Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:03:10

LOGOUT.hu

Amit a Skylake&Kaby Lake-ről tudni érdemes!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) Szinyák válasza Archttila (#13150) üzenetére


Szinyák
őstag

jah meg van már , hááá kíptelen vagyok ma :D megyik is alszom egyet

Szinyák

(#13152) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Én akkor sem fogom megcsupaszítani a 6700k-t, mert nem.. pedig, lehet ráférne.. :)

Véleményem szubjektív...

(#13153) HaZsolt válasza hackeeeee (#13152) üzenetére


HaZsolt
őstag

A tiéd nagyon jó darab. Kivételes példány.

(#13154) Szinyák válasza HaZsolt (#13153) üzenetére


Szinyák
őstag

Pont azért kellene . :) Egy rosszabb peldányt nem éri meg annyira bántani.Nekem is sikerült egy jó példányt kifognom 4.8 megy 1.26v al csak hűteni nem tudom sajnos ...

Szinyák

(#13155) Archttila válasza Szinyák (#13154) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Először majd én is megnézem mit tud skalp nélkül, aztán meglátjuk hogyan tovább. :)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#13156) hackeeeee válasza HaZsolt (#13153) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezért is kaptam már meg többször, hogy delid kellene neki, hadmenjen.. De, nem akarom bántani. :)

Véleményem szubjektív...

(#13157) Szinyák válasza hackeeeee (#13156) üzenetére


Szinyák
őstag

Persze ezt mindenki magának dönti el. En is sokaig gondolkodtam rajta mi legyen. Belevagok..

(#13155) sati : varom a tapasztalatokat kivancsi vagyok en is..

[ Szerkesztve ]

Szinyák

(#13158) #Morcosmedve válasza Szinyák (#13157) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Reméljük nem vágsz bele :DDD

© asszongya'hogy

(#13159) Szinyák válasza #Morcosmedve (#13158) üzenetére


Szinyák
őstag

;] gondoltam magaslabda volt :DDD . biztosra mentem nem bizom a bote kezemre .tool al csinalom nem pengezem..

[ Szerkesztve ]

Szinyák

(#13160) Speed® válasza jones965 (#13131) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Tartós használat..nálam (~1 hónap alatt) a Kryonaut közel 10°Ct romlott 3570Kn, szóval oda LM való kizárólag, ha tartós jóság kell. Fölé viszont kiváló a Kryonaut :K

[ Szerkesztve ]

(#13161) Archttila válasza Szinyák (#13159) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

hello, van tool? ide vele! :DD

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#13162) hackeeeee válasza Szinyák (#13157) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Amikor már rájöttünk, hogy nem épp átlagos a proci, akkor már beszéltünk róla, hogy lehet kellene, főként azért is, mert 1,35V körül ami k ell a 4800-hoz, ott már eléggé forrúfejű, vagyis még elviselhető, mert 90 fok alatt van, de azért nah.. Ha már 5-10 fokot adna, akkor már jó lenne.. De, valahol megvan az, hogy nem nagyon mernék nekifogni. :)

Véleményem szubjektív...

(#13163) Laraxior válasza Speed® (#13160) üzenetére


Laraxior
titán

Nalam viszont a CLU a 4770K-n nem romlott semmit. Most amikor eladtam ujra akartam kenni, de ugyanolyan allaga volt mint amikor megcsinaltam, pedig egy fel ev eltelt.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13164) #Morcosmedve válasza Speed® (#13160) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Igen, ezért kérdeztem tőle, hogy pontosítsa a használat körülményeit, de még nem kaptam választ. :B

© asszongya'hogy

(#13165) jones965 válasza #Morcosmedve (#13164) üzenetére


jones965
Modder

(#13166) #Morcosmedve válasza jones965 (#13165) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

LoL :DDD

Köszönöm...valamiért ellapoztam :B

GPU-nál én is sima pasztát teszek, az szokta bírni, CPU-t kérdezném, hogy ott extrém tesztre gondolsz, vagy a mindennapos gép? Ha utóbbi az mennyi idő, mert elég sűrűn alkotsz gépeket-cserélsz alkatrészeket, ha jól gondolom. Köszönöm.

© asszongya'hogy

(#13167) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#13166) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

GPU-nál már találkoztam olyannal, hogy a "sima fehér" pasztával rosszabb volt mint anélkül.. Olyan gáz volt, aztán kapott egy jobbat, onnan már nem volt gond.

Le kéne vennem az SA-t, kiderülne, hogy mi maradt az MX2-ből kb. fél év szó szerint izzasztás után.

Véleményem szubjektív...

(#13168) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#13167) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Hőfokokból kéne látni. MX-2/MX-4-el nem volt gondom. Egy év után is szépen jött le, GPU-n is.

© asszongya'hogy

(#13169) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#13168) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pár fokkal melegebb, legalábbis szerintem.

Hozzáteszem, fűtési szezon van, alapból melegebb a szoba is, így benne van az is, hogy az miatt melegebb..

Mondjuk simán lehet az is, hogy csak az ingerküszöböm csúszott lentebb. :)

Véleményem szubjektív...

(#13170) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#13169) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Inkább túlzottan a fejedeben van a delid :D

© asszongya'hogy

(#13171) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#13170) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Túl sokat olvasok róla mostanság itt, ez tény. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#13172) b0rZ


b0rZ
aktív tag

Január 4-én rendeltem meg a CLU-t. Még mindig nem érkezett meg. Komolyan azon gondolkodom hogy visszautaltatom a pénzemet, mert ez kezd komikussá válni. Állítólag hiánycikk, és a kiskereskedő sem jutott még hozzá. Ti honnan szereztétek be?

(#13173) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Na kezd ez beállni már csak 119 ezer ft a 7700k iponon.

(#13174) Laraxior válasza b0rZ (#13172) üzenetére


Laraxior
titán

Amazon. Másnapra itt volt :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13175) akoska07 válasza b0rZ (#13172) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem tudom van-e otthon,elvileg lennie kellene,később beszélek a családdal és megkérdezem. Ha kell elpostáztatom.
Egyébként,ha otthon hiánycikk tudok haza vinni. :R
Február elején megyek haza,ha vki igényt tartana rá,akkor szóljon időben.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#13176) b0rZ


b0rZ
aktív tag

Köszi..

[ Szerkesztve ]

(#13177) Laraxior


Laraxior
titán

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13178) Szinyák válasza b0rZ (#13172) üzenetére


Szinyák
őstag

jaja ugyan így jártam én is , már idegesít ~2 hete megrendeltem (merlinhardver) de még semmi, pedig már csak ez hiányzik a készletből. Enélkül meg semmit nem érek hiába van itt minden.

akoska07 lehet igényt tartok majd rá , hogy legyen tartalék itthon szólni fogok időbe..

Tényleg amíg nincs CLU az egyik havernak van ( thermal grizzly conductonaut ) , ez is folyékony fém alapú mehet alá ez is ? ismered , dolgoztál már vele ? elvileg a hővezető képessége majd duplája a CLU.- hoz képest ..

(#13177) Laraxior : egy már nem is elég ? :D 2. doboz üres :XD

[ Szerkesztve ]

Szinyák

(#13179) b0rZ válasza Laraxior (#13177) üzenetére


b0rZ
aktív tag

Nahát, SMP-ben is megy, és ezt eddig nem is tudtam?! :D

(#13180) b0rZ válasza Szinyák (#13178) üzenetére


b0rZ
aktív tag

Az imént utaltattam vissza velük a pénzem. Tököm fog két hétnél többet várni rá. Inkább megrendelem amazonról, ahogy a kolléga is tette...

(#13181) Erdei88 válasza Laraxior (#13177) üzenetére


Erdei88
veterán

Van pénz lóvéra!

Saját részre vetted mindkettőt?

(#13182) Laraxior válasza Erdei88 (#13181) üzenetére


Laraxior
titán

Az egyik az enyém, a másik meg megy haza. Érdekes, mert ugyanaz a batch :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13183) Szinyák válasza b0rZ (#13180) üzenetére


Szinyák
őstag

szerintem meglépem én is , és akkor péntekre itt lesz .

Szinyák

(#13184) Szinyák válasza Laraxior (#13182) üzenetére


Szinyák
őstag

jaja az én is néztem :) :Y

[ Szerkesztve ]

Szinyák

(#13185) akoska07 válasza Szinyák (#13178) üzenetére


akoska07
nagyúr

Szívesen bármikor,csak szólj.
Illetve bárki más. :R

Minden jobb,mint a gyári sz@r.
Érdemes próbát tenni vele,és majd amikor lesz CLU,akkor csere.
Legalább lesz összehasonlítási alapod.

#13181 Erdei88 :
:DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#13186) HaZsolt válasza Laraxior (#13177) üzenetére


HaZsolt
őstag

2016, 43. heti darabok. Láttam régebbi példányokat is, durva azért, hogy van olyan amelyik már augusztus- szeptemberben le volt gyártva, a tiéd is november elején már "megszületett"

(#13187) Szinyák válasza akoska07 (#13185) üzenetére


Szinyák
őstag

THX, akkor nem lehet olyan rossz ,nem bántja a die.-t vagy hasonló ugyan úgy óvatosan kell báni vele mint a CLU.-val stb..

Szinyák

(#13188) Szinyák válasza HaZsolt (#13186) üzenetére


Szinyák
őstag

Megtaláltam közbe 2016. 40.-heti gyártás :)

[ Szerkesztve ]

Szinyák

(#13189) Archttila válasza HaZsolt (#13173) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

116.900

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#13190) Laraxior válasza Szinyák (#13188) üzenetére


Laraxior
titán

L643 :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13191) Szinyák válasza Laraxior (#13190) üzenetére


Szinyák
őstag

azt tudom :) az enyém .. 40

Szinyák

(#13192) b0rZ válasza Laraxior (#13190) üzenetére


b0rZ
aktív tag

Tudnál küldeni egy amazon linket, ahonnan rendelted? Találtam egyet, de nem vagyok benne biztos, hogy ugyanaz a forrás. Privátot meg valamiért nem tudok írni, állandóan timeoutra fut a küldés.. :/
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#13193) Szinyák válasza b0rZ (#13192) üzenetére


Szinyák
őstag

néztem sajnos amazon.-on ami van nem küldenek MO.-ra ! :Y :W
Hááá mi ez , hogy nem lehet beszerezni ? :)

Szinyák

(#13194) akoska07 válasza Szinyák (#13193) üzenetére


akoska07
nagyúr

Pont ezért ajánlottam fel segítséget.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#13195) b0rZ válasza akoska07 (#13194) üzenetére


b0rZ
aktív tag

Mennyit és hova utaljak? :D

(#13196) Laraxior


Laraxior
titán

Ha gondoljátok megadom az elérhetőségét annak a srácnak aki megvette a félkonfigom, neki odaadtam a CLUmat, nem hiszem, hogy ő használni akarja. Hátha eladja. :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13198) Laraxior válasza Erdei88 (#13197) üzenetére


Laraxior
titán

Asszem nekem is van 5GHz-es funkció... megnézzem mennyi feszt ad neki? :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13199) hackeeeee válasza Laraxior (#13198) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

AMD TurboCore után szabadon? 1,5V-ig meg sem áll.. :D

Véleményem szubjektív...

(#13200) Erdei88 válasza Laraxior (#13198) üzenetére


Erdei88
veterán

Persze.
Arra azért kíváncsi vagyok, hogy mennyi ideig él így a proci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.