Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Hogy lett 64 bites a 128 bites kartya? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) szeku


szeku
tag

Sziasztok,
egy Apollo FX 5200 (128 MB) boldog tulaja vagyok, MSI k7n2delta alaplapban (winxp) egyszercsak arra lettem figyelmes, hogy a kartyat AIda 64 bitesnek latja... Ket napja meg 128 bit volt!? Memoriaatvitel is 5200 MB/s rol 2600 lett... Aopen markaju u.a. tipus (uratelepites nelkul) u.a. Mas gepben 128 bit... Ez most hogy is van?

i7 4790k + Ninja 3 //2*8GB //512 +1TB ssd + 2+1 TB + Nas :) Thermaltake Armor va8000bws

(#2) Daniel válasza szeku (#1) üzenetére


Daniel
tag

A ket nap alatt piszkaltad a driver-eket vagy valami ilyesmi? Netan probald letorolni a kartya driver-eit es ujra rakni, vagy egy frissebb driver-t a netrol letolteni.

(#3) maszat


maszat
senior tag

A mem-sávszélességből ítélve a memóriád 325 MHz. Ugye?
A normál (nem 64 bites) kártyákon 400-as, esetleg 500 MHz-es memek vannak.
Csak a gyagyi 64 bitesre raknak ilyen lassút (pl.: Asus V9520 Magic/T 250/333 MHz, 128 MB 64 bit)

Biztosan 64 bites!

Nekem a Radeon 9100 64 MB-s karimat sokáig az AIDA 128 bit-nek mondta, de a frissebb már csak 64-nek.
Ha 64-nek mondja, akkor biztosan az!
Mennyiért vetted? Ha 16-20 + ÁFA, akkor jól megyszívattak

(#4) Zoltán válasza szeku (#1) üzenetére


Zoltán
őstag

AIDA szokott hülyeségeket írni. Mondjuk, még így is az egyik legjobb diagnosztikai progi.

(#5) modder


modder
aktív tag

hehh.
vannak jó napok és vannak rossz napok.
ezek rossz napok :DD

(#6) modder


modder
aktív tag

mi van a dobozára írva?
nézz utána a gyártó oldalán, hogy hány bites.
na milyen ötleteim vannak?

(#7) szeku


szeku
tag

Sziasztok,
a kártya egy darabig ment 128 bitesként... Aida új, a régivel mutatta 128-nak. Meghajtót frissítettem, 64 bit... Memória valóban 32*MHz :((( Ukrajnai ára 72 USD, ez kb. 15000 pengő magyar forint. (árak viszonyításához: AMD 2500+Barton 19200... Ezek szerint valóban 64 bites.. Ennél még a régi karim, az MSI GF4MX440 is jobb volt, 400 MHz memória...

i7 4790k + Ninja 3 //2*8GB //512 +1TB ssd + 2+1 TB + Nas :) Thermaltake Armor va8000bws

(#8) Jenő válasza szeku (#7) üzenetére


Jenő
aktív tag

Akkor, ha nem elég neked ez a kártya, tedd ki a polcra díszelegni és vegyél használtan egy normális karit. :) Mondd meg, árban kb milyenre gondolsz és itt, a PH! -n biztos fog tudni valaki egy jó karit ajánlani. (húdesokszóismétlésaztamindenitnamind1 :C)

(#9) szeku válasza Jenő (#8) üzenetére


szeku
tag

Hi,
en itt lakom :-) es ugy nez ki - a hun arlistakat nezegetve - hogy itt kb listaaron annyi, mint ''odaat'' (ez nezopont kerdese :)) ) feljaffasan vagy fa nelkul... A dobozon egyebkent meg nincs feltuntetve sajnos, igy tortenhetett... majd tuladok rajta legfeljebb... Mit erdemes venni 20 e forintig?

i7 4790k + Ninja 3 //2*8GB //512 +1TB ssd + 2+1 TB + Nas :) Thermaltake Armor va8000bws

(#10) Mista Boller válasza szeku (#9) üzenetére


Mista Boller
tag

Hello szeku. te is Ukrajnaban? Merre? Karpatalja? En Kijevben:)

Tout le monde est une nonne

(#11) modder


modder
aktív tag

zsír lehet ukrajnában lenni. :)

(#12) ptiboy válasza szeku (#7) üzenetére


ptiboy
senior tag

mx-et cseréltél 5200-ra?
nagy előrelépés, gratulálok :C

[Szerkesztve]

:)

(#13) Mista Boller válasza modder (#11) üzenetére


Mista Boller
tag

Tenyleg zsir! En legalabbis jobban szeretek itt lenni, mint home, Mo.-n.

Tout le monde est une nonne

(#14) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Heh.Az ukránoktól én nem VGA-t vennék :D
RPG mennyi mostanában?Csak vetőcső kéne,tavaly már vettem raksikat..

(#15) Goose-T válasza modder (#11) üzenetére


Goose-T
veterán

Biztos jó idô van most arrafelé... ;]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#16) szeku


szeku
tag

Hi all!
Mista Boller - Karpatalja, Beregszasz.
modder - valoban az, jobb, mint hinned :))

i7 4790k + Ninja 3 //2*8GB //512 +1TB ssd + 2+1 TB + Nas :) Thermaltake Armor va8000bws

(#17) Padree válasza szeku (#1) üzenetére


Padree
senior tag

Az AIDA valóban csinál ijet, nálam egy MX400as memóriáját írta 150MHZ SDRAMra, ugyanakkor a tuning progik 300Mhzre írták (sejtésem szerint DDR).
Ha vannak teszteredményeid az esemény előttről ill. utánról, akkor azok alapján könnyen rájöhecc mitörtént, ha nincs nagy difi akkor csak az AIDA vicceskedik - ezt tartom valószínűnek.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Hogy lett 64 bites a 128 bites kartya? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.