Hirdetés

2024. július 9., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17451) Márk01 válasza Snoop-y (#17450) üzenetére


Márk01
tag

Jó nagy szád és erős fogaid vannak,ha tízes tárcsával a szádban nyomod. :DD

===============================================================

(#17452) harry válasza Bubee82 (#17447) üzenetére


harry
veterán

Tudom ;] Érzem is, hogy hiányzik, el akarom költeni a pénzem tablettákra meg porokra, legalább placebo hatás segítsen :D

De egyelőre továbbra is a cla, thermopure, zöld tea között gondolkodok, és nem tudom, melyiket érdemes megvenni (vagy melyik kettőt), illetve, naponta mekkora adagot érdemes bevenni.
Mert persze ott írják, hogy egy adag legyen 2-3 tabi, meg naponta háromszor, biztos is :U

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#17453) harry válasza Fred23 (#17448) üzenetére


harry
veterán

Ha van valami anyagod vagy linked, az jöhet, köszi.
Hát lehet magadban is gyakorolni, de azért mégis csak az az igazi, ha meghajtanak. Technikák és küzdelmek miatt meg végképp.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#17454) Snoop-y válasza Márk01 (#17451) üzenetére


Snoop-y
veterán

Bizony ;] Tegnap szét tudtam volna tépni bárkit

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#17455) God Vazzeg válasza harry (#17452) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem véletlen írják azt, de nyugodtan emelheted, ezek a cuccok nagyon gyengék. Én mindhármat tolnám egyszerre, hogy legyen hatása :K :D

(#17456) Bibby


Bibby
addikt

Nézni is rossz, az ilyen segítő sokat ér. Végignézi ahogy kimegy a vállad. :N

Ελευθερια η θανατος

(#17457) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

A BRUTAL GAINER -t próbáltátok már?
A kreatinjuk sz.tem marhajó.

(#17458) Snoop-y válasza Bibby (#17456) üzenetére


Snoop-y
veterán

Na az ilyen videókat meg sem merem nyitni :B
Brutális izomlázam van :C :C

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#17459) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

szasztok!

vki csinálna nekem egy fasza edzéstervet ha szépen megkérem? :P

privátban leírnám a részleteket ha vki megcsinálná...

köszike!! :R

(#17460) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Ezt Pepe miatt mert el van tűnve. Biztos megint zsírszegény túrót keres. ;]

(#17461) penene válasza Atomgeszi (#17460) üzenetére


penene
őstag

Két mérföldről is megérzem, ha egy jó csajt raksz be a PHra.. :Y :DDD :R

(#17462) Snoop-y válasza penene (#17461) üzenetére


Snoop-y
veterán

A lábszag mi? ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#17463) Quan-Chi válasza Bibby (#17456) üzenetére


Quan-Chi
őstag

pokol gép az a kölyök ... nem csak hülye , de még gyenge is ;] egykezes 40 ... asszonysúly

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#17464) kovsol válasza Quan-Chi (#17463) üzenetére


kovsol
titán

ahogy ment neki, szerintem ez messze a max fölötti próbálkozás volt :N és ebbe akart volna mondjuk 6-8 ismétlést gondolom :U

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#17465) $R64 válasza Bibby (#17456) üzenetére


$R64
tag

Ez a gyerek komolyan egy vicc... pár hete volt róla linkelve videó, akkor pont reklámozta magát hogy 5 kg szín izmot vett fel. Azóta változott --> tar kopaszra lenyírta kis kobakját, így azt hiszi keményebb :) a zsír koca, 20 kg súly kifordul csoffadt cső szerű kezeiből :) Mega lol ez a srác, már csak egy iwiw elérhetőséget kellene linkelni, napi"shit" gyanús :)

harry - én próbáltam a krav-magát, ahogy írtad is elég drágák az edzések, és csak heti 2 van, a zs-t pedig napra pontosan kell vinni hó elején, ha egy nappal később viszed a pénzt veheted a napi jegyet, ami + pénz, aztán meg veheted a bérletet. Nyilván ez nem az oktatókon múlik, országos szintű az oktatás, megközelítőleg az országban mindenki nagyjából ugyan annyit fizet, vidéken kicsit olcsóbb.
Edzésről csak annyit, hogy sokan voltunk, edző rendes/szimpatikus és nagyon profi, de a sok ember miatt (20-35 fő), kevés odafigyelésre számíthatsz, pláne ha kezdő vagy, akkor ez az odafigyelés még kevesebb.
Nem egy szimpatikus sport, én 1 hónap alatt annyit tanultam ott ha megtámadnak, rúgd vagy üsd ágyékon a delikvens személyt, vagy nyomd ki a szemét, vagy üsd le valamivel, aztán szaladj el... Na szép kis mentalitás, ki is találta ki ezt az önvédelmi sportot? Egy zsidó úriember, hát igen :)
Én anno thai boxoltam, és most visszatértem, 2 hónapja tolom megint, gyúrást kiegészíti (heti 2 edzés). Ha mákod van és találsz egy korrekt oktatót akkor elég hamar meg fog tanítani bunyózni és sztem sokkal de sokkal többet fogsz érni vele mint a krav-magával.

(#17466) harry válasza $R64 (#17465) üzenetére


harry
veterán

Alapok vannak, talán 3 évig karatéztam korábban, végül is nem volt rossz. De most suli mellett kondiba is nehezebben jutottam el, ha emellé még jönne egy sport, ami fix napokon és időpontban van, az még neccesebb. De majd meglátom.

Ez -nak küldöm ;] [link]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#17467) PókerFész^^


PókerFész^^
tag

na sikerült összeszednem az első túledzést....
39fokos láz ,fosika,lábam leszakad érzés stb.
1 hét pihi :O

áj láv szifon

(#17468) glutamin válasza Atomgeszi (#17460) üzenetére


glutamin
őstag

Végre!!! Már kezdtem azt hinni, hogy átmegyünk metroszexuális klubba :C

(Már csak azt a bugyit kéne kicsit félrehúzni...))

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#17469) PókerFész^^ válasza CoolBoy323 (#17459) üzenetére


PókerFész^^
tag

minden ember különbözik.
pl regenerációs idő... lásd előző hzsem

áj láv szifon

(#17470) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Kértem edzés után egy fehérje turmixot, epres ízű volt, azt hittem intenzívebb íze lesz, de hát nem csokoládé ez. :DDD

PókerFész^^: ezek a tünetek mindig a túledzéssel járnak? Tehát ha túledzed magam mindig lázas lesz az ember? :F :U

[ Szerkesztve ]

(#17471) harry válasza PókerFész^^ (#17467) üzenetére


harry
veterán

Na, végre valami HC, egészségedre ;]
Amúgy jobbulást :D

Van nekem itthon ez az indokolatlanul borzalmas izű proteinem, és arra jöttem rá, hogy ha pár kortyból lenyelem, miközben befogom az orrom, még egész fogyasztható, és utána sincs hányingerem ;] Azt hittem, ez lesz életem leghosszabb vödör fehérjéje (bár ez már stimmel), de ezzel a csodálatos módszerrel még el is lehet fogyasztani.

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#17472) harry válasza Taknyoshal (#17470) üzenetére


harry
veterán

Túledzés: nem hiszem... kimerült, fáradt, dekoncentrált, gyengébb inkább - nem? :F

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#17473) LOTR válasza harry (#17471) üzenetére


LOTR
addikt

nekem még mindig van abból a teszkós csoda epres biotekből, félretettem, mert szörnyű volt, de egy ideje újra előszedtem, most már megeszem azért is :D

ha immunrendszer legyengül, akkor könnyebben összeszed az ember bármiféle bacit

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#17474) Taknyoshal válasza LOTR (#17473) üzenetére


Taknyoshal
tag

Töszkós? Mi a tapasztalatod?

(#17475) PókerFész^^ válasza harry (#17472) üzenetére


PókerFész^^
tag

Már 2 hete ezek megvoltak.
Hétfőn reggel, hazaértem 11re edzésről, 2kor már 38fokos láz..
Most jól vok, csak a beleim nem görcsölnének.

[ Szerkesztve ]

áj láv szifon

(#17476) PókerFész^^ válasza LOTR (#17473) üzenetére


PókerFész^^
tag

biotech fehérjéktől isten menten meg.
a legjobb lényegébe fehérje tartalmú por amit eddig tudtam kotyvasztani az.
1 kanál epres volumass+ 1 kanál csokis whey pro, kibaszott finom.

áj láv szifon

(#17477) LOTR válasza Taknyoshal (#17474) üzenetére


LOTR
addikt

hát hogy csak annyit ér, mint amennyibe került
de nem azon van a hangsúly, hogy teszkós, mert nem az, mint ahogy írtam is, csak ott lehetett nagyon jó áron hozzájutni

PókerFész
aminostar és optimum nutrition ez a kettő a legjobb azok közül amiket próbáltam, most nem sorolom fel, de a jelenlegi áraikon nem vennék belőlük
jelenleg vagy myproteines rendelés (ez a legjobb) vagy profigymes dymatize a (2.) legjobb ár/érték arányú - tudtommal

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#17478) adequate_cou válasza PókerFész^^ (#17476) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Bioteches Iso Whey azért elég minőségi fehérje, valamint a Nitro Gold is bőven veri a hasonlú árú sciteceket, te meg iszod az egyik legszarabbat, a whey prot, és osztod a bio-t.

(#17479) PókerFész^^ válasza adequate_cou (#17478) üzenetére


PókerFész^^
tag

izröl beszéltünk, nem? :U

áj láv szifon

(#17480) PókerFész^^ válasza PókerFész^^ (#17479) üzenetére


PókerFész^^
tag

de nagyon érdekel a véleményed hogy miért jobb a biotech.
mert képes vagyok elviselni azt a fos izt ha jobban tudok feljődeni tőle...

áj láv szifon

(#17481) adequate_cou válasza PókerFész^^ (#17480) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Mert az Iso Whey-ben van majdnem annyi fehérje mint amennyit ráírnak, meg a Nitro Gold-ban is, szemben a 10% feletti eltéréseket mutató scitecekkel. Nitro Gold árban is jól kijön, Iso Whey 3 kilósa 16 650, az azért borsos. De még mindig jobban megéri myproteinről rendelni. Íz meg le van szarva.

(#17482) CoolBoy323 válasza PókerFész^^ (#17469) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

tudom, nyugi :)

ezért írtam, h dobok privátban részleteket, ha vki veszi a fáradtságot, és összehajít vmi jóféleséget :D

(#17483) PókerFész^^ válasza adequate_cou (#17481) üzenetére


PókerFész^^
tag

ezt neten olvastad? linket.

áj láv szifon

(#17484) LOTR válasza PókerFész^^ (#17480) üzenetére


LOTR
addikt

szerintem semmivel nem fogsz jobban fejlődni egy 30+ ezer ft-os fehérjétől, mint a legolcsóbb még jónak mondhatótól
és azt szerintem megmondani sem lehet, hogy melyik a jobb - kb azonos kategóriákat nézve

One Ring to rule them all

(#17485) Woodslave válasza CoolBoy323 (#17482) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem dobok pirivit de azért érdekelne mire kell neked edzésterv, aminek megírását itt várod ezektől a pateszoktól :Y ;]

nagyon el lehetsz már keseredve :U :( ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17486) LOTR válasza Woodslave (#17485) üzenetére


LOTR
addikt

:D

amúgy meg, sikerült végre ugrani a hegyről? ;]

One Ring to rule them all

(#17487) Woodslave válasza LOTR (#17486) üzenetére


Woodslave
nagyúr

á még ahhoz is xar vagyok :( :D Nem tudtam felkapaszkodni, nem felel meg a testem minden kihívásnak :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17488) kovsol válasza adequate_cou (#17481) üzenetére


kovsol
titán

nitro gold szerintem is jó és ha azt nézzük 10k egy 2270g os csomag az ára is tűrhető, bár nekem mákom volt és öcsém tudott két csomaggal venni még a télen 7500Ft ért, meg rendeltem mellé 5kg myproteines fehérjét, így lett egy jelentős tartalékom fehérjéből akkoriban, most már azért jól megcsappantak a készletek
nekem eddig amúgy valamiért legjobban a myproteines cucc jön be legjobban állagra és az íze se vészes szerintem, az meg hogy minőségre melyik milyen, szerintem a mi szintünkön nem fog látszódni, szerintem tök fölösleges a nagyon drága cuccokat megvenni úgyse attól a kis többlettől leszel izmos amit az nyújt

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#17489) Jojo5 válasza kovsol (#17488) üzenetére


Jojo5
őstag

ez a myofusion akármennyire drágább de baszott finom :K
Myproteines kicsit gyengeízű de oldodásra nagyon jó és bőven iható sztem

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#17490) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

a Biotechnek csak annyi baja van hogy nem éri meg venni belőle ... azon az áron sokkal jobbat is lehet kapni ! én mondjuk mindig azt szedem amelyikhez olcsón tudok hozzájutni ! egy időben az Iso wheyt kaptam 9K/vödör áron az nekem megérte de most nem adnám érte a dupláját ! a sciteces whey prot-ot is szavatosság lejárta előtt 2 hónappal ilyen 10-12K/vödör áron tudtam szerezni az nekem frankó volt ... most meg az ElitWhey-t 15k/doboz áron profigym-ről vagy Syntha-6ot 10K/5lbs nem kell ebből a fehérjéből olyan nagy ügyet csinálni , úgy is csak kiszarjuk ;]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#17491) CoolBoy323 válasza Woodslave (#17485) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

mire kell? há' nőni wazze, h ne a Tajgetoszon kössek ki... :D

(#17492) kovsol válasza CoolBoy323 (#17491) üzenetére


kovsol
titán

kérd el maci étrend leírását és edzés nélkül is nőni fogsz :K

May the Force be with you!

(#17493) Taknyoshal válasza Quan-Chi (#17490) üzenetére


Taknyoshal
tag

Hmm, tudnál nekem ajánlani most valami jó árban lévő fehérjét?

(#17494) Boxer001 válasza Taknyoshal (#17493) üzenetére


Boxer001
veterán

Boxer Nutrition...egyenesen a termelőtől. ;] :DDD

kovsol
:N

[ Szerkesztve ]

(#17495) kovsol válasza Boxer001 (#17494) üzenetére


kovsol
titán

te nem szoktál cod4 el játszani boxer papa néven ? :B
mod:
akkor valaki más az jólvan

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#17496) macikos válasza kovsol (#17495) üzenetére


macikos
addikt

Te is cod4-ezel? Még volt itt valaki, ha jól emlékszem. Egyszer nyomhatnánk együtt egy TDM-et, mondjuk az ASE szerón.

(#17497) CoolBoy323 válasza kovsol (#17492) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

szerintem amennyit ő egy nap alatt megeszik, nekem egy hétre is sok lenne :D :))

(#17498) macikos válasza CoolBoy323 (#17497) üzenetére


macikos
addikt

Nem olyan sok az, csak soknak tűnik. Ez olyan, mint hogy ki mennyire izmos, meg erős. 10 évvel ezelőtt, ha megláttam egy nem is hegyomlás, hanem egy edzegető, izmos férfit, összefostam magam. Most meg hót természetes, amikor nagy állatokkal, kidobókkal, stb. edzek együtt. Olyan arcokkal vagyok haverságban, akikre régen ránézni nem mertem volna. Szóval minden relatív :)

(#17499) Tomics


Tomics
addikt

:D ;] :K

PH! addikt since 2004

(#17500) runner 125


runner 125
nagyúr

Noh találtam egy jó kis termet a XIII-ban. Nyugatitól 3 perc gyalog, Atlantisz a neve.

Amolyan occsófajta, de van minden. Diákkal a havibérlet korlátlan alkalomra 5k. Teljesen szuper. :K
Esetleg valaki nem jár oda innen?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.