Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) dudika10 válasza Gabbana (#2100) üzenetére


dudika10
veterán

Jobb oldalon ott vannak a színes karikák amik a csatlakozókat jelölik, rákattintasz kétszer és ott lesz egy lista, hogy mit szeretnél. Fejhallgató lesz bepipálva alapból, pipáld ki a sztereo kimenetet és kész.
De ha a gép elejébe dugod (nem derült ki számomra) akkor ott nem biztos, hogy ez megszünteti, mert a kábel a gépben nagyon vacak és az is összeszedhet zajt.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#2102) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Helló!

Két hangkártya között kellene választanom, a Xonar D1, és a D2 között. Az volna a kérdésem, hogy szerintetek a D2 a D1 hez képest ad annyi hangzásbeli pozitív különbséget, hogy megérje a különbözetet?

Egy Genius HT-5.1 es hangrendszerrel használnám, gondolom mindenki ismeri, a klasszikus "fadobozos". A D2 jobban szólna vele mint a D1?
Mivel nincs erősítőm, a DTS Connect és hasonló tulajdonságait nem használnám ki, úgyhogy kb. csak hangzásra érdekelne. Zenéhez, filmhez, játékhoz (az eax téma nem fontos, eddig alaplapival toltam :) ).

Köszi a válaszokat.

(#2103) dudika10 válasza NeoExDeath (#2102) üzenetére


dudika10
veterán

Egy 20k-s rendszerhez komolyan 40k-s hangkártyát akarsz venni?

Add el a rendszert és vegyél egy jobbat, sokkal többet nyersz hangban.
Ráadásul a lapodon egy elég jó integrált van.

A jobb hangrendszer egy rosszabb hangkártyával is sokkal jobb lesz mint egy roszabb hangrendszer a legjobb hangkártyával.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#2104) NeoExDeath válasza dudika10 (#2103) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Ebben igazad van, azért is vártam eddig egy külön hangkártya vásárlással, mert az alaplapi szerintem kiváló. Bár hozzá kell tenni, hogy más milyet még nem nagyon hallgattam, ezért is bízok benne hogy egy Xonar hallhatóan jobb lesz. De valóban, elég lesz a D1 szerintem is.

Mondjuk a Genius szerintem egy jó hangrendszer :) Nekem legalábbis bejön a hangzása, persze sokkal több $-ért lehet még jobbat kapni az tény.

(#2105) dudika10 válasza NeoExDeath (#2104) üzenetére


dudika10
veterán

Nincs semmi baj azzal a geniussal, filmre, játékra jó és az 5.1-ek közt elég jó ár/érték arányuk van általában (meg egy csomó bajuk is néha, de ez más kérdés).
Viszont zenére elég halovány.

Viszont ha hozzáteszed az árához a D2 árát akkor már egy sokkal jobb hangrendszert is ki lehet hozni abból a pénzből ami az alaplapival sokkal jobb eredményt fog felmutatni mint a Genius a D2-vel.
A hangkártyák közti különbség elhanyagolható a hangfalak közti különbséghez képest.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#2106) Gabbana válasza dudika10 (#2101) üzenetére


Gabbana
aktív tag

nem vagyok tök hülye a pc-hez, de valami nem ok...

win7 x86 rendszerem van, vagymi, de sehol nem találom a realtek eredeti ablakát. Lehet hogy win telepítéskor csak leszedte a drivert aztán kés?

Most a hangerőszabályozó is ATI DP OUT-ot ír, mert a videokártyán keresztül megy ki a han g a tv-be. Nade. Realtekkel kapcsolatosan nem találok sehol semmit. A jack egyből az alaplapba van dugva, nincs kivezetés a gép elejébe.
Ötlet? (nézek valami drivert)

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#2107) CptMisi


CptMisi
őstag

Üdv!
A helyzet a következő (5.1, win 7 64bit): Vettem egy Asus Xonar DS Hangkártyát itt aprón, és olyat csinál, hogy ha nincs bedugva Line in bemenetbe semmi, akkor nem ad hangot, ha be van dugva, akkor csak az, amelyik pl. az elülső 2 hangszóró. A legfrissebb drivert raktam fel, mégis ezt csinálja...Próbáltam azt, hogy az asus féle drivert leállítottam és windowsból irányítottam, de akkor is ez a helyzet. Ha a Line in-be csatlakoztatok hangszórót, akkor a van hang, de például zene alatt teljesen lassú :((( Lehet az a baja, hogy eddig az alaplapi volt most meg csak letöröltem a driverét meg letiltottam? :U
Köszönöm a segítséget :R
Üdv!

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#2108) CptMisi válasza CptMisi (#2107) üzenetére


CptMisi
őstag

uhh, hülyeséget írtam: a front speakernek való bemenet nem a line in :B
[link]

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#2109) dudika10 válasza Gabbana (#2106) üzenetére


dudika10
veterán

Ha nincs az értesítési területen a realtek ikonja (narancssárgás hangszóró jelecske) akkor fel kell raknod egy drivert hozzá. Alaplapod bepötyögöd a google-ba, gigabyte hivatalos oldala, driverek és letöltöd. :K

(#2107) CptMisi: Audio channel: 2 channels; Analog out: 2 speakers
Ezek vannak beállítva?
Próbálj egy driver reinstallt első körben.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#2110) CptMisi válasza dudika10 (#2109) üzenetére


CptMisi
őstag

Most újraindítás után az audio center már el sem indul, a windows alapból SPDIF-re rakja, a Vezérlőpult/Hang részen pedig a hangszórók résznél azt írja, hogy nincs csatlakoztatva :U
Újrahúzom a rendszert, mert már volt alaplapcsere teljesen más driverekkel, most ez... :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#2111) Gabbana válasza dudika10 (#2109) üzenetére


Gabbana
aktív tag

feltettem, megvan amit mondtál, a világon semmi nem változott.. a vinyókat hallom nyekeregni folyamatosan, mint mikor a régi rádiókon kerestél csatornát, ahhoz hasonló nyekergés van...

Kurvára zavar... más ötlet?

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#2112) dudika10 válasza Gabbana (#2111) üzenetére


dudika10
veterán

Szedd ki a láncból az erősítőt és nézd meg csak a fejhallgatót bedugva.
Sztereo kimenetre állítva nem szabadna zajosnak lenni.
Arra tippelek, hogy az erősítő lesz a hunyó a dologban.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#2113) CptMisi


CptMisi
őstag

Na visszatértem, a probléma továbbra is fennáll. Ha nem sztereóban használom, akkor minden hangot teljesen lelassít :U Az audio center féle 5.1 tesztben minden hangszóró helyett az első 2 szólal meg, szintén elnyújtva, lelassítva :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#2114) CptMisi válasza CptMisi (#2113) üzenetére


CptMisi
őstag

Megoldva: USER ERROR :DDD PCI áramellátás tiltva volt BIOSban, sztereóban még valahogy bírta, de afelett nem :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#2115) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Lenne egy olyan gondom, hogy a napokban újra kellett tennem az xp-t a gépre és a mikrofon nem működik rendesen.Nagyon halk.Mindent maxra vettem ventriloban is mindenhol.Arra gyanakszom, hogy valami hangkari driver nincs fenn, vagy rosszul lett telepítve.
Ilyenem van:SoundMAX Integrated Digital HD Audio.
köszönöm asegítséget

(#2116) dudika10 válasza Bencus88 (#2115) üzenetére


dudika10
veterán

Nincs valami olyan funkció, hogy mikrofon erősítése?
Windowsban maxon van a mikrofon hangereje? (Nem tudom XP-n van-e ilyen funkció de biztos kell lennie.)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#2117) Bencus88 válasza dudika10 (#2116) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Van-van márpróbáltam, de sikerült megoldanom!
Felmentem az alaplapom oldalára letöltöttem a megfelelő integrált hangkártya audio drivertét és most tökéletesen működik:) :R

(#2118) Tamy


Tamy
senior tag

Sziasztok!

Rendelkezem egy Creative Audigy2 Platinum eX hangkártyával, aminek a külső egységén a Line In 3 bemenet nem működik (semmilyen életjelet nem ad egyik oldala sem).

Helyben próbálkoztam először a javíttatásával, de sajnos nem jártam sikerrel. Mivel a Creative a teljes szerviz hátterével együtt kivonult az országból, így nem sikerült találni semmilyen hivatalos utat a gyártó felé. Egy híradástechnikai szerviz is megpróbálkozott vele, de állítólag a belső panel ki van öntve valami szivacs szerű anyaggal, gondolom, hogy ne lehessen javítani.

Miután helyben reménytelennek tűnt, segítségül hívtam egy régi jó barátomat Google bácsit. Kb. az egyetlen értelmes javaslata a Vision Computer lett volna, akik a honlapjuk alapján elég komolyan foglalkoznak szervizeléssel. Két e-mailt is küldtem nekik, de válasz nem érkezett, én meg könyörögni nem szeretek senkinek, így letettem róluk.

A kérdésem az lenne felétek, hogy tudtok-e ajánlani olyan komolyabb szervizt akiknél érdemes lenne megpróbálnom? Helyben kizártnak tartom, Bp. lenne a legjobb (amúgy is ezt tartom a legesélyesebbnek), de természetesen más is szóba jöhet.

[ Szerkesztve ]

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#2119) kwzatz


kwzatz
őstag

Barátnőmnek van egy régi, Acer Travelmate 2410-es laptopja, ha minden igaz Sound Blaster Pro hangkártyával, oprendszer Windows XP Professional. Everest Ultimate Editionnel ránéztem, mivel gyakorlatilag semmilyen hangot nem produkált a noti. Az Everestben a Multimédia fülnél, a Windows audióra kattintva semmilyen eszközt nem jelenít meg, és ugyanígy van a PCI/PnP audió és HD audio füleknél is. A vezérlőpultban a hang és audioeszközök menüben szintén azt írja, hogy nincs hangeszköz. Elszállt a hangkártya vagy lehet ennek más oka is (drivert próbáltam felrakni, nem segített, bár lehet valamit rosszul csináltam)? Rejtély, de ezzel egyidőben nem tud netet használni sem, mivel egyszerűen nem jelenik meg neki a helyi kapcsolat, hiába csatlakozik hálózatra. Jövő héten lesz lehetőség arra, hogy újratelepítsük a gépet, mivel van rajta pár dolog, amit ki kell írnia, addig próbálok "tűzoltó" jelleggel megoldást találni. :) Előre is köszi a segítséget!

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#2120) semetka


semetka
őstag

Olyan kérdésem lenne hogy szerintetek ha vennék egy hangkártyát akkor észrevehetően szebben szólna mint az alaplapi integrált? Egy hifim van meg egy logitech 2.1 es hangfalszettem

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#2121) dudika10 válasza semetka (#2120) üzenetére


dudika10
veterán

Nem mind1 milyen az alaplapi integrált, milyen a hifi és melyik logitech valamit az se, hogy mennyit szánnál új hangkártyára.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#2122) semetka válasza dudika10 (#2121) üzenetére


semetka
őstag

Gigabyte P35C-DS3R-em van Realtek ALC889A chippel. A logitech egy z323-as 2.1-es rendszer. A hifi meg egy aiwa jax-s3. 20-nál többet nem nagyon szeretnék.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#2123) Recon666 válasza semetka (#2122) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Ilyen rendszernél nem érdemes a plussz kiadás, nagy változás nem történne, maximum egy Asus Xonar DS érdemes venni, felette pénzkidobás.

(#2124) tibor21 válasza Api(cs:s) (#74) üzenetére


tibor21
csendes tag

Nekem is ez a gondom és kegyetlen idegesítő

inkább mailt írjatok, mert azt tuti észreveszem.

(#2125) dudika10 válasza tibor21 (#2124) üzenetére


dudika10
veterán

Sztereo jelnél ez teljesen normális.
Használj olyan lejátszót ami képes megszólaltatni az összes hangszórót sztereo esetén is (pl Jetaudio) és akkor szólni fog az összes.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#2126) brazso


brazso
tag

Leírom tegnap mi történt a gépemmel... Legközelebb szeretném elkerülni, hogy hasonló eset előfordulhasson! (Azonnali kérdések topic-ban sajnos nem kaptam választ a kérdésemre.)
A hangkártyámból (egy régi pci-os audigy kártya) hangkimenetéből (front - stereo) megy ki egy 1m-es tűs-tűs (mini-jack) vezeték. Erre ráraktam egy elosztót, méghozzá lyuk -> tű, lyuk formában, majd az elosztó tű kimenetére még egy ugyanolyan elosztót lyuk -> tű, lyuk. A végeredmény 2 lyuk, 1 tű. A lyukakba 1 aktív hangszóró pár, és 1 fejhallgató megy, a tűbe pedig alkalmanként hosszabbító kábelt dugok a tv irányába.
Tegnap játszott a kislányom az audio csatlakozókkal bekapcsolt gép mellett, ami nem először fordult elő, és valószínűleg ennek eredményeképp, utána nem működött többet a hangkártya hangkimenete és ráadásul a fejhallgató egyik hangszórója, a bal oldali is süket. Az aktív hangszóró nem volt bekapcsolva, azzal nincs gond. A "baleset" előtt 1-2 órával még működött minden. Ha az aktív hangszórót bekapcsolom, félig tekert hangerőn, már a számítógép bekapcsolása után halk sistergést hallok, ami folyamatosan megy. Korábban nem volt tapasztalható ilyen zaj. Sajnos olyan eset is előfordult már, hogy az utolsó lyuk -> tű, lyuk elosztónál összekötik a gyerekek a kimeneten a szabad tű és lyuk csatlakozókat, azaz "rövidre zárják" a kimenetet.
Okozhat ilyen tüneteket, ha a csatlakozókkal bekapcsolt gép mellett "játszanak"? (Az 1m-es kezdő kábelt kihagyva, már el tudnám dugni a csatlakozókat a gyerekek elől.)

Unus pro omnibus, omnes pro uno

(#2127) skoos


skoos
őstag

Sziasztok! Kérdésemre nem tudom létezik-e megoldás, de felteszem, hogy a helyi tudorok is találkozhattak már hasonlóval.

Szóval Van egy gép, ami kis internetezésen kívül natív HDMI-n keresztül a Plazmára van kötve.A vidkarin van natív HDMI out, kiviszi a hangot és a képet is.

De ugye ez magában tartalmazza, hogy minden hang ami a gépből kijön a TV-n szólal meg. A HDMI-ről hangot nem tudok leválasztani.

Félek, ha felrakok még egy hangkarit akkor meghülyül a gép és nem fogja tudni mit-melyikre küldjön.

Szóval megoldást keresnék arra, hogy a böngésző (meg esetleg néhány progi) más hangkártyát tudjon használni.

Vannak ilyen USB-s szarok (füles, 2.0 hangfal) ha ilyet használok és folyton ki-be dugom megőrít mint a gépben?

XP prof. 32bit.

(#2128) metalgod


metalgod
csendes tag

Sziasztok!

Kb egy éve van meg a gépem, többször újraraktam már a oprendszert, viszont most olyan problémám lenne, hogy mikor az integrált hangkártya driverét akarnám felrakni, végigfut a telepítő, majd 100% után egy ilyen üzenetet kapok:
driver not found! Reboot your system, and run this setup again.
Eddig soha nem dobta ki ezt, simán ment minden. Utánaolvastam, BIOSban engedélyezni kell az alaplapi chipset menünél, ahol két verzió volt:
1. Auto
2. Disabled

Alapból Auton volt, újraindítás, és megint ez a hibaüzenet.

Tud valaki megoldást, volt valakinek már hasonló problémája?
(a driver az alaplaphoz volt - P4P800 SE S - , eddig mindig feltelepült)
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#2129) Recon666 válasza metalgod (#2128) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Szerintem próbáld, meg egy új driverrel, a biosban rendben van, ott a driverrel lesz a galiba vagy a windows-al. De azért az eszközkezelőben nézd meg, hogy felismerte-e.

[ Szerkesztve ]

(#2130) metalgod válasza Recon666 (#2129) üzenetére


metalgod
csendes tag

Egy teljesen stabil sp 3as xp-vel is, illetve újraraktam egy szintén stabil sp2-essel is ezt csinálja.
Eszközkezelőben pedig "Egyéb eszközök" alatt fut két sárga kérdőjeles cucc, ezek:
-Multimédiás audiovezérlő és
-PCI egyszerű kommunikációs vezérlő.

Ennyit tudok elmondani, tudsz viszonylag új driver -t linkleni, ha megkérlek?
Csak hogy biztos legyen.

És köszönöm:)

(#2131) Recon666 válasza metalgod (#2130) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Találtam egyet, nem mai darab, de egy próbát megér, az asus oldaláról: [link], itt egy újabb is: [link]

(#2132) metalgod válasza Recon666 (#2131) üzenetére


metalgod
csendes tag

Köszönöm a linkeket, egyik sem lett jó:(
Ismét újratoltam xp-t, változatlan a téma.
Ha vennék egy hangkártyát, megoldódna a probléma szerinted?
Itt meg tudnád mondani, milyet lenne érdemes?
(pécsi boltot nézz, ha kérhetlek:))
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#2133) Recon666 válasza metalgod (#2132) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nrmálisat nem láttam, inkább a hardveraprón , pl: [link] vagy [link] vagy [link], amit ne vegyél: X-fi Xtreme Audio, Audigy SE, Live, Live! 24bit, amit érdemes: Audigy, Audigy 2, Audigy 4,X-fi (Titanium, Xtreme Gamer, Xtreme Music, Elite Pro), Asus Xonar (DS, DX, D1 stb...).

(#2134) Tamy válasza skoos (#2127) üzenetére


Tamy
senior tag

A két hangkártya szépen megfér együtt, nem kell tőle félni. A vezérlőpultban ki tudod választani melyik legyen az alapértelmezett, azt használja alapból minden program (csak azt), viszont legtöbb progiban ki lehet választani, hogy melyik karira szeretnéd küldeni a jelét, tehát egyénileg módosíthatod. Én pl. a Creativot használom mindenre, kivéve Skype, ott be van állítva, hogy neki az alaplapit kell használni, de csöngetésre neki sem.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#2135) skoos válasza Tamy (#2134) üzenetére


skoos
őstag

Köszi. Akkor én vagyok a béna, mert nekem nem nagyon sikerül. A HDMI out-on ugye kimegy kép és hang is. Ez rá van csatlakoztatva a TV-re, szóval minden ami hang keletkezik, csak a TV bekapcsolásakor hallható.

Van a laptopomhoz egy Logitech USB-s hangfal ami egyben hangkártya, de a működése elég random és szüleimnek nehézkes lenne elmondani, hogy a youtube videóhoz kapcsolják be a TV-t vagy indítsák újra a firefoxot, hogy a Logitech hangfal működjön.

Hogy tudnám megcsinálni, hogy a Firefox (és vele a futó flash alkalmazások) a logitech-en szólaljanak meg, a GOM player meg a HDMI-outon?

:U

(#2136) Tamy válasza skoos (#2135) üzenetére


Tamy
senior tag

Alapértelmezettnek beállítod az usb-s hangkarit (XP-n: Vezérlőpult -> Hangok és Audióeszközök -> Audió fül -> Alapértelmezett eszköz: ott kiválasztod a listában az usb-s karit; Win7-nél pedig: Vezérlőpult -> Hang: ott jobb klikk az usb-s hangkarira -> Beállítás alapértelmezett eszközként), akkor az fog lejátszani minden hangot. GOM player beállításaiban pedig szintén keresel valami hangeszköz beállítást (ebben nem tudok segíteni, sosem használtam, de biztosan be lehet állítani), és kiválasztod a HDMI-t. Így minden hang az usb-s hangszóróból fog szólni, kivéve amit GOM playerrel játszol, mert azt kiküldi a TV-re.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#2137) semetka


semetka
őstag

Hogy tudom lekeverni az 5.1nél a mélynyomót hogy a frontban és a hátsókban szóljon?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#2138) Lewisboy


Lewisboy
csendes tag

Sziasztok!
A zeneszerkesztés Topicban sajnos nem kaptam választ, így itt próbálkoznék tovább:

http://prohardver.hu/tema/hangtechnika_pa_studio_analog_digitalis_pc/hsz_847-847.html

Előre is Köszi:)

(#2139) MiNiM


MiNiM
tag

sziasztok!
tudom nem feltétlen a legmegfelelőbb helyre írok, de csak ez van.
van valami vezeték nélküli megoldás hangátvitelre? notihoz kéne, mivel egy helységben lenne cipelve, de a kábelek miatt nehéz hogy kihangosítva legyen így.

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#2140) dudika10 válasza Lewisboy (#2138) üzenetére


dudika10
veterán

Olcsóért vegyél egy sztereo Geniust, 20-30-ért nem kapsz semmi értelmeset egy Genius 1250A vagy 1255A meg megvan 10k alatt és árához képest egész jó.
Más a jack csatlakozó, ha van olyan opció, hogy center-szub felcserélése akkor azt próbáld ki.

MiNiM: létezik ilyen, kell hozzá egy adó meg egy vevő. Külön nem lehet kapni ilyet szerintem, legalábbis én még nem találkoztam ilyennel. Viszont van olyan szett ami gyárilag így van. Klipsch-nek biztos van/volt ilyene és ha jól emlékszem a Logitechnek is. De ezek olcsóbb, nem professzionális cléra szánt hangfalak, biztos van professzionális megoldás is a témában.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#2141) MiNiM válasza dudika10 (#2140) üzenetére


MiNiM
tag

linkelnél olcsóbbat? végül is nem olyan célra lenne, hanem itthonra.

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#2142) dudika10 válasza MiNiM (#2141) üzenetére


dudika10
veterán

Ilyesmire gondoltam például. Bár az olcsó az relatív és a minőség is jóval gyengébb mint a vezetékes társaié.
Lehet, hogy egy jack hosszabbító célravezetőbb lenne.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#2143) Tamy válasza MiNiM (#2139) üzenetére


Tamy
senior tag

Szerintem neked vezetéknélküli jelátlövőre lenne szükséged. Erre aztán a másik oldalon olyan erősítőt+hangfalakat raksz amilyent akarsz. Amit linkeltem az csak az első találat Googleba, biztos találsz olcsóbbat/jobbat is. Az igaz, hogy ezt is cipelned kell a laptoppal együtt.

[ Szerkesztve ]

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#2144) MiNiM válasza Tamy (#2143) üzenetére


MiNiM
tag

ez az, köszi! esetleg valami kis pendrive méretű adóval rendelkező szett nem létezik?

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#2145) dudika10 válasza Tamy (#2143) üzenetére


dudika10
veterán

Ilyet én is találtam, de ezzel túl sokra nem megy, laptop mellett hurcolni egy ilyet az elég kényelmetlen.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#2146) Tamy válasza MiNiM (#2144) üzenetére


Tamy
senior tag

Ennyire nem mélyültem el benne, csak régebben láttam ilyesmit több webáruházban, és most eszembe jutott, de használni nem használtam még. Elképzelhető, hogy van valami kisebb adóval rendelkező is, nézz körül. Google-ba beírod, hogy jelátlövő, kidob egy rakás találatot.

dudika10: Szerintem létezik már kellően kicsi is, Scartosba pl. láttam olyant ami alig nagyobb mint maga a csatlakozó.

[ Szerkesztve ]

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#2147) MiNiM válasza Tamy (#2146) üzenetére


MiNiM
tag

oké,bár nekem olyan kell, aminél az adónak nem kell plusz áram. és köszönöm!:R

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#2148) Tamy válasza MiNiM (#2147) üzenetére


Tamy
senior tag

Persze ez alap, de gondolom létezik olyan is.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#2149) Lewisboy válasza dudika10 (#2140) üzenetére


Lewisboy
csendes tag

Köszönöm a gyors választ!

Igazából sajna ilyen opciók nekem nincs , hogy csere. Se hasonló:S. Elég extrém probléma.

MilYen geniusra gondoltál? Nekem lehallgató stúdióhangfalra lenen szükségem , a zenélés miatt.

(#2150) Dave™


Dave™
nagyúr

Arra van valami ötlet, hogy az összeszedett elektromos zaj hogyan iktatható ki alaplapi hangkártyánál? Gigabyte G45-ös lap, ha ez számít (az integráltak közül egy nagyon jó chip van rajta, nekem tökre megfelel a minősége, nem akarok külső kártyát, csak kiiktatni, vagy csökkenteni az elektromos zajt). Csak fejhallgatóval hallom. A laptopomnál pl. nulla zaj van, innen gondolom, hogy ez nem törvényszerű, csak összeszedi.

az kimaradt, hogy csak az előlapi kimenettel csinálja, aminek a vezetéke ott megy el a processzor mellett a gépházon belül (elég rövid). Ha hátra dugom be, akkor nincs zaj.

köszi!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.