Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) helkis


helkis
addikt

Jól indul a topicunk.. azért remélem nem kell mindjárt elindítani a 4.- Győr-környéki adok veszeket.. :D

Thunder78-al már társalogtam a következő PH! tali időpontról a mi elgondolásunk a kovetkező: nov1 kedd, a hétfőt államilag kiadják szabadnapnak, de ezt nov 5.én kell ledolgoznia mindenkinek, így egyből 2hétvége is ugrott, de legalább a családlátogatást ill. egyéb ügyes-bajos dolgokat le lehet tudni, szóval számomra előre láthatólag a legközelebbi nap az nov11-e! Addig lesz fizetés is, amit valszeg 100-asokban veszek ki! :D

Az APC honlapját kiolvastam, és a több szolgáltatást nyújtó BACK-RS sorozatra voksolok első körben, ezen belül feltünt egy kisebb modell ami fizikai méreteivel csábít a vásárlásra (fele akkora mint az 1000-res), ha árában is ugyanakkora a különbség akkor valószinüleg az lesz a befutó: APC Back UPS RS 800VA árazzátok be, utána döntök! :)

Természetesen, ha ajánlotok valami nagyon tuti UPS-t, akkor még meggondolom hogy mi legyen csak indokoljátok is meg! ;) A konfigom az adataimnál, abból kell kiindulni.. köszi! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.