Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) peterqe


peterqe
aktív tag

Délután ;] mennék Radit venni. Azon dilemmázom :F, hogy érdemes-e plusz X ezer forintot adnom a dobozos kártyeszért. (Abban sincs semmi extra szoftver, játék vagy akármi) Tudtommal a zacsisok 3,3-asokkal vannak szerelve. Van esély rá, hogy a dobozos tutibb?
Ja: Sapphire kártyeszekről van szó.

Örülnék, ha olyanok jeleznének, akiknek volt dolguk ilyen kártyákkal. Thanx.

- Ez a világ a létező világok legjobbika -

(#2) dnacrew


dnacrew
tag

Nekem zacsis van és télleg 3.3 samsung ramok vannak rajta.

Resist TCPA and Microsoft! Support Open-Source and Scene!

(#3) ten155


ten155
csendes tag

Nem hiszem, hogy a dobozoson jobb ramok lennenek. A 3.3-as utan a Samsungnak csak a 2.8-asai vannak. 3 nanosat nem csinal a Samsung. Hogy miert, nem tudom. Itt [L]http://www.samsung.com/Products/Semiconductor/common/product_list.jsp?family_cd=GME0202[/L] a lap aljan latszanak az idozitesek.

(#4) rudi válasza peterqe (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát ezt max. akkor tudod meg ha megnézed a boltban a kiszemelt kártyát. Szerintem a gyártáskor ők sem nagyon tudják melyik kártya megy OEMbe és melyik nem. Nézz be a magicompban lehet már megjött nekik az új 9800as szállítmány, brutto 68körül mérik.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) nap


nap
addikt

Az OEM verzio kisebb orajelekkel jon ki altalaban. Nem art ha tobb penzt viszel magaddal, a boltban osszehasonlitod az idoziteseket es ez alapjan dontesz.
Nekem zacskos radeonom van, es rosszabb a gyari ertekektol.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#6) Lacza válasza nap (#5) üzenetére


Lacza
senior tag

Ezért van a másik topic és egy bios upgrade!!:DD

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#7) peterqe


peterqe
aktív tag

Thanx, már megvolt a vásárlás. Részletek a 9800-as hack topicban.

- Ez a világ a létező világok legjobbika -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.