Hirdetés

2024. szeptember 12., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PuMbA


PuMbA
titán

A hivatkozás 404. A driver nem elérhető már 1 napja. Az AMD-nek úgy sikerül drivert kiadnia, hogy nem adja ki, ez a legújabb újításuk. Csak release notes-ot kapunk ezentúl :) Akkor várunk.....hogy fel tudjam rakni.

[ Szerkesztve ]

(#2) md


md
kezdő

Még csak autodetect módban tölthető le, ha külön a drivert szeretnénk, nem egy webes automata installert, akkor még nem.

(#3) GoodSpeed válasza PuMbA (#1) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog (1)

Ja én is csak néztem, hogy nem találja sem programon belül a frrissítő, sem AMD Radeon™ RX 6800 Drivers ezen a linken.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#4) hahakocka


hahakocka
senior tag

Fura mondjuk igaz én 2-3 nappal szoktam sokszor csak a premier után felrakni de addigra mindig volt driver fent. Auto Update drivert nem szerettem sose.

[ Szerkesztve ]

(#5) Kansas válasza md (#2) üzenetére


Kansas
addikt

Auto-update se húzza le... lehet találtak az első fecskék valami bugot és gyorsan vissza lett vonva.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#6) arabus


arabus
addikt

Mondjuk az már tényleg nevetséges hogy minden oldal lehozza hogy megjelent a driver ami amúgy egy szellemdriver mert a valóságban nem létezik,még senki nem látta.
SEHONNAN NEM TÖLTHETŐ LE.
Mindeközben már minden gyártó kiadta a drivereit a most megjelent játékokhoz.
Ilyen silány támogatást még életemben nem láttam.

Xeon Platinum 8480+,8490H,8468H,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#10) PuMbA


PuMbA
titán

"Az AMD elérhetővé tette a 24.8.1-es verziószámú AMD Software kiadást"

A cikket azért szerintem javítani kéne, mert nem tette elérhetővé :) Vagy törölni.

[ Szerkesztve ]

(#11) md válasza PuMbA (#10) üzenetére


md
kezdő

Vagy átírni, hogy lehetővé tette egy ilyen feliratú gombra klikkelést. :)

(#12) hokuszla válasza md (#11) üzenetére


hokuszla
senior tag

hemzseg az amd :C

10600k 16GB 1660s 5TB

(#14) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Frissítettem a hírt. A miértre nem derült fény, de van új driver.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#16) Kansas válasza Abu85 (#14) üzenetére


Kansas
addikt

Köszi!

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#17) Duck663


Duck663
őstag

Nem azért, de ezt sem lehet letölteni! :DDD Itt már nem porszem, hanem egy lapát kavics került a gépezetbe. Amúgy meg van/volt valami frissebb, 24.20... valami végű meghajtó, persze most azt sem találom. :D

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#18) Kansas válasza Duck663 (#17) üzenetére


Kansas
addikt

Itt már mi töketlenkedünk az AMD helyett hogy keresgéljük, hol lehet esetleg mégis találni egy új letölthető meghajtót, legyen az bár alfa vagy béta állapotban...
Inkább tudomásul kéne venni hogy jelenleg nincs hivatalos új letölthető driver a 24.7.1 óta és meg kéne kérdezni az AMD-től, hogy mégis miért, és hogy tudnak-e arra vonatkozólag mondani bármi konkrétumot, hogy mikor lesz? Lehetőleg WHQL tanúsítvánnyal, de minimum AMD-ssel...

Ha csak a nagyobb számok számítanak, akkor ott a 24.10.3 Linuxra... az nagyobb szám, csak a Win telepítő nem fogja megenni... ;)

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#22) Duck663 válasza Kansas (#18) üzenetére


Duck663
őstag

Engem különösebben nem izgat a dolog,. csak le szoktam tölteni a frisseket és az utolsó 4-5 meghajtót meg is szoktam tartani, hátha kell. Amúgy ahogy az aláírásomban is szerepel, én máshol járok. Éééés ott 22.6.1 az utolsó elérhető meghajtó, amit 22 augusztusában frissítettek utoljára, de a megnevezés az maradt. Ez pedig egy 21.09.13.02-es verzió, szóval igen régi. :)

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#23) direwolf válasza Abu85 (#14) üzenetére


direwolf
őstag

Abu, az hogy van, hogy jön egy WHQL driver, de nem jön "hivatalos" csatornákon? Értem ez alatt, hogy autoupdate, amd driver kereső weboldal stb.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#24) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hali!

Adrenalin kiírja, ha van új. Szerintem már kész van, csak belefutottak valami nem várt problémába.

[ Szerkesztve ]

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#25) ETOM válasza Johnny001 (#24) üzenetére


ETOM
addikt

Így van én is az alól szoktam frissíteni.

(#26) wolfpapa72


wolfpapa72
csendes tag

A 24-10-37-01 dokumentációban nincs Call of Duty: Modern Warfare III illetve a Call of Duty: Black Ops 6 nyílt béta verziójáról semmi.
Marad a 24.20.01.02-es verziójú Preview drivercsomag
[link]

[ Szerkesztve ]

(#27) Vigneau


Vigneau
félisten

Kíváncsi vagyok, vajon duruzsolni fog ettől is az RX 7600-am, mint a 24.6.1/24.7.1 duónál vagy visszaáll minden a régi kerékvágásba, mint ami a 24.5.1-nél van.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#28) hajbel


hajbel
addikt

Gondolom a cs ezzel a preview driverrel sem indul...

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#29) Kansas


Kansas
addikt

No, most jött ki végre a 24.8.1 mindenki számára elérhetően... Eltartott nekik egy ideig... tuti valami bogarat vadásztak.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#30) nagyrobe


nagyrobe
csendes tag

Ezzel a 24.8.1-el minden alkalommal, amikor a monitorom visszatér alvó üzemmódból, megnyílik az adrenalin szoftver ablaka. Másnak is?

(#31) ETOM válasza nagyrobe (#30) üzenetére


ETOM
addikt

Igen. Pont monitort is cseréltem azt hittem az a baja, de akkor nem :D

[ Szerkesztve ]

(#32) PuMbA válasza nagyrobe (#30) üzenetére


PuMbA
titán

Igen. Ez a driver kapkodós lett.

[ Szerkesztve ]

(#33) nagyrobe


nagyrobe
csendes tag

Köszönöm! Akkor nem egyedi eset. Remélem megoldják. Igaz egy kattintás bezárni, na de akkor is zavaró... :)

(#34) Szpisti


Szpisti
addikt

Másnál nem laggol az új 24.8.1? Alig akar betölteni, aztán a lapok között iszonyat lassan vált, hiába volt egy DDU, az sem segített. (6900XT)

(#35) PuMbA válasza Szpisti (#34) üzenetére


PuMbA
titán

Nálam nem (6700XT).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.