Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ennyit filózni ezen!
- kamera luk kifelé!
- alul-felül nagyobb sztereo
- felül kéretik vissza a Note 9 arcfelismerőjét! Az ugyanis jó volt.
- masszív fogást! Nulla kerekítést!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#2) tms+ válasza Polarstar (#1) üzenetére


tms+
junior tag

Abban írisz szkenner volt, nem arcfelismerő.

Galaxy S24 & S23 Ultra | Watch4 44mm | Buds Pro

(#3) Aryon87


Aryon87
félisten

Mekkora dilemma... Inkább azt az átkozott kameraszoftvert raknák már rendbe, és ne bétaként induljon értékesítésre, hogy aztán imádkozni kelljen a frissítésért, ami nem sok megváltást hoz..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)


Mármint az S25-é nem? :F

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5) joey04


joey04
titán

a mostani is jó, meg az összes verzió ami lehetséges. hátlapot dolgozzák át inkább.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) Juhaszatti válasza joey04 (#5) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Azért ahhoz olyan nagyon ne nyúljanak. Végre sokkal jobb, mint amit pl a Xiaomi vagy a Honor tolnak mostanában.

(#7) joey04 válasza Juhaszatti (#6) üzenetére


joey04
titán

szerintem meg azok a jók. vagyis pont amiket mondtál azok nem a legjobbak, inkább a vivo oppo féle.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) Juhaszatti válasza joey04 (#7) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ebből is látszik mennyire szubjektív műfaj ez. :) Úgyse tudnak olyat csinálni ami mindenkinek bejön.

(#9) Ricardo


Ricardo
félisten

Nekem a második jön be leginkább. Legyen valamekkora keret, hogy meg lehessen fogni, de legyen a lehető legkisebb, hogy a készüléktest, kijelző arány a lehető legjobb legyen.

(#10) Shyciii válasza Polarstar (#1) üzenetére


Shyciii
veterán

- kamera luk kifelé!

Isten ments. Épp elég batár így is, erre még nagyobbra nőne a telefon. Ez csak a Sony baromsága.

- alul-felül nagyobb sztereo

Így van, feltétlenül! Még nagyobb méretű legyen, elvégre jobban kell szólnia, mint egy Dali hangfalnak, hiszen ez egy mobil.

- felül kéretik vissza a Note 9 arcfelismerőjét! Az ugyanis jó volt.

Kár hogy a Note 9-esben semmilyen arcfelismerő nem volt...Bár pl a Mobilaréna a tesztjében Arc és írisz írt, de valójában az leginkább írisz szenzor volt, ráadásul ezeréves technológia már, úgyhogy semmi értelme, hogy visszajöjjön.

- masszív fogást! Nulla kerekítést!

Az általad támasztott igények miatt mindjárt ki is lőheted a masszív fogást úgy ámblokk...

[ Szerkesztve ]

(#11) LosBlancosRM válasza Shyciii (#10) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Sony féle helyett, a kijelző alá.

Van telefon bőven, amelyiknek jobb a hangja, mint az S24Unak.

Szerintem a Note9 írisz szkennere is max poénnak volt jó a FaceIDval szemben.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#12) doooo válasza Shyciii (#10) üzenetére


doooo
veterán

Az az íriszleolvasó nagyon is jó volt. Sötétben is mindig működött, a covid alatt maszkban is mindig működött, és a lehető legbiztonságosabb volt.

De kellett neki egy sor szenzor meg infralámpa, meg minden, tehát a szelfikamera mellett az egész sort ki kellene használni most is; képernyő alá ezek nem mehetnek mind, max egy részük.

[ Szerkesztve ]

(#13) Polarstar válasza tms+ (#2) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Figyelj. Nem tudom. Már eladtam. Az ellenben biztos volt mint az atom - 99,9% felismert. Piszok gyorsan.
Note 20 5% alatt ismer fel kamera által.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#14) tixem válasza Shyciii (#10) üzenetére


tixem
addikt

ráadásul ezeréves technológia már, úgyhogy semmi értelme, hogy visszajöjjön.

Már meg ne haragudj, de akármilyen ezer éves technika is volt, fényévekkel gyorsabban és pontosabban ismert fel, mint az előlapi kamera alapú arcfelismerő. 2 évig használtam Note 9-et, covid alatt maszkban és szemüvegben is szemvillanás alatt oldott és vaksötétben is megbízhatóan működött.

Igenis jöjjön vissza

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#15) hajbel válasza Aryon87 (#3) üzenetére


hajbel
addikt

Ennyire rossz? Tesztképek alapján idén végre nem túlszaturált okádék a színkezelés.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#16) TomPack válasza Polarstar (#1) üzenetére


TomPack
őstag

Én a szelfi kamerát egy az egyben teljesen elhagynám! Semmi szükségem nincs rá, sosem használom.

(#17) Aryon87 válasza hajbel (#15) üzenetére


Aryon87
félisten

Van mit reszelni rajta. S22Ultra óta várom hogy legyen egy normális képalkotása a márkának, de nem akar összejönni nekik. És már a többi gyártó is kezd elqrvulni, egyszerűen nem tetszik amiket produkálnak (az mellékes hogy az én izlésemnek kevés felel meg, így nem is tudok miből válogatni)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#18) Aryon87 válasza TomPack (#16) üzenetére


Aryon87
félisten

Más azért még használja. Pl videótelefonálás, szelfizés családdal kiránduláson.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19) KYZRR válasza Shyciii (#10) üzenetére


KYZRR
őstag

Volt benne, "intelligens szkennelés" néven futott, 2D arc, plusz az íriszfelismerést kombózta be.
Maszkban kifejezetten hasznos volt, illetve koromsötétben, nulla fényerő mellett is működött. :K

You can only die once, make sure it is worth it...

(#20) joey04 válasza TomPack (#16) üzenetére


joey04
titán

még szerencse, hogy nem te döntöd el merre fejlesszenek. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) TomPack válasza Aryon87 (#18) üzenetére


TomPack
őstag

A telefon hátulján sokkal szuperebb kamerák vannak. Inkább hátulra tennék egy bélyegnyi segédkijelzőt, vagy egy tükröt akár. Jobb ötletnek tartanám, mint az elől lévő szuper kijelzőt kiluggatni, amit a telefon életében 0.00001%-ot van kihasználva.
Elhiszem hogy van akinek kifejezetten tetszik a fekete lyuk, de én a másik csapatban játszom! :DDD

(#22) TODI1111 válasza TomPack (#21) üzenetére


TODI1111
addikt

Agyf@szt is kapnék ha egy körmömnyi kijelzőt kellene lesni videótelefonálás közben.

(#23) Aryon87 válasza TomPack (#21) üzenetére


Aryon87
félisten

Asszem a Xiaomi (11Ultra?) használta ezt a megoldást amit szeretnél, de mint láthatod, nem volt hosszú életű. Szelfikhez nyilván jó, de kell a kijelző oldaláról is a kamera, bármennyire nem akarod. Rengetegen videótelefonálnak (pl mi, mert párom szülei 1400km-re vannak *Erdély-Németország*, és nagy öröm van mikor látják egymást, vagy én anyámmal, mikor éppen valami kínja baja van, hiába van közel tőlünk), és emiatt nem is fog ez megszűnni. Neked majd az lesz a jó mikor a kijelző alá kerül a cucc, de az se most lesz.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24) hajbel válasza Aryon87 (#23) üzenetére


hajbel
addikt

Viszont szerintem erre elég a kijelző alà épített kamera. Én ezt tàmogatnàm. Elvileg kínàban nagyon népszerű a szelfi, ezért nem kapunk normàlis kijelzőt.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#25) joey04 válasza hajbel (#24) üzenetére


joey04
titán

Na végre egy pozitív kínai hatás. Az üveg alatti kamera nagyon gatya és fényben amúgy is látszik...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Meglátjuk mi lesz. Kíváncsian várom én is.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#27) TomPack válasza TODI1111 (#22) üzenetére


TomPack
őstag

Nekem még életemben nem jutott eszembe hogy videótelefonálással kéne valakit felhívnom! Sőt még engem sem hívott fel senki videón! :F És még egy ismerősömet sem láttam aki így telefonálna. De még szelfit sem szoktam készíteni. Szóval ez számomra eléggé rétegdolog.

(#28) TODI1111 válasza TomPack (#27) üzenetére


TODI1111
addikt

Nagyon hasznos tud lenni ha nem egy városban esetleg országban él a család. Engem például a lányom is gyakran szokott így hívni. Munkából kifolyólag is volt már sokszor, hogy nagyon hasznos volt. Egyszerűbb volt megmutatni és és átbeszélni a dolgokat mintha fényképeket küldözgettünk volna egymásnak. Sok embernek nagyon hasznos volt ez a home office alatt is.........

(#29) joey04 válasza TomPack (#27) üzenetére


joey04
titán

más az ismerősi kör ezek szerint :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) hajbel válasza joey04 (#25) üzenetére


hajbel
addikt

Videotelefonàlàsra pont elég az a minőség.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#31) joey04 válasza hajbel (#30) üzenetére


joey04
titán

Egyrészt szvsz nem, másrészt képekhez sem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) LosBlancosRM válasza TomPack (#27) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Vannak ám hallássérült emberek is a világon. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.