Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) 2thletme2day válasza BandiHUN (#49) üzenetére


2thletme2day
őstag

Ha XP-t akarsz farmolni akkor magas szinten keress Eradicate-eket. Azokban farmolnak leginkább. Gyorsan megvan és nem ad sokkal kevesebb XP-t mint egy 30-40 perces játék.

Egyébként volt valami nerf elvileg a meta cuccokra. Hát a railgun már nem olyan godlike mint korábban és a breaker sem olyan frankó mint mondjuk 2 hete. Jelenleg 8-9-es de még a 7-es szint is néha megköveteli a 4 embert. Eddig simán lenyomtunk ketten egy eradicate missiont 3 perc alatt 8-as szinten. Most ez már lehetetlen küldetésnek tűnik

(#52) BandiHUN válasza 2thletme2day (#51) üzenetére


BandiHUN
veterán

Félek, megint az első fecskék járnak jól, mint mindig, én is most kezdtem, már sokkal nehezebb dolgunk van eleve. :W Csak nehogy átbillenjen, hogy fizetősek lesznek a jobb fegyverek pl. Tény, sokan meg unatkoznak, akik rögtön farmmal kezdték op fegyverekkel+eleve az 1-böl jöttek, mindent tudva. Én is olvasok pl. tutorialokat, nézek streameket, de gáz, hogy a játék kb. semmit nem mutat be oktatás címén, semmiféle help nincs. Nekem még tud vért izzadós lenni kisebb szinten is randomokkal, mégha amúgy ellövöldözgetünk is, csak még nem világos, melyik misszió a jó.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#53) l.skywalker válasza BandiHUN (#52) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én is most kezdtem nemrég, 9-es szinten vagyok és még csak most keresem, hogy mi az amivel nem kickelnek rögtön csatlakozás után. Ha van bárkinek tippje milyen buildre hajtsak azt megköszönöm ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54) Peace válasza BandiHUN (#52) üzenetére


Peace
nagyúr

Én letettem a játékot kicsit pihenni és sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok. :DDD Előtte két hétig meg voltam őrülve, csak ezen járt az eszem és folyamat felba**tam magam, mikor crashelt asztalra vagy kidobott random küldetésekből. Majd visszanézek biztosan, mert még csak 40-es vagyok és szeretnék feloldani még pár fegyót tesztelésre.......

(#55) F-ECT$ válasza BandiHUN (#44) üzenetére


F-ECT$
titán

Nincs sztori a játékban, vagy legalábbis csak nagyon sablonos.

A küldetések között nem nagyon vagy "jobb" meg " rosszabb", általában el kell menni 3-4 helyre, ott megcsinálni valamit, és mehet a menekülés. A nagyobb 40 perces mapokon értelemszerűen több a sample és a mellékküldetés, mint a 12 perceseken.

Dive ever, work never.

(#56) F-ECT$ válasza l.skywalker (#53) üzenetére


F-ECT$
titán

Mi a játék elején Sentry-ket vittünk, Stalwartot meg ami épp elérhető volt. (Már nem teljesen tiszta, hogy mi hanyas szinten nyílik meg.)

Középtájon bejöttek az Orbital és Eagle cuccok, megnyíltak az erőssebb support fegyverek, pl Anti-Tank és Autocannon.

Lvl 20 után mindenki Railgunozott (amit nerfeltek, így már nem), itt az Orbital Laser és Orbital Railcannon van sokaknál, illetve az Eagle Airstrike. Fegyverből a lángszóró, grenade launcher, arc thrower jött be a korábbiak mellé. Vagy shield generatort vagy lézeres gurad dogot hoz mindenki a hátán.

Mivel még szinte mindig ad 1 Exo-t a küldetés, ezért ezt külön még nem nagyon teszi be senki, később gondolom ez is kelleni fog.

Dive ever, work never.

(#57) F-ECT$ válasza 5150head (#50) üzenetére


F-ECT$
titán

A játék elején érdemes az XP-re menni, hogy gyorsan elérd a lvl 20-at. Ehhez a legjobb, ha pár perc alatt letolod a fő küldetést és már kéred is a kimenekítést.

A második körben a pénz és a medálok kellenek a cuccok megvételéhez, ehhez érdemes lehet már picit jobban takarítani a map-et, hogy meg is tudd venni a feloldott cuccokat.

Végül a sample gyűjtés lesz a legfontosabb a hajó fejlesztéséhez, ezt lvl4-es vagy lvl7-es nehézségen szokták az emberek gyűjteni, és itt érdemes szinte telejsen pucolni a térképet, hogy az elérhető sample-ök 80-90%-át megtaláld.

Igazi end game nincs, egyre jobb cuccokban kell letolni az egyre magasabb szintű küldetéseket. Most hogy nehezedett a játék, azért már elég nagy kihívás egy lvl9-es küldetés, még 4 magas szintű, jó játékossal is. (No meg a bugos nem túl hatékony stratgemek sem segítenek ebben, pl 500 kg bomb.) Korábban akár solozni is lehetett lvl9-en, ez most már szinte lehetetlen, kb 1-2 szinttel tolták fel a nehézséget a korábbiakhoz képest.

Dive ever, work never.

(#58) CptAdamica válasza l.skywalker (#53) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem ha elkerülöd az unsafe bombázásokat és például a minefield/tesla tower féle dolgokat és együttműködsz a csapattal, akkor nem fognak kirúgni.

Amúgy most, hogy jön az új prémium battle pass, azért a sima battle pass megmarad még és csak a jelenlegi prémiumot cserélik?

Megyen!

(#59) yozsee11 válasza CptAdamica (#58) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Havonta (második csütörtök) jön egy új warbond és az összes korábbi is mindig elérhető marad.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#60) CptAdamica válasza yozsee11 (#59) üzenetére


CptAdamica
veterán

Áhá, köszi, akkor nem kell nagyon kapkodnom azokkal, amik még nincsenek kioldva.

Megyen!

(#61) l.skywalker válasza CptAdamica (#58) üzenetére


l.skywalker
félisten

Sajnos a tapasztalatom az hogy az esetek többségében a hajóra lépéskor kickelnek

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#62) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Új érkező Stratagem-ek

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#63) F-ECT$ válasza l.skywalker (#61) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez sokszor szerintem abból fakad, hogy nem akarnak randommal menni, de nem tudják ezt jól beállítani a menüben.

Egyébként a kezdeti tök pozitív és támogató community (bár ott is volt sértődés abból, hogy ki vette fel a sample-t), kezd kicsit hígulni. Mondjuk ez tök szubjektív érzés, a legtöbbször ismerősökkel megyek, néha találkozok csak randomokkal.

Dive ever, work never.

(#64) F-ECT$ válasza l.skywalker (#62) üzenetére


F-ECT$
titán

Jönnek a repülő ellenfelek?

Dive ever, work never.

(#65) l.skywalker válasza F-ECT$ (#64) üzenetére


l.skywalker
félisten

:K

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66) Peace válasza F-ECT$ (#63) üzenetére


Peace
nagyúr

Nagyon vegyes amúgy, de engem szerencsére talán egyetlen alkalommal rúgtak ki küldetés közben. 99%-ban randomokkal értem el a lvl 40-et, ismerősökkel elvétve tudtam csak játszani pár alkalommal. De most jót fog tenni nekem a szünet. Vasárnap nagyon felba**ott, hogy megint 30 percnyi fasza kis helldive küldetés után az asztalra kresselt a játék. Majd egyszer visszatérek, hátha foltozgatják még kicsit addig......

(#67) l.skywalker válasza F-ECT$ (#63) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen én is ezzel nyugtatom magam, de tény, hogy mindig lesz hátulütője a randomálásnak. Egyébként ~10 óra után majdnem 10-es szinten vagyok és nagyjából használható fegyver és stratagem buildet használok főleg bogaras bolygókon, de a péncélokat még nem nagyon ismertem ki, de nincs is meg annyi.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#68) F-ECT$


F-ECT$
titán

Könnyítenek lvl7-9 nehézség között a következő patchben. Tényleg picit túlzás volt néha a titánok száma.

Dive ever, work never.

(#69) CptAdamica válasza F-ECT$ (#68) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem a chargerektől égett ki az agyam, amikor 3 üldözött egyszerre tegnap, aztán leráztam őket valamennyire, elkezdtem bemérni az egyiket spearrel, majd egy 4. hátulról felöklelt.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#70) Peace válasza l.skywalker (#67) üzenetére


Peace
nagyúr

Könnyű páncélt maximális staminával!!! ;) A nehezebb páncélokkal max 1-2 plusz pofont bírsz ki, nem ér annyit. Minél több a stamina, annál gyorsabban érsz oda bárhova vagy tudsz elmenekülni, ha szükséges. Én legalábbis erre esküszöm. Van aki a +2 stim-re vagy gránátra esküszik. És vannak, akik imádják a robbanási sebzés csökkentőt, mert így nem robbantják fel magukat olyan sokszor. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#71) F-ECT$ válasza Peace (#70) üzenetére


F-ECT$
titán

A nehéz páncél valóban nem éri meg, a könnyű vagy a közepes a szokásos választás. Ezek a népszerűek nálunk:
+2 stim a robotokra
+2 gránát a bogarakra
Agro range csökkentő (főleg ha egyedül mész)
50% eséllyel nem halsz meg a halálos sebződéstől

Dive ever, work never.

(#72) szucstom


szucstom
őstag

sziasztok!

Nemrég elkezdtem én is a játékot, viszont akadt némi probléma. Nekem PS5ön van meg, havernak PC-n. Nem tudjuk egymást felvenni barátlistára. látom a requestet, viszont az acceptre konkrétan nem reagál semmit. Találkozott már valaki ilyen buggal?

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#73) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Köszi a tippeket ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#74) F-ECT$ válasza szucstom (#72) üzenetére


F-ECT$
titán

Csak tipp: crossplay mindkettőtöknek be van kapcsolva?

Dive ever, work never.

(#75) szucstom válasza F-ECT$ (#74) üzenetére


szucstom
őstag

hm... na látod, ez egy jó kérdés. részemről be van, de majd ma kiderül, újra fogjuk próbálni :D

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#76) yozsee11 válasza szucstom (#75) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Known Issues
Cross-platform friend invites might not show up in the friend requests tab, and cross-platform players may not be able to accept friend requests.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#77) szucstom válasza F-ECT$ (#74) üzenetére


szucstom
őstag

ééééés be van kapcsolva. küldi a requestet és ugyanaz a szitu. hiába nyomok az acceptre, semmit se reagál. közben meg telik az idő, hogy mióta kaptam a felkérést...

@yozsee11: köszi az infót :)

[ Szerkesztve ]

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#78) 2thletme2day válasza F-ECT$ (#68) üzenetére


2thletme2day
őstag

Picit? :DDD

(#79) F-ECT$ válasza 2thletme2day (#78) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez 6-os szint, ez marad ilyen :K

Dive ever, work never.

(#80) F-ECT$


F-ECT$
titán

Egyébként ma 4-es szinten belehaltunk 2-en egy robotgyár pusztítós küldetésbe, mert megállás nélkül jöttek a drop shipek. Ez bug lehetett?

Dive ever, work never.

(#81) F-ECT$


F-ECT$
titán

Új bugok (leaglábbis korábban nem tapasztaltam):
-Az eddig is volt, hogy pl a Body Type-ot vagy az Emote-ot átállította magától a játék, de most már a Primary fegyvert vagy a gránát típust is visszaállította alapra - nem volt mosoly az arcomon, amikor ez küldetés közben derült ki
-A játék úgy kezel mintha új játékos lennék, és mindenféle alap információkat ír ki játék közben (pl "Az ott egy Sample, vedd fel"). Vagy ez esetleg valami beállítható dolog, és ki lehet kapcsolni?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#82) Peace válasza F-ECT$ (#81) üzenetére


Peace
nagyúr

Egyre jobb. :DDD

(#83) szucstom válasza F-ECT$ (#81) üzenetére


szucstom
őstag

szintén ugyanez. plusz nemcsak akkor, ha újraindítod a játékot, hanem amikor becsatlakozol valakihez. ez akkor szuper, amikor már indul a küldi és időd sincs arra, hogy beállítsd újra...

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#84) pepejoe


pepejoe
tag

Ha esetleg valakinek van kedve csapatban játszani írjon rám.

(#85) F-ECT$ válasza pepejoe (#84) üzenetére


F-ECT$
titán

PS/pc? Szint?

Dive ever, work never.

(#86) pepejoe válasza F-ECT$ (#85) üzenetére


pepejoe
tag

Én PC, de vagyunk akik szoktunk együtt játszani van aki PS-el tolja. 10-30 között de casual gamerek nem hardcore fanatikusok.

(#87) szucstom válasza pepejoe (#86) üzenetére


szucstom
őstag

azt hogy hoztátok össze? nekem haverral több napja nem sikerül a pc-ps friend request. egyébként PS-en, ha vkinek kedve van, vegyen fel nyugodtan, aláírásban ott a tag.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#88) BandiHUN válasza szucstom (#87) üzenetére


BandiHUN
veterán

Engem is lehet, BandiHUN_ PSN-en, steamen alulvonás nélkül:R Bár eddig 2-en felvettek már, de ma este se volt senki :( Még hülye olaszokkal mentem tűrhetőt, minden harmadik szavuk vaffankulo volt :D De végre meglett a guard dog is, na az egész jól tud segíteni. Csak azt tudnám, miért nem lép ki a game, nem záródik be. A gép fut, csak még egy feladatkezelőt se tudok behívni, mert a játékkép áll kimerevedve, csak win gomb-restart hoz ki, se alt-f4, semmi. Nyomtam rá egy repairt, valamiket letöltött...
Ja persze én nem játszottam a héten még, megvettem ezt az új pakkot, és persze elindultam megszokásból, összekavart loadout+beállítások, pedig olvastam, hogy ilyen:O Menet közben gáz, hogy fix a loadout.

Egyébként sok a toxic, de akkor francnak hagyják nyitva a lobbit, ha aztán beszólogatnak, mit keresek ott:W:((( könyörgöm, coop game, senki nem lop el semmit a másiktól... meg beszól, hogy ne lövöldözzek, mert mindent távolról intézget légicsapással, közben meg feladat volt 200kill most is machine gunnal:((( A feladat mindenkinek ugyanaz?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#89) F-ECT$ válasza BandiHUN (#88) üzenetére


F-ECT$
titán

A personal order is ugyanez mindenkinek.

Dive ever, work never.

(#90) BandiHUN válasza BandiHUN (#88) üzenetére


BandiHUN
veterán

Na megjavult a kilépés, 2 file, 78kb hiányzott. :DD Lehet újratelepítem, ha rakoncátlankodna, annó hdd-ről lett áttéve ssd-re Steam áthelyezéssel. Mondjuk most már van M.2 pcie ssd-m is 2 napja, azon is van hely... :U De ígyis gyorsan tölt. Már csak csapatni kell:))

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#91) Pedro78 válasza BandiHUN (#88) üzenetére


Pedro78
senior tag

Csak azt tudnám, miért nem lép ki a game, nem záródik be.

Nálam is ezt csinálja, csak én ki tudom lőni feladatkezelőből.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#92) Peace válasza Pedro78 (#91) üzenetére


Peace
nagyúr

Én nem, mert nem látszik a feladatkezelő, csak a játék utolsó képe. Alt+tab-ra sem hozza előtérbe. Csak géprestart segít. :W

(#93) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Sziasztok!

Robotok ellen ki milyen fegyvert használ?

(#94) Pedro78 válasza Peace (#92) üzenetére


Pedro78
senior tag

Pc-n tolod? Azt hittem konzolon vagy.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#95) Peace válasza Pedro78 (#94) üzenetére


Peace
nagyúr

Online co-op játékot? Azt tuti nem PS5-ön fogom. :P

(#96) F-ECT$ válasza Peace (#95) üzenetére


F-ECT$
titán

Miért?

Dive ever, work never.

(#97) F-ECT$ válasza Maxxy10 (#93) üzenetére


F-ECT$
titán

Autocannon jó, csak akkor nincs pajzs hátizsák.

Az egyik új prémium fegyver állítólag jó ellenük is.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#98) Peace válasza F-ECT$ (#96) üzenetére


Peace
nagyúr

Az ilyeneket ha tehetem, akkor mindig inkább PC-n. Max grafika+120 FPS. Jó az a PS a Sony ex címekre, de másra nem szívesen használom. Ha tehetem, akkor mindig inkább PC-re szerzem be a címeket. ;)

(#99) F-ECT$ válasza Peace (#98) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor nem az online coop az oka, hanem a teljesítmény. Így már ok. Egyébként pc-n gyakran fagy ha jók az infóim, ps-en ez ritkább. Mondjuk nincs is 120 FPS.

Dive ever, work never.

(#100) Peace válasza F-ECT$ (#99) üzenetére


Peace
nagyúr

Én meg azt hallottam, hogy PS-en hullik szét gyakran. Mondjuk ez 2-3 héttel ezelőtti infó. PC-n változó. Van hogy 5-6 órán át full stabil aztán egyszer csak kikressel az asztalra. Vannak még gondok, de csak gatyába rázzák majd. Mondjuk már 49 vagyok és alig van vissza medál farm. Lehet hamarosan megy majd pihengetni, ha már nem lesz mit farmolgatni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.