Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jerk


jerk
csendes tag

Üdv.

Szeretnék érdeklődni, használ-e a PH-n valaki Intel D865 PERL alaplapot.
Vélemények, tapasztalatok érdekelnének.

(#2) Gorneck válasza jerk (#1) üzenetére


Gorneck
titán

És mennyi egy ilyen lap mostanság?!

Gorneck#1239

(#3) jerk válasza Gorneck (#2) üzenetére


jerk
csendes tag

Varázspálca: 22475 Ft ( bruttó )
Munkára használnám, a stabilitás és a minőség az elsődleges szempont.
Eddig javarészt kedvező véleményeket és tapasztalatokat olvastam az Intel lapjairól.Ismered ezt az alaplapot?

(#4) Gorneck válasza jerk (#3) üzenetére


Gorneck
titán

Sajna nem...:( Csak érdekelt az ára! Szerintem vedd meg, ha csak a stabilitás a lényeg.

Gorneck#1239

(#5) Mujke válasza jerk (#1) üzenetére


Mujke
csendes tag

Nekem ilyen alaplapom van. Nagyon jó választás. integrált hangkártya, videokártya, 6 USB-port, 2 SATA port, 35-40.000 ezer Ft, attól függ hol veszed

Intel D865 PERL alaplap, Celeron 2,4 GHz, 768 MB DDR RAM, 160 GB Samsung, GeForce 4 Tornado, Creative Sound Blaster Extigy, LG GSA 4082b DVD-RW, LG 16× DVD olvasó

(#6) Mujke válasza Mujke (#5) üzenetére


Mujke
csendes tag

hol van 22.000-ért ilyen lap?

Intel D865 PERL alaplap, Celeron 2,4 GHz, 768 MB DDR RAM, 160 GB Samsung, GeForce 4 Tornado, Creative Sound Blaster Extigy, LG GSA 4082b DVD-RW, LG 16× DVD olvasó

(#7) klepto válasza Mujke (#6) üzenetére


klepto
addikt

[L]http://www.varazspalca.hu/arlistak/hardver/intel.htm[/L]
De csak a teljesen kopasz lap ennyi náluk az árlistában. A 865PERLL: amin van már lan kártya is, az már kb. 26K.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#8) Gorneck válasza klepto (#7) üzenetére


Gorneck
titán

Akkor már inkább egy ic7 :)

Mujke: 35-40ért már Abit IC7 Max3-at kapok! Szóval jó ráfizettél!

Gorneck#1239

(#9) Dave™ válasza Gorneck (#8) üzenetére


Dave™
nagyúr

Abból a pluszból vehetett volna P4et is, s akkor nem fikázná ennyire...:C

(#10) Gorneck válasza Dave™ (#9) üzenetére


Gorneck
titán

:)

Gorneck#1239

(#11) jerk válasza klepto (#7) üzenetére


jerk
csendes tag

Lan kártyára nincs szükségem, a lap ''zacskós''kiszerelés( HDD,FDD csatl.,driver CD )
a kézikönyvet meg letöltöm az Intel honlapjáról.
Vélemény,tapasztalat?

[Szerkesztve]

(#12) Angie™ válasza jerk (#11) üzenetére


Angie™
addikt

OEM ALAPLAP??? :Y:Y:Y

az valami olyasmi lehet, mint karácsonyi ajándékok csomagolás nélkül.. :)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#13) jerk válasza Mujke (#5) üzenetére


jerk
csendes tag

Dobozos kiszerelésben vetted?

(#14) jerk válasza Angie™ (#12) üzenetére


jerk
csendes tag

Szerinted mi hiányzik a csomagolásból a dobozon kívül ami fontos lenne?

(#15) Gorneck válasza jerk (#14) üzenetére


Gorneck
titán

Nemtom kábelek átalakítók stb?!

Gorneck#1239

(#16) Angie™ válasza jerk (#14) üzenetére


Angie™
addikt

Már bocs de én még nem hallotam ilyenről hogy OEM INTEL alaplapot lehet venni doboz nélkül, pedig megfordúlt már 1-2 lap a kezeim között..

Gondolj csak arra, hogy milyen sérülékeny egy alaplap.. nem hiába vannak a komolyabb gyártók deszkái, szivaccsal kibélelt dobozba becsomagolva.. ne haragudj de valahogy nem tudom elképzelni, ahogy a nagykerben eléddobnak 10 db. oem zacsis alaplapot.. te megfogod a bal sarkát, közben látni lehet ahogy meghajol a lap :DD

még a leggagyibb nevenincs alaplapoknak is van doboza, szvsz téged minimum egy dobozzal lehúztak a boltban:D

és hogy mi maradhatott volna ki belőle..?:D

-ide kábelek, sata kábelek, i/o shield, usb kimenet, fireware kimenet, game port kimenet, előlapi kivezetések, szilikon paszta, leírás, driver cd-k, dvd lejátszó szoftver, raid driver, matrica :P stb :D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#17) jerk válasza Angie™ (#16) üzenetére


jerk
csendes tag

Na jó leírom mégegyszer:
A lap lezárt tasakban van olyanban mint a dobozos alaplapok is.
Kapok mellé driver CD-t, floppy kábelt, HDD kábelt és egy egyszerű leírást.
Mivel a cégem gépébe kell és csak irodai munkára használnánk ez nekem elég.
Azért érdekelne ez a lap mert elég jó árban meg tudom venni, 3 év garanciával és nekem erre a felhasználásra a stabilitás a szempont.
Egyébként pl. a KOMEL-nál (DTK disztribútor) is ilyen kiszerelésben vannak az Intel és DTK alaplapok csak drágábban.

(#18) Angie™ válasza jerk (#17) üzenetére


Angie™
addikt

Ha már így eldöntötted magadban hogy neked ez jó, akkor nem tudom mit vársz tőlünk :F
ha jó árban meg tudod venni akkor vedd..
a tapsztalatokról kérdezd Mujka-t, neki is ilyen lapja van..:DD:DD:DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#19) fLeSs válasza Angie™ (#16) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Létezik OEM Intel lap. Ez nem volt benne abban az 1-2-ben, ami megfordult a kezeid között.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#20) Angie™ válasza fLeSs (#19) üzenetére


Angie™
addikt

Ez az Intel mindig tud meglepetéseket okozni :C

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#21) jerk válasza Angie™ (#18) üzenetére


jerk
csendes tag

Véleményt és tapasztalatokat vártam volna olyanoktól akik ismerik ezt az alaplapot.
A hozzászólásodat köszönöm, nem kell mindjárt megsértődni.

(#22) Dilikutya válasza Angie™ (#16) üzenetére


Dilikutya
félisten

van OEM Intel alaplap. nekem is az van, a Qwerty-ből származik, igaz nem én vettem, de ott voltam, és azóta már az enyém:) driver CD, fém hátlap, alaplap-ról matrica a házba, meg talán kábelek, mindez egy nagy zacsiban. az árlistána is OEM volt feltüntetve.
lehethogy sérülékeny, mega gagyiknak is van doboza, nade kéremszépen... az OEM az OEM :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#23) Dilikutya válasza jerk (#21) üzenetére


Dilikutya
félisten

igaz nekem nem ilyen van, hanem d845pesv, de ha csak stabilitásra és minőségre vágysz, sztem nyugodtan megveheted. én tökéletesen meg vagyok elégedve vele.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#24) Angie™ válasza Dilikutya (#22) üzenetére


Angie™
addikt

oké elhiszem.. ez eddig kimaradt az életemből .:DD

de hát senki sem tökéletes,nemigaz?:DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#25) jerk válasza Dilikutya (#23) üzenetére


jerk
csendes tag

Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.