Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) neopeti


neopeti
tag

Ez a káva nagyon kemény.... :D

(#2) Wesiz


Wesiz
tag

meglepett a 6,1 colos méret ami ma már (sajnos) kifejezetten kompaktnak számít mégpedig azért mert jó ideje pletykálnak egy pixel minit (ami nem ez) úgyhogy ha valóban jön akkor az ezek szerint tényleg kis méretű lehet hiszen pár tized collal ez alá lőni nem lenne értelme. jó lenne android fronton is egy igazán jó telefon (bőven) 6 col alá.

hogy erről is írjak, nagyon jónak tűnik de egyelőre nem tudom mi az amiben ez gyengébb mint a sima 7-es? márpedig gyengébb kell legyen mert ez az olcsósított változata

(#3) ShadowX válasza neopeti (#1) üzenetére


ShadowX
őstag

Mostmár kezdem komolyan azt gondolni, hogy minden gyártó direkt tolja fullba a kretént. :DDD
Mivel a felhasználók saccra 90%-ának elég egy mai középkategóriás telefon, nem maradt egyszerűen a gyártók kezében más eszköz a felső kategória felé terelésben, mint az, hogy szimplán "csúnyábbra" csinálják meg a középkategóriát.

Nem tudom én sem elképzelni mi lehet az oka a káváknak ezen a készüléken, mikor a 7Pro-n nincs.

(#4) Doki42


Doki42
őstag

Hát, nem egy szép készülék…

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#5) mizoli válasza ShadowX (#3) üzenetére


mizoli
addikt

Azt, hogy a gyártók az olcsóbb termékeikek "csúnyábbra" csinálják, kb. minden területen észre lehet venni, már elég régóta.
Persze, csak az veszi észre, aki fogékony rá.

(#6) Gerybut


Gerybut
tag

Szögletes Lumia dizájn jó, káva röhejes, az meg hogy sok gyártó szarakodik a 90 Hz-el....nevetséges, legyen alap a 120 minden telefonban 2022-ben.
(Iphonok 60 Hz-éről meg beszélni is fájdalmas...)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#7) Wesiz válasza Gerybut (#6) üzenetére


Wesiz
tag

mi van ha valakinek a jó fotós képességek, hosszú szoftvertámogatás és jó üzemidő a fontosabb? mert ezeket a pixel 7 simán tudja és valószínüleg a 7a-ra is igaz lesz.

(#8) classic B válasza Gerybut (#6) üzenetére


classic B
aktív tag

Gyenge hardveren katasztrófa még a 90 Hz is.

(#9) d@vee válasza Gerybut (#6) üzenetére


d@vee
őstag

Pixel 7-em van, bőven jó a 90Hz. Már csak az akkuidő miatt is, mert így sem valami acélos.
60Hz pedig tényleg röhej már, el kellene felejteni.

Ja

(#10) Gerybut válasza Wesiz (#7) üzenetére


Gerybut
tag

Annak jó lehet, csak majd lássa az elkészült szuper fotókat a káváktól :Y

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#11) k-adi válasza d@vee (#9) üzenetére


k-adi
nagyúr

nekem is pixel 7 van, 90 hz elég és az akkuidő meg 3 nap nekem :)

nem tudom ti mit csináltok, egész nap videóztok rajta vagy játszotok ahelyett hogy élnétek az életeteket a valóságban de az akkuja bőven jó... az elején kell egy beállítási-hozzászokási állapot, az kb 1 hét utána beáll használathoz igazítva, sőt a dinamikus adaptív akkufigyelő még jelez is hogy ha a megszokottnál erőteljesebben van igénybevéve és jelzi hogy emiatt lehet hamarabb le fog merülni X órakor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.