Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Somatom


Somatom
veterán

Nem tartom valószínűnek, hogy azt a tollat integrálták volna. Volt ilyen pletyka.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2) ShadowX válasza Somatom (#1) üzenetére


ShadowX
őstag

Nem hiszem. A képen látszik a telefon alja és teteje is és nincs benne a helye. :)

(#3) Maxxy10 válasza Somatom (#1) üzenetére


Maxxy10
addikt

UK-ban amúgy is ingyen adja a Samsung a tollat hozzá.

(#4) roli543


roli543
őstag

Az szerintem elég ciki, hogy a sajtófotón a gyűrődés szinte ordít a készülèken. Ötödik generációs eszköz, nekem ez már nagyon cink.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) Somatom válasza Maxxy10 (#3) üzenetére


Somatom
veterán

De, hova teszed? Ahhoz külön tok kell.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Azt várom hogy mikor csinálnak már egy fold ultrát(?), ami megkapná az aktuális S Ultra kamera rendszerét és a beépített tollat.
Ekkor gondolkoznék el rajta, addig számomra nem mindenben előrelépés egy s23 ultrához képest.

(#7) mrThomi


mrThomi
addikt

Van arról valami hír, hogy növelik e a külső kijelző méretét ? Tokkal a Z Fold 4 is azért nehézkesen hasz álható, vagy éppen írásra számomra tökéletesen alkalmatlan

(#8) Segal válasza bigmasterg (#6) üzenetére


Segal
veterán

Ahhoz mindenképp több hely kéne, tehát szerintem azt csak úgy lehetne megcsinálni ha egy duplán kihajtható modell érkezne. Abban elférhetnének a jobb kamerák, plusz a toll. A maradék helyre meg extra akksi. Csak ugye ott meg az ár...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#9) helixP válasza Somatom (#5) üzenetére


helixP
nagyúr

Nekem ez valahogy sosem volt olyan fájdalmas, hogy hova teszem? :)
Ahova eddig a golyóstollamat. Inkább legyen nagyobb az akksi és külön a toll.

(#10) Beantech válasza helixP (#9) üzenetére


Beantech
tag

Én a magam részéről még örülök is neki hogy külön van a toll.
A beépitett tollak számomra túl kicsik, a különálló sokkal használhatóbb ebből a szempontból.

Persze engem nem zavar mert szinte csak munka közben használom a tollat akkor pedig 95% hogy nálam van a laptoptáska is és el van rakva a többi normál toll mellé.

Viszont a rés nélküli megoldást üdvözlöm, elég idegesítő hogy sokszor porosabb a belső kijelző és mikor kinyitom takaritgatni kell.

(#11) Avayasoft válasza Somatom (#5) üzenetére


Avayasoft
tag

A Samsung tableteken sem belül van a toll, hanem kívül, mágnesesen.

(#12) Garada válasza bigmasterg (#6) üzenetére


Garada
őstag

Arra mondjuk én is kíváncsi lennék. :K
Ez a fold vonal számomra annyira nem vonzó a Z flip viszont kifejezetten tetszik ott kíváncsi leszek az utódra.

(#13) opr


opr
veterán

Nah, ez eleg pofasan nez ki! Gyurodes meg ott van, de eddig amit lattam belole, az alapjan ez mar tetszik.
Plusz ez szmomra elorevetiti, hogy valszeg a Fold 7 lesz az igazi attores. Addigra tippre meglesz az ip68 (zarva), valami baromi jo kamerarendszer, meg remelhetoleg jo akkuido is.
Addig is a teszteket meg nyilvan megvarom, de egy ilyenbe lehet bele fogok ugrani, ha nem rontottak el rajta nagyon semmit. Amolyan jelzes alapon, tarcaval szavazok, hogy ez a jo irany, tetszik, csak igy tovabb.

Kb nyar vegere ki is derul, black friday-en meg ugyis olyan szolgaltatoi ajanlatok szoktak lenni, hogy az ember arca leszakad, meglatjuk.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14) Somatom válasza helixP (#9) üzenetére


Somatom
veterán

Az nálam a műszerfal polcában van. OK, odateszem mellé a teló tollát. De, mi van akkor, ha kiszállok az autóból? Nem viszek magammal tollat, meg jegyzetfüzetet. Ezért lenne praktikus, ha a telóba lenne integrálva.

Avayasoft:
Tényleg? Láttad az aláírásomat? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#15) Felesbandi válasza roli543 (#4) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Hajlitva van a kepen a keszulek, olyankor nyilvan latszodik a gyurodes a hajlatban. Hajlitott allapotban meg akkor is latszania kellene, ha teljesen kinyitva tenyleg lathatatlan lenne. Ha ezt eltuntetnek a sajto kepeken az majdnem akkora ferdites lenne, mint amikor anno a Huawei sokkal kisebb kavakkal mutogatta a teloit.

(#16) syIex


syIex
veterán

Kíváncsi leszek rá. Fold 4-et szerettem, de az S23U jobban bejön amióta megjelent cseréltem is rá. Hátha most vissza csábít a "hajlítás"! :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#17) adamklark


adamklark
senior tag

Én még maradok fold 4-nél pár évig de jó látni hogy van valamilyen fejlődés, legalábbis promo alapján.

(#18) Csabis


Csabis
aktív tag

Mégis csak maradt a "Z" név ?!
:D

(#19) opr válasza Csabis (#18) üzenetére


opr
veterán

Hat, most erosen ugy nez ki, hogy a Z elobb vagy utobb Fold-olni fog, szoval miert ne, jo ez igy. ;] :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#20) doooo válasza roli543 (#4) üzenetére


doooo
veterán

Tényleg cink, mert semmi értelme annak, amit írsz.

(#21) rigoberto


rigoberto
őstag

Én az átlátszó Foldot várom, ez szétnyithatóság így magában uncsi már..

(#22) icecave


icecave
nagyúr

Legalább teljesen össze lehet csukni, ha igaz a renderkép. Úgy értem, nem lesz rés a zsanérhoz közeli részen, mikor összecsukod.

(#23) helixP válasza rigoberto (#21) üzenetére


helixP
nagyúr

Ez most ilyen humor-féle...?

(#24) jacis válasza roli543 (#4) üzenetére


jacis
nagyúr

Pedig az volt a mondás hogy ezen már nem lesz.
Soha nem tudnám megszokni azt a nagy mocsok árkot ott.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#25) mhydas99 válasza jacis (#24) üzenetére


mhydas99
tag

Hamarosan kukazza az osszes gyarto, atallnak majd a motoros felcsavarhato kijelzore. Ott nem lesz arok.

(#26) adamklark


adamklark
senior tag

Hála az égnek hogy vak vagyok mert isten bizony hogy ez nekem nem egy "mocsok" nagy árok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.