Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21851) Csabee. válasza vans? (#21850) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Milyen fólia kell? Előlapi?

Üdv: Csabee.

(#21852) tamist66


tamist66
csendes tag

Ma kaptam meg az 4s-t. Telenoros vagyok és a következő dologgal bosszankodom: hívásnál azt írja ki, hogy hibás SIM és ejti a hálózatot. Csináltam már restore-t, SIM ki-be. A készülék újraindítása után minden OK a következő hívásig. Előtte ugyanezzel a SIM-el a 4 tökéletesen müködött. Kérlek segítsetek, köszönettel...

(#21853) Stiegliz válasza vans? (#21850) üzenetére


Stiegliz
tag

én csak foliázok. :)

(#21854) icecave válasza vans? (#21850) üzenetére


icecave
nagyúr

Hogyne lenne. Csak azt mondtad, nem kell drága :D

Én eredeti bumpert használok: [link] (Persze, az Apple küldte ingyen az antenna gate botrány idején, úgy könnyű :D)

Fóliát pedig: SGP Crystal Clear

Invisible shieldről letettem, iPhone 4 annyira sima és kicsi felület,hogy egy idő után elkezd vándorolni rajta a fólia (nem tapad oda rendesen), és egy 5k-s fólia nekem ne csússzon már le, ha nem muszáj. iPadon IS van, hátulján nagyon jó, de elején úgy száradt meg, hogy kis szivárványos foltok (sok kicsi) maradtak, mintha vizes maradt volna, ennek már 2 hete, úgyhogy azirányú lelkesedésem,hogy majd eltűnik/kiszárad, már lelohadt :(

(#21855) irgum válasza tamist66 (#21852) üzenetére


irgum
addikt

Mi nem tudunk segíteni! :( Sokaknak kellene panaszkodni a Telenornál, hogy lépjenek az iPhone ügyben. Nem járják a kitaposott utat. Szolgáltató váltás a jelenlegi egyetlen megoldás.

(#21856) Ragnar95 válasza Bling95 (#21832) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

1. vártam vele eleget, akkor leet, hogy iOS5 bug...
2.próbálkoztam a gombok hosszan nyomvatartásával, de nem sikerült, más ötletem nincs :( (bár valószínűleg csak én bénázok :P )
3.az a probléma, hogy iCloudból ráraktam az iPhone 4S-emre az iPod Touchom biztonsági mentését és visszakerültek az app-ek is, de bár valahogy rosszul települhetett és em indulnak el, hanem egyből kilépnek, miután rájuk nyomok.Bár barátom i4S-ét újként állítottuk be backup visszarakás nélkül vadiúj apple id-vel és nála is csinálták ezt programok újonnan telepítve és ottis a törlés-újra rárakás segített csak :(( Én is megtettem ezt az Angry Birds Seasons-el, viszont így a mentéseim elvesztek, amit szeretnék valahogy visszavarázsolni és erre irányult a kérdés, hogy ez lehetséges-e? :DD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#21857) Stiegliz válasza icecave (#21854) üzenetére


Stiegliz
tag

és szép uv szinu? akarok venni egy igazi uv keket a fekete i4s-re.

(#21858) icecave válasza Stiegliz (#21857) üzenetére


icecave
nagyúr

Nemtudom, feketém van. Élőben meg kell nézni, az a biztos (régebben 1-2szer besz*ptam,hogy a valóságban más, mint a képeken, azóta inkább amit tudok, élőben megnézem). Youtube is ezért jó, már egy egyszerű kis fóliáról, matricáról is van kicsomagolási, és felhelyezési videó :)

Pl.: [link] Persze, a fényviszonyoktól függ a dolog, megnézel egy másik videót, ott világosabb...

[ Szerkesztve ]

(#21859) Bling95 válasza Ragnar95 (#21856) üzenetére


Bling95
őstag

2. mostmár énis elbizonytalanodtam, 2 hónap alatt mint tönkre a gyári füles.

3. hülye kérdés.... de felvagy Jb-zve?

(#21860) Orient84 válasza icecave (#21854) üzenetére


Orient84
aktív tag

nem lehet rossz ez a fólia:)

(#21861) icecave válasza Orient84 (#21860) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, elég jó, és 2 szett van benne, itt van pár kép a végén, bár egy crystal fóliát fényképezni necces :D Egy mm-t belóg a vaku keretébe, de a fénybe nem, hálistennek'.

(#21862) Bling95 válasza icecave (#21858) üzenetére


Bling95
őstag

ezeknek a gyári bumpereknek szerintem nagyon rossz színük van egyébként , szeretnék egy szép kéket... olyan igazi kéket, erre csak ilyen "buzikék" van.. :W

[ Szerkesztve ]

(#21863) Ragnar95 válasza Bling95 (#21859) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

3.iPhone 4S-en ? :P Jó is lenne... ;]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#21864) Bling95 válasza Ragnar95 (#21863) üzenetére


Bling95
őstag

akor meg hogy menne a játék?:D jb nélkül .... ( legalábbis tudtommal neked nincs megvéve)

(#21865) jilian


jilian
addikt

Valamit nem értek ezzel az SMS írással. :(((
néha 160/ xy karaktert mutat, hogy van még, egyszer csak átvált 70 /xy -ra.
ékezetes betűnél csinálja, de nem mindig! mintha nem lenne mindegy, hogy merre áll az ékezet.... :F
Most akkor mikor tudom, hogy mennyi sms-ben küldte el? :F

(#21866) irgum válasza Ragnar95 (#21863) üzenetére


irgum
addikt

Most nézem a fülesemet és tényleg nem lehet vele track-et ugrani. A 4-esen működött! Hangerő fel-le gombot kellett duplán megnyomni hozzá. Lehet hogy iOS 5 bug?
Akinek 4-ese van nézze már meg, hogy működik e nála!

Szerk: a szünet gombot kell duplán nyomni, akkor ugrik a köv számra! Lehet hogy rosszul emlékeztem a működésére!

Szerk: ja nem fakk ugyse jo!

[ Szerkesztve ]

(#21867) icecave válasza jilian (#21865) üzenetére


icecave
nagyúr

Használj balra dőlő ékezeteket, és marad a 160 karakter. Ja, A nagybetűknél sajnos mindegy, merre dől, akkor is átvált, ez az egy kivétel van.

[ Szerkesztve ]

(#21868) atirag


atirag
őstag

Mitöl lehet az,hogy az itunes nem hagyja abba a szinkronizálást?
6/6-os lépés safari bizonságos böngészési adatok letöltése résznél megakad.
De rendszeresen. És mindig. Szintén 5.0ota.

(#21869) vans? válasza icecave (#21854) üzenetére


vans?
őstag

Koszi, ezeket is szamitasba vesszuk. (Nem nekem lesz sajnos. :) )

hábm bábm

(#21870) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Srácok! Segítsetek kérlek!
4.2.1-es jailbreakelt készülékeken miért tűnik el a Cellular Data network?
Hogyan tudom visszahozni? Mert mms beállításhoz fontos lenne nagyon!

Üdv: Csabee.

(#21871) kenny123 válasza irgum (#21866) üzenetére


kenny123
addikt

A középső gombot nyomogasd.
1klikk-zene megáll.
2klikk-kövi zene
3klikk-előző zene.

Jelenleg is használom..

yo

(#21872) irgum válasza irgum (#21866) üzenetére


irgum
addikt

Szóval tök hülye vagyok! :DD

Szünet gomb 2X egymás után köv track, 3X előző track!

Ja ezt Ragnar95-nek.

kenny123: köszi, de rábénáztam közben. :DD

[ Szerkesztve ]

(#21873) Mr X válasza kenny123 (#21871) üzenetére


Mr X
veterán

A kézikönyv szerint ennek működnie kellene 3G-n is tudtommal. Miért lehet, hogy mégsem? Az előző 3G-men csak Activatorral tudtam megoldani, hogy headset hosszú klikkre váltson, a jelenlegi 3G-men pedig még beállított Activator mellett sem csinálja.

Az alap 2 klikkes megoldás egyiken sem üzemelt. Az Activator kiüti ezt az opciót? :F

(#21874) jilian válasza icecave (#21867) üzenetére


jilian
addikt

Értem, köszönöm. :R

Sikerült vásárolnom appokat.
Kéne nekem egy olyan lejátszó, ami mindent visz, nem kellenek kritériumok, egyen meg mindent, kerüljön amibe kerül, csak nem akarok a későbbiekben szarakodni a fájltársításokkal. :B
Nembaj ha a zene és film fájlokhoz más app kell. :K

[ Szerkesztve ]

(#21875) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

Ha át akarnám költöztetni az összes backup-ot és mindent a PC-ről Mac-re, mit kell tennem? Mac-en keresztül menne a szinkron, a backup, stb. Köszi

(#21876) tamist66


tamist66
csendes tag

Ma kaptam meg az 4s-t. Telenoros vagyok és a következő dologgal bosszankodom: hívásnál azt írja ki, hogy hibás SIM és ejti a hálózatot. Csináltam már restore-t, SIM ki-be. A készülék újraindítása után minden OK a következő hívásig. Előtte ugyanezzel a SIM-el a 4 tökéletesen müködött. Kérlek segítsetek, köszönettel...Nem tudok telefonálni. Hívtam Telenort, szerintük minden rendben. Most mit csináljk?

(#21877) kenny123


kenny123
addikt

(#21872) irgum:
Yea, már azt hittem első vagyok aki tud láthatatlan hozzászólást írni..

(#21873) Mr X:
Bátyám 3g-jén (tört, activator mentes) jelenleg is tökéletesen működik. Eredeti az a headset?

[ Szerkesztve ]

yo

(#21878) Mr X válasza kenny123 (#21877) üzenetére


Mr X
veterán

Elvileg igen, eredeti. Ilyen:

Nekem az a fura, hogy két különböző 3G-n nem ugyanúgy működik az Activatoros verzió sem. Az eltérés csak a baseband-ben van.

[ Szerkesztve ]

(#21879) Ragnar95 válasza Bling95 (#21864) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De megvettem, különben ráse tudnám rakni gyári szoftra... :U De nem csak Angry Birds Seasons-nél csinálta, hanem pl. a RedLaser Classics nevű barcode olvasónál is... :(( De baráomnak az ingyenes Angry irds-ökkel csinálta ezt :(
kenny123,irgum: köszönöm szépen a segítséget :R magamtól rá nem jöttem volna, hiszen (legalábbis szerintem :P ) úgy lenne logikus, hogy előre léptetés> + hosszan nyomvatartva, visszaléptetés> - hosszan nyomvatartva :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#21880) irgum válasza tamist66 (#21876) üzenetére


irgum
addikt

Pár helyütt azt írják, hogy a pin kódot ha kilövöd, hogy ne kérje soha, akkor javul az adott helyzet.

Ragnar95: Szívesen, én is újrafelfedeztem ezt a funkciót. :)

[ Szerkesztve ]

(#21881) Orient84 válasza icecave (#21861) üzenetére


Orient84
aktív tag

jó féle:)
és a tok milyen?tetszik:)
én is akarok rá fóliát meg tokot hozzá.

(#21882) icecave válasza Orient84 (#21881) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, nagyon jó a tok, most,hogy a fólia is rajta elöl-hátul, plusz a fémkeretre is raktam ugyanolyan színű matricát (LuckyLabs Spectra Wrap, amit észre se venni, hogy rajta van,csak közelről), így is belemegy a tokba (igaz, "szoktatni kell"), és a tok nem szedi le sehol a fóliákat.

Aki most befikáz, hogy "úúú, jóhogy nem kotonban tartod", annak majd lefényképezem, észre sem venni,hogy van valami a telefonon... :D

[ Szerkesztve ]

(#21883) tamist66


tamist66
csendes tag

Az "érvénytelen PIN" állapotban nem tudom kikapcsolni a PIN kérés állapotot. Egyszerűen csak újraindítás után áll helyre, aztán kezdi előlről, ha hívok.

(#21884) kenny123 válasza Mr X (#21878) üzenetére


kenny123
addikt

Így sajnos meg nem mondom, tesómnak is ilyen 1 gombos verzió van, azzal működik. De ezt biztosan tudjuk is, hogy anno mi vettük ki a dobozból. Ha tudsz, vegyél egy olyan fülest, ami működik iPhone-al. Most vettem nemrég a 4esemhez egy sony mdr ex38ip-t, ezen vannak gombok is, mek mikrofon is. Tökéletesen működik, és tescos..

Az activatorhoz sajnos nem tudok mit mondani, nem használtam soha.. Esetleg próbáld meg az erre vonatkozó kapcsolókat lelőni benn, és úgy próbáld meg lejátszás közben nyomkodni a headset gombját. Amúgy, hívásokat tudsz vele fogadni?

Icecave: Ezek matricák? :Y

[ Szerkesztve ]

yo

(#21885) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Nekem pont ma jött le róla a fólia... bízom abban hogy míg nem veszek rá másikat nem karcolódik össze! Elég ellenálló azt mondta sok ember, kíváncsi vagyok rá! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#21886) Mr X válasza kenny123 (#21884) üzenetére


Mr X
veterán

Köszönöm, kipróbálom a tippeket, aztán meglátjuk.

Füles beszerzésén amúgyis gondolkodom, ez a gyári headset nekem nemgyerebe. Agybadugósat preferálom.

(#21887) Orient84 válasza icecave (#21882) üzenetére


Orient84
aktív tag

én is fólia+tok.
bár nem tudom fólia nélkül mennyire karcolódik,azt reklámozták,h baromi karcálló,de vki azt mondja,hogy nagyon karcolódik,fene se tudja mizu:)

(#21888) jilian


jilian
addikt

Kéne nekem egy olyan lejátszó, ami mindent visz, nem kellenek kritériumok, egyen meg mindent, kerüljön amibe kerül, csak nem akarok a későbbiekben szarakodni a fájltársításokkal. :B
Nembaj ha a zene és film fájlokhoz más app kell. :K

(#21889) kenny123


kenny123
addikt

Ha már fólia, had írjam le a tapasztalataimat..
Még anno vettem egy bumpert ami minőségileg az elvárásaim alatt volt, jeleztem az eladónak, aki mondta hogy visszavenni már nem tudja, de küld egy képernyővédő fóliát. Végül kiegyeztünk 1 elő, és egy hátlapfóliában, 2 napra rá meg is jött..
Gondolom nem egy 5k-s fóliát küldött egy 1500ft-os bumper honorálásaképp.
Ma ahogy raktam le füzetre telefont, hátlappal, a fóliát szabályosan felhasította egy spirálfüzetből kiálló drótdarab, de úgy hogy simán megakadt benn a körmöm. Most nézem, "begyógyult" a szakadás, alig látszik.. Szerintem holnapra el is tűnik. :R
Faknak ide IV shield? :D

yo

(#21890) Cybertrone válasza Orient84 (#21887) üzenetére


Cybertrone
veterán

ne idegelj... nagyon karcolódik :Y Akkor itthol hagyom :D Bár bízom benne hogy bőrtokba dugva bírja egy darabig!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#21891) _ak_ válasza icecave (#21882) üzenetére


_ak_
addikt

:Y Ez ,khm, elég jól néz ki. Nem is tudtam, h van ilyen.

Let's begin, de gozaimasu!

(#21892) greggggg válasza jilian (#21888) üzenetére


greggggg
aktív tag

Oplayer

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#21893) alibaba78 válasza Cybertrone (#21890) üzenetére


alibaba78
őstag

Tekerd be frissentarto foliaba, csak az aljan vagd ki, hogy meghalld, ha csorog! :))

(#21894) Orient84 válasza Cybertrone (#21890) üzenetére


Orient84
aktív tag

tényleg nagyon?vagy csak szivatsz? :DD :DD

(#21895) Cybertrone válasza alibaba78 (#21893) üzenetére


Cybertrone
veterán

:D Álltalába olyan 2 évre veszek telót, ki kell neki addig bírni :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#21896) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ha van 3 iPhone, akkor egy iTunes-on hogy tudom szinkronizálni úgy, hogy az adatok ne keveredjenek össze?

Üdv: Csabee.

(#21897) Ragnar95 válasza Csabee. (#21896) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Állítsd be mindegyiken külön-külön, hogy mit rakjon rá az iTunes :K A backupokkal pedig nemlesz gond,ha más a nevük az iPhone-oknak :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#21898) icecave válasza Csabee. (#21896) üzenetére


icecave
nagyúr

Tudod, minden gond nélkül. Nekem iPad-iPhone-iPod van kezelve vele, minden gond nélkül.

(#21899) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Citromaillal valaki szinkornizáll? Kellene nekem a beállítása, mert nekem nem jön össze a dolog! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#21900) Csabee. válasza Ragnar95 (#21897) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Tehát ha rádugom a másik eszközt, és a megfelelő zenéket jelölöm ki hogy mit kell szinkronizálni, meg hogy névjegyeket ne szinkronizálja és a képeket, akkor rárakja?
Illetve minden egyes szinkronizáláskor be kell ezeket állítanom? Vagy eszközönként megjegyzi az iTunes?

Üdv: Csabee.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.