Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hunt: Showdown

Hozzászólások

(#13) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Most nem is tudtam már csatlakozni, akkor ennyi volt a zárt alfa... Összességében olyan 14. szint környékére jutottam, és a végén már sikerült butchert is kinyírni néhányszor, sikerült néhány enemy huntert is lelőni, de egyszer sem sikerült kijutni a bountyval, és talán egy-két hunterral jutottam ki a mapról úgy, hogy nem haltam meg. A fegyvereknél nekem a hangtompítós pisztoly+ winchester volt a kombó, amit leggyakrabban használtam, ha lehetett, ha nem akkor sima pisztoly, esetleg machete + winchester. Azt viszont nem sikerült kideríteni, hogy teamchatelni hogyan lehet, mikrofonom meg nincs úgyhogy néma Bob módban toltam :DDD illetve a medikitet se nagyon sikerült használnom. A hitbox jó már most is szerintem, sima moboknál egy headshot elég. Az is tetszett, hogy volt pl. az a szúnyogfelhős mob amelyiknek nem a nyakán van a feje, azt is egy headshottal ki lehetett szedni. A helyszínek és a mobok szerintem jók, hangulatos a pálya, maga a core játékmenet szerintem jó lesz, nekem talán ami kicsit döcögős volt az a bossoknál a helyszínek elég zegzugosak és többnyire sötétek is voltak, és ha ugye ott beragad az ember, vagy zsákutcába fut és utoléri butcher akkor ott vége is a dalnak, vagy legalábbis -1 élet, ha a csapattárs utána reviveol. Illetve kb. 1-2 óra után jött egy kérdőív amit elkezdtem kitölteni, ha már ki lehetett próbálni, gondoltam rászánom azt az 5 percet, de aztán hagytam, mert úgy gondoltam, majd akkor ha már játszottam néhány órát, viszont azóta nem találok ilyesmit a honlapon sem, azt hittem lesz majd még lehetőség később is kitölteni.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hunt: Showdown
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.