Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26701) Stiegliz válasza ittakary (#26700) üzenetére


Stiegliz
tag

most értem haza..
nem ig szoktam 20 % alatt hagyni, ha tehetem.
de amugy miért is baj,h ha 10 % alatt rakom fel tölteni ? ( láma vagyok, és paszolom ) :C

[ Szerkesztve ]

(#26702) ittakary válasza Stiegliz (#26701) üzenetére


ittakary
nagyúr

Akkor visszaszívva. Nem nagyon szeretik ezek az aksik, ha a lemerítés határára taszítod őket. Ha teljesen lemeríted, tönkre is mennek (persze ettől megvéd a rendszer, mert amit te 1%-nak látsz, az valójában ennél több).
Tényleg érdemes 20% körül már felrakni.

(#26703) Stiegliz válasza ittakary (#26702) üzenetére


Stiegliz
tag

akkor venni kellene valamit amivel a puszta kozepen is tudom tolteni. :K
otlet ?

(#26704) ittakary válasza Stiegliz (#26703) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mókuskerék? :D

(#26705) Stiegliz válasza ittakary (#26704) üzenetére


Stiegliz
tag

:C

(#26706) Feanor1031


Feanor1031
tag

Sziasztok!
Remélem nem kérdezek nagyon hülyét:
Nem ismertek valamilyen gsm countert? Óriási hiányossága a készüléknek, hogy sem a kimenő perceket, sem az smseket, sem pedig az adatforgalmat nem lehet semmilyen módon ellenőrizni, nyomon követni. Ez előfizetésesként azért elég nagy hátrány.
Hallottam a call, sms és data counterekről, de úgy tudom, ezek csak cydiából elérhetőek és akkor is kell egy kód...
Ti hogy oldjátok meg ezt?

(#26707) ittakary


ittakary
nagyúr

Elso dolog amit sajat magam vettem eszre az 5.1ben: kijavitottak azt a bugot amivel akar konytarat is pakolhattunk a konyvtarba ha gyorsak voltunk. Nem tudom tudjatok e mirol beszelek.
Igy lehetett pl elrejteni egy mappaba a newstandet is.

No ez nincs tobbe.

(#26708) samgar válasza ittakary (#26707) üzenetére


samgar
őstag

Mappát a mappába.

Oppo Find X5 PRO

(#26709) Bling95


Bling95
őstag

infinity blade 2 :D nagyon brutális :Y

(#26710) Ragnar95 válasza Bling95 (#26686) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azért a legtöbb tolvaj nem ilyen profi... Főleg Magyarországon...Itt a legtöbb azért lop, hogy legyen miből kaját vennie, mert olyan szegény és pont nem a profi tolvaj kategória, aki ért az iPhone-hot bármennyire is...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#26711) Org válasza Stiegliz (#26703) üzenetére


Org
aktív tag

Van mar napelemes tolto. Barmilyen telohoz jo. USB meg stb csatlakozoval. ^^

''Nem Szabad Félned A Kudarctól, Játszd Végig A Játékot.''

(#26712) válasza icecave (#26695) üzenetére



őstag

Vettem.

(#26713) válasza Stiegliz (#26703) üzenetére



őstag

Vagy akus tok. De azzal nem ártasz ha lemeríted, (akureset) akár úgy, hogy ki is kapcsol, csak utána érdemes egy snukra feltőlteni 100%-ig az aksít kezelő szoftvert miatt. A rendszer rögziti a töltési ciklusokat. Ha sokszór van 40-30-20%-ról töltve, hajlamos azt venni 0%-nak. Ez már egy örökzöld téma.

[ Szerkesztve ]

(#26714) zH.


zH.
senior tag

thx a helpet, úgy javarészt megnyugodtam. most mintha jobban bírná, majd este meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

just be

(#26715) petrasgabor


petrasgabor
csendes tag

Lehet, hogy ez csak nekem új, de beírom, hátha más is örömmel csodálkozik rá. Nem kísérleteztem a többivel, de a valahonnan rémlett, és igaznak bizonyult: a Cseh billentyűzet tartalmaz ékezet gombot! Így nem szakad meg az írás üteme ha ékezetes szöveget kell írni, és megmarad persze a "nyomvatartós" bevitel is. Nekem tetszik! :K

(#26716) Mela Kehes válasza petrasgabor (#26715) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Jól hangzik, kipróbálom. :C

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#26717) whitezo88 válasza Ragnar95 (#26710) üzenetére


whitezo88
nagyúr

tévedés. a telefontolvajok és rablók nem a kajáért lopnak, hanem még több kis pénzért. ugye az sem kérdéses, kik azok, akik telefonnal szokták az embereket lehúzni (mint engem anno akartak, és sok barátomat, ismerősömet. egytől egyik azok, és nem a félcsöves kategória, hanem tizenéves, rendesen öltözöttek)
de az igaz, hogy valszeg ők hülyék ehhez, de a GSM boltok, akinek átpasszolják, nem.

[ Szerkesztve ]

(#26718) Ocarina válasza petrasgabor (#26715) üzenetére


Ocarina
aktív tag

De így nincs ő;ű, ö;ü pedig ugyanúgy nyomvatartós. :(

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#26719) Tomi13


Tomi13
senior tag

Köszi a reagálásokat a lopással kapcsolatban,ezek szerint nincs rá sok lehetőség hogy visszaszerezzem ha ellopják. Nem mintha eddig egy készülékemet is ellopták volna, csak gondoltam az apple kitalált rá valami tuti megoldást.

(#26720) vadászcsiga válasza Bling95 (#26709) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gondolom az IB2 sem fog agyilag lefárasztani. Az első rész alig használtan eladó :D

szerk.: látom már meg is jelent, kiváncsi lennék mennyire igényli a 2 magot vagy simán elfut i4-en is.

[ Szerkesztve ]

(#26721) ittakary válasza vadászcsiga (#26720) üzenetére


ittakary
nagyúr

3gsen is megy...

(#26722) válasza Tomi13 (#26719) üzenetére



őstag

Volt rá már nem kevés példa - itthon is - hogy a find my iP vezettet nyomra. A baj, hogy senki sem használja, több okból. Amig nem lopják el, olyan mint ha engem figyelének, és a GPS is fogyaszt. Jöhetnének már a 10A/h aksik, azt se bánnám, ha 9mm-nel 2-3mm-el vastagabb lenne a készülék. Persze akkor meg a melegedéssel kéne birkózni. Ez minden hol zsákutca. Egy megoldás van. A 20nm tech.

(#26723)



őstag

Kinek van MC2-je. Elakadtam. Akár priviben is elfogadnék egy kis helpet.

(#26724) paavoo válasza (#26722) üzenetére


paavoo
aktív tag

Nem csak akkor fogyaszt ha lekéred a helyzeted icloud.com-on? (bocs ha hülyeséget írok)

(#26725) válasza paavoo (#26724) üzenetére



őstag

Elvileg ugye be van kapcsolva a GPS folyamatosa, és a find my-nek van hozzáférése - többek között. Tehát maga a készülék folyamatosan ök-zik a holdakkal, nem csak a cellákkal a pontos pozicció miatt. Távoli PC-ről ezt a kordinátát hívhatod le egy Apple serverről. Vagyis a készüléken kell lennie mobil netnek, GPS-nek, és futó find my.. szoftnak. Szvsz.
Most azon vagyok hogyan tudom bíztosítani a stabil működést idegen kézben. Vannak már 256bites titkosítások is rá.

[ Szerkesztve ]

(#26726) bepe79


bepe79
addikt

Ma postára adtam a snooze fórumtársnak a megfelelő juttatást, úgyhogy hamarosan érkezik hozzám a következő iPhone4 military / survivor case:

[link]

[link]

[link]

[link]

:Y :Y :Y

:R :R :R

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#26727) Tomi13 válasza bepe79 (#26726) üzenetére


Tomi13
senior tag

Ez komoly :)

(#26728) Bendegouz válasza (#26713) üzenetére


Bendegouz
csendes tag

Igen a ni-hm nel , de ez mar nem az a technológia.;) ülj le Emese egyes.;)

(#26729) bepe79


bepe79
addikt

"Megjelent az Infinity Blade II"

[link]

( http://www.mobilport.hu/megjelent-az-infinity-blade-ii.html )

iTunes letöltés oldal: [link]

"A szemkápráztató grafikával, és meglepően jó kezelhetőséggel rendelkező akció játék a méltán elismert Unreal Engine-t használja, és így talán nem is csoda, hogy egy új etalont tremtett az iOS játékok terén."

A játék természetesen a szokásos készülékekre lesz elérhető (iPad, iPad 2, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS és iPod touch 4. és 3. gen.)"

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#26730) FefeeX válasza (#26693) üzenetére


FefeeX
veterán

Utána nem lép vissza hálózatra szerintem, és hard reset közben ki lehet kapcsolni emlékeim szerint

ittakary: nem is kerülhet a kimerülés határára az akksi, mikor neked 1%-ot ír ki, és kikapcsol, az valójában még nagyon messze van a tényleges lemerüléstől, pont azért, hogy ne is legyen esélyed hazavágni az akksid... Amúgy meg ne vedd már át te is a beszólogatós stílust, van abból elég amúgy is, lehet finoman is ;)

Stiegliz: én ilyet rendeltem... De eddig nem túl jók a tapasztalataim, 10%-ot húzott csak a telefonon, most próbálkozom, hátha első körben nem töltöttem fel eléggé

[ Szerkesztve ]

(#26731) icecave válasza bepe79 (#26729) üzenetére


icecave
nagyúr

Az alsó linked, és a mobilportos oldal linkje is az első részre mutat (sőt a beillesztett kép is az elődből van), szóval helyesen:

Infinity Balde II.

[ Szerkesztve ]

(#26732) petrasgabor válasza Ocarina (#26718) üzenetére


petrasgabor
csendes tag

Igen, sajnos csak szimpla éles ékezet gomb van. Nem tudom, talán más billentyűzeten fellelhető egyéb ékezet is..

(#26733) FefeeX válasza Ragnar95 (#26710) üzenetére


FefeeX
veterán

Profi tolvaj nem lop iPhone-t mert tudja, hogy úgyis letiltják, és akkor kb semmi értelme nem volt az egésznek, hacsak nem adja el azonnal...

(#26734) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Aki esetleg tudna segitani annak nagoyn megkoszonem....

Adott egy JB-s 3gs 4.2.1 rendszerrel...most jo utra terek,de az sms-eket meg akarom tartani es 4.2.1-re megyek vissza de jb nelkulire.....sms.db-t lementettem winscp-vel es az egesz mappat....amikor azonban vissz aakrom rakni az sms-eket es megnyitom minidg kilep...tehat nem tudok sms-t kuldeni...hogy tudnam az sms.db faljbol az sms-eket egy mailbe vagy barmibe szinkronizalni ahol elerhetem ha valamit vissza akarok olvasni...mar restoretoltam emg minden...,de csak erintettlen sms-nel tudok sms-t kuldeni,mert kulonben sprinboardra kidobb...

Szoval azokat az sms-eket akkor elvesztettem? Esetleg nincs mod ra ,hogy csak pc-n tudjam oket olvasni vagy valami?...

Koszonom a helpet.

(#26735) FefeeX válasza Scoobyka (#26734) üzenetére


FefeeX
veterán

JB-n visszamásolod, csinálsz egy backup pontot, és JB nélkül restorolsz a backupra?
Esetleg phonecopy.com ?

(#26736) Scoobyka válasza FefeeX (#26735) üzenetére


Scoobyka
addikt

elso verzio megvolt,de tovabbra is kilepett az sms-ekbol...tehat mar jb-vel se tudok sms-t irni...csak elolvasni az eddigieket....ez a masodikat ezt nem ismerem....ez hogy zajlik?

[ Szerkesztve ]

(#26737) manchester85 válasza FefeeX (#26733) üzenetére


manchester85
addikt

Miért, az iPod Touch-nak sincs semmi értelme? :) (kibővítve jó kamerával, GPS-szel, amolyan limited edition. :) ) Meg gondolom a profi tolvaj azt is tudja, hogy szolgáltatófüggő a készülék, mert ott világít rajta a hatalmas vodafone illetve T-mobile logó a hátlapon. :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#26738) FefeeX válasza manchester85 (#26737) üzenetére


FefeeX
veterán

Úgy tudom, hogy le lehet tiltani a készüléket a hálózatról úgy, hogy be se tudd kapcsolni utána, IMEI alapján, rendőrségi feljelentéssel, meg a vásárlási igazolással, tehát elméletileg féltéglásítható, de ez nem tuti, mert én is úgy hallottam... (akitől hallottam, azt mondta olyan mint az xboxnál, letiltanak, és a boxon pl onnantól nem használható a vinyó)

Scoobyka: regisztrálsz az oldalon (ingyenes), letöltöd a szoftvert akár gépre akár telefonra, felnyomod nekik az adatokat a szerverre, majd visszahozod. Elméletileg működik SMSre is, és alapvetően ezt telefonok közti váltás egyszerűsítés céljából találták ki.

icecave: bizonyíték az nincs mert hallottam és nem olvastam, bár aki mondta az állította hogy ez tuti... Viszont van iStyle-os ismerősöm, rákérdezek...

[ Szerkesztve ]

(#26739) icecave válasza FefeeX (#26738) üzenetére


icecave
nagyúr

...dehát tele a ph is letiltott készülékekkel, amik iPodként tökéletesen működnek... szóval merre van erre valami bizonyíték? Mármint teszem azt ellopják a telefonom, én volnék a legboldogabb,hogy ha minden adattal bemennék a T-hez és le tudnám tiltatni úgy,hogy féltégla legyen, de eddig abban a tudatban éltem, hogy max a telefonfunkciókat tilthatom le róla egy ilyen kísérlettel.

(#26740) norbi2010


norbi2010
őstag

Infinity Blade II-ben elvileg van magyar nyelv,de ezt hol tudom beállítani? :D

(#26741) Scoobyka válasza FefeeX (#26738) üzenetére


Scoobyka
addikt

oksa kiprobalom ...remelem bevalik.... ha debrecenben jarsz egy sort tuti kapsz,ha mukszik ;D

[ Szerkesztve ]

(#26742) Karma válasza icecave (#26739) üzenetére


Karma
félisten

Nincs, ez a téglás letiltás kitaláció.

“All nothings are not equal.”

(#26743) Mr X válasza FefeeX (#26738) üzenetére


Mr X
veterán

Hálózatról ki tudják tiltani, de működésképtelenné azért nem tudják tenni. :)

(#26744) icecave válasza Karma (#26742) üzenetére


icecave
nagyúr

Na, erre akartam kilyukadni, de bizonyítékom nincs rá.

Orient84: SMTP-t ellenőrizd.

Karma: nem úgy értem, hanem hogy ha teljesen letiltanák, akkor arra csak kell, hogy legyen bizonyíték, amennyiben így van... addig nem nagyon hiszem el, hogy ilyen létezik. Én is tudok csomó ilyen dolgot mondani, hogy "úgy tudom hogy" :D Persze, nem is csodálom, ha ezeket mások fenntartással kezelik.

[ Szerkesztve ]

(#26745) Orient84


Orient84
aktív tag

Sziasztok,

iphoneomról nem tudok emailt küldeni:(
Fremailes vagyok,tudja vki esetleg,hogy miért nem sikerül?

(#26746) Karma válasza icecave (#26744) üzenetére


Karma
félisten

Az a baj, hogy azt bizonyítani, hogy valami nem létezik, eléggé lehetetlen :P

Orient84: Ha nagyon szeretnéd, telepátiával kiolvassuk a fejedből a konkrét problémát, meg azt is, hogy milyen szervert milyen protokollal milyen beállításokkal használsz :U De ez sokba fog kerülni, inkább írd meg.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#26747) Melack válasza Orient84 (#26745) üzenetére


Melack
veterán

Hét ezzel gyakorlatilag sikerült alig 100.000 hibaforrásra szűketeni a kört. Vmi konkrétabb?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#26748) hemaka válasza Orient84 (#26745) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az internetszolgáltatód adataival megy csak.

pölö téhóm: mail.t-online.hu
júzerném: ami a netnél is (pölö.: gézuka88745645)
passzvörd: szintén ami a netnél is
Use SSL: ON
Auth: Password
Port: 587

[ Szerkesztve ]

(#26749) FefeeX válasza Karma (#26746) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem az, nemsokára kiderül, írtam a kompetens kollégának. Viszont ha itt senki nem hallott róla, valószínűleg igazatok van :B

(#26750) vadászcsiga válasza ittakary (#26721) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor minek mutogatták úgy a nyár eleji keynote-on a 4S-sel összefüggésben?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.