Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Thunder78 válasza helkis (#48) üzenetére


Thunder78
senior tag

APC Back UPS RS 800VA: 46k

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#52) Coyot válasza Dryman (#50) üzenetére


Coyot
őstag

:)

Ugyérzem még sokáig használom majd.

Má' nem

(#53) helkis válasza Thunder78 (#51) üzenetére


helkis
addikt

Jó ár! Megvárom Jazzos kollega ajánlatát, attól függően lehet majd intézni a rendelést! Köszi!:R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#54) Jazzos válasza helkis (#53) üzenetére


Jazzos
tag

Emiatt ne koncentrálj ide ma egész este, mert csak holnap tudok rá árat mondani, úgy 9 körül, reggel. :)

(#55) helkis válasza Jazzos (#54) üzenetére


helkis
addikt

nemtudod a nagykereid kódját? :C

[Szerkesztve]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#56) Picike69


Picike69
tag

Jobbra fel! Grat a harmadikhoz, szép teljesítmény:C

...

(#57) helkis


helkis
addikt

knifemaster : nem voltál ma, holnap még felkelek 5h-kor, ha biztosra mondod! :Y

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#58) Supr@


Supr@
senior tag

jobbra fel

(#59) Jazzos válasza Supr@ (#58) üzenetére


Jazzos
tag

btw procid hány terrahertzen ketyeg? :D

(#60) Thunder78


Thunder78
senior tag

Jobbra fel! (itthon is) :DDD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#61) Thunder78 válasza helkis (#55) üzenetére


Thunder78
senior tag

Ezexerint nem. De röhögni fogsz, én sem tudom. A franc jegyez meg annyi kódot :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#62) Jazzos


Jazzos
tag

''Tisztelt Partnerünk!
Rendszerátállás és fejlesztés miatt jelenleg WEBshop-unk nem elérhető. Hamarosan megváltozott külsővel és kibővített tartalommal áll majd rendelkezésükre az ****** ***** online áruháza.''

Ezért nem nézek most árat :P

[Szerkesztve]

(#63) Dryman


Dryman
aktív tag

Kellene nekem 10 vagy 20GB-os bad sectoros vinyó, bolttulajdonosok és alkalmazottak se kíméljenek, a lényeg a hogy menjen valamennyire, lássa az alaplap, és ha netalán még egy ghost is felkuszna rá, hát még virágot is vinnék a tulajnaka kölcsönösen kialkudott 1,5K mellé:)

(#64) Lev Andropov


Lev Andropov
senior tag

Eladóak a következő cuccosok:

Codegen 300W-os táp 2000 HUF
Samsung PC2700 DDR333 256MB RAM 4500 HUF
Gigabyte GA-7VA (AMD) ViaKT400 lap 7000 HUF
HP DeskJET 840C tint. nyomtató PhotoretII 3300 HUF
NEC FDD-meghajtó 1500 HUF

(#65) Supr@ válasza Jazzos (#59) üzenetére


Supr@
senior tag

nos, eddig 2ghz, 8*200@1.5v, de ha minden jól megy, akkor a héten lesz egy 2800+ a64-em, ami alapfeszen megy 2.4ghz-et! egy asus k8n-ben, ugyhogy reményeim szerint ebben a lapban megy majd 2.6ghz körül:)

(#66) Dryman válasza Lev Andropov (#64) üzenetére


Dryman
aktív tag

Egy kicsit drágának találom az áraidat, de a memória érdekelne 3K-ért!

(#67) Jazzos


Jazzos
tag

Van egy C3D 9600 nempróm, és ha rajta van a vga-kábel, nem postol a gép. Ha nincs kábel rátéve, akkor becsippan a gép, meg bootol is, de kép nincs. Sztetek mi lehet a gondja? Egy bios-frissítést kipróbálnék, de most így hirtelen nem is tudom honnan töltsek le hozzá. Nincs kedvem végignyálazni a googlét, ha valakinek van egy gyors linkje. ;)

(#68) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

Eladóak a következő használt hardverek:

-Asus CUBX-E (Ata100-as) alaplap
-Intel Celeron2 600-as processzor + venti (900-ig megbizhatóan tuningolható)
-Micron 256Mb CL2 SDram
-Abit Siluro Geforce4 Ti4200 (128Mb)
-ATX ház, 250W táp
-Sound Blaster 128 PCI hangkártya
-52x LG CD-ROM

Valamennyi hardver hibátlan, kifogásmentes állapotban van, minden tartozékával (doboz, kábelek, user's guide, CD stb.) együtt eladó. Árak megegyezés szerint. Érdeklődni e-mailben.

(#69) Dryman válasza Johnny Cage (#68) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ebben a lapban még az intel bx 440-es alapalpi chipje teljesít szolgálatot?
Ha jól sejtem ez a lap tudja a 66 és a 100MHz FSB-t, de a 133MHz már overclocking funkcióban teljesül ugye?
P3 133MHz-es proci alá kellene,egy atomstabil lap, mert gyerkőcnek lenne tanulni, és nem hiányzik hogy oda keljen járnom héti két alkalommal, mert ugye az anyja sem egy bombázó, meg jóval idősebb is, így nincs ami motiváljon pluszba!:)

(#70) Johnny Cage válasza Dryman (#69) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Igen, még az - talán az utolsó ilyen az Asus palettáján. Azt nem tudom, hogy overclock-ban megy e - mindenesetre 150Mhz-ig léptethető az FSB.

(#71) Hidi^ válasza Jazzos (#67) üzenetére


Hidi^
tag

Hali!

www.techpowerup.com

sok szerencsét :)

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#72) erdey_a válasza Jazzos (#29) üzenetére


erdey_a
őstag

Nem akarok reklámozni :D
Igazából általában 2 boltban vásárolok rendszeresen, egyik sincs ''túl messze'' tőletek ;)

Sógoromnak kellett egy-két cucc, de végül sulinetben lett megrendelve (mert ugye raktáron semmi nincs, megy a fosztogatás) még így a vége felé.

Vérboci

(#73) Balinov válasza Jazzos (#67) üzenetére


Balinov
félisten

Jazz,
itt nézz körül: Bővebben: link. vigyázz,mert az sem mindegy,melyik gyártó ramjait szerelik rá. itt egy samsung 5ns rammal szeretl c3d9600np bios van,de emlékeim szerint az én volt:R 9600np-men hynix 5ns ramok voltak..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#74) bibimad válasza Dryman (#66) üzenetére


bibimad
aktív tag

Laci.Nálam van a lap ára.Alkalomadtán,hogyan tudnám átadni?:)

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#75) Jazzos


Jazzos
tag

Ezen is 5-ös Hynix van, de lehet megpróbálom rá a Samsungosat, kevesebb képet azzal sem tud adni :D

(#76) Jazzos


Jazzos
tag

512/400 PQI DDR 10 hó garral 8.500.-, van több is...

(#77) Jazzos


Jazzos
tag

Sőt...
Asus A7N8X-E Deluxe 10.000.- (minden tartozékával)

(#78) Balinov válasza Jazzos (#75) üzenetére


Balinov
félisten

valahol a linkelt oldalon olvastam,hogy eszenciális a ramok típusának egyezése. igaz,jobban nem baxhatod el.

Figyu,pqi 512-es ramot 1-az-1ben 1db samsung és 1db infineon 400-as 256mb-osra csere?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#79) Jazzos válasza Balinov (#78) üzenetére


Jazzos
tag

Az mit jelent? Erről nekem csak az ecet-eszencia jut eszembe, de azt sem tudom, hogy mit jelent. :))
A ram nem nagyon megy, ezt ezt tuti elviszik gyorsan, a 256-ost meg már alig tudom eladni. Főleg Samsung, brrrr :)

(#80) Jazzos


Jazzos
tag

helkis:
RS 800VA szintén 46k :)
Na egye fene, 45.999, de sztem Thunder78 tuti bevállalja akkor a 45.998 Ft-ot :D

(#81) Balinov válasza Jazzos (#79) üzenetére


Balinov
félisten

azt,hogy elbaszhatod,ha a bios-t egy más rammal szerelt vga-ról dumpolták le.

ram nemgáz,gondoltam 1 kört megér,hogy fussak vele...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#82) bibimad válasza Balinov (#78) üzenetére


bibimad
aktív tag

Nekem van egy 512-es memom,elviszed,kipróbálod,ha jó hozod a két 256-ost.
Külömben a PQI ramot nem igazán szereti a 754-es,csak ha 1 oldalas.:)

[Szerkesztve]

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#83) erdey_a


erdey_a
őstag

Nyóc és félért érdekelne a RAM, ha valamennyiért beszámítanál egy 256-ost.

Vérboci

(#84) Jazzos válasza erdey_a (#83) üzenetére


Jazzos
tag

Milyen lenne? És ugye nem haragszol, ha nagyon olcsón számítom be? :DDD
De lehet el tudod itt is passzolni többért, te is többet kapnál érte, meg nekem is egyszerűbb lenne :))

(#85) Balinov válasza bibimad (#82) üzenetére


Balinov
félisten

de nem az a félgigás 333-as,ami már járt nálam?:)
viccet félretéve: tudnál típust és spd adatot mondani?

a héten okés lenen a próba és a csere neked? mittomén ma v. holnap 4 után odalépnék érte,és hajó,hanemjó,pénteken 6körül vinném?



[Szerkesztve]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#86) okiDoki válasza Jazzos (#84) üzenetére


okiDoki
tag

Elképzelhető, hogy ma megérkezem hozzád 5 k-val.
Jó lesz, ha tibi is ott lesz, hogy elbírjunk velük. :))

0,0

(#87) bibimad válasza Balinov (#85) üzenetére


bibimad
aktív tag

Nem a 333-as,ez 512/400-as kétoldalas.Mindjárt megnézem és mondom.

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#88) Balinov válasza bibimad (#87) üzenetére


Balinov
félisten

Köszi Bibi,várom az infókat.

Üdv Doc cserpákwood itt az új III-as topikba.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#89) Jazzos válasza okiDoki (#86) üzenetére


Jazzos
tag

Szívesen látlak, de pénzt csak akkor hozz, ha itt lesz a kicserélt kártya, addig hátha eliszom, vagy tudomisén :D
Egyébként kinek kell kivel elbírni? ''Velük''? Ez olyan X-aktás, a földönkívüliekre gondolsz? :DDD

(#90) bibimad válasza Balinov (#88) üzenetére


bibimad
aktív tag

hynyx chip-es a ram.Délután 4 után idejössz,előkészitem és a fiam,vagy a nejem odaadja neked,mert én dolgozom.

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#91) erdey_a válasza Jazzos (#84) üzenetére


erdey_a
őstag

A szokásos bolti samsung memó.

Szóval akkor 256MB 400 DDR Samsung memória eladó. Ára: 4500 HUF

Vérboci

(#92) Dryman válasza Jazzos (#77) üzenetére


Dryman
aktív tag

Jazzos Mester!
Beszámítósdiból van az a lap?
lehet hogy nagyon merész ajánlat de 9K-ért elhoznám még ma....
több sajnos nincs rá, mert a leendő tulaj a sempronom alá akar venni egy alaplapot, és ennyiért már kap újat, ami viszi a sempront, igaz az csak egy sima kis mezei lap lenne, ez meg telis-tele jobbnál-jobb ficsörökkel!
Megpróbáltam rábeszélni kollegámat, de ennyi a keret 9K

[Szerkesztve]

(#93) okiDoki válasza Jazzos (#89) üzenetére


okiDoki
tag

Jaj, Jazzos!

A biciklin túl is van ám világ! :))
Az út szélén nyíló virágokra gondoltam... :)))

0,0

(#94) Balinov válasza bibimad (#90) üzenetére


Balinov
félisten

Bibi, örök hálám üldözne,ha leírnád töviről hegyire,hogy milyen felirat van a hynix modulon.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#95) Jazzos válasza okiDoki (#93) üzenetére


Jazzos
tag

Most vagy te vagy berúgva, vagy én. Vagy mindketten. De nem értem :))

(#96) Jazzos válasza Dryman (#92) üzenetére


Jazzos
tag

Jó lesz a 9k, de akkor mondj tippet cserébe, hogy miért nem indul a gép a 9600-os radírral, ha rajta van a kábel. Ha nincs rajta, akkor bootol simán. De ha nem tudsz rá semmit mondani, akkor is odaadom 9kba :))

(#97) Balinov


Balinov
félisten

Uraim,házbuherátorok,stb.
Daler komától vettem multhéten egy fasza kis foxconn ventit. Hogy érném el a legjobb hatásfokot házhűtésileg,ha szívóra,vagy ha fújóra állítanám be?

jelenleg a TT CPU coller ventije felülről szívja rá a lamellákra a levegőt,de ugyanerről a kis légtérről szívja a kodegány táp 12cm-es ventije is az air-t. bentről kifele szívva elszívja azt az air-t,amit a tt venti nyom(na) a lamellákra,ha kívülről befele állítanám be,akkor a szobahőmérsékletü levegőt nyomná a cpu és a táp ventijére. Melyik a jobb szerintetek? ház oldallap jelenelg mind2 le van véve,de tervezem,hogy visszadobom mindkettőt. a procihűtő felőli oldallapra olyan 10-10cm-es sugarú körbe lyukak vannak fúrva,elég szép számmal,körkörösen. és ez a lyuk nagyjából épp a cpu hűtő felett leledzik.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#98) DelArco


DelArco
aktív tag

Üdv!

Kedves és kedvtelen Györiek és Györkörnyékiek!
Kéne egyik havernak nagyon sürgösen -tehát még ma- egy 5.1-es hangkártya.
Ugy kb. 5000 Ft-ja lenne rá. Aki tud ilyet vagy látott valakit aki látott valakit akinek volt ilyenje az azonnal írjon ebbe a remek fórumba. Minden segítséget elöre és hátra is megköszönök!:))

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Youth hides the key to salvation

(#99) bibimad válasza Balinov (#94) üzenetére


bibimad
aktív tag

hynix 335AP
HY5DU56822BT-J

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#100) Balinov válasza bibimad (#99) üzenetére


Balinov
félisten

:R:Rköszönöm!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.