult a restore, de igazából a 4.3.5-öt szeretném visszarakni. korábban lementettem az SHSH-ját Tinyumbrellával, csak az a gépen van, ha meg iFaith-el kérem le szerverről akkor csak a mostani 5.0.1 van fent. tehát a kérdésem, még mindig, hogy hogyan tudom a 4.3.5-öt visszarakni?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#27446) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

köszi a gyors válaszokat!

Még 1 kérdésem lenne, hogy a fizetős játékokat feltörés nélkül nem lehet vhogy rátenni a telefonra ?
Itunessal vagy vhogy ?

(#27447) manchester85 válasza AsusBoy (#27446) üzenetére


manchester85
addikt

Dehogynem, iTunes-szal és a telefonról egyaránt, megvásárlással bankkártyával, nagyon egyszerűen. :U

eszgé100!

Gondolom úgy, ahogy eddig. DFU mód, betallózás, stb. Gép és iTunes mindenképp kell hozzá, no meg persze az SHSH fájlok.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#27448) vans? válasza AsusBoy (#27446) üzenetére


vans?
őstag

@ittakary, es az en kerdesem volt facepalm, mi?! :)

hábm bábm

(#27449) AsusBoy válasza vans? (#27448) üzenetére


AsusBoy
senior tag

tudom ,hogy warez de nem érdekel :D nincs mindenkinek bánkártyája 17 évesen :P bocs

(#27450) Solar_Wind válasza AsusBoy (#27449) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Így jártál. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.