Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11751) Jazzos válasza mobal (#11746) üzenetére


Jazzos
tag

Rajta vagyok. Mi az az RPI? Rákerestem guglin, azt mondta, hogy Református Pedagógiai Intézet. :D

(#11752) mobal válasza Jazzos (#11751) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Raspberry Pi?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#11753) RudyD válasza Balinov (#11748) üzenetére


RudyD
csendes tag

Üdv!

Speciel szerintem per-rendszer - per-vas támogatja mit lehet belerakni.
Pl. SATA 3 -ba nem érdemes ide -vel próbálkozni, stb.

Spec én azért választottam különböző típusú\márkájú lemezeket mert ismerem a szerencsém és lehet hogy 2-3 év múlva derül ki hogy gyártáshiba miatt megdöglik a lemez.
Akkor még ott a másik, esetleg tükörben.

De ezt érdemes 'hozzáértő szakitól' megkérdezni. Nálam az volt a szempont hogy menjen.

-- RudyD { B-) }

(#11754) Jazzos válasza mobal (#11752) üzenetére


Jazzos
tag

Nem vágom. Nekem ilyet írjál, hogy trágya meg lovaskocsi. Vidéki vagyok bäkker. :D

(#11755) mobal válasza Jazzos (#11754) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Talakt a lovaskocsis TandS trágya kábelt végül?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#11756) Dorien válasza mobal (#11755) üzenetére


Dorien
veterán

Az csak parasztoknak eladó. Pl. nekem :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#11757) golya32 válasza Dorien (#11756) üzenetére


golya32
aktív tag

Hhahahahah, ez nagyon jó, én is vidéki vagyok. :)

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#11758) Jazzos válasza mobal (#11755) üzenetére


Jazzos
tag

Valamit kűűtek komám, de már nem vagyok odabévül, úhhó majd haunap. :P

(#11759) mobal válasza Jazzos (#11758) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Jóvá gázsííí! Kóbász, sört ide geciásse! :D Ezt kötelezően nézzétek meg! (Őőő retekegér! :D)

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#11760) stairmaster


stairmaster
tag

hello

lenne egy lenovo s880 és egy iPhone 3GS eladó, ha valakit érdekel keressen meg! :R

(#11761) boogie84


boogie84
veterán

[link]

olcó

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11762) vlcsko82 válasza boogie84 (#11761) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Up a karinak :R

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#11763) zsigee


zsigee
tag

Hi All!

Némi tanácsra lenne szükségem.
Adott Fusi Amilo PA2510 laptop, x2-es Athlonnal szerelve, 1gb ddr2, ati x1200 chip és vga.
Xp volt rajta, lassú volt. Win7 HomePremium lett telepítve rá, wifin kívül minden driver fennt. Fizikailag nem találta a wifit :F Win7 frissített, majd kért egy újraindítást. Azóta nincs kép a kijelzőn, és az fn kombinációra sem reagál. Monitorn van kép, de "hullámzik", ez állítólag xp alatt is ilyen volt.
A kérdés pedig, mi történhetett? Xp-t próbáltam rá telepíteni, megy is, de csak külső monitoron van kép. A bios sem látszik a kijelzőn.
Szétszedve általam nem volt, csak az alsó borító lett lecsavarozva, ramot kerestük, de az a másik oldalon van, billentyűzet alatt, onnan nem lett bontva.
Köszi a segítséget, ötletet, bárkinek, mindenkinek.
Üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#11764) boogie84 válasza vlcsko82 (#11762) üzenetére


boogie84
veterán

Köszi!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11765) vlcsko82 válasza boogie84 (#11764) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

ment vissza is pü :K

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#11766) viktor82 válasza boogie84 (#11764) üzenetére


viktor82
őstag

Mennyi az az olcsó?egy árat kaphatnék? :DD

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#11767) jamba válasza zsigee (#11763) üzenetére


jamba
csendes tag

Hali

Ez így elsőre inverter hibának tűnik de lehet kijelzőhiba is és végül de nem utolsó sorban VGA-hiba is.

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#11768) delikvens025


delikvens025
csendes tag

jóreggelt. Lenne egy Gigabyte ga-m56s-s3 as alaplap, bele egy Athlon 4200 plusz X2 es proci, gyári hűtővel. Nforce chipset, 4 ddr2, optikai hang... Egybe a kettő 14k lenne, nálam győrben kipróbálható. Hátlapi lemeze is megvan.

+36305447214, napközben este hatig csak sms- vagy telefon.

(#11769) zsigee válasza jamba (#11767) üzenetére


zsigee
tag

Jó reggelt Mindenkinek!

És akkor ezek bármelyike, bármikor, egy újraindítást követően bedobhatja a törölközőt? :F

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#11770) nemszamit


nemszamit
tag

Sziasztok!

Győrben esetleg nincs valakinek olcsón, működő eladó DDR2-s eladó ramja 2x1GB vagy csak 1GB egybe!?

(#11771) Borokafa válasza nemszamit (#11770) üzenetére


Borokafa
őstag

Kingmax 1GB 1066MHz 1db. lenne, ha érdekel priviben a többit

(#11772) memphis221


memphis221
tag

sziasztok!
ha veszek pasztát procira akkor azt hogy kell használni? a gép müködőképes csak szeretném ujra megkenni vagy felesleges ! 4 éve volt a proci berakva! vagy ezt nem kell kenni soha nem tudom azért kérdem!

üdv

" memphis22 "

(#11773) Balinov válasza memphis221 (#11772) üzenetére


Balinov
félisten

szia,

ha 4 eve nem lett leveve a huto en egy kicsit jaratnam prime95-el (5 perc kb eleg), hogy felmelegedjen es a paszta is, igy valszeg nem fogod a procit a hutovel egyutt kitepi a foglalatbol.

En ugy szoktam, hogy egy borsnyit (nem borsó, bors) teszek a kivett, megtisztitott procira, majd egy nevjegykartyaval, telefonkartyaval szepen elsimitom a feluleten, majd mehet vissza a foglalatba, aztan ra meg a huto

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#11774) Balinov


Balinov
félisten

Ikarus PC kucko, mekkora mar!!!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#11775) boogie84 válasza viktor82 (#11766) üzenetére


boogie84
veterán

Mivel Pozsonyban dolgozom, így a szlovák kollégával nézegettük az árakat h nálunk v nálatok olcsóbbak a vga-k. Mint kiderült nálunk jó 50€-val olcsóbb, legalábbis amit kiszemeltem. (gtx670)

Priviben érdeklődj. :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11776) memphis221 válasza boogie84 (#11775) üzenetére


memphis221
tag

már csak egy olyan kérdésem van, hogy kép miért tünik el néha néha! 1 másodpercre?

" memphis22 "

(#11777) boogie84 válasza memphis221 (#11776) üzenetére


boogie84
veterán

Milyen kép? :B

Nem tudom miről beszélsz... Bocsi. :(

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11778) memphis221 válasza boogie84 (#11777) üzenetére


memphis221
tag

monitoron ! elsötétül néha néha

[ Szerkesztve ]

" memphis22 "

(#11779) Jazzos válasza mobal (#11746) üzenetére


Jazzos
tag

Most esett le amúgy a kérdés eleje. Dehogynem tudok olcsón, pont ebből élek. :D

MiniDisplayPort - DisplayPort kábel apa/apa, 2m 2.500.- ez kell neked?

A másik egyelőre almás.

(#11780) mobal válasza Jazzos (#11779) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ez kell igen! Mikorra lenne meg? Csütörtök? 2.500 jó érte! :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#11781) Jazzos válasza mobal (#11780) üzenetére


Jazzos
tag

Megpróbálom. És akkor ennek az iránya most mind1, vagy nem vagy de vagy nem?

(#11782) Jazzos válasza Borokafa (#11771) üzenetére


Jazzos
tag

Látom nem mered írni közöbe az árat, mert drágán akarod adni. Aztán még én vagyok nagyorrú. :D

(#11783) viktor82 válasza boogie84 (#11775) üzenetére


viktor82
őstag

Nálunk minden drágább szerintem :K

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#11784) LackoMester válasza boogie84 (#11775) üzenetére


LackoMester
addikt

Milyet szemeltél ki?

Viktor
hát nem minden, de elég sok minden igen, bár amikor én raktam a gépemet, figyeltem az ( Ipon, meg egy- két Aprós bazárt ) árakat, szinte mindent olcsóbban megtudtam venni itt Sk- ba.

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11785) boogie84 válasza LackoMester (#11784) üzenetére


boogie84
veterán

GTX670

Utánanéztem nálatok drágább. Iponnal nem nagyon tud versenyezni semmi.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11786) viktor82 válasza LackoMester (#11784) üzenetére


viktor82
őstag

Én itthon vásároltam a cuccot a gépbe kedvezményes áron,de ha a sima nagy ker árakat figyelem náluk drágább minden :K és lassa tankolni is magyarban fogok :U

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#11787) SzaBIKA84


SzaBIKA84
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis információdús segítséget kérnék routerekkel kapcsolatban.
A helyzet a következő: panelba kellene egy biztonságos hálózat, ami főleg WiFi-t használna, és stabilan bírja a bírnivalókat. Rajta lenne 4 laptop, és 2-3 okostelefon, plusz vezetékkel egy okostévé. (a lakótársak... :) )
A routert a lehető legbiztonságosabb védelemmel látnám el (WPA2-PSK/AES egy elég erős jelszóval + kellene egy olyan opció a routerben, hogy az alállomásokat lehessen korlátozni Bandwith Control féleséggel. Nem bánnám, ha lenne MAC szűrés is, bár végeredményben ennek manapság már sok gyakorlati haszna úgysincs... :U
Ez az elképzelésem ma is működik, egy TP-LINK 841GD teszi alá a lovat, csak ez állandóan belassul, meghülyül, és csak a RESET oldja meg a gondot, az is hardveresen, mert a beállító menübe se ereszt be ilyenkor. :W Úgy tudom, ezeknél a processzor gyengesége okozza ezt a gondot.
Szóval kellene egy jobb féle router, de nem tudok dönteni, hogy melyik. Sok pénzem nincs rá, de megteszem amit lehet. Szóval ebben kellene a hozzáértő kollégák segedelme. Valaki? :R

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#11788) LackoMester válasza boogie84 (#11785) üzenetére


LackoMester
addikt

Okés vágom, h. GTX 670, ezen belül milyet.
Gyorsan rákerestem a legnagyobb cseh- szlovák webáruházba, h. pl. a Giga GTX 670 mennyibe fáj, és ugyanez az Ipon- on mennyi, ha 280 Ft/ Euro- s árfolyamon számolok akkor Sk- ba 103.600 FT míg MO- n durván 106.000 Ft.
Szóval nagyon hasonlóak az árak, sőt. ;)

Viktor
az élelmiszer és a szolgáltatások, na az a rohadt drága nálunk itt Sk- ba, amíg Koronánk volt minden olcsóbb volt. :K
99% - ban én is itthon veszek mindent, maradjon itthon az ÁFA ( DPH ) persze ha drasztikus külünbségek lennének a termékek árai között akkor más volna helyzet.

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11789) boogie84 válasza LackoMester (#11788) üzenetére


boogie84
veterán

De ez nekem miért fontos? Ha garanciát akarok akk egyértelmű h ipon. Garanciafutár + itt van 2 nap alatt. Az a pár 1000Ft, nem ér többet.
Bárcsak nálatok olcsóbb lenne, olyan 80 - 90 körül. De sajna nem.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11790) LackoMester válasza boogie84 (#11789) üzenetére


LackoMester
addikt

Most nagyon nemértelek, milyen garanciáról beszélsz, meg, h. miért mi fontos?
Egyébként a linkelt webáruházbó 24 óra szállítási idő. ;)

A téma arról szólt, h. 50 euróval drágább Sk- ban a GTX 670, és én erre cáfoltam rá, nemtudom mit hittél 100 Euró s különbségek lesznek, egyébként ott kell megvenni ( ha egymód van rá ) ahol élsz. ;)

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11791) boogie84 válasza LackoMester (#11790) üzenetére


boogie84
veterán

Egyik szlovák m.társam nézte meg neten, foglalkozik pcs dolgokkal. Lehet h az ő nagykerében nézte nem tudom pontosan, annyit mondott h sk-ban drágábbak. Röviden ennyi. Túltárgyaltuk.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11792) LackoMester válasza boogie84 (#11791) üzenetére


LackoMester
addikt

túl...

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11793) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Imádom a gyakori kérdéseket. :DDD

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#11794) ftc válasza LackoMester (#11788) üzenetére


ftc
nagyúr

Milyen szlovák árakat néztél?

(#11795) LackoMester válasza ftc (#11794) üzenetére


LackoMester
addikt

Netes árakat néztem, ami a PC komponenseket illeti, abban az alza átlagban a legolcsóbb, bár én nemnagyon szeretem Őket,( meg neten sem nagyon szeretek vásárolni, bár már elég sok városban van kirendeltségük ) de valamit csak rajtuk keresztül tudok beszerezni.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11796) vans?


vans?
őstag

udv,
ha valakinek van elado jo allapotu, hivatalosan fuggetlenitheto, vagy gyarilag fuggetlen i4-e, ne tartsa magaban, koszi! megbizhato embertol szeretnek venni, ugye nagy zsakbamacska ez a hasznalt iPhone vetel.
koszi!

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#11797) ftc válasza LackoMester (#11795) üzenetére


ftc
nagyúr

Hát eleve alza-t kerülni kell aki garanciaval jot akar...

(#11798) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Csak gyorsan beirom pár szlovák dologgal kapcsolatban a véleményemet:
- mikor melyik országban olcsóbbak a hardverek, nem általános
- tankolni? dízelt? ugyanmár koma, magyarban még horrorabb, mint itthon
- Alza, ország, rendszer, pénznem, kedvem és a zellerkrémleves pedig egyenlő a fossal, de ezt már csak margóra...

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#11799) mobal válasza Jazzos (#11781) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Szerintem ez egy irányú. Ha nem így jártam és eladom aprón! :D Akk. a 2.5k Orbántallér tuti?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#11800) viktor82 válasza ftc (#11797) üzenetére


viktor82
őstag

Garanciával nincs gond,ha személyesen viszed vissza a tel. nem nagyon szedik,na meg egy szlovák fickót már tehetnének oda mert a cseh nyelvtől heroltom van :DDD

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.