Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Mű hiszti az egész rosszul vagyok a mai internetes társadalomtol... de szerencsére egyre kevesebb az interneten töltőtt időm :)

(#352) CactuS válasza oriic (#349) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha valaki nem írja át a reviewt az igen, megtévesztő dolog, de ha van jobb ötleted, hogy mi erre a megoldás, akkor mond.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#353) oriic válasza CactuS (#352) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó megoldás szerintem nincs. Egyedül talán azt tudom elképzelni, hogy miután visszakozott a Sony, törlik a negatív review teszteket amik nyiltan a balhé miatt készültek és kap minden játékos valamilyen kompenzációt ingame például.

Persze a review törlés aztán megint külön balhét szülne, ami újabb negatív véleményeket eredményezne....szóval ezen szerintem már senki nem nyerhet. :(

Live-Die-Respawn

(#354) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Steamen már aktív a tiltás: [link].
Én csak a deveket sajnálom, mert alapvetően jó kis játék - bár vannak hiányosságok, pl. hosszabb távon sok értelme nincs a grindnak, így a csapatunk nagy része már egyébként is kikopott -.

Részemről egyelőre elengedem a játékot addig, amíg ez megoldódik, nem fogok PSN fiókot ezért regisztrálni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#355) CactuS válasza oriic (#353) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Redditen már részvény manipuláció miatt akarják jelenteni, az már lehet erős, főleg, hogy szerintem pl. a steam se fog tömeges refundot adni emiatt, szóval annyira nem lehet fals a májusi riport. :)

Amit tehetek ahogy írtam, hogy elengedem a játékot és nem vásárolok több support csomagot - egyébként lenne elég SCm venni frame-eket, de eddig úgy voltam vele, hogy megér annyit a játék, hogy támogassam a fejlesztőket -. Még azt se mondom, hogy kár volt, mert jól szórakoztunk.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#356) scyllafren


scyllafren
senior tag

A refund azert megy:

Ha elutasitanak, ujra kell probalni, de nem direkt a refundot, hanem hogy egyeb problema a jatekkal, akkor ember nezi meg, nem automata.

(#357) oriic válasza CactuS (#355) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Redditen már részvény manipuláció miatt akarják jelenteni, az már lehet erős"

Ehhez tudnál dobni egy linket pls? :R

Live-Die-Respawn

(#358) Apollyon válasza Bazsi1987 (#351) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az mennyire mű hiszti, hogy megvásárolsz valamit, és a sony úgy dönt, hogy az mégsem a tiéd, és minden kompenzáció nélkül elveszi tőled?

Arról nem beszélve, hogy ráerőltetik a PSN-t a népre, amit meg nem tudnak megvédeni a hackerektől. Nem csoda, hogy globálisan irtóznak a sonytól a felhasználóellenes praktikái miatt. Ha a süllyesztőbe megy a program, akkor az nem a userek, hanem a sony miatt lesz.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#359) D4v3 válasza oriic (#349) üzenetére


D4v3
őstag

Akik szerintem vették most az energiát és átírták az eddigi véleményüket most negatívra, azok nagy része ezt meg is teszi visszafelé is szerintem simán. Az induláskor is dőltek a negatív értékelések és elég szépen egyensúlyozva lettek később és ment át végül very positiveba az értékelés.
Sajnos be kell látni, hogy hiába jó amúgy a játék, a stúdió sok mindenhez nagyon nem volt felnőve, váratlan siker volt a játék számukra is, heteken át nem tudtak mit kezdeni a szerverekkel sem, sok buggal sem a mai napig. A kibővített csapat új tagjai ugye nem két nap alatt tanulnak bele a dolgokba, úgyhogy azoknak is idő kell folyamatosan, amíg teljes értékű alkalmazottakká válnak. A kommunikációban is voltak/vannak hiányosságok, amin az sem segít, hogy community manager vagy valaki admin, úgy reagál egy kommentre discordon, hogy "te még it vagy, azt hittem már refundoltál". Meg hát gondolom a SONY is a tökükre lép rendesen az egyezségeik miatt.
Én alapvetően sajnálom az AH-t, mert tök jó dolgot hoztak létre, de mintha agyonnyomná őket a siker és kijön a tapasztalatlanságuk sok helyen. Nagyon nem terveztek ők azzal, hogy százezer feletti játékosszámot kell kiszolgálniuk a hét minden napján. Bár ez most akkora blama, hogy nem hiszem, hogy a SONY ne visszakozna majd valamilyen módon.

(#360) CptAdamica válasza D4v3 (#348) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem az elmúlt évek egyik kiemelkedő darabja a Helldivers és nem csak azért, mert szórakoztató, hanem azért is ahogyan bizonyítják, hogy másképp is lehet csinálni a live service támogatást, mint ahogy manapság megszokott a nagy kiadók részéről. Nem egy pénzpumpának használják és érkezik azóta is tartalom a játékba folyamatosan.

Na, már most így áll a játék értékelése steamen:

Szerintem magában ez vicc, mert nem a játéknak szól, hanem a Sony-nak és mégis a játékra fog rásülni a bélyeg, hogy az láthatóan nem jó az értékelések alapján. Szerintem alapból kb 5 perc lesz összekapcsolni és ha valaki nagyon fél a hackerektől, akkor pedig regisztrál egy új gmail fiókot és arra regisztrálja a PS fiókját, probléma megoldva...

Szerintem ritka káros ez a folyamat, hogy a felhasználók minden apróságon kiakadnak és egyből beindul a lepontozás, ott volt most a Stellar Blade is, ahol azért háborognak és kérik vissza a játék árát, mert kicsit összébb vették a női karakter ruháját, ami még így is elég kirívó, elmebaj...

Azok joggal lehetnek felháborodva, akik nem tudnak ezután játszani a játékkal és pereljék be a Sonyt, vagy kérjék vissza a játék árát, láthatóan a Steam visszaadja, mondjuk kizártnak tartom, hogy erre nem fognak kitalálni semmit és ennyi játékosnak elengedik a kezét...

Megyen!

(#361) anulu válasza CptAdamica (#360) üzenetére


anulu
félisten

"ha valaki nagyon fél a hackerektől, akkor pedig regisztrál egy új gmail fiókot és arra regisztrálja a PS fiókját, probléma megoldva..."

nem, nincsen megoldva. azért sem, mert nem tudni, hogy ennél a linkelésnél milyen adatok kerülnek át a Sonyhoz a Steam accountról. a Sonynak vagy egy elég hosszú listája, hogy mennyi alkalommax x@rtak a userek fejére, amikor valami gond volt a PSN-el.

szórakoztatónak tűnt a játék, filóztam, hogy megveszem, ennyit még áldoztam is volna rá. szerencsére időben jött ez a hír, hogy letegyek erről. a 2011-es PSN eseményeket, a lenyúlt bankkártya adataim (és vele nem kevés pénzt) és azt, ahogyan arra az egészre a Sony reagált nem tudom és nem is akarom megbocsájtani nekik.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#362) Bazsi1987 válasza Apollyon (#358) üzenetére


Bazsi1987
őstag

5 perc rá a megoldas vpn... 15 éve van kb ps fiokom sose volt semmi problémám szóval ez csak hiszti :) két lepcsős bejelentkezésem van és a fő bank kártyám sehol nincs meg adva egy szolgáltatónal se...

[ Szerkesztve ]

(#363) anulu válasza Bazsi1987 (#362) üzenetére


anulu
félisten

az ugye megvan, hogy a VPN-el szembemész a Sony TOS-ével? az, hogy eddig nem banoltak, egy másodpercig sem jelenti azt, hogy a jövőben nem tehetik meg.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#364) Apollyon válasza Bazsi1987 (#362) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A legfőbb probléma még mindig az, hogy a sony rendszerétől függni minden téren rizikó, mert ha éppen nem is törik fel őket, bármikor lelőhetik a szolgáltatást. Ebből (is) van elegük az embereknek, mert már oda a bizalom, jogosan.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#365) Bazsi1987 válasza Apollyon (#364) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én nem görcsölök ilyeneken inkább lassan bekapcsolom a gépet és élvezem a játékot🙂

(#366) CptAdamica válasza anulu (#361) üzenetére


CptAdamica
veterán

Erősen kétlem, hogy mentett bankkártya adatokat át fog adni a Steam bárkinek is, annyira azért ők sem hülyék. Amúgy nálam azt hiszem össze van kapcsolva a PSN fiókommal, mert eleinte kérte, lehet utána lett lekapcsolva a terhelés miatt.

Megyen!

(#367) CactuS válasza oriic (#357) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

[link]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#368) anulu válasza CactuS (#367) üzenetére


anulu
félisten

ez azért is lesz érdekes, mert a játék eladásából a Valve 30%-ot tartott meg, most viszont a 100% refundot ők fizetik. hogyan fogják ezt leverni a Sony-n?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#369) kwzatz válasza CptAdamica (#345) üzenetére


kwzatz
őstag

Szerintem az a réteg, aki birkaként elfogad/tűr mindent, nagyobb gáz és valószínűleg minden negatívumhoz masszívan hozzájárult, ami ma pl. az AAA játékokat fertőzi, szóval nézőpont kérdése. De ez elmondható minden más területen is, nem csak a játékiparral kapcsolatban.
A fejlesztőket persze sajnálom a történetben.

És tudom, van az a réteg, aki minden miatt panaszkodik, de aki erre azt gondolja, hogy "műhiszti", annak érdemes szerintem egy kicsit mélyebben elgondolkozni rajta, mert az sem jó megoldás, hogy felül valaki az utóbbi időben erőteljesen futó "gonosz gémerek mindenen szenvednek" vállalati propagandának.

[ Szerkesztve ]

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#370) VágniValó válasza kwzatz (#369) üzenetére


VágniValó
addikt

+1
Nagyon egyetértek minden szóval, nem is ismételgetném.

Más: A Sony Eiffel torony alakúra szívhat, nincs PSN vagy mi fiókom, nem is akarok de úgy néz ki rá fogok kényszerülni.
Sajnálom valahol az Arrowhead-es arcokat, mert még így látatlanba is valahogy érzem, hogy ezt nem ők intézték hanem be kell nyelni. :(

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#371) CactuS válasza VágniValó (#370) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Egészen addig sajnáltam őket, amíg nem olvastam azt a hírt tőlük, hogy szerintük ez igazából nekünk jó. Mert ettől biztonságban leszünk. Aha, persze.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#372) scyllafren válasza anulu (#368) üzenetére


scyllafren
senior tag

Steam siman visszatart minden Sonynak nem jaro, de elkuldott penzt az osszes tobbi Sony jatekbol, amig egalba nem lesznek :D

(#373) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Érdekes, én keyt vettem féláron pont 1 hónapja, és muszáj volt regisztrálni... :F Mondjuk részemről annyiban gond ez, hogy be is írtam a PSN app alá, hogy OK, kelljen acc, de az gáz, hogy a PS-eseket fel lehet venni meg minden(innen is vettek fel),, DE a PSN appban a chat onnantól működik, mikortól belépsz egy PS-en is vele! :((( És semmit nem is számol pc-ről, csak van 1 accod, és eseményekhez, stb. se csatlakozhatsz... :W Tehát PC-sként nem is lesz az ember teljesértékű...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#374) gabor7th válasza l.skywalker (#344) üzenetére


gabor7th
addikt

Az a kb. 10 inkább 100.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#375) gabor7th válasza CptAdamica (#345) üzenetére


gabor7th
addikt

A kis sérelem például az, hogy többé nem játszat vele? Kb. 100 országban nem lehet PS fiókod, ők megvették a játékot és ennyi volt nekik...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#376) gabor7th válasza D4v3 (#348) üzenetére


gabor7th
addikt

Én emlékszem pedig pont mondták egy interjúban, hogy ők függetlenek és Sony nem parancsol nekik, egyenlő partenerek...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#377) l.skywalker válasza gabor7th (#374) üzenetére


l.skywalker
félisten

Antartica összes lakosa ki is van rendesen :U

De még mindig ugyanazt mondom. Kulcsboltban meg lehet venni a játékot és lehet külföldi PSN fiókot regisztrálni. :U

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#378) gabor7th


gabor7th
addikt

"Even Helldivers 2's Director Doesn't Know What To Do About The Game's Removal From Steam"

"Steam Is Seemingly Waiving The Refund Playtime Limit For Helldivers 2 Players"

Egy ennyire jó dolgot így elcs@eszni. Álomszerű indulás és folytatás aztán ez...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#379) gabor7th válasza l.skywalker (#377) üzenetére


gabor7th
addikt

Ők + 177 ország, de jól észrevetted a lényeget.

"Helldivers 2 Removed From Purchase On Steam In Over 150 Countries"

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#380) gabor7th


gabor7th
addikt

És ahogy a cikk is írja ezzel a játékosok nagyrészét is eltüntették:

"Earlier today, this all came to a head when Helldivers 2 was made unavailable to purchase in 177 countries (based on how Steam divides regions), wiping out a massive portion of players."

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#381) l.skywalker válasza gabor7th (#379) üzenetére


l.skywalker
félisten

Más a gyakorlat és más a statisztika.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#382) VágniValó válasza CactuS (#371) üzenetére


VágniValó
addikt

Jó de mi mást mondjanak? :D Le ne kerüljön a Sony tető a házról, mert a nap felégeti a pénzt.

Egyébként annyira 2024, hogy végre valami jól sül el de annyira hogy a 60 dollár se zavart volna senkit ezért, de mégis csak 40$ minden klappol grafika, zene, combat mechanika, kreditrendszer erre jön egy nagy multikulti cég, jelen esetben a Sony és azt mondja: "na, ideje jól belevernem ebbe a pélót, hát ki ne találjuk már!"
Ilyenkor mi a F jár ezeknek az eszükben?
Gyerekként nem értettem a mesében miért kell az aranytojást tojó tyúkot leölni, ki csinál ilyet? -->>...ma már értem, hogy biza az emberek ennyire hülyék.
:O

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#383) oriic válasza CactuS (#367) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Thx.

Live-Die-Respawn

(#384) kwzatz válasza l.skywalker (#377) üzenetére


kwzatz
őstag

"De még mindig ugyanazt mondom. Kulcsboltban meg lehet venni a játékot és lehet külföldi PSN fiókot regisztrálni."

Jó, de amikor egy cég az ember arcába szarik, majd kidobja az ajtón, akkor nem mindenkinek az az első gondolata, hogy visszamászik az ablakon és kér még.

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#385) anulu


anulu
félisten

[del]

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#386) l.skywalker válasza kwzatz (#384) üzenetére


l.skywalker
félisten

Dunno. Én első nap összekötöttem a PSN fiókommal, ha van még akit ez nem zavar és "kirekesztett" országban el akkor még mindig maradt lehetősége

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#387) CptAdamica válasza gabor7th (#375) üzenetére


CptAdamica
veterán

Akik emiatt nem tudnak játszani vele, azok részéről jogos, de aki amiatt sír, mert el kell végeznie egy 5 perces mutatvány, ott inkább érzem hisztériának az egészet, az meg, hogy valaki visszakapja a pénzét emiatt 100 játék óra után, az meg az év vicce.

Amúgy meg a steam adatlapján tudtommal a megjelenés óta ott a szöveg:

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#388) anulu válasza CptAdamica (#387) üzenetére


anulu
félisten

nem az "5 perces mutatvány" miatt megy a "hiszti". nagyon sokakban él még 2011 és a 100 millió lenyúlt PSN account. egy rozsdás vasgolyót sem szabad a Sonyra bízni, nemhogy bármilyen adatunkat.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#389) CactuS válasza oriic (#383) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azért lehet a CEO most abbahagyhatná kicsit a válaszolást, mert csak jobbam feldühíti vele a népet. Kiderült, hogy 6 hónappal az indulás előtt már tudták, hogy nem csak opcionális lesz a PSN fiók, mégis, a linkelés kikapcsolása után vártak még elég sokat, mire élesítették ezt. Plusz amikor valaki megkérdezi, hogy megvette a játékot, de nincs PSN az országában és mit csináljon az a válasza, hogy nem tudom? Hát köszi.

CptAdamica: Ennyi erővel azt is lehetne mondani, hogy azok akik kiállnak a többi játékosért és adnak egy negatívat a játéknak nem értik, hogy azok, akik ezt a 2 percet nem áldozzák be a közösségért - másokért , vagy akár a saját adatbiztonságukért - miért áldoznak jóval többet arra különböző fórumokon, hogy telesírják azokat, hogy szerintük a többi játékos csak sír. :F

A refund részt megértem azért, mert én sem bánom amit ráköltöttem, nem is akarnám refundolni, mert az elmúlt hónapok akkor is jók voltak, ha most ez van.

És közben a PS Twitteren reagált:

Helldivers fans -- we’ve heard your feedback on the Helldivers 2 account linking update. The May 6 update, which would have required Steam and PlayStation Network account linking for new players and for current players beginning May 30, will not be moving forward.
We’re still learning what is best for PC players and your feedback has been invaluable. Thanks again for your continued support of Helldivers 2 and we’ll keep you updated on future plans.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#390) CactuS válasza CptAdamica (#387) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Eurogamer cikke szerint teljesen eltérő volt a játék megjelenésekor a PSN-re vonatkozó szabály: volt, ahol valóban leírták, hogy hamarosan szükség lehet rá, míg másutt csak mint egy opcionális lehetőségként hivatkoztak rá.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#391) VágniValó válasza CactuS (#389) üzenetére


VágniValó
addikt

Na, akkor ennyi volt!

A nép szava eredményre vezetett. Éljen a demokrácia!

Wait... ;]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#392) scyllafren


scyllafren
senior tag

Majus harmadika elott a felso volt a PSN oldalan, Majus 3 utan az also... Mi ez, ha nem egyoldalu szerzodesmodositas?!

(#393) Sordoran válasza VágniValó (#391) üzenetére


Sordoran
addikt

Haverral pont tegnap beszéltük, hogy még június 4-ig toljuk aztán ennyi volt. Nekem hiába van kezdetek óta összekötve, ő nem hajlandó ezért regisztrálni, illetve többiek se akikkel együtt toljuk. Így pedig maradnék egyedül, úgy pedig már nem élvezném.
Mostani lépéssel így már ez tárgytalan, őszintén szólva nem hittem volna, hogy visszakozni fognak. Kíváncsi vagyok, hogy akik lepontozták a játékot, abból mennyien fogják pozitív értékelésre módosítani, jelezvén, hogy értékelik a Sony lépését. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#394) 5150head válasza scyllafren (#392) üzenetére


5150head
senior tag

Amikor én megvettem a game-t március közepén akkor nem is tudtam PS reg nélkül elindítani. Emlékszem ott vártak rám a többiek míg én a PS fiókot pötyögtem.
Világosítson már fel valaki, hogy akkor most mi van. PS fiók meg a PSN az nem ugyan az, vagy az utóbbi egy sony app/launcher. Sose volt se PS-em se fiókom, se launcherem ezért kérdem.
Továbbá ha az, amit írsz igaz, akkor nekem (és a töbieknek is) miért kért PS-reget a game az indulás környékén.
Egyébként ha jogos a felháborodás akkor megértem őket, hiszen akkor nem volt teljesen világos, hogy mit kap a pénzéért és milyen kötelezettségei vannak az embernek.

(#395) oriic válasza CactuS (#389) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ennyi, győzött a nepharag.

Live-Die-Respawn

(#396) CactuS válasza 5150head (#394) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az induláskor összef*sta magát a Sony csodálatos rendszere, ezért szinte egyből elengedték a fiók összekapcsolást és onnantól már az volt, hogy opcionális, hosszú hónapokon keresztül. Én később vettem meg, nem kért, nincs is PSN fiókom és ha rajtam múlik nem is lesz.

Egy multi, szóval csodák nincsenek, csak az, hogy "For the players" szlogennel hirdeti magát elég visszás, mert ők azok, akik az utolsó utáni pillanatig tiltották, próbálták megakadályozni a a crossplatform multiplayer lehetőségét, ez az a cég, aki annyira a playerekért van, hogy anno elfelejtett szólni, amikor 77 millió PSN felhasználó összes adatát ellopta az Anonymus, stb..

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#397) kwzatz


kwzatz
őstag

A Sony már vissza is lépett.
"A review bombing nem ér semmit"
"Nem így kellene intézni, brühü"
Remélhetőleg sokan tanultak ebből valamit.

[ Szerkesztve ]

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#398) VágniValó válasza Sordoran (#393) üzenetére


VágniValó
addikt

Megértelek, olyan 20-on közepe szintig elvoltam randomokkal, de sokkal jobb volt, amikor haverommal toltuk. Utóbbi időben (jelenleg még mindig csak level 36 vagyok, pont mint a korom höhöhö) pont azt beszéltük haverral, hogy miért kezdtünk el ennyi idióta randomba futni? Sajnos nem az átlagosakkal van a baj, az OK hanem azokkal akik a pinnelés ellenére nem jönnek velünk és a reinforce több, mint felét felzabálják...ekkor jöttünk rá ahogy beszélgettünk: nem a randomok lettek gyengébbek, hanem mi lettünk profibbak és taktikusabbak.
Pedig egyelőre csak extreme-en toljuk, most akarunk a héten suicide-ra váltani, mert kell a super rare sample, mint egy falat (folyékony) kenyér ;]

Na de a lényeg; a Sony visszavonta ezt a ratyiságot!

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#399) 5150head válasza CactuS (#396) üzenetére


5150head
senior tag

Értem, köszönöm. :R Nekem ez kimaradt, hogy egy idő után nem kellett a sony acc.
Én akkor nem csináltam belőle problémát, tudtam, hogy ez így működik, játszani akartam. :DDD
Azért utólag meghúzni ezt, tényleg genyóság.

(#400) wjbhbdux válasza kwzatz (#397) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Lehet hogy nem a review bomb hatotta meg őket hanem ahogy valós időben elkezdett fogyni a pénz a bankszámlájukról a refundok miatt :D steam support staton most épp 750000+ refund kérés van feléjük míg egy normál napon 250000 körül szokott lenni

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.