Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) TéKrys válasza rog (#200) üzenetére


TéKrys
senior tag

Ha jól tudom többfajta reklám létezik. Van a szakmai, ''mulatságos'', magyarázós. Az elsőt és a 3.-at nem nagyon szeretjük, ha jól tudom.

[Szerkesztve]

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#202) tildy válasza TéKrys (#201) üzenetére


tildy
nagyúr

A t-mobile új frizbidobálósát én egyik be sem tudom belerakni.Mégis sokan szeretik...:F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#203) Gambit válasza tildy (#202) üzenetére


Gambit
őstag

Én azt a feelinges csoportba sorolnám, amivel bizonyos önfeledt, gondtalan életérzést akarnak sugallani. Ilyen pl. az autóreklámok többsége is, amikor üres, kanyargós, széles hegyi utakon mész a csillogó kocsiddal stb...

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#204) TéKrys válasza tildy (#202) üzenetére


TéKrys
senior tag

Sajna :DDD lejárt a munkaidőm. Így sajna nem tudok tovább , maradni, ''vitatkozni''. Majd holnap 9től folytathatjuk. Jó éjt mindenkinek. :DD :DD

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#205) tildy válasza Gambit (#203) üzenetére


tildy
nagyúr

Jaja.Akkor már 4 csoportja van a reklámoknak.
Most elkezdtem azon gondolkodni, hogy hogyan lehetne a calgont, a mosóporokat, a fogkrémet valami hasonló, feelinges, és / vagy mulatságos reklámban eladni...Hááát...
pl. összekötni valami kocsival, megy ahegyi utakon, aztán a végén vaami csattanó, ugye te is csak a kocsit nézted?vagy mittudjamén:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#206) divot


divot
veterán

Erről a reklámdologról jut eszembe egy aranyos sztori.
Ausztráliában készített helyi reklámot a Mercedes. A film arról szólt, hogy suhan ezerrel a legújabb merdzsó egy ilyen kies, sziklás szerpentínen, aztán a sofőr elveszíti az uralmát egy kanyarban az autó fölött, lezuhan a mélybe, átpördül kéttucatszor, aztán a tetejére pottyan. A fickó viszont gond nélkül száll ki belőle, csak leporolja az öltönyét, és már nyúl is a mobiljáért. A szöveg valami olyasmi volt, hogy a mi autóink ilyen, meg olyan biztonságosak, és bírják a gyűrődést.
Néhány nap múlva megjelent az ausztrál televíziókban egy újabb reklám: egy BMW hasít ugyanazon a szakaszon, jön a veszélyes kanyar, némi kerékcsikorgás, de semmi több, száguld tovább az autó a szerpentínen. És megjelenik a szöveg: a mi autóink pedig a kanyarokat bírják. :D

(#207) Gambit válasza tildy (#205) üzenetére


Gambit
őstag

Majd nemsokára fogok tanulni szerintem marketinget is, aztán majd kitalálom! :P

Amúgy most láttam valamelyik adón egy doksifilmet, ami arról szólt, hogy mostanában amerikában a rejtett reklámok terjednek. Ez kb. olyan, mint a direkt marketing, csak az áldozat nem tudja, hogy neki most egy terméket mutatnak be. Volt több példa is a műsorban, néhányat elmondok az érthetőség kedvéért. Az egyikben pl. túristát játszott a csávókám, és megkérte a járókelőket, hogy fotózza le őket. Mondanom se kell, a fényképezőt reklámozta. Az alany persze egyből kipróbálta, jó esetben tetszett neki, kérdezősködni kezdett, és már célba is ért a reklám. Akkor volt egy másik fajtája is, amikor chateken, meg fórumokon valaki elkezdett lelkendezni valamiről, és kérdezgette a többieket, hogy hallottak-e róla. Magyarul erről beszéltette az embereket, felkeltette mindenkinek az érdeklődését. A harmadik meg olyan volt, hogy egy csaj egy új cigimárkát reklámozott úgy, hogy szórakozóhelyeken tüzet kért, meg megkínálta a tüzet adó fickót is vele, aztán kérdezgette, hogy jó, ugye?

Szóval fel a fejjel, jön a mai reklámoknál gusztustalanabb módszer is, csak jöjjön át az óceánon! :(

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#208) divot válasza Gambit (#207) üzenetére


divot
veterán

A VV, meg a Big Brother is egy nagy rakás rejtett reklám volt. Napszemüveg az arcokon, sörök az asztalon, ilyesmi...

(#209) bcs válasza divot (#208) üzenetére


bcs
aktív tag

a filmekben is ugyanez van

(#210) divot válasza bcs (#209) üzenetére


divot
veterán

Igen, de az ugye egyszeri alkalom, míg egy ilyen valóságizé ott van az otthonokban minden áldott este.

(#211) bcs válasza divot (#210) üzenetére


bcs
aktív tag

igen, de ha XY sztár Z telefonnal flangál az egész filmben, akkor többen vesznek olyat, mintha Béluci előtt mindig a Z sör van asztalon a BB3-ban, nem?

[Szerkesztve]

(#212) Gambit válasza divot (#208) üzenetére


Gambit
őstag

Ja, meg mindegyik devergo cuccokban van éjjel nappal, alsógatyától kezdve a kabátig! Mondjuk szerintem ez nem annyira rejtett, mert aki nem teljesen balf@sz, az rájön. Mondjuk az meg lehet, hogy nem is nézi... ;]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#213) divot válasza bcs (#211) üzenetére


divot
veterán

Attól még nem, mert arra rá kell építeni egy reklámkampányt: lásd Samsung-Matrix telefon.
Hogy egyébként melyiknek milyen a hatása, azt nem tudom, szerintem erre nincs is publikus kutatás.

(#214) divot válasza Gambit (#212) üzenetére


divot
veterán

A többség nem szúrja ki tudatosan, épp ez benne a trükk.

(#215) Gambit válasza divot (#210) üzenetére


Gambit
őstag

Ja, azért a mátrix telefonreklámja biztos hozott pár millát a nokiának... :P

Szerk: Hát eléggé megkönnyítik, hogy észrevegyék, mert minden műsor után felsorolják a támogatókat. Még azokat is, akik a műsorvezetőt öltöztették a szülei helyett...

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#216) divot válasza Gambit (#215) üzenetére


divot
veterán

Nokia volt :F :DDD

(#217) bcs válasza divot (#216) üzenetére


bcs
aktív tag

az elsőben igen

(#218) divot válasza bcs (#217) üzenetére


divot
veterán

De amelyikre a reklámkampány épült, az Samsung volt, nem :F (Ebből látni, hogy milyen rossz reklámalany vagyok. :D)

(#219) bcs válasza divot (#218) üzenetére


bcs
aktív tag

ja, de most nem a reklámról, hanem a burkolt reklámokról volt szó :)

arra azért biztos emlékszel, amikor neo leejti a telefont, meg kidobják a telefont a kukába.

(#220) Gambit válasza divot (#218) üzenetére


Gambit
őstag

Igen, de szerintem a csattogós nokia nagyobb dobás volt. Minden második hülyegyerek azt a telcsit csattogtatta, amíg be nem krepált, mert persze nem bírta a gyűrődést... :D

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#221) bcs válasza Gambit (#220) üzenetére


bcs
aktív tag

ja, ráadásul ami forgalomban volt, az gyárilag nem is gombnyomásra nyílt.

(#222) divot válasza Gambit (#220) üzenetére


divot
veterán

Nekem ezek valahogy kimaradtak. :F
A lényeg a lényeg, hogy burkolt reklám nagyon hasznos dolog reklámozói szempontból, ugyanis egyre erősebb az úgynevezett reklámkerülés jelensége.

(#223) Gambit válasza divot (#222) üzenetére


Gambit
őstag

Arról nem is beszélve, hogy mennyivel olcsóbb felbérelni egy embert, aki mást sem csinál, csak napi 8 órában isteníti a cuccot a neten, vagy éppen egy forgalmas utcán fotóztatja magát, stb. A direkt marketing ráadásul mindig sokkal nagyobb hatásfokkal működik, ugyanis nehéz közben kimenni sörért, vagy klotyóra, mint a hagyományos reklám esetében.

bcs: Ja, de azért a sok looser neonak érezhette magát... :DDD

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#224) faster válasza divot (#222) üzenetére


faster
nagyúr

Nem tudom, mennyire eredményesebb ez a burkolt reklám, én tanultam egy nagyon keveset a reklámokról még régen, és azt tanították, hogy a reklám elsősorban a tudatalattira hat. Tehát amikor megveszed a valamit, nem tudod, hogy miért veszed azt, csak valamiért az szimpatikusabbnak hat. Persze létezik olyan, hogy márkahűség, de ha számodra ismeretlen minőségű dolgok közül kell döntened, akkor azt fogod venni, amelyiket korábban láttál egy reklámban, de ez legtöbbször nem tudatosul benned.

[Szerkesztve]

(#225) divot válasza Gambit (#223) üzenetére


divot
veterán

Mondjuk 14 évesen én is rajzoltam magamnak pajeszt, a'la Dave Gahan. :DDD A haverom pedig kibokszolta a barna bőrdzsekijét, mert alapjáraton nem volt elég Mode-os. Aztán aminek csak hozzádőlt, jól összemázgálta.

(#226) _az


_az
senior tag

Tamponkérdéshez hozzászólnék:

Hát gyorsan a boltban előkapnám a pda-t (eccer csak lesz majd, akárcsak barátnőm is lesz eccer :DDD), gyorsan nyitok 1 topicot a PH!-n tampon névvel és kikérdezem a tapasztalt fórumozókat!!! Digitális jövő!!! :DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD

Amúgymeg sz.tem az egész sztárság röhej. Valójában ki a sztár??? Akit felkap a média. Ez úgy érzem valami olyasmi, hogy aki ''szimpatikus'', azt sztárrá, gyakorlatilag kvetendő mintává varázsolják. Mintha az emberek nagy része igényelni a követendőt, a vezetőt, a példát... Ez talán az őskorból maradt ránk, mikor a követendő sztárt- a legerősebb, legvastagabb mammutbundával rendelkező- ősembert akarták követni, mert ő sosem fázott, elvégre fajín kis kabátja volt. Valami hasonló lehet itt is. Sokan ma is ilyenek, nekik vannak a sztárok. Ez valahol tragédia. Amúgy a sztár gyakorlatilag attól sztár, hogy ott van a TÉVÉBEN meg írnak róla az ÚJSÁGOK esetleg INTERNETen is találhatóak.

Namost én észrevettem, hogy mivel nem nagyon törődök újságokkal és nem igazán tévézek, a sztárok kimaradnak az életemből.
Jó, mi???
Ja és szvsz aki arról beszél, hogy hol van a magyar sztároknak milliós nézettsége(bocs, nemtom hol olvastam:)) ): naja, amerika pl kúúúúú*vára nagyobb, így sokkal több a hülye is, ott lesz milliós nézettség.

Szal sz@rok a sztárokra... Kár, hogy nálunk pl színházzal éhen lehet halni, oszt mennek a tévéhez... Mindenesetre akik ott vannak a hetihetesben, mind nagyszerű emberek, csakhát a műsor egy unalmas vacak lett. (najó, a Jáksó annyira nem naccerű, talán eccer az lesz)

Ja és kérem, ne felejtsük el: NEM KELL törődnünk a média által kreált ''sztárokkal''...

Jól kiötnöttem gondolatim, fogjuk rá, ogy a szilvapálesz beszél belőlem... :DD

az

(#227) bali79


bali79
tag

Erről az egész témáról a következő a véleményem:

A magyar kereskedelmi Tv-ken futó (gyakorlatilag) összes műsor bóvli. Vagyis inkább SZAR. Egy dolgot lehet tenni ellenük: a tv-t ki kell vágni a fenébe. Egyszerűen másképpen nem lehet védekezni.
Heti Hetes: kezdetben nézegettem, de nagyon hamar kiviláglott, hogy (1) vörösök :B, mint a rák (egytől egyik), gusztustalanul nyalják :t az egyik oldal seggét, kerülve az objektivitásnak még a látszatát is. (2) Amikor pedig nem, akkor a saját szaros kis könyveiket reklámozzák, ami szánalmas (a Tanár Úrral az élen). (3) Ennél már csak az volt szánalmasabb, ahogy visszaéltek a nyilvánosság lehetőségével a Grespik-ügyben (félreértés ne essék, nem védem a másik felet, az is megér egy misét). A majom közönség meg jót röhögött azon, ahogy egy másik embert nyilvánosan sértegettek.
Sztárok: erre csak azt tudom, mondani, hogy aki még nem látta, az sürgősen nézze meg a Született gyilkosok című filmet és lapozza fel a Magyar Értelmező Kéziszótárt a médiageci címszó alatt...
Az én javaslatom, hogy ne nézzetek tv-t, inkább az internetről informálódjatok, ott többé-kevésbé kiszűrhető a sok szemét. Én pl. az Indexet szoktam olvasni, bár sokan mondják, hogy túl fikázós, dehát ami rossz, azt fikázni kell (hamár véleményt mondunk). (Kivéve a Velvetet, az bóvli).
Lehet, hogy sokaknak kicsit drasztikus a véleményem, valahol Bagolyéval egyezhet kb. Mindenesetre senkit sem akartam megsérteni, néha én is nézek szar műsorokat, ''ismerd meg az ellenséged'' jelleggel (pl. Vidám Vasárnap).

Mindenre van félmegoldás!

(#228) rog válasza bali79 (#227) üzenetére


rog
addikt

tehát tömören összefoglalva: az indextől pozítiv dolog a fikázás, a heti hetestől meg negatív.

(#229) scang válasza gézu (#1) üzenetére


scang
senior tag

úúúúú mekkora veszteség!;]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#230) Horbal válasza bali79 (#227) üzenetére


Horbal
őstag

Hali!

Akkor én is majom vagyok:)mert baromi jókat röhögtem a grespiken (kisbetű direkt), mert az a csávó, egy degenerált über LOL fazon, és meg is érdemli, hogy a nyilvánosság kiröhögje, ez a karikatúra, a kabaré lényege, a túlzások is megengedettek, akinek nem inge, az meg ne vegye magára (ő magára vette)!:)

A született gyilkosok meg az egyik kedvenc filmem volt egy időben, a médiageci-vel meg egyetértek, ne nézzetek TV-t túl sokat, de azért vannak benne jó műsorok is, csak nem az RTL-en...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#231) TéKrys válasza Horbal (#230) üzenetére


TéKrys
senior tag

De ha nem az RTL KLUBon akkor hol? M1? :( M2? :( Persze másból sem állnak ki mint az ismétlésekből. (Egy újszülöttnek minden vicc új!!) De mindennek van 6ára !!

Ha meg van is valami jó film akkor az 23:00 után van. :((

De szerintem vannak kivételek: Pl.: a tudományos csatornák. National G., Spekrtum. ...

[Szerkesztve]

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#232) Integra válasza rog (#228) üzenetére


Integra
titán

pedig a zindex is egy legalább akkora LOL mint a kereskedelmi tévék...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#233) Horbal válasza TéKrys (#231) üzenetére


Horbal
őstag

Na látod tudod te mire gondoltam, ezek a tudományos csatornák jók, majdnem mindig sikerül valami érdekeset találni rajtuk...

M1: bahahbahabhabahaabahabhhahhahahahahahahahahahha, akkora X, hogy még!!!

M2: az meg mi?:)

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#234) TéKrys válasza Horbal (#233) üzenetére


TéKrys
senior tag

Hála a helyi kábeltvnek sok ilyen ''az meg mi'' csatornánk van: PAX, Europa Europa, m2, hálózat, ATV.

Visszatérve a reklámokra. A legtöbb ember (szerintem) kihasználja a filmek alatti reklámot arra hogy elvégezze amit a természet megkövetel, vagy hogy feltöltse készleteit a konyhából. Ha pedig videozik az ember, mert szerencséjére talált olyan műsort amit megnézne, de qrva jó időpontban volt és felvette, akkor a reklámokat átpörgeti. És már nem is zavar hogy milyen agysejtromboló hülyeségek. :Y

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#235) Horbal válasza TéKrys (#234) üzenetére


Horbal
őstag

Budapest TV, Fix TV, faxom tudja milyen TV: bahahahahahaha

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#236) TéKrys válasza Horbal (#235) üzenetére


TéKrys
senior tag

Anyám bezzeg örül a sok csatornának. Nem győzi nézni a sok sorozatot: Cobra11, Balázs, Mónika, brazil + magyar szappanhülyeségek....

Állandóan a tv-t nézni. Vagy ha nem akkor felveszi videóra. Mert a sorozatokért képes volt +tanulni kezelni a magnót.

Azóta a család étterembe jár!! Van azért a TVzésnek pozitív 6ása is. :DDD

ui.: Persze 1 kicsit túloztam, de tényleg sorozatfüggő muterom. :((

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#237) TéKrys


TéKrys
senior tag

Aztán nem elfelejteni: este HETI HETES !!!!!!! :C :Y :C :Y





[Szerkesztve]

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#238) Integra


Integra
titán

nézte tegnap valaki a fábryt?
leadták a köpködését vagy sem??

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#239) TéKrys válasza Integra (#238) üzenetére


TéKrys
senior tag

Én néztem, bár többször is elaludtam rajta, de amíg néztem nem volt benne a köpködős jelenet. Szerintem kivágták belőle. Kicsit erős lett volna.Ez még tőle is durva :(

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#240) TrollBalint válasza TéKrys (#234) üzenetére


TrollBalint
addikt

Kegyetlenül feltudom magam idegesíteni a reklámokon. Annyira idegesítő, hogy meg akarnak valamiről győzni, amit én nem biztos, hogy akarok. Aztán meg már, nehogy ők mondják meg nekem, hogy mi a legjobb!:(( Ilyenkor átkapcsolok másik csatornára (persze mi megy ott? reklám)
Legjobban a 10 éves húgomat sajnálom, mert őt még befolyásolják a reklámok, meg a műsorok.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#241) WN31RD válasza TrollBalint (#240) üzenetére


WN31RD
addikt

Már sokadjára említem meg, de szerintem ez annyira nagyon jó ötlet, hogy érdemes:
A tévés reklámok ellen a legjobb ellenszer, ha egyáltalán nem nézel tévét.
Nem sok fontos dologról maradsz le, és mellesleg több szabad időd lesz, amit értelmesebben eltölthetsz (ha mással nem, akkor pl. pihenéssel). :P
Hajrá!

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#242) gézu válasza TéKrys (#237) üzenetére


gézu
őstag

De jó hogy szóltál!:D

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#243) TrollBalint válasza WN31RD (#241) üzenetére


TrollBalint
addikt

Itt a kollégiumban nem nézek tv-t, és mivel otthon csak tv-t tudok nézni igyekszem nem sokat otthon lenni. Ha 20-24 órát otthon vagyok akkor már sokat mondok. :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#244) gézu válasza TrollBalint (#243) üzenetére


gézu
őstag

Kokó újra a Heti hetesben?Ezt Viki megengedi?:DDD

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#245) janati válasza gézu (#244) üzenetére


janati
őstag

Szégyellheti magát! Mármint Kokó...:(

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#246) TéKrys válasza janati (#245) üzenetére


TéKrys
senior tag

Ezt hogy érted? Milyen értelemben kell Kokónak szégyellnie magát?

Örülök Hajósnak. Feldobta a hangulatot. Újra élvezhetővé vált a műsor. :C

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#247) Integra válasza TéKrys (#246) üzenetére


Integra
titán

nem láttam, ezért nem tudom hogy milyen volt hajós, de olvastam a zindex kritikát, hát ez utóbbi szánalmas volt.
azon agyalok, hogy vajon tótawé ezekkel a szánalmas írásaival akar bekerülni a köztudatba (ez so-so sikerült neki netesek között) és így szerephez jutni a tévében? lehet hogy jó úton halad:)
amúgy kezd már elég szánalmas lenni a csóka folyamatos fikázása..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#248) Loretto


Loretto
veterán

hű ez a mostani sztem klassz volt.ez az alktománybiró jó hogy bekerült a műsorba.
jákshow a guminőről: ha megharapod fingik egyet majd kirepül az ablakon.

Soirée...

(#249) SLYM


SLYM
veterán

nemrég kezdtem el visszamenőleg is nézegetni a műsort. régebben is néztem de egy időben abbamaradt, nem tudom, hogy miért. ugye mint tudjátok elhagyta egy oszlopos tag a Heti-Hetest. Alföldi Róbertről van szó, aki mint színházigazgató úgy gondolta, nem kíván egy ideig szerepelni. (nem értem egyébként, hogy attól mer valaki a Nemzet Színház igazgatója, miért ne szerepelhetne a műsorban). bírtam a csókát, jól elvoltak a Hajóssal, kár, hogy mostanában nem látjuk majd...

na visszatérve, hogy milyen volt régen. én amikor még néztem, tényleg nagyon régen, még a Verebes féle, de szar nekünk, meg jó lenne ha ez meg az lenne stb, féle politikai és kicsit ilyen nosztalgikus, múltidézős feelingje volt a műsornak. ami mint vettem észre mai napig is megmaradt, ami változott, hogy mostanában inkább a nagy röhögésekről szól az egész, ami nekem személy szerint nagyon bejön. és az is feltűnt, hogy amikor még néztem, Havas is oszlopos tagja volt a műsornak. Havast rühellem, szóval jó, hogy az utóbbi kicsit több mint fél évben nem tűnt fel a műsorban.(nemtom pontosan mikor ment el, csak fél évre visszamenőleg vannak meg a műsorok). remélem ez így is marad, nagyon jó helye van Steve-nek, vagy Váncsának, Hajósnak a helyén :U (már nem is emléxem hol ült régen, de asszem valahol azon a részen :D )

[ Szerkesztve ]

(#250) Boxiné válasza SLYM (#249) üzenetére


Boxiné
tag

Te is ebben az országban élsz, ugye? Akkor tudod, hogy miért nem szerepelhet Alföldi Róbert a műsorban. Szegényt már amiatt is kikezdték, hogy Ő lett a Nemzeti Színház igazgatója. Már nem is jut eszembe annak a majomnak a neve, aki szintén pályázott a székre, és miután nem ő nyerte el, azt mondta, hogy neki jobban járt volna, hiszen ő református, családos ember. Célozva itt Alföldi nemi beállítottságára. Hát nem mondom, hányinger. :( Mi köze a kettőnek egymáshoz? Alföldi legalább EMBER, nem ilyen gerinctelen féreg! :R
A lényeg, hogy tényleg hiányzik a műsorból. Próbálom minden héten nézni, dehát olyan rossz, hogy vasárnap késő este van. :(

[ Szerkesztve ]

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#251) SLYM válasza Boxiné (#250) üzenetére


SLYM
veterán

igen itt élek. :D
erről konkrétan nem hallottam. de ez egy elvesztett verseny(az igazgatói pozíció) miatti rágalomnak hangzik, hirtelen felindulásból. ezt bárki az arcába vághatja. nem tudom, hogy mi miatt tudnák őt támadni a Heti Hetes miatt :F
én se vasárnap szoktam nézni, hanem mindig leszedem, aztán akkor a jó részeket többször is megnézem. pl a Steve beszólását a Hajósnak az 1. 13.-ai adásban megnéztem vagy 10x az tuti. :D igazából aszittem, hogy pénteken megy. régen úgy emlékeztem, hogy akkor ment :U

[ Szerkesztve ]

(#252) SLYM


SLYM
veterán

LOL. most néztem meg a 24.-ei heti hetest. hát LOL. de nem kicsit. hihetetlen... Farkasházi helyén egy full idióta (magát jő nőnek nevező, ezen egy picit kacagnom kellett) csaj ült. nagy krisztina tyereskova a neve és a google szerint festő. dehogy ez mit keresett ott azt nem értem :( . kajak nem tudom ki az a gyökér akinek eszébe jutott, hogy beülhet ebbe a műsorba. ilyen 12 éves, viselkedészavaros kiscsaj szintjén lehet szegény. hát most valami furcsa érzés kapott el. még a heti hetesbe is beférkőznek a hülyék. csodás. :( még az a szerencse, hogy jól kezelték a csajt a Hajós, meg a Gálvölgyi, nameg a Bajor is. ha mások lettek volna a helyükben a műsor szar lett volna, így meg lett azért mentve. de ha az ilyen ősgyökerek elszaporodnak az egyik kedvenc műsoromban annak nagyon fogok örülni

[ Szerkesztve ]

(#253) biker válasza SLYM (#252) üzenetére


biker
nagyúr

attól, hogy nem ismered tyereskovát, még nem egy "vislekedészavaros ismeretlen" ember.

"sajnos" elég ismert még akár a médiában is, csak kb 10éve kissé visszavonult.
de előtte volt egy anettka féle tyereskova időszak is a tv-ben, csak akkor még biztos fiatal voltál :D
még zenekarjuk is volt, és az is volt TV-ben pl.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#254) SLYM válasza biker (#253) üzenetére


SLYM
veterán

10 éve 10 éves voltam :D, megkérdezem szüleimet hátha ők ismerik. én komolyan mondom soha nem hallottam róla. de mégcsak nem is rémlett a neve. de ebből reméljük nem lesz rendszer, hogy ilyen hozzá hasonlóak is megjelennek a műsorban. én nem is hittem el amit látok, mikor néztem a műsort...

egyébként azt még mindig tartom, hogy viselkedészavaros. de amit igazából nem értek az az, hogy mit keresett ebben a műsorban? az sem hatott ennyire furcsán, mikor a Kóka, vagy a Gyurcsány szerepelt valami beszélgetős műsorban. pedig az sem gyakori ugye (legalábbis nálunk)

kicsit utánaolvastam. egyre jobban érdekel ki ez a bolond [link]

[ Szerkesztve ]

(#255) GICA666


GICA666
tag

Szánalmas.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.