Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hunt: Showdown

Hozzászólások

(#101) Patrick válasza ldave (#100) üzenetére


Patrick
addikt

Jó kis statisztika. :C

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#102) ldave válasza Patrick (#101) üzenetére


ldave
félisten

Nem is tudtam, hogy a ló képes megsebezni a játékost :)

A Slime draws near! Command?

(#103) Patrick válasza ldave (#102) üzenetére


Patrick
addikt

Egyébként azt én sem, próbálkoztam vele, de nem bántott. Volt egy kép steamen, ahol egy huntert ló ölt meg és kitette képnek... Vicces volt. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#104) Edorn


Edorn
aktív tag

Újra elkezdtem játszani, viszont bejött egy (számomra) új bug:
A textura el-el tünedezik, majd visszajön. Fákról, falakról, bokrokról, emberekről... Kb mindenről. De nem egyszerre mindenről, hanem egy adag tágyról eltűnik, majd pár másodperc múlva visszajön... Megyek kicsit, és megint egy adag (terep)tárgyról eltűnik, majd szinte rögtön vissza is jön... Mitől lehet ez és hogyan lehet orvosolni?

Videokártya driver: legfrissebb
AMD Ryzen 5 3600 3.60GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#105) Patrick válasza Edorn (#104) üzenetére


Patrick
addikt

Hali. Akkor tolhatunk egyet kettőt ha gondolod. :K

Próbálj meg visszavenni a grafikai beállításokból, vagy nyomj egy resetet a beállításoknál. Azt is nézd meg a vga memóriából mennyit eszik.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#106) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Most akciós és a steamen és gondolkodom a megvásárlásán. Nem új a gépem, i7-3770 + GF1050Ti-n mennyire lenne élvezhető?

(#107) Patrick válasza Pikkolo^^ (#106) üzenetére


Patrick
addikt

[link]

A minimum meg van szóval... esetleg ha nem ok, akkor steamen vissza lehet kérni a lóvét X óra játékidő elteltéig... ha jól tudom.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#108) Pikkolo^^ válasza Patrick (#107) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A konfigot láttam, de a valóságban az nem mindig jelent használhatóságot.

(#109) Patrick válasza Pikkolo^^ (#108) üzenetére


Patrick
addikt

Alapnak jó, én gyengébb procival és kb hasonló szintű vga-val toltam 40-60 fps-el kompromisszumokkal, de a hangulat így is nagyon jó volt. :) Azóta már új gép van és nagyon adja. :C

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#110) Pikkolo^^ válasza Patrick (#109) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

RAM-ot mennyire szereti?

(#111) Patrick válasza Pikkolo^^ (#110) üzenetére


Patrick
addikt

Előző gépemben 8 gb volt, most 16 GB. 8-al sem volt lassú a betöltése a mapnak, olyan közepes, 16-al sima ügy... Mindig mi várunk az ellenfelekre, mert mi már rég bent vagyunk... :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#112) Pikkolo^^ válasza Patrick (#111) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Kösz, akkor elmegy 8GB-n is. Steam-en most akciós külön és DLC-vel is. Érdemes a DLC-t is megvenni?

(#113) Patrick válasza Pikkolo^^ (#112) üzenetére


Patrick
addikt

Nekem csak sima van, teljesen elég. A DLC csak fegyverskin meg karakter...

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#114) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Sajnos a gépen minimumon lehet vele játszani, elég vállalhatatlan úgy. Miután 2x egymás után kiakadt így marad a könyvtárban.

(#115) galaktikus


galaktikus
aktív tag

Hello! 32 éves jó humorú férfi társat keres. :))

Steam acc: [link]

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#116) Patrick válasza galaktikus (#115) üzenetére


Patrick
addikt

Csao!

Felvettelek. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#117) galaktikus válasza Patrick (#116) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Megvagy :R

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#118) Patrick válasza galaktikus (#117) üzenetére


Patrick
addikt

Köszi, írtam is. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#119) oberschurke


oberschurke
csendes tag

Szasztok. Egy kis segitseg kene. Total kezdo vagyok a Hunt ban de kezdem megszeretni. Mivel nem olvastam utana semminek es mikor uj vadaszt fogadtam fel a regi egy bizonyos otrovszki csajszi eltunt vele a dlc altal hasznalt fegyverek is. Azokat hogyan tudom visszahozni? Ha mar egyszer kifizettem 🙈bocs meg1szer total bal.asz vagyok. Koszi elore is. Szep eletet.

(#120) Patrick válasza oberschurke (#119) üzenetére


Patrick
addikt

Ha bemész a Rosterbe, ott vannak a huntereid, egyszerre max 5 lehet aktív úgymond.
Ha egyik huntered meghal, akkor elveszik a fegyvereiddel és a traits pontokkal együtt.
Ilyenkor újat kell felvenned, amelyet a Rosteren belül tudsz felvenni a recruit hunter segítségével.
A Recruitment-en belül vannak a Legendary Huntereid, amiket megvettél Blood Bonds-al, avagy kifizetted a DLC-t. Ha egy ilyen meghal, nem kell újra megvenni a DLC formájában, simán csak kiválasztod azt, amelyiket megvetted (Available) már és Hunt Dollars-ért úgy mond ismét felfogadod és ennyi. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#121) oberschurke válasza galaktikus (#115) üzenetére


oberschurke
csendes tag

Csa. Kuldtem barat meghivot de nem reagaltal ☹️

(#122) galaktikus válasza oberschurke (#121) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Hello, küldd még1x :K

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#123) oberschurke válasza galaktikus (#122) üzenetére


oberschurke
csendes tag

☹️

[ Szerkesztve ]

(#124) galaktikus válasza oberschurke (#123) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Akkor küldj nekem egy steam barátkódot és felveszlek én.

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#125) oberschurke válasza Patrick (#120) üzenetére


oberschurke
csendes tag

Koszi szepen. Na de nekem volt 1 fire torn hosszucsovu puskam, amit dlc vel vettem es mar nem talalom. 🙈

(#126) Patrick válasza oberschurke (#125) üzenetére


Patrick
addikt

Store menüpont, azon belül Legendary. Hunt dollars-ért megveheted újra, mivel hunter elvesztésekor ez is eltűnik. Nyilván a DLC-t nem kell újra megvenni. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#127) oberschurke válasza Patrick (#126) üzenetére


oberschurke
csendes tag

Koszi szepen a segitseget.

(#128) oberschurke


oberschurke
csendes tag

Meg 1 kerdes. Hogy tudok mas palyakon jatszani?

(#129) Edorn válasza oberschurke (#128) üzenetére


Edorn
aktív tag

Két pálya van összesen. Most jön a harmadik a közeljövőben.

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#130) oberschurke válasza Edorn (#129) üzenetére


oberschurke
csendes tag

Ok. Es a test server es a sima hunt kozott mi a kulonbseg?

(#131) oberschurke


oberschurke
csendes tag

Szasztok. A test servert meg nem eroltettem, de mi a kulonbseg? Pl a normal jatekban miert nincs az uj palya? Ertem en h a jatekosok eszrevetelet varjak a test serveren tortentektol, de azon kivul mi a difi? Ott is ugyanugy fejlodunk stb?

(#132) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Napi szinten szoktam játszani, akinek van kedve csatlakozhat hozzám :) Több infó pm-ben. :R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#133) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Sziasztok!

Aktív még a csoport? Nemrég kezdtünk játszani van 2-3 aktív tagunk, ha valakit érdekel írjon PÜ-ben ;)

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#134) Frod


Frod
addikt

Mától a 4. szülinap alkalmából legendary skin-eket lehetsz szerezni Twitch drop formájában.
Drop #1 23rd February: Watch any Hunt: Showdown stream for 90 minutes to unlock the Martini-Henry IC1 Riposte "Bingham Brash"

Drop #2 24th February: Watch any Hunt: Showdown stream for 90 minutes to unlock the Scottfield Model 3 "Ten Paces"

Drop #3 25th February: Watch any Hunt: Showdown stream for 90 minutes to unlock the Springfield 1866 "Old Tusk"

Drop #4 26th February – 1st March: Watch any Hunt: Showdown stream for 120 minutes to unlock the Hunting Bow “Sinners Sinew"

Drop #5 27th February – 1st March: Claim Drop #4 and watch any Hunt: Showdown stream for 180 minutes to unlock the Legendary Hunter Louisiana Outlaw, Steel Eyed

Do you see the white shadow?

(#135) Lacuss20 válasza Frod (#134) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Igen néztem én is. Kihagyom. Egyik fegyvert sem használom ezek közül. :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#136) oberschurke


oberschurke
csendes tag

Ki lehet kapcsolni a hangokat, ha masok pofaznak? Mert azt is hallom akik nem az en csapatomban vannak. Tiszta kazan. Cseh kutyak szo szerint ugatgatnak. Ha bazze. :Y

(#137) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

van topik, csak nem él. fsza :C :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#138) Patrick válasza - = Zk = - (#137) üzenetére


Patrick
addikt

Mert mindenki vadászik a másikra. :D Amúgy nekem ez az event nem jön be. :))

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#139) - = Zk = - válasza Patrick (#138) üzenetére


- = Zk = -
félisten

azt rögtön gondoltam :DDD :C

más...
vettem DLC karaktert... volt egy skinezett fegyója. a skint nem tudom megvenni, mert kritériuma van. ahogy látom a fegyóknál, csak menni kell és XP-ét kell farmolni velük?! ezáltal oldódnak fel szintek vele/benne...
tehát nincs speckó küldi minden "részletéhez"?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#140) Patrick válasza - = Zk = - (#139) üzenetére


Patrick
addikt

Én nekem nincs dlc-s karim. Csak azokat vettem meg Blood Bonds-ért, amik alapból voltak, mint legendary huntersek.

A store menüpont, legendary részénél megveszed azt a fegyót, ami volt a dlc-s karinak. Jobb oldalt írja, mi szükséges hozzá, hogy tudd használni is. Elvileg az adott fegyver fő csoportjába tartozó fegyverrel kell menni és ahogy ölsz vele, huntert vagy zombit, akkor kapsz xp-t és aztán megjelenik a kövi alosztálya a fegyónak egy idő után és így tovább...

Elvileg valami ilyesmi, na mert nem vettem még dlc ide. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#141) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, imám félig meghallgatásra került :C
kértem, legyen éjszakai, esős villámlós pálya.... és lett basszus, meg is nyertük haverokkal :))
igaz, esni nem esett.. de uuu... :Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#142) Patrick válasza - = Zk = - (#141) üzenetére


Patrick
addikt

Majd amikor változó időjárás lesz. 😁

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#143) - = Zk = - válasza Patrick (#142) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát remélem lesz az is:C :))
meg ha megmaradna ez az éppen lángoló erdő, meg ilyenek

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#144) Patrick válasza - = Zk = - (#143) üzenetére


Patrick
addikt

A jövőben lesz majd egy új map és majd egy új boss is. :C

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#145) - = Zk = - válasza Patrick (#144) üzenetére


- = Zk = -
félisten

juhúú :C
am a test server mire jó a Huntban?!.,...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#146) Patrick válasza - = Zk = - (#145) üzenetére


Patrick
addikt

Arra, hogy ezeket az új dolgokat ki lehessen próbálni, mielőtt élesbe menne.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#147) - = Zk = - válasza Patrick (#146) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áhá.. érthető...
kérdés, időszakos, vagy folyamatosan elérhető?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#148) Patrick válasza - = Zk = - (#147) üzenetére


Patrick
addikt

Na, ezt nem tudom, soha nem használtam, szerintem időszakos... ;]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#149) tasiadam


tasiadam
veterán

Na, engem is rábeszéltek, hogy vegyem meg, elsőnek első meccs után refundolni akartam, de most már rendesen szeretem. Az viszont elég zavaró, hogy ha solozok, triók ellen, kiadhatom az világ összes fejesét sem képesek megpusztulni.

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#150) Patrick válasza tasiadam (#149) üzenetére


Patrick
addikt

Hát igen, ilyenek elfordulnak néha. ;] Nekem ez az event, ami most megy nem tetszik, picit pihentetem. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hunt: Showdown
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.