Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Sick Boy


Sick Boy
őstag

tudna vki linkelni egy cikket Verebes távozásáról?

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#52) gézu válasza Sick Boy (#51) üzenetére


gézu
őstag

[L]http://www.blikk.hu/cikk.php?cikk=13527[/L]
Parancsolj.

[Szerkesztve]

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#53) _az


_az
senior tag

Nincs Verebes? Shit... Helyette az a kretén Hajós??? Hát nemtom... valamikor normális(?) az a pali, de mikor leutóljára láttam emilrulz koncerten olyan gusztustalanul viselkedett, hogy valahogy nem hiányzik...

Amúgy ja, marad a Gálvölgyi meg a Bajor, bár nekem a Gálvölgyi a legnormálisabb!

Este kiderül... úgyse mek sehova, mer valmitőr rám gyüvött a cifrafosás.
(Ja és nem fikázni hetihetest, mert 10000000x jobb, mint a hírtv ''humoristái''... :(()

az

(#54) Sick Boy válasza _az (#53) üzenetére


Sick Boy
őstag

OFF óóó, elmaradt a kolibuli???? Kár. Majd a következőre +próbálok menni, oks?

Hmmm, kár, én sajnálom, bevallom, én a Verebest bírtam a legjobban, meg a Havast.
A Hajósnak pedig örülök, bár az a koncert télleg gáz volt _az, ott együtt voltunk???
Remélem visszajön a Verebes.

mod: a Hajós alapjáraton szvsz tök jó pali, én legalább is nagyon jót tudok rajta szórakozni. De ha be van b***a, akkor botrány...



[Szerkesztve]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#55) Sick Boy


Sick Boy
őstag

Hmmm, most néztem meg at ATV-n a Profit és nagyon jót szórakoztam rajta - nem tudom hányadszorra láttam -, ráadásul még reklám sem volt benne.
Lehet, hogy ezután nézni fogom az ATV-t???
A műsorújságot azért mindenképpen figyelemmel fogom kísérni.



[Szerkesztve]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#56) _az


_az
senior tag

Hát Hajós nem volt, de úgy aludtam alatta, mint a tej... hozzák a ''sziporkázó'' formájukat...

az

(#57) gézu válasza _az (#56) üzenetére


gézu
őstag

Szerintem így elsőre elment,de hiányzik a központi figura a csapatból.
A Kéri megpróbálta ugyan betölteni ezt a szerepet,de ez nem az ő műfaja.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#59) Atlantis válasza gézu (#57) üzenetére


Atlantis
veterán

Kern kellene oda, mondjuk a Hernádi helyére. Ő lehetne központi ember is. Gregor Józsi sem volt rossz, amikor néha beugrott.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#60) bReeZer válasza pweisz (#15) üzenetére


bReeZer
tag

:DD osszehozlak mamammal, o is nagy rajongo :DD

''sötétedés után kitágul a világ''

(#61) Gergello


Gergello
addikt

Még játszák a a heti hetest? én nem nagyon szoktam látni
jáksó nagyot alkotott most voltak Deszken falunapok vagy mi, aztám meghívták a pörkölt föző verseny zsűriébe.
De úgy be volt rúgva nem tudodt felmenni a színpadra:D
Úgy segítették fel, aztán hozta neki széket is mert nem bírt állni. mondta ott a szövegét a mikrorfonba, egyszer csak beleordítja PÁÁÁLINKA, aztán visszarogy a székbe. Erre mellet a csóka de Laci még az enyémet nem is kóstoltad.
Meg itt voltak egyébb városok /települések pl: Szőreg , Algyő ... polgár mesterei is
na ott is volt egy pár amelyk túl sokat ivott+ nméh kihozták helikoptterel a a Közeli nagyváros főpolgármesterét és a képviselőjé, na azok is jó vörösök voltak :D

akkorát lehettet röhögni az egészen, idővel persze lapos lett jött vmi román szar, erre felültem a biciklire azt hazajöttem, de addig elég vicces volt;]

(#62) Gambit


Gambit
őstag

A nick-edről beugrott egy vicc. A szőke nő olyan, mint a gyufa. Van feje, nincs agya, és ha nedves, akkor b@szhatod. Szerintem jól választottál nicket. ;]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#63) Flashy


Flashy
veterán

régebben mindig néztem a hetihetest, de talán már 1 éve egyáltalán nem. nem az emberekkel van a baj, ők jó színészek, haláli pofák. de ugyanazokat a témákat kerülgeti a műsor. kb mintha a cigányos viccet holnap arabokkal mondanák el: arra is passzol a poén, mégse lehet már rajta olyan jót röhögni, és nem a vicc vagy a mesélő személy hibája.

(#64) gyufa


gyufa
tag

az azért túlzás, hogy vicces, de azért köszi

(#65) designerboi


designerboi
csendes tag

Politika, botrány, dunaparti dumaparty, búvár, pletyka, sztárhegyek, ez a Heti Hetes! :DD Heti Hetes! Heti Hetes! A fekete leves. Taps. :DD

Designtervezést vállalok! (PHP, többféle adatbázis, webshop akár 40ezer fttól...) Elérhetőségek itt vannak, ha a nevemre klikkelsz.

(#66) gézu válasza designerboi (#65) üzenetére


gézu
őstag

Búvár?:))

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#67) redblack


redblack
csendes tag

Az ilyen szánalmas műsorokat éjfél után kellene sugározni, a délutáni brazil, mexikói, argentin... sorozatokkal együtt. A heti hetes is hasonló színvonalú szerintem, de ez csak az én saját véleményem.

(#68) Gambit válasza gyufa (#64) üzenetére


Gambit
őstag

Ez nekem szólt? Légyszi legközelebb használd a válasz gombot. Azért nem vagyok biztos benne, hogy nekem írtad, mert sértést ritkán szoktak megköszönni. Vagy esetleg nem értetted, hogy mit írtam? Arra utaltam, hogy megfelel neked a gyufa nick, mert olyan vagy, mint a viccben a szőke nő. Legalábbis az antiszemita megnyilvánulásodból erre következtetek. Szólj bátran, ha tovább magyarázzam!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#69) tigga válasza gézu (#66) üzenetére


tigga
tag

jahm mint amikor friderikusznak írtak hogy mijaza ''csótány'' beszólás minden műsora elött aztán csak kiderült , hogy showtime :D

Kötözz egy macska hátára egy vajaskenyeret és dobd fel a levegőbe......

(#70) rdi válasza divot (#31) üzenetére


rdi
veterán

Akkor lehet, h nekem szerencsém van, mert nem hallok semmit a linkről ??, :DD

Fej! Tor! Potroh!

(#71) divot válasza rdi (#70) üzenetére


divot
veterán

Egy mp3 fájlt tudsz onnan letölteni :F

(#72) rdi válasza Gambit (#68) üzenetére


rdi
veterán

Ehhez még annyit tennék hozzá, hogy nagyon sok ismerősömnek gyufa a nickje, és kifejezetten sértő, hogy pont ezt a nicket vetted Te is fel :(

Fej! Tor! Potroh!

(#73) rdi válasza divot (#71) üzenetére


rdi
veterán

Csak a nagy fehér semmi. Pont mint az agyam helyén néha, második nap :DD

Fej! Tor! Potroh!

(#74) Gambit válasza rdi (#72) üzenetére


Gambit
őstag

Most az sértő Neked, hogy ez a gyufa is gyufa? Mert nekem sem minden gyufáról ugrott volna be a vicc, csak erről az egyénről...

A többi gyufát nem bántom természetesen.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#75) divot válasza rdi (#73) üzenetére


divot
veterán

Eddig mindenkinek lejött, és próbaképpen én is rákatt, nekem is. :F

(#76) gézu válasza redblack (#67) üzenetére


gézu
őstag

Na fejtsd akkor ki,mi a szánalmas a műsorban?Neked fáj ha hülye politikusokat
kifiguráznak vagy csak flémelsz?

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#77) designerboi válasza gézu (#66) üzenetére


designerboi
csendes tag

Ejj elírva. :DDD

Designtervezést vállalok! (PHP, többféle adatbázis, webshop akár 40ezer fttól...) Elérhetőségek itt vannak, ha a nevemre klikkelsz.

(#78) Pet_i


Pet_i
senior tag

Az ilyen primitív hozzászólásokra itt nincs szükség. Húzz el a PH!-ról, ha csak erre vagy képes!:(((:(((:(((

És ajánlom figyelmedbe a fórum alapelveit:
''amit tiltunk fórumunkban:
...
ha a hozzászólás/nick bármilyen módon sért faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást''


[Szerkesztve]

(#79) Zsu_ válasza Pet_i (#78) üzenetére


Zsu_
senior tag

mail ment

(#80) bReeZer válasza Gergello (#61) üzenetére


bReeZer
tag

ok is emberek :))

''sötétedés után kitágul a világ''

(#81) bReeZer


bReeZer
tag

Havas mar volt minden, es mindig arra huzott amerre a tobb penzt latta. Valljuk be oszinten, mindenki a sajat eletenek kovacsa, es mindenki szeretne tobb penzt keresni. Ok tudjak mit csinalnak. Szerintem nem lesz baj, mig Galvolgyi, Bajor, Jakso, Hajos emberkek ottvannak.
:t

''sötétedés után kitágul a világ''

(#82) Bagoly válasza gézu (#76) üzenetére


Bagoly
senior tag

Na (bár nem vagyok egy gardedám) akkor én leírnám neked, mi a szánalmas a HH-ben, illetve miért is húsbavágóan találó a párhuzam a brazil sorozatokkal, vagy hogy tovább merészkedjem a valóságsókkal:
1. Azok a bizonyos ''sztárhegyek'', hogy is fogalmazzak, alaposan kimerítik a ''B kategóriás'' jelzőt. Igazából (véleményem szerint) csupán hihetetlen erős gyomruk, és az aktuális politikai éra történelmi elődeinél kialakított rendkívül kiterjedt kapcsolatrendszer hozta vissza őket az emésztőből, ahová reményeim szeint hamarosan visszatalálnak.
2. Bulvár......de legalább nem tagadják. Ez is valami. Ha valakinek az tetszik, hogy szemetet tömnek a szájába (amihez még gyermeki értelemmel mosolyoghat is) lelke rajta.
3. Botrány..........ha már értékteremtéssel (akár szinvonalas szórakoztatással) nem tudják elérni a nézettséget, valamit csak be kell vetni........

Olcsó szórakozás, olcsó embereknek........ez a heti hetes.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#83) rog válasza Bagoly (#82) üzenetére


rog
addikt

azon gondolkodom ha én olcsó vagyok, akkor te drága vagy? :))

(#84) Integra válasza Bagoly (#82) üzenetére


Integra
titán

mi a nem olcsó szórakoztató műsor nem olcsó embereknek?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#85) simonzé válasza bReeZer (#81) üzenetére


simonzé
addikt

Havas gerincét már régen kioperálták, megírta a rádió. :) Mindig a pénzszagot követi, és nem rosszul. Maximálisan unszimpatikus a figura, ráadásul a mai napomat is elcseszte: Nagydudák Barbara és Vigyori Majom helyett ma Liptai Katasztrófa és Havas tanár úr vezette a TV2 reggeli műsorát.

Erre mondják falun: ''B#ssz#megakutya!''

I don't fit in. I fit out.

(#86) simonzé válasza Integra (#84) üzenetére


simonzé
addikt

A Brazil szappanopera. Az nagy költségvetésű produkció, és legalább sokáig tart. Mint egy kiadós fogászati kezelés. Az ott látható színészi játék ebben a párhuzamban a gyökérkezelésnek felel meg. :)

I don't fit in. I fit out.

(#87) Integra válasza simonzé (#85) üzenetére


Integra
titán

ne nézd:))
egyáltalán reggel hogy lehet tévét nézni?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#88) Bagoly válasza rog (#83) üzenetére


Bagoly
senior tag

Gondoltam, hogy megjelensz....csak azt nem értem miért ilyen szolíd hangnemben...;]
Tudom erős ez az olcsó jelző, de én tényleg olcsónak tartom......anélkül, hogy pálcát szeretnék törni a nézői felett...

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#89) Integra válasza simonzé (#86) üzenetére


Integra
titán

hát nemtom, egyszer megnéztem egyik barátnőmnél valami hoszéarmandós iszonyatot, inkább a hetihetes mint ezek a döbbenet szappanoperák:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#90) Integra válasza Bagoly (#88) üzenetére


Integra
titán

de mi nem olcsó szerinted?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#91) Bagoly válasza Integra (#84) üzenetére


Bagoly
senior tag

Pl. Gong a Dunán......

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#92) janati válasza divot (#28) üzenetére


janati
őstag

És bevallottan : kommunista.

Így mondta bele a képernyőbe....

ááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#93) beeboy


beeboy
addikt

de akkor ki fogja megmenteni a maszopot?

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#94) rog válasza Bagoly (#88) üzenetére


rog
addikt

szolid.. szolid, nem tehet róla, egy ilyen drága embert nem fogok leugatni folyton ;)
igyekszen nem olvasni a ph! idegen fórumokat, de ha meglátok egy ismerőst a hozzászolók listáján akinek a véleményére adok, csak csak bele kell néznem :)
mondujk azt tudtam, hogy nem igazán szereted a heti hetest, de azt nem gondoltam volna hogy a nézőit se. :))

(#95) Bagoly válasza rog (#94) üzenetére


Bagoly
senior tag

Jaj de kapok a fejemre......Most mit írjak? Igen, ha én nem tudom elviselni az Albundykat, meg mittudomén' miket, valóban kicsit ferde szemmel nézek arra, aki kivülről vágja az egész sorozatot....(UI: Pl. a vidám vasárnapot néha direkt azért nézem, hátha észreveszek egy ismerőst..........azért nem árt az óvatosság..;])

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#96) Integra


Integra
titán

mingyá nyitok egy fábrysós topicot, mert a fábry annyira szép és annyira jó és annyira vicces.....
:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#97) Bagoly válasza Integra (#96) üzenetére


Bagoly
senior tag

Azt se nézem szerencsére, de (ha egyátalán még érdekel egy olyan szerencsétlen véleménye, aki nem szereti a hetihetest :P) az egy fokkal azért szinvonalasabban sz@r.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#98) rog válasza Bagoly (#95) üzenetére


rog
addikt

de azért azt érzed ugye, hogy én pl jókat szórakozok a heti hetesen időnként, és az rémrendest még anno németül kezdtem nézni. hogy kívülről elmondok jópár poént a tool time-ból. hogy, vasárnap az asszonnyal állandó program az ed, a bill cosby, meg férjek gyöngye. és ezek miatt talán én vagyok a föld legolcsóbb embere. aki annyira értéktelen, hogy a fejfámra is valaki más neve lesz majd írva. ;)
na de komolyan: az feltünt már, hogy néha-néha beírsz valami egészen durvát valaki(k)ről a fórumba. talán nem is szándékosan.. aztán én, vagy valaki más ezt szóváteszi, akkor azzal a lendülettel válsz áldozattá. és tágra nyílt szemmel kérdezed, hogy most ezt mivel érdemeltem? :)

(#99) Integra válasza Bagoly (#97) üzenetére


Integra
titán

:))
nemtom, ha fábry talán egyszer rögtönözne és nem a megírt scripteket és öteleteket adagolná, akkor talán... :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#100) Integra válasza rog (#98) üzenetére


Integra
titán

hát igen, a német szinkron zseniális, amit a magyarról nem lehet elmondani, már ha a married with children-ről beszélünk.
és a home imporvement is egyszerűen frenetikus, egyik örök kedvencem:)) hör-hör-hör:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.