Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) Füleske válasza tekeyagd (#4500) üzenetére


Füleske
addikt

:DDD
Meg túl sok benne a szöveg , szal inkább a hirdetési újságokat nézegetem , abba több a kép. :D
Mondjuk a héten nem volt Győri hét errefelé (meg más újság se nagyon).
Ja azért Jazzos reklámját mindig megnézem. ;)

(#4502) Füleske válasza Jazzos (#4499) üzenetére


Füleske
addikt

Bibimad nem fog örülni ennek a jellemzésnek. :D
Figyeld meg kapsz egy figyelmeztetést , hogy nincs jogod megítélni őket. :DDD

(#4503) Jazzos válasza tekeyagd (#4500) üzenetére


Jazzos
tag

Erről nem a Győri Hét tehet! :DDD

(#4504) Jazzos válasza Füleske (#4502) üzenetére


Jazzos
tag

Ez csak egy szubjektív jellemzés volt :D

(#4505) helkis válasza Jazzos (#4504) üzenetére


helkis
addikt

hAPCi! :O kezdek megfázni.. :D amit van valami szóljál ám! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4506) Jazzos válasza helkis (#4505) üzenetére


Jazzos
tag

Szólok, viszem, stb, stb :)

(#4507) okiDoki válasza Jazzos (#4506) üzenetére


okiDoki
tag

Majd én hazaviszem neki! :)

0,0

(#4508) okiDoki válasza Füleske (#4502) üzenetére


okiDoki
tag

Uraim, uraim!
Kérjük ezt a clubon kívül rendezni!

0,0

(#4509) okiDoki válasza Jazzos (#4506) üzenetére


okiDoki
tag

92 mm-es halk venti?

0,0

(#4510) helkis válasza okiDoki (#4507) üzenetére


helkis
addikt

thanx! nem jár valaki mostanában Öttevény-en a bontóból kellene 4db acélfelni Astra F-re gumikkal együtt, vagy akinek van ilyen otthon, az megdobhatna vele, pár sörrel tudom visszadobni! :D tükörradiál gumi is jó, vegyesen is :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4511) Jazzos válasza okiDoki (#4509) üzenetére


Jazzos
tag

Majd nézek neked valami okosat holnap. :))

(#4512) helkis válasza Jazzos (#4511) üzenetére


helkis
addikt

nincs véletlenül egy FCpga-slot1 átalakítód? adok helyette egy Ppga-slot1-est! :)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4513) Dryman válasza helkis (#4512) üzenetére


Dryman
aktív tag

Szia Helkis!
Te még macerálod magad ezekkel az átalakítós bigyókkal, akkor te mazoista vagy!
PPGA-slot1 van, de FCPGA-ból már kifogytam, pedig anno begyüjtöttem előre vagy 5-öt, de elkoptak!

Jazzos!
PH-s összejövetelt Helkis kollegához igazítsuk, ugyis mostanság rájárt a rúd, nehogy már még általunk is hátráltatva legyen! Szigorúan az az időpont ami neki legjobban megfelel, mi meg most alkalmazkodunk......

Balinov Mester!
Kellene az a fránya DVI átalakítóm, mert van itt nálam hasonló típusbetegségben szenvedő Gigabyte 64MB-os 9500 nonpro, és ki kellene próbálnom hátha a dvi kimenetén még van valami életjel, mert a bios-át és tulajdonságait atiflashel ki lehet belőle venni, tehát nem teljesen halott.....

Okidoki! egész héten nálam lesz a lapod, akkor veszed át amikor csak kedved szottyan, és teszemazt arra is jársz felém!:)

(#4514) okiDoki válasza Jazzos (#4511) üzenetére


okiDoki
tag

Inkább valami olcsót és halkat, ami azért forog is! :DDD
Tudod, téged nem az eszedért szeretünk... :))

0,0

(#4515) helkis válasza Dryman (#4513) üzenetére


helkis
addikt

van nekem fölös dvi-i átalakítóm, ha kell, viheted cserébe azt áruld el mi a különbség a ppga2slot1 és az fcpga2slot1 átalakító között? meg lehet hackelni, hogy ppga-ból fcpga legyen? van itt egy abit bx6+celeron800mhz- és nem akar elindulni, nem csipog se semmi, ventik felpörögnek.. meg kéne varázsolni, ami érdekessége még, hogy a tulaj elmondása szerint sokáig 566-on működött a cucc, és most hogy levettem a coolert derült ki, hogy nem is 566-os hanem 800-as cerka! :) ami ebben sántít, hogy ha csak 66Mhz-en ketyegett akkor is csak 533-lehetett mivel a 800-as cerkának 8 as a szorzója.. :F most nem megy és életet kellene bele lehelni.. :)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4516) okiDoki válasza helkis (#4515) üzenetére


okiDoki
tag

Sztem az átalakító árában kapsz egy socketes bx-es lapot! ;]

0,0

(#4517) helkis válasza okiDoki (#4516) üzenetére


helkis
addikt

az is jöhet ha van! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4518) okiDoki válasza helkis (#4517) üzenetére


okiDoki
tag

Már adtam egy klassz LX-eset! :)
Elrontottad? :DDD

0,0

(#4519) okiDoki válasza helkis (#4517) üzenetére


okiDoki
tag

Halihó!

[link]

0,0

(#4520) Jazzos válasza helkis (#4512) üzenetére


Jazzos
tag

Nekem nincs ilyenem, a múzeum nem a T&S, hanem vele szemben van! :DDD

(#4521) Thunder78 válasza helkis (#4517) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nekem van valami átalakítóféleségem. Majd holnap megkukkantom neked. Lehet hogy az is PPGA-s.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4522) helkis válasza Thunder78 (#4521) üzenetére


helkis
addikt

tanksaláta! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4523) helkis válasza okiDoki (#4518) üzenetére


helkis
addikt

sosem volt az jó! :D és az a via-s megy amit én adtam? :)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4524) okiDoki válasza helkis (#4523) üzenetére


okiDoki
tag

Az még a helyén van! :))
Dry tudja, hol. :DDD

[Szerkesztve]

0,0

(#4525) knifemaster


knifemaster
tag

No,
keresek egy ilyen kábelt [link] Asszem :), egyik fele 9 pines. (Syncmaster 3 monitorhoz).

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#4526) Dryman válasza okiDoki (#4524) üzenetére


Dryman
aktív tag

De mégis hol? miről is van szó? most valahogy nem esik le a tantusz.....
Milyen via-s lap, és miért nekem kellene tudnom róla?.....
Különben meg jóreggelit az Uraknak!

(#4527) DON Z válasza knifemaster (#4525) üzenetére


DON Z
újonc

Üdv mindenkinek ! :C

Kabelt delutanra megnézem neked . :F

Majd gyere át ! :))

Üdv Zé

''gépet csak használom ,többihez nem értek , ezért kérdezek.''

(#4528) Dryman


Dryman
aktív tag

DVI átalakító meg nem nekem kell, hanem Balinovnak, mert akkor visszaadná az én kis Elsa feliratúmat.....de jöhet nekem is, legfeljebb majd visszacseréljük....

Helkis!
Átalakító témában a következő, de lehet nem biztos hogy teljesen helytálló következtetésre jutottam:
Vót ugye az szarra sem való PPGA-Slot1 átalakító, semmilyen jumpert nem tartalmazott, és volt belőle aranyozott kártyaérintkezős, meg volt a kontakthibanyűgős ónozott kártyaérintkezős kivitel. Ezt nevezném én 0-ás verziónak
Aztán vót a PPGA2-es ami már rendelkezett feszültség állítási lehetőséggel is amit egy jumpersor átrakásával aktiváltál, és ekkor a másik jumpersorral 1,8-2,35V között állíthattad a proci feszültségét....de nem volt az átalakítón egy szem FSB állítási lehetőség sem....így amit a lap kitolt a slotos felületre, azt kapta az átalakító
ezt nevezném 1-es verziónak
Aztán volt a PPGA-Slot1, amin már volt a fenti fesz szabályozás, s kiegészítették egy FSB jumperrel, ami 66 és 100MHz között kapcsolgatott.....
ez legyen a 2-es verzsön
Aztán megérkeztünk az FCPGA-Slot1-hez, ami bizony ismét több féle vót, a natur átalakító, 2-3 jumperes volt, lehetett állítani azt hogy PPGA vagy FCPGA, és lehetett állítani az FSB-t. itt az első jumper csak arra vót kiélezve, hogy az átalakító milyen feszt adjon a procinak, azaz PPGA esetben fix 2V, míg FCPGA esetben 1,6-1,65-1,75,1,8V feszültséget adhatott a procinak az átalakító......ez esetben is 2V-ot kapott a slot1-es foglalatból, csak a cpu-ból detektált feszt állította be az átalakító, a másik 2 jumperrel meg állítható volt a 66/100/133MHz
Aztán vólt ebből az uberfasza kivitel (példa) Asus gyári átalakítója, ami már 1,45-1,85V-ig jumpersorral lehetet állítani a feszt, vagy auto detektáláson hagytad, lehetett állítani sima PPGA-ra és 2V-ra, lehetett állítani az FSB-t, és lehetett szorzót is állítani, de ugye ennek nem volt szerepe.....
És végül volt a megspékelt FCPGA2-Slot1, amibe bizony Tualatint is belepottyantattál, alapbó FCPGA- Slot1 volt, de az FCPGA-ba még belenyomtak egy FCPGA2 átalakítót.
Ilyet anno vettem is egy Tua 1200-es cerkához 4200-ért.......

Igazából nem tudom hogy megtaknyolható e az a PPGA2-esnek mondott valami, valószínűleg nem, mert aktív elemként egy DC-DC konvertert kellene tartalmaznia a cuccnak ami terhelésfüggetlenül csökkenténé a PPGA 2V-ját az FCPGA-nál szabványos szintekre 1,6-1,8V közötti értékekre!

(#4529) okiDoki válasza Dryman (#4526) üzenetére


okiDoki
tag

Csak annyi, hogy te tudod, hol szoktam tartani az elfekvő cuccaimat. :))
Ahová majd a nálad lévő Abit lapot is bedobom. :D

0,0

(#4530) Thunder78 válasza helkis (#4522) üzenetére


Thunder78
senior tag

A tipusa Asus Smart Slot 1 S370-133, és az ára 2k fixen. Gari mondjuk legyen 1 hónap.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4531) Jazzos válasza okiDoki (#4529) üzenetére


Jazzos
tag

Jah, akkor én már tudom, hogy ott van a passza hátuljában :DDD

(#4532) helkis válasza Thunder78 (#4530) üzenetére


helkis
addikt

ma valszeg beugrok érte, de próbagari kellene rá, vagyis ha nálam nem műxik akkor recserebere.. esetleg valamilyen hardware-re csere? mindjárt körbeszimatolok mi van itthon! de mondj te is valamit hátha akad..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4533) cortez25


cortez25
aktív tag

Szeva Dry !

Ma vagy holnap tesztelem a cuccot akkor tudok bővebbet mondani...ok?

[Szerkesztve]

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#4534) Thunder78 válasza helkis (#4532) üzenetére


Thunder78
senior tag

Sajna csere nem megy. Csak kp. Ha nem müxik nálad, visszaadom a dellát. Esetleg értékben hasonló eszközt tudok adni helyette ... de most 5letem sincs, mi van 2k-ért a boltban. Ez sajna készleten van itt nálunk.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4535) Balinov válasza #35685120 (#4446) üzenetére


Balinov
félisten

közbe-közbe fel-felröppen egykét hír de semmi konkrétum még nincs,ahogy hallom.
a www.huwico.hu-t szoktam néhanapján infóért nézni,talán ott többet tudnak.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4536) cortez25 válasza Thunder78 (#4534) üzenetére


cortez25
aktív tag

Szeva !

Mennyiért megy nálatok most 128-as XD kari?

THX

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#4537) Thunder78 válasza cortez25 (#4536) üzenetére


Thunder78
senior tag

5,2k +FA, de most nincs rakin.
256-os van, az 9,5k +FA.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4538) Balinov válasza Dryman (#4513) üzenetére


Balinov
félisten

Üdv Dry,
valamikor holnap,holnapután visszajuttatom hozzád,neharagudj,de mostanában szabadidőm konvergál a nullához,multét óta esküvőtszervezek ezerrel. Jazzos,nálad mennyibe kerül egy dvi átalakító? mert ha olcsóbban adod,mint a csíkosplaza,akkor befutok érte vmikor. esetleg nincs valakinek 1db elfekvő dsub->dvi átalakító,mondjuk Jazzos árának a feléér?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4539) Jazzos válasza Balinov (#4538) üzenetére


Jazzos
tag

Ha drágábban adom, akkor is itt kell megvenned, mert TS-függő vagy :))

(#4540) Balinov válasza Jazzos (#4539) üzenetére


Balinov
félisten

csak ne kéne parkolóhelyet keresni nálad.szóval,hogy a répa kilója?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4541) Thunder78 válasza Balinov (#4540) üzenetére


Thunder78
senior tag

Írtam neked privit. Megkukkantod?

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4542) Balinov válasza Thunder78 (#4541) üzenetére


Balinov
félisten

repü ment.kérdezz bátram,már elég jól képbehoztak másfél hét alatt.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4543) Jazzos válasza Balinov (#4540) üzenetére


Jazzos
tag

Ha találok egyet, odaadom 840-ért. Ha nem, akkor az mondanám 200 ft, csak nincs :D

(#4544) Rae Apofisz válasza Dryman (#1) üzenetére


Rae Apofisz
csendes tag

Nekem máris lenne egy hozzászólásom.
Van egy NvidiaQuadro nvs450 es PCI expresszes VGA kártyám.Életében egyszer volt gépben.Azota a fiókban van.Nincs PCI expresszes alaplapom.A másik gondom az vele hogy ez nem játékra született hanem tervezőknek.Ez a feltevésem.4x32MB-os.Fő erénye hogy egyszerre 5-6 monitort kezel.Igen ám,de a csatlakozo felülete egy rejtély.Nem DVI nem is hagyományos.Az üzletekben az eladok csak vakarták a fejüket.Mert 2 db csatlakozo van rajta.De 4 sorban 15 luk.Szimetrikusan elhelyezve.Mármint a lukak.És egyszerüen nem tudnak sehol mondani semmit hogy mi a neve,milyen átalakitó kell hozzá.
Kb 1 éve került hozzám.Akkor 120.000 ft volt az ára.Most se lehet olcso.Ezért gondoltam elcserélném hagyományos,AGP-s VGA kártyára.Mondjuk Ati radeon 9600 xt re,vagy Nvidia 6600 valamire.GD.GT.Mindegy,csak tudjam használni.
Ha valakit érdekel akkor
apofisz@citromail.hu

RA

(#4545) Balinov válasza Jazzos (#4543) üzenetére


Balinov
félisten

ezen összeg feléért valaki nem válna meg fölösleges dvi átalakítójától?

Dry, sikerült beazonosítani azt az s939-es A64-et múlthéten?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4546) Dryman válasza Balinov (#4545) üzenetére


Dryman
aktív tag

Hu bazz!
Jaja sikerült, elvezettem a srác kezét a prohardverre, majd az A64 tulajok klubjába, majd a nyitó hsz megfelelő linkjére, ami az AMD honlapról levakart egy cpu tulajdonságok táblicskút, mikor bepötyögte emberünk a cpu kalapján lévő számsort, kapásból kiderült hogy E6 steppinges venice procit ajánlanak neki.....így bízván a tuningban meg is vette egy Glacialtech hőcsöves hűtővel együtt......
szóval köszi a gyors segítséget, sikeres volt az action!

(#4547) Dryman válasza Rae Apofisz (#4544) üzenetére


Dryman
aktív tag

Dobjál egy fotót please, arról a csatlakozóról, had ámuljunk mi is!
Valszeg kellett volna a kártyához alapból kapnod egy ilyen átalakítót, az valamiért nem esett le a kamionról a kártya után.......:)

(#4548) Balinov válasza Dryman (#4546) üzenetére


Balinov
félisten

Szívesen,viszont utóbbi hetekben sokan panaszkodtak,hogy e6-os Veniszük nem tuningbaarát annyira.de állítólag jött valami E4-es új stepping,ami ottvan a szeren.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4549) Thunder78 válasza Dryman (#4547) üzenetére


Thunder78
senior tag

Vagy épp azért esett le a kártya, me másnak kellett az átalakító. nem? :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4550) Thunder78 válasza Balinov (#4548) üzenetére


Thunder78
senior tag

Tuning szempontjából elméletben az E3-as a jobb nem?

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.