Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4151) bibimad


bibimad
aktív tag

Látom itt sem ért senki a videókártya BIOS flash-hez.A többi forumon is mindenki ismétli azt ami a neten lévő cikkben van,de konkrétan senki sem tudja a kapcsolók beírását. :O

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#4152) Füleske válasza bibimad (#4151) üzenetére


Füleske
addikt

Talán nem értik a problémát. Mint ahogy én sem. :F
Beírod és kész. Mi ebben a bonyolult ?

(#4153) Füleske válasza cortez25 (#4150) üzenetére


Füleske
addikt

Pedig nem a gyártóknak van igazuk. A számítástechnika alapjait ugyanis nem ők találták ki. Nem a 10 - es számrendszer az alap , hanem a 2 - es , hiszen minden digitális adat , jel erre épül (van jel =1 , nincs jel =0)

(#4154) bibimad válasza Füleske (#4152) üzenetére


bibimad
aktív tag

Akkor ird le,hogy hogyan kell beírni,mert igy nem fogadja el atiflash/f/p 0 9500warp.bin

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#4155) b-max


b-max
aktív tag

ELADÓ :

* 3COM WLAN AP 18e

* HP 100 Mbit optikai hálókari Netintelligent 100 FDDI
* LASERJET 5000 toner C4129x 17e
* P1-266 mini PC - k 7e
* P2 XEON 350 procik
* P3 XEON 550 procik
* 4 Giga HDD - k 2.5e
* vészvilágító lámpatestek (kijárat fölé, ha nincs áram akkor is világit 5 órán keresztül. 858-se-5p 10e



* P2 - 350 64SD 6.4 HDD hangkari, videokari AGP 8M 11e
* Szivargyújtós kihangosító Nokia 6110 stb.. 6e

* 18,1 NEC MultiSync 1810 TFT régebbi fajta - 42e

* HP Laserjet 6MP--->> 600 DPI - 8 lap / perc - scannelt teszoldalt tudok küldeni ++ 15e
* HP Laserjet 4+ --->> 600 DPI - 12 lap / perc - 2-16 M RAM - beépitett printszerver -scannelt teszoldalt tudok küldeni ++ 15e
* HP Laserjet 4L --->> 600 DPI - 4 lap / perc - scannelt teszoldalt tudok küldeni ++ 10e
* Printszerverek párhuztamos portra 5-9e Ft


* 17'' Panasonic Pro 5G -->> 1024*768@120Hz ++ 12e
* 17'' COMPAQ V70-V75 10e

* Dell P3-667 - 128 M RAM - 9 G SCSI HDD - AGP port nélkül - 15e - Celka procival olcsóbb
* Dual P2-266 Dell AGP port nélkül --->> 64M / 9G / CD ++ 7e
* P2-300 gépek 6-10e (66 MHz FSB)
* P1-233MMX kompletten hálókarival (ujraindul, boot-ol áramszünet esetén tehát jó routernek) van több is. 3e
* Barebone (fekvo SFF) P2-400 gép cd 6.4 G HDD 11e
* Barebone P2-400 gép kicsit hiányos 5e

* Siemens Duál XEON-450 szerver 1.5G RAM 52e
* Dell 2* P2 - 300 szerver 6*9,1 HDD 31e
* Compaq 4*PPro200 0,5 G RAM rack kivitelek 31e
* HP 2 * P3 - 500 Szerver 2 U magas 50e
* COMPAQ PROLIANT DUÁL P3 illetve XEON szerverek 45e
* SUN ULTRA 5 számitógépek 16e Ft.
* szünetmentes tápok 3000VA rack kivitel 35e Ft - tol
* APC szünetmentes táp 1000VA új akksival 26e Ft

* 4,9,18 Gigás SCA HDD-k
* 2 * P3 szerverlap 14e Ft
* Laptop tápok 15 - 19 V, 2 - 7 A

* Toshiba laptophoz 10x külso - belsö CD - ROM






beszámolok / keresek: * SD RAM * HDD 20 felett * GeForce 2 * SATA vezérlo * CD - iró * SD kari min 512 M.

*****************************************************************************************************************************************

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#4156) bibimad válasza bibimad (#4151) üzenetére


bibimad
aktív tag

Megoldottam,úgy látszik,hogy én értek itt csak hozzá. :C :C :C

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#4157) Dryman válasza bibimad (#4156) üzenetére


Dryman
aktív tag

Na gyorsan ''oszd meg és uralkodj'' :R akarom mondani kíváncsivá tettél hogyan sikerült?
Jöhet privátba is ha titkos:)

(#4158) bibimad válasza Dryman (#4157) üzenetére


bibimad
aktív tag

Mivel rosszul tájékoztattak ez egy 9700 Pro kártya.Le kellett szedni a flashrom 1.3-at és azzal beállítani a kapcsolókat.Az f-et igy alapból nem fogadta el.Tehát igy sikerült.A kapcsolókat / jellel és szóközzel kell beirni. :)

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#4159) Dryman


Dryman
aktív tag

Na skacok mindazoknak akiknek MSI Neo2 Platinum lapja van!
Bios frissítés Live Ubdate-tel......
eldöcög a program az MSI taiwani oldalára és mondja hogy van friss bios...
letöccsem vagy sem? letöltöm...next....next....next és a folyamat indul is, megkérdezi hogy akarok-e bootolási helyreállító floppy-t, de itt mindenkinek szíve joga a választás, én akartam, és milyen jó hogy akartam....
Ugyanis választva a Windows aloli flash opciót az új bios v1.B már kuszik is fel a flash romba, és mainblock erased-----> mainblock programed OK, ellenőrzés OK, aztán bootblock erased--->programed is OK, majd restart, és ekkor lehidaltam....
Neo2 Platinum Bootlogo képecske, nyomjál TAB-ot és eltünik...OK, ekkor a következő felírat:
Azt mondja, hogy: checksum error defolts loadedamivel még semmi hiba sincs, de utána nyomjál F1-et hogy továbblépjen vagy DEL-t hogy a biosba bemásszon...
Na ez utobbi sehogy sem jön össze, mert a del megnyomására kifagy a lap...
Milyen klassz kis ficsör az MSI-Windows párostól....
Szerencsére F1-el továbbmegy és be is tölt a windows, de hiába próbáltam win alól ujraflashelni, mindíg ugyanez.....
hagynám is a francba az egészet, de az MSI default bios beállításában a HT szorzó 4-en áll, és bassza a csörőmet hogy lehetne 5-is.....
Megoldás: kisfloppy be és hajrá, default beállításban a floppy az elsődleges boot eszköz, így megy is szépen, hozá sem kell nyulni, Kernel, autoexec.bat, nyomjon egy bill-t, valóban akarja flasselni a biost? yes....és már megy is dos-ból úgy ahogy kell....
Restart után van tab, van del-re történő belépés a biosba....szóval probléma megoldva...
A franc sem tudja miért, de windows alól flashelve az új bios megkergül.....
Ennyi erről...tanulságként Hidi-nek és Ibizás Gáorunknak!
Mint utólag kiderült addig jó a live update míg azt nem kérdezi hogy Win vagy DOS, ha itt Dos-t kattyolsz, akkor már csinálja is a spéci kisfloppyt és kéri az ujraindítást, na ja mostmár tudom így kelett volna csinálni....
Ja és ami a pláne dos alól a flashdisk autoexec.bat-ja felmásolja a c:-re a biosfile-t, és onnan flash-el, az MSI sem bizik a kisfloppy sértetlenségében!:)

(#4160) Daler válasza Dryman (#4144) üzenetére


Daler
csendes tag

Hello!

Én kerestem korábban 14''-os monitort, de találtam egyet itthon ami működik :) . Ha esetleg meghibásodna akkor majd jelentkezek érte. :R

Keresek viszont használt PS2 billentyűzetet (vagy AT->PS2 átalakítót) ill. sztereó hangszórót (a kettőre kb. van 1000 Ft :O ).

(#4161) helkis válasza Dryman (#4159) üzenetére


helkis
addikt

Ma kibasszott szarul jártunk, jöttönk Győrfele ebben az ítéletidőben, mindent betartva 40Km/h-val, és Nyúlon, karamboloztam egy rendőrautóval ő kb szintén 40Km/h val jött az S kanyarban ami tükör jég volt, és áttértem a bal oldalra... Anyámnak eltört 6 bordája, Kedvesemnek a kulcscsontja már meg is műtötték, Húgomnak és nekem csak zúzódások, ill rándulások lettek, de alig bírok gépelni. Örülök hogy ennyivel megúsztuk... a kocsi 100%-os műszaki állapotban volt, új téli gumikkal, most totálkáros. aki tud segíteni kocsi intézésben az jelezze felém pls. most a családom mellett a helyem, megyek is vissza a kórházba, sziasztok, és vigyázzatok az utakon!!! :(((

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4162) Daler válasza helkis (#4161) üzenetére


Daler
csendes tag

:(

(#4163) tekeyagd válasza helkis (#4161) üzenetére


tekeyagd
tag

Hú vaze. :(
Mély együttérzésem, kegyetlen világ van kinn az utakon,ezek a gecik szedik a nagy lkét benzinbe mindenbe,aztán csesznek sózni meg havat tolni.Szétcsapnák köztük,ha tehetném...

(#4164) gergo84


gergo84
aktív tag

Sziasztok!

tudjátok esetleg, hogy hol lehet kapni Győrben plexi lapot pc-hez?
Az oldalát szeretném átalakitani, oda kellene a plexi lap.

Gondolom tudjátok miről beszélek...(modding)

Ezer kösz: Geri :R



Helkis, gyógyulást mindenkinek!

[Szerkesztve]

(#4165) Supr@ válasza helkis (#4161) üzenetére


Supr@
senior tag

huha, nem semmi. még jó hogy nem lett igazán komoly sérülés :U :(

(#4166) Dryman válasza helkis (#4161) üzenetére


Dryman
aktív tag

Helkis!
Együttérezve és szomorúan olvastam a sorokat!
Jobbulást kívánok mindenkinek a családban!
Vigasztalni nem hiszem hogy bárki is tudna, talán még annyit mondanék, a kocsit egye a rosszseb, az ebben a helyzetben csak egy bádogdoboz és idővel pótolható, legfontosabb a családtagok egészsége, reméljük maradandó sérülés nem szenvedett senki sem.

Ha segíthetek valamivel, egy városi fuvar vagy bármi akkor nyugodtan szoljál!

[Szerkesztve]

(#4167) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Helkis gyógyulást kívánok a családodnak! :(

Inno3D 5900XT továbbra is eladó [link]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#4168) Füleske válasza helkis (#4161) üzenetére


Füleske
addikt

:((
Ma 2 óra alatt esett kb. 10 centi hó , ráfagyott aztán ott nem segít a téli gumi se... :(
Mielőbbi gyógyulást !

(#4169) Füleske válasza gergo84 (#4164) üzenetére


Füleske
addikt

[link]

Nekem egy 380*365*3 mm - es darab volt 920 Ft. Kb. 2-3 nap alatt lesz kész a rendeléstől számítva.

(#4170) erdey_a válasza helkis (#4161) üzenetére


erdey_a
őstag

Csak most olvastam...

Iszonyat :(
Mielőbbi gyógyulást kívánok Nektek!

:(

Vérboci

(#4171) bibimad válasza helkis (#4161) üzenetére


bibimad
aktív tag

Mielőbbi felépülést!

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#4172) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Szociális gyorssgélyre lenne szüksége barátomnak!
Bevállalt egy slot-1es alaplappal rendelkező gépezet felújítását, bővítését, és az amúgy is nyöszörgő DTK lap, most végleg beadta a kulcsot...nem kondis és nem is igen javítható, valszeg a chipset dobot egy hátast egy hibás mem modultól!
Szoval ropsz azonnal kellene még a mai nap 14:00-ig egy slot-1-es procifoglalatú őskövület!
Az se baj ha lapáttal kell leporolnom, de jó lenne ha megszánna valaki!
Nem vagyok netközelben, csak telefon innentől, kérlek benneteket turjátok már át a sufnit a kedvemért :O :O :O
Köszönöm

[Szerkesztve]

(#4173) bibimad válasza Dryman (#4172) üzenetére


bibimad
aktív tag

Itt nézd meg,az egyik SLOT1-es [link]

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#4174) knifemaster


knifemaster
tag

Jónagyot,

előszőr is Helkisnek és családjának mielőbbi gyógyulást.
gergo84 győrben, szabadhegyen a kakas vendéglő mellett , Alexovicsnál,[link]bármilyen méretben ,emlékeim szerint max 20mm ;] vastagságig,tejopál ,víztiszta plexi kapható.

Nekem meg kellene ,DVD író minél ólcsóbban,és egy ATX es táp, 5kkörnyékén.
Csíftek 300-350W körül vagy valami,hasonló.R9600pro,1optika,HDD,1500+, ezt kellene elvinnie.(Tescos gép,generálon,230W táppal :O ,szegecselt ház :( )


[Szerkesztve]

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#4175) Thunder78 válasza helkis (#4161) üzenetére


Thunder78
senior tag

Mindenekelőtt gyógyulást kívánok az egész családnak!
Ha gondolod, ocsmányirodás témakörökben ki vagyok gyúrva, tudok tanácsot adni. Esetleg ha javítható a gépezet, akkor tudok szerelőt keríteni, stb. Sajnos arra nincs időm, hogy elmenjek veled, de el tudom mondani, hogy mi a pálya.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4176) Dryman válasza bibimad (#4173) üzenetére


Dryman
aktív tag

Köszi szépen a linket, az a hézag hogy a srác szemerei és kicsit gázos mostanában utolérnem, pedig a kollegám volt anno....

(#4177) bibimad válasza Dryman (#4176) üzenetére


bibimad
aktív tag

Sajnálom.

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#4178) Dryman válasza toro22 (#4108) üzenetére


Dryman
aktív tag

Toro22-nek!
freemailedre ment levélke tőlem!

(#4179) Daler válasza Dryman (#4176) üzenetére


Daler
csendes tag

Hello!

Nekem van 1 Abit BX6 rev.2 Slot1 alaplapom. P2 400Mhz Slot1 CPU is van hozzá.

Oda adom neked, ha valahogy megoldjuk, hogy nekem legyen egy full integrált normálisabb (Inteles) Slot1 vagy FCPGA lapom (ATX, uATX)+ bele CPU ha FCPGA-s (1-2 ezret ráfizetnék max.)!

(#4180) toro22 válasza Dryman (#4178) üzenetére


toro22
tag

Megkaptam
Már elküldtem újra

(#4181) Dryman válasza Daler (#4179) üzenetére


Dryman
aktív tag

Közben kiderült hogy egy átalakítós szutyok PPGA 333-as van a lapban, és az átalakító kontakthibás, azaz ha úgy 8-10szer becsukod-kinyitod a feszítőkart, akkor valameddig jó, aztán meg megin csak fagyogat a gép...
Így tettünk bele agy slot1-es 333-as Cerkát, azzal vígan szaladgál, de ez meg passzív hűtésű, és egy kicsit lóg a foglalat műanyag keretei között, így pénteken botolok rá egy szokásos aktiv ventis fekete slot1 bordát, és ennyi, többet nem foglalkozom az üggyel!
Kösz a lehetőséget!

(#4182) Hidi^ válasza bibimad (#4177) üzenetére


Hidi^
tag

http://vganfo.uw.hu/bios.html itt vvannak leirások ;)

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#4183) Hidi^ válasza helkis (#4161) üzenetére


Hidi^
tag

holnap nemtudok menni hozzád :(
1.nemfogok tudni felkelni
2.hulla fáradt lennék stb :(((
3.jobbulást a kiccsaládodnak :O

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#4184) Dryman


Dryman
aktív tag

Jóreggelt Győriek!
Mi ez a nagy tolongás, mindenki havat lapátol?:)

(#4185) toro22 válasza Dryman (#4184) üzenetére


toro22
tag

Jó reggelit!

Pontosan!
Egyébként küldtem mail-t.

(#4186) toro22 válasza Dryman (#4184) üzenetére


toro22
tag

Új levélre is ment válasz

(#4187) bibimad


bibimad
aktív tag

Hali.
Van egy pár dolog eladó:
Chaintech 7VJDA alaplap
AMD XP1800+ proci+komoly hűtés
256 mega DDR ram
FX 5600 128/128-as videókártya
40Gb-os Maxtor
Accorp 300-as táp
Midi ház
Sony cd író
Irányár 45 ezer
Motorola V220 Pannonos karcmentes 13 ezer
Motorola A920@925 30 ezer
SE T300 vodás 4 ezer
CT 4810-es hangkártya 2 ezer.
Cserébe mobiltelefon,hardver,digitális fényképezőgép jöhet.

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#4188) Daler válasza Dryman (#4181) üzenetére


Daler
csendes tag

:D

Ez az Abit lap is úgy került hozzám, hogy nem ment egy PPGA átalakítóban lévő Celeron 333-al.

P2 400-bele, egyből OK. :))

(#4189) knifemaster válasza Dryman (#4184) üzenetére


knifemaster
tag

Egész évben sz@rtak,rá most meg mindenki kapkod vele...:D :D

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#4190) Dryman válasza knifemaster (#4189) üzenetére


Dryman
aktív tag

Na ja!
De a röhej az egészben az hogy barátom bevállalta a saját nővérénél hogy beleteszi azt a dvd olvasót, amit a hozzáértő apuka vásárolt karácsonyra ......gondolvan van számítógép, csak olvasó nincs benne és jó lesz majd ez a gyereknek mesét nézni! :DDD :DDD :DDD
Most meg itt szív vele, és a pláne hogy rá mutogat a hozzáértő sógór hogy elbaszta az amugy is szarravaló gépet!

[Szerkesztve]

(#4191) toro22


toro22
tag

Dryman
írtam mail-t.
Akkor mi legyen, hol találkozzunk?

(#4192) Dryman válasza toro22 (#4191) üzenetére


Dryman
aktív tag

Re-mail is ment!

(#4193) helkis


helkis
addikt

Köszi mindenkinek a jókivánságokat! A kedvesem most már itthon van! Muteromnak még 5 napig bent kell maradnia, de már ő is sokkal jobban érzi magát! :R Le a kalappal a győri kórház dolgozói elött, mindenki kedves, rugalmas, és segítőkésznek bizonyult a nap 24 órájában! :R A bizniszekből most egy kicsit kimaradok, de majd bepótoljuk! :)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4194) toro22 válasza helkis (#4193) üzenetére


toro22
tag

[kép]

(#4195) Supr@


Supr@
senior tag

kedvesgyőriek, így a szép fehérségben, szilveszter előtt, egy kis üdítő hülyeség--->[link]

(#4196) Silencer83 válasza Supr@ (#4195) üzenetére


Silencer83
addikt

;] ha a DFI neki ''buzis'' / nem tudom mitől buzis egyébként :F , gyönyörű fekete-sárga-narancs kombó, ill minden UV reagens :R / , akkor a Gigabyte lapjáról miért nem ír vmit :U , nah az tényleg full ratyi, buzi lila-rózsaszín... ;]
DFI legalább nem csak a tuningerek, hanem a modderek kedvében is jár
ebből sejthetitek mennyire ''tetszett'' a linken a srác megnyilvánulása :(((

(#4197) Daler


Daler
csendes tag

Jazzos, nincs valami használt, pár GB-os vinyód, ma vagy holnapra kellene :O :R

(#4198) Dryman válasza Daler (#4197) üzenetére


Dryman
aktív tag

Te nem játál mostanába Jazzos boltjába.....!
Leltároznak----->azaz privát önhatalmú szabadságra ment a Jazzos a tibivel együtt:)
Valójában pedig csak simán nem nyitottak ki a két ünnep közötti időszakban.....
Én is gondoltam hogy beugrom Jazzoshoz egy teára ebben a hideg zord belvárosi időben, de tapasztalatom szerint meg is fagyhatnék a bolt kapujában :DDD

(#4199) Thunder78


Thunder78
senior tag

Nyah ... tegnap érdekes sztorim volt.
Nem árulom el a hely nevét, pedig megérdemelné.
Bejelentettem a kocsimat kalaptartó készítésre, hangszórókat és hangváltót én vittem, plusz akkor beszerelés, bekábelezés, stb.
8-ra volt időpontom. 15-kor hoztam ki a kocsit, az ígért 12 óra helyett. Plusz az akció ára is magasabb lett a korábban ígért helyett. Szal kicsit ideges voltam, de szerintem megérte. Akkorát szól, mint állat. Majd holnap lefényképezem, ma már nincs kedvem :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4200) Thunder78 válasza Silencer83 (#4196) üzenetére


Thunder78
senior tag

Én is olvastam. Érdekes, hogy egy alaplap mitől lehet ''buzis''? Ilyesmi eszembe sem jutna. Úgylátszik neki igen. Akkor hogy is van ez?
Lehet hogy neki is DFI-je volt korábban, csak már nem meri felvállalni? :D :D :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.