Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fps8


fps8
senior tag

Keresgéltem utána bőven, de csak angol nyelvű leírásokat találtam.
Biztos sok mindenkinek megfordult már a fejében hogy úgy beszélni szeretne valami iszonyú fontos dologról egy olyan emberrel akihez szinte lehetetlen eljuttatni a mondandónkat, nem hogy még szóba is álljon velünk... Nos most nekem is szükségem lenne egy ilyen lehetőségre, mégpedig az álmaim valóra váltása ügyében.
Minden jó ötletre nyitott vagyok, személyes segítségért pedig nem marad el a hála!
Ha valaki csinált már ilyet, vagy úgy érzi meg tudja tenni keressen meg privátban. Nem fogja megbánni! :R

[ Szerkesztve ]

"War... war never changes"

(#2) fps8


fps8
senior tag

A kérdés még mindig foglalkoztat, és remélem előbb utóbb csak lesz valaki aki hozzászól a témához. :DDD

"War... war never changes"

(#3) kali válasza fps8 (#1) üzenetére


kali
legenda

szerintem nagyban függ attól, hogy konkrétan ki az a kiszemelt közszereplő...
valakik szinte minden szempontból és irányból megközelíthetetlenek, mások meg akár az utcán is hajlandóságot mutatnak arra, hogy leálljanak beszélgetni egy idegennel!

(#4) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Magyar vagy külföldi a személy?

(#5) fps8 válasza Eliot Anders (#4) üzenetére


fps8
senior tag

Aki most nekem kéne az californiai. Tehát az utca kilőve. :(

[ Szerkesztve ]

"War... war never changes"

(#6) Lauda válasza fps8 (#1) üzenetére


Lauda
félisten

Az ilyen embereknek altalaban van honlapja. Ott biztosan van cim, ahova lehet irni levelet/emailt. Oda leirod ertelemszeruen amit szeretnel es varsz.

[ Szerkesztve ]

(#7) fps8 válasza Lauda (#6) üzenetére


fps8
senior tag

Ez sajnos nem működik, már 6 levelet küldtem. :W

"War... war never changes"

(#8) Lauda válasza fps8 (#7) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor mi a kerdes?

(#9) fps8 válasza Lauda (#8) üzenetére


fps8
senior tag

Mivel 1 hét után sem jött válasz, gondoltam valakinek van kidolgozott stratégiája aki segítene felvenni a kapcsolatot ténylegesen.

"War... war never changes"

(#10) deicide válasza Lauda (#8) üzenetére


deicide
veterán

Szerintem ha kalifornia, akkor esetleg Schwarzenegger...ha Ő, akkor elég nehéz lesz szóra bírni.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#11) Eliot Anders válasza deicide (#10) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Nekem is az jutott eszembe. :DDD

(#12) deicide válasza Eliot Anders (#11) üzenetére


deicide
veterán

Biztos az Expendables kettőt csinálják még, azért nem ír vissza. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#13) Lauda válasza fps8 (#9) üzenetére


Lauda
félisten

Ertem. Nem egyszeru eset az biztos. Gondolhatod hany ezer level erkezik az ilyen szemelyeknek hetente. Legy kitarto es kuldozgesd folyamatosan, nem kerul semmibe. Elobb-utobb csak megunjak es valaszolnak, szerintem mast nem nagyon tudsz tenni. Vagy menj el olyan eloadasra stb, ahol az a szereplo fellep es ott megkeresni.

(#14) Eliot Anders válasza Lauda (#13) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Gondolom az ilyen személyeknél nem saját maga olvassa el a rajongói leveleket. Én azt is megkérdőjelezném, hogy egyáltalán eljut-e hozzá mind?

(#15) Lauda válasza Eliot Anders (#14) üzenetére


Lauda
félisten

Biztos, hogy nem maga olvassa, hanem az arra megbizott szemelyek. De a kapcsolatot csak igy lehet veluk felvenni. Erdekes lenne, ha a madonna olvasgatna napi 300 levelet.

(#16) Lenry


Lenry
félisten

én életemben egyszer írtam híres embernek levelet: még középsulis koromban John Romeronak, találtam valami ezeréves fotót a neten, amin talán ő volt, és megkérdeztem, hogy tényleg...
meg némi gratula, hogy mennyire fasza játékokat csinált.

pár napon belül visszaírt, hogy igen, ő van a képen, még a Wolfenstein készítésének idejéből, és hogy tökre örült, hogy tetszenek a játékai, meg ilyesmik.

nálam bevéste magát a jófej listára már azzal, hogy egyáltalán személyesen visszaírt :)
kár, hogy már nincs meg a levél, egy régi freemail fiókon volt, de már nem aktív.

szóval a lényeg, hogy embertől függ.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) Lauda válasza deicide (#10) üzenetére


Lauda
félisten

Rengeteg hires ember el californiaban, ott van hollywood, malibu stb. ;)

(#18) Eliot Anders válasza Lauda (#17) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Közösségi oldalakon is próbálkozz szerintem. Csak az esélyedet növeled ha több helyen írsz.

(#19) fps8 válasza deicide (#12) üzenetére


fps8
senior tag

Nem, nem Ő! Egyébként ha már így szóba jött akkor végül is nem titok. Mark Zuckerberg az akivel eszmecserét kéne folytatnom.

"War... war never changes"

(#20) fps8 válasza Eliot Anders (#18) üzenetére


fps8
senior tag

Ma reggeltől azon dolgoztam hogy felkerestem az összes embert akiről tudom hogy a Facebook-nál dolgozik, és írtam nekik levelet hogy szóljanak már neki hogy beszélnünk kell. Megköszöntem a segítséget, és elnézést kértem a zavarásért.... Több mint 40 személynek írtam, akik közül sokan közvetlen kapcsolatban vannak vele. Most délelőtt van kaliforniában, csak reménykedni tudok. :DDD :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

"War... war never changes"

(#21) fps8 válasza Lenry (#16) üzenetére


fps8
senior tag

Na ez igazán jól hangzik. Egyébként mennyi idő múlva reagált a levélre?

"War... war never changes"

(#22) Eliot Anders válasza fps8 (#20) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Szerintem ezzel a helyzeted jobb pozícióba került, mert mindig gépnél lehet. :DDD

(#23) Lenry válasza fps8 (#21) üzenetére


Lenry
félisten

úgy emlékszek talán néhány nap, de nem biztos, már jó pár éve történt...

a mailcímére viszont most is emlékszek, nem bonyolult: john(at)rome(pont)ro
(éljenek a román domainek :DDD )

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24) fps8 válasza Lenry (#23) üzenetére


fps8
senior tag

Hát ez mókás XD Ezt el sem lehet felejteni kb XD :C

"War... war never changes"

(#25) Dylen válasza fps8 (#19) üzenetére


Dylen
aktív tag

Van nálunk számlája, ha gondolod utánajárok a telefonszámának :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#26) Viszlát


Viszlát
addikt

Túl sok sikerrel nem kecsegtet a terved, de egy gondolat, ami esetleg hasznos lehet. Fogalmam sincs, hogyan lehet elérni őt, azonban tegyük fel, hogy sikerül, szerintem nagyon nem mindegy, milyen is az a levél. Talán a legtutibb az, ha kihagyod az ömlengést, nyalást, jópofizást és tömör, ám informatív levéllel próbálkozol. Gondolj bele, napi hány ezer olyan levelet kaphat, amiben hozzád hasonló srácok próbálják meggyőzni erről-arról. Nekem tuti nem lenne türelmem még a szokásos bla-bla bevezetésen is átrágni magam. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#27) fps8 válasza Viszlát (#26) üzenetére


fps8
senior tag

Igen ez valóban jó tanács, de nekem is megfordult a fejemben. Lényegretörő, és elég rövid üzeneteket írtam. :U

"War... war never changes"

(#28) fps8 válasza Dylen (#25) üzenetére


fps8
senior tag

Hallod ez a beszólás!!! :D
Lehet hogy csak mert késő van, de viccen kívül mondom hogy kerestem a like gombot a hozzászólásod alatt XD
Na ez már tényleg beteg nem gondoljátok? :D és én még nem is vagyok az a hú de nagy facebook függő... legalábbis azt hiszem :B

"War... war never changes"

(#29) föccer


föccer
nagyúr

Írj a Fókusznak. Elintézik neked. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#30) kraftxld válasza föccer (#29) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Vagy Dévényi Tibi bának :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#31) föccer válasza kraftxld (#30) üzenetére


föccer
nagyúr

És ki lesz a másik két jelölt? Nála 3 kívánság volt... :))

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#32) fps8 válasza föccer (#29) üzenetére


fps8
senior tag

A fókusszal az a baj, hogy akkor részletesen el kéne mesélni nekik az okot :D Na azt meg nem szeretném, mert ha lemegy élő adásban még megelőz valaki és lenyúlja az ötletemet :N

"War... war never changes"

(#33) kraftxld válasza fps8 (#32) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A nagyon híres embereknek tuti van személyi titkáruk/ügynökük/managerük akik ezeket intézik, őket lenne érdemes megkeresni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#34) fps8 válasza kraftxld (#33) üzenetére


fps8
senior tag

Ezt a megoldást is kerestem már, de csak egy cikket találtam miszerint Mark, attól függetlenül hogy a világ 221. leggazdagabb embere, ugyan olyan egyszerűen él ahogy azelőtt. Még csak új autót sem vett, nem hogy titkár :D

"War... war never changes"

(#35) kraftxld válasza fps8 (#34) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Akkor hívd fel :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#36) fps8 válasza kraftxld (#35) üzenetére


fps8
senior tag

Egy oldalt találtam ahol telefonszámok voltak az ő nevéhez kötve... úgy hogy az utolsó 4 szám ki volt xxxx-elve és 39.90-ért meg lehetett venni :D
Gondolom sok esély van arra is hogy működik XD

"War... war never changes"

(#37) föccer válasza fps8 (#32) üzenetére


föccer
nagyúr

Fókusz meg az élő adás? Na meg szerinted van a világon bárki, aki komolyan veszi azt a műsort? Ugyanmár... :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#38) fps8 válasza föccer (#37) üzenetére


fps8
senior tag

:DDD Lehet hogy igazad van, de azért én mégiscsak maradnék a kevésbé publikus megoldásoknál! :DDD

"War... war never changes"

(#39) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Írj Frei Tamásnak, lehet segítene, amúgy is kinn él. :U

(#40) föccer válasza fps8 (#38) üzenetére


föccer
nagyúr

Kb 1 vagy a 10000000-ból aki beszélni akar vele. Szerinted mikor kerülsz sorra? :U

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#41) fps8 válasza föccer (#40) üzenetére


fps8
senior tag

Éppen ezért nyitottam ezt a topic-ot. Ne haragudj, de ezzel a hozzáállással nem megyek sokra.

"War... war never changes"

(#42) Dylen válasza fps8 (#28) üzenetére


Dylen
aktív tag

pedig én komolyan mondtam :D

najó nem, mert akkor kirúgnának :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#43) föccer válasza fps8 (#41) üzenetére


föccer
nagyúr

Ezzel arra akartam célozni, hogy egyszerű emberként vajmi kevés az esélyed, hogy beszélni tudsz vele. Erre írtam, hogy keress meg valami olyan szervezetet, médiát, akinek/aminek megvan hozzá az erőforrása, háttere, hogy elérje neked. Persze ezt pusztán jópofiságból nem fogja neked megtenni senki, cserébe elvárnak valamit. Erre hoztam ötletnek, hogy fókusz. Nekik megvan a hátterük, hogy meg el tudják érni, meg tudják szervezni, ha mást nem legalább azt, hogy elolvassa az e-mailedet, vagy legjobb esetben, hogy telefonon tudj vele beszélni 5 percet.

Nem viccből írtam amit eddig írtam :N

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#44) fps8 válasza föccer (#43) üzenetére


fps8
senior tag

Értem és köszönöm. Hálás is vagyok az ötletekért, csak sajnos előre fizetni nem tudnék senkinek. Utólag viszont már annál inkább... Sikeres üzletkötés ellenében. :DDD

"War... war never changes"

(#45) fps8 válasza Dylen (#42) üzenetére


fps8
senior tag

Na most már tényleg nem értem h valóban egy olyan cégnél dolgozol e ahol neki van számlája, vagy csak poénból írtad az egészet? :D Am az "üzleti célokra használt" telefonszámával sokra nem biztos hogy mennék, mert azt 90% hogy nem ő intézi...
Amúgy meg, ki derítené ki hogy honnan van meg a szám nekem? :))

[ Szerkesztve ]

"War... war never changes"

(#46) fps8


fps8
senior tag

Egyébként, valami ehhez hasonló megoldás érdekelne... Csak gondoltam a jó magyar gondolkodással fűszerezett ennél hatékonyabb módszert is találok majd valahol...

"War... war never changes"

(#47) B1T3 válasza fps8 (#41) üzenetére


B1T3
addikt

Esetleg említsd még meg, hogy onnan származol, ahonnan a kutyája. :D

(#48) föccer válasza fps8 (#44) üzenetére


föccer
nagyúr

Fókusz. Egy interjúért cserébe szerintem nem kell fizetni nekik. Csak számíts arra, hogy egy egész életre hülyét csinálsz magadból ország világ színe előtt.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#49) fps8 válasza B1T3 (#47) üzenetére


fps8
senior tag

Ez jó, igazad van! XD Hátha ez segít :C :C :C

"War... war never changes"

(#50) Dylen válasza fps8 (#45) üzenetére


Dylen
aktív tag

Valóban olyan helyen dolgozom.
Nemtudom, hogy milyen telszámot tudnék megszerezni, lehet, hogy tényleg csak azt, amit nem ő venne fel. :N

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.