Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23901) Bling95 válasza icecave (#23900) üzenetére


Bling95
őstag

azagáz hogy már a 4-es időszakban is csinálta.... azabaj hogy ezzel mégcsak bevinni se tudom mert 11 óra készenlét 2 óra használat 49%, szóval nem rohamos, csak néha kevés

(#23902) rolcsibácsi válasza norbesz74 (#23806) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

A csomagokban korlátlan net van, nekem kell torrent, amugy meg nem lassab letölteni, az arányok meg amugy is elég jó ha nem seedelnek akkor is..

(#23903) norbesz74 válasza rolcsibácsi (#23902) üzenetére


norbesz74
aktív tag

Én a te feltöltés aranyos rs értettem.;) Mármint 1.00 alá nem eshetsz, mert warnolnak. Itt magyar honban nincs korlátlan csak korlátolt csomag.;)

[ Szerkesztve ]

(#23904) ittakary


ittakary
nagyúr

Várom a véleményeket [link] :R :R

(#23905) norbesz74 válasza Bling95 (#23901) üzenetére


norbesz74
aktív tag

Nálam most 9 óra készenléti és 6 tényleges használatott mutatt, de ez a ténylegesen max 2 óra lehetett.:( A többi alvó modban generálta.

(#23906) kisjimy


kisjimy
aktív tag

Sziasztok!

Én 2 napja vettem Iphone4-et és tegnap elött este 19%akkunál feltöltöttem tegnap reggel 3:30 kor vette le 100% nál. Ma,most jelen pillanatban 29%, ebben volt tegnap bőven nyomkodás 84 név bevitele,egy kis net,nyomkodás,ma már annyira nem.Ma meddig meritsem le? elég 10-20% közé vagy még az elején jobban?

(#23907) atirag válasza icecave (#23900) üzenetére


atirag
őstag

Igen én is tapasztalom. Kár,hogy nem tudom visszarakni a 4.3.5-öt mert ahhoz volt jó jailbrake és müködött is. És kibírt egy napot a telo. Most az 5.0.1-el jobb lett,de még így se az igazi.

Egyébként kapott valaki mostanában vissza szervizből refurb. készüléket? Milyen szoft volt rajta? Bár lehet muszályból is ráteszik a legújabbat:(

[ Szerkesztve ]

(#23908) Myth


Myth
aktív tag

Sziasztok!

Ki mit tud arról, hogy a vodafone tilt-e készüléket? Mert úgy hallottam, hogy nem. 3gs-nél is vagy csak i4-nél?

Battletag: Myth#1775

(#23909) máyköl válasza atirag (#23907) üzenetére


máyköl
veterán

Én nem rég kaptam refurbishedet, azon 5.0 volt, de akkor még nem volt 5.0.1.

(#23910) Bling95 válasza atirag (#23907) üzenetére


Bling95
őstag

(#23911) atirag válasza Bling95 (#23910) üzenetére


atirag
őstag

:R

(#23912) Solar_Wind válasza makaveli666 (#23886) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Igen, a pöcök még megvan, háromnegyed éve használom. Nincs vele gond, szerintem jó kis tartó.

(#23913) atirag


atirag
őstag

Ki az aki sokat használja az imessage-et? Milyen logikával írja a dátumot és az időt a szöveg alá. 10 perc telt el és nem ír újat. több mint 10 szövegváltás(vagy hogy mondjam :) ) volt és nem tudtam mikor volt az utolsó.

(#23914) válasza icecave (#23900) üzenetére



őstag

Talán törőlni kellett volna a sütiket előzmenyeket. Elfogy a memoria. Nálam ez mindig segít.

[ Szerkesztve ]

(#23915) knbs válasza rolcsibácsi (#23784) üzenetére


knbs
senior tag

Adj neki a contactnal egy angol nicknevet, nalam sok holland van az angolul kiejthetetlen szoval elneveztem oket angolul valaminek, es azt mar megtalalja a Siri.

Probalkoztam a magyar szavakkal is, pl a bazdmeg, igy beirva: buzzmac, siman megerti. Persze en nyugodtan bazdmegolhatok korulottem nem erti senki :D

De a baratnodnel beirod nicknek hogy Nicky es kesz is nem kell a csaladnevet mondani nicknev aztan csokolom.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#23916) Ragnar95 válasza atirag (#23913) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha nem írsz üzenetet egy ideig (ez nemtudom pontosan mennyi időt jelent, de gondolom minimum 5-10perc), akkor írja ki az új időt szerintem :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23917) FefeeX válasza Malachi (#23880) üzenetére


FefeeX
veterán

Ha ugyanaz a teljes gari lenne rá érvényes, akkor nulláznák a rendszerben az IMEI számát, így újraindulna a netes számláló is. Emellett, mennyire örülnének, ha a vadiúj Ferrarit visszavinnék, és kapnának helyette egy fél évig használt, de frissen mosottat, amihez ugyanúgy kapnák a garit mint a korábbihoz? :U

Első három nap: DOBOZZAL MINDENNEL CSERÉLNI KELL 1:1BEN. Nem cseresz@rra, nem üveggolyókra, ÚJ DOBOZOS i4RE. Utána már nem. Vagy ha nem hajlandó, akkor köteles a vételárat visszatéríteni, és a helyzetet visszaállítani a vásárlás előttire (hűség stb)

(#23918) atirag válasza Ragnar95 (#23916) üzenetére


atirag
őstag

Igen az a kérdés az az idő mennyi. Mert 13 perc telt el és nem írt újat. tudom mert megkérdeztem a másik oldalt és ott meg írta.

(#23919) kisjimy


kisjimy
aktív tag

Sziasztok!

Nem tud valaki jó adatforgalom figyelőt ami free iphone4-re?Meg pár hozzászolással ezelött kérdeztem az akku töltést plvalaki irjon rá valami okosat.

köszönöm

(#23920) makaveli666 válasza Solar_Wind (#23912) üzenetére


makaveli666
senior tag

:D oké köszi.

(#23921) Bling95 válasza kisjimy (#23919) üzenetére


Bling95
őstag

gyári? :U

(#23922) TheMarci válasza kisjimy (#23919) üzenetére


TheMarci
addikt

adatforkalom: settings - general - usage - cellular usage.

akksit addig merítsd, amíg nem kerül a kezed ügyébe egy töltő, hogy fel tudd rakni rá.

Do You Dream?

(#23923) greggggg válasza Myth (#23908) üzenetére


greggggg
aktív tag

dehogynem, tilt az is.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#23924) szilrobi válasza atirag (#23907) üzenetére


szilrobi
aktív tag

Nekem 4.3.5 van a refurb i4-en, pont ugyanúgy, ahogy beadtam. Hétfőn kaptam vissza.

(#23925) kisjimy válasza Bling95 (#23921) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Igen! Nincs JB-elve!

(#23926) Bling95 válasza kisjimy (#23925) üzenetére


Bling95
őstag

nem úgy értem, hanem hogy a gyári számlálót:D

(#23927) paavoo


paavoo
aktív tag

Jövő héten 5.0.2, 40 óra standby-t és 10 óra usage-t ígérve!

(#23928) kisjimy válasza Bling95 (#23926) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Ha van benne akkor az is jó,még sok mindent nem találok benne csak 2 napja van meg. Ha leirnád megköszönném!

MEGVAN! THX. Amit ír adatforgalmat abba nem számolja bele a wifit,csak a mobilhálizaton le/fel töltött adatot irja?

[ Szerkesztve ]

(#23929) Malachi válasza FefeeX (#23917) üzenetére


Malachi
addikt

nem értem mi a baj ezzel, hát hidd el ha mondom. :) a régi garilevelet elvették (vagy átírták, nem tudom már, 3 éve volt) és kaptam egy újat, a cserekészülék átvételének napjától számítva újabb egy évre. nem igazán érdekelt, miféle a készülék, fóliás karcmentes, vadiújnak tűnő :D volt, azt tudtam, hogy ha refurb is, belül kb. teljes cserén esik át, ahogy amott írtad is és ugyanaz a jótállás vonatkozik rá, mint egy tényleg új készülékre. nem is hagyott cserben azóta sem, semmi hibája nem volt soha.

[ Szerkesztve ]

(#23930) Bling95 válasza kisjimy (#23928) üzenetére


Bling95
őstag

(#23931) kisjimy válasza Bling95 (#23930) üzenetére


kisjimy
aktív tag

meg lett,az elözö hozzászolásomhoz irtam arra válaszolj plz

(#23932) GALARDO


GALARDO
addikt

Szerintetek érdemes új kábelt venni, ez miatt?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#23933) FefeeX válasza Malachi (#23929) üzenetére


FefeeX
veterán

Más az ha ilyet kapsz, mikor meghibásodik fél év múlva, meg más az, mikor ilyet adnak a kezedbe mikor megvennéd újként. Szerintem. Márpedig az első 3 napban csere egyenlő a megvennéd újként opcióval.

(#23934) FefeeX válasza GALARDO (#23932) üzenetére


FefeeX
veterán

uff...
szerintem nyugodtan vehetsz a miniinthebox.com-ról olcsón, nekem beváltak, ipadhoz is.

(#23935) Malachi válasza FefeeX (#23933) üzenetére


Malachi
addikt

ja értem, ez nyilvánvaló. csak itt érdemes a T szempontjából is végigvenni a dolgokat, hogy fel lehessen készülni minden érvre. ezért pedzegettem csak a témát így, amúgy a kollégának adok igazat, ezt diktálja az igazságérzetem.

(#23936) máyköl válasza paavoo (#23927) üzenetére


máyköl
veterán

Lassan már az 5.1 -nek kéne jönnie...

(#23937) mondomén válasza GALARDO (#23932) üzenetére


mondomén
őstag

Működik rendesen, csak a burkolat sérült?
Amúgy én egy kis szikszóval letudnám.:)

(#23938) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Na a Gmail app visszatért épen és egészségesen.

(#23939) Cybertrone válasza vadászcsiga (#23938) üzenetére


Cybertrone
veterán

Zsír... viszont citromaillal nem tudom összehozni a telót... esetleg valakinek ilyen maillal tapasztalat? :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23940) GALARDO válasza mondomén (#23937) üzenetére


GALARDO
addikt

Teljesen jól működik, már kb 2 hónapja ilyen. :DDD Csak arra gondoltam, hogyha majd eladom, akkor nem-e csökkenti az értékét, ez a sérült kábel. Megnéztem aprón, csak utángyártottak vannak. :(

(#23934) FefeeX: Köszi megnézem. :R

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#23941) Ragnar95 válasza GALARDO (#23940) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem régi mobilom töltőjét kutyám amikor kicsi volt megrágcsálta és 3 helyen lerágta róla a gumiborítást+a kábelek belül se maradtak tökéletes állapotban, de a töltő azóta is működik :DDD (Bár a mobil csatlakozója tönkrement, így nem lehet tölteni... :P )
Eladáskor csökkentheti az árát valamennyivel, szóval majd azelőtt nem árt beszerezni egy újat szerintem :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23942) ittakary válasza vadászcsiga (#23938) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ááá vártuk már :)

Cybertrone: meg sem hallottuk, hogy még mindig citromail-t használasz az ingyen Gmail korában :U

(#23943) Cybertrone válasza ittakary (#23942) üzenetére


Cybertrone
veterán

Van mind2 :K A citromailes mail címem már legalább 7 éves... bajos lenne mindenhol átírni :K A Gmailrra meg a fontos dolgok jönnek... :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23944) Bling95 válasza kisjimy (#23931) üzenetére


Bling95
őstag

Wifi-t nem, csak mobilnet

(#23945) vadászcsiga válasza Cybertrone (#23943) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Irányítsd gmailre a citromosat.

(#23946) kisjimy válasza Bling95 (#23944) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Oki! Köszi!

(#23947) máyköl válasza Cybertrone (#23943) üzenetére


máyköl
veterán

Be lehet pár gombnyomással állítani, hogy a citromailes e-mailek is a gmail címedre jöjjenek.

Galardo: nekem durvábban néz ki, bár van itthon kb. 10 kábelem... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23948) greggggg válasza paavoo (#23927) üzenetére


greggggg
aktív tag

ez vmi fake, elég sovány a 40óra stabdby... nekem 2napot megy az i4 50%tóol veszem le a 3g-t.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#23949) vadászcsiga válasza máyköl (#23947) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezt gondolom Cybertrone is sejti de hogyan?

(#23950) ittakary válasza Cybertrone (#23943) üzenetére


ittakary
nagyúr

Akkor jó, már megijedtem :) Nekem is megvan még a freemailes címem, amit 11-12 évesen csináltam :B Azért tartom meg, mert valahova a spamnak is jönnie kell...

vadászcsiga: Gmailen belül Email beállítások, Fiókok és importálás fülecske... (freemail)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.