Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) Balinov válasza Hidi^ (#4947) üzenetére


Balinov
félisten

értem,de inkább beszéld meg azzal,aki felhúzott,mintsem itt anyázol.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4952) helkis válasza Horny256 (#4938) üzenetére


helkis
addikt

ha esetleg 7k-ért akarod majd adni, akkor keress meg feltéve, hogy nem lesz olcsóbb a piaci ára.. köszi! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4953) Hawk válasza bibimad (#4935) üzenetére


Hawk
csendes tag

Hoppá-hoppá....
Na én lennék az akinek el lett adva a kártya...
Most már csak az a kérdésem , hogy akkor kin is hajtsam be a 20000Forintomat???
Mert 1. A kártya valóban nem 9800Pro hanem mezei SE!!! Szal attól hogy képes lenne majdnem pro-ként működni még nem hülye senki ...és az everest azonnal kiköpi, hogy R350 és 9800SE.!!!
20000-er az a 9800 hibátlan Pro-nak az ára....ezért is vettem meg és mondtam le a HWSW-n egy másik korrekt kolléga ajánlatát ...

Most akkor kinek is küldhetem vissza? ( Mert ugye tisztelt Hidi^ kolléga temészetese vállalt rá 1hét gar.-t is!!! mellékesen...

A kártyára nmég esetleg alkudoztam is volna, ha CSAK anyi baj lenne vele, hogy SE..de nem csak az a gáz, hanem egyszerűen mezei terhelés és mezei Catalist mellett is szanaszét hibázza az agyát...:(

Szal igy már nem OK...
Kérném a tisztelt Hidi^nevű eladót, hogy küldjön címet ahova visszaküldhetem utánvéttel a kártyát és rendezze dolgát bibimad nevű kollégával..

Ha bibimad kollága hibásként adta, akkor azt nem értem ,hogy miért adta kedves Hidi^kolléga nekem hibátlannak és 9800Pro-ként...???
Vagy gondolta annyira hülye vagyok , hogy nem tudok megkülönböztetni egy SE a Pro-tól ha nincs ráírva a kártyára???

Szal mielőbb jelentkezz...és küldöm a kártyádat vissza...
Annyit tudok érted tenni, hogy ugyanúgy 20k-ba fog neked is kerülni és nem teszem rá azt a postaköltséget amit nekem ezért ki kell fizetnem..:(

(#4954) Hawk válasza Hawk (#4953) üzenetére


Hawk
csendes tag

Bocs a gépelési hibákért, de kissé ingerült vagyok és gyorsan írtam ami viszonylag gondolom érthető...

(#4955) bibimad válasza Hawk (#4953) üzenetére


bibimad
aktív tag

Sajnálom a dolgot én a 4930-as üzenetemben leírtam a dolgot és előrébb is olvashatsz,hogy mit mondtam.4452-es hozzászólás.

[Szerkesztve]

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#4956) Hidi^ válasza Hawk (#4953) üzenetére


Hidi^
tag

figy én vissza veszem...
de még a pénz nemért ide amit a postás hozna.. :U
de akkor én a 8k mat is kérem vissza bibimad tol
mivel nekem azt mondta hogy pro :) dehát nem az

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#4957) Hawk válasza bibimad (#4955) üzenetére


Hawk
csendes tag

Nem téged hibáztatlak...ha Te korrektül tájékoztattad Hidi^-t akkor Ő a hunyó és remélem lesz olyan korrekt hogy visszaveszi....
Annyira csak nem amatőr , hogy azt gondolta, hogy 8kHUF-ért hibátlan 9800Pro-t kap??? :F
Csak azt nem értem , hogy akkor engem miért akart ennyire lehúzni...ha korrekt...
Mondom én még alkudoztam is volna rá ha nem is Pro, de így hogy nem jó nem látom értelmét....pláne az előzményeket figyelembe véve...

Szóval várom Hidi^ jelentkezését...

Hibázni lehet bárkinek...én is jártam ugy hogy nem néztem meg korrektül egy 9600-as kártyát és ugy tudtam 128bites közben SE vot (64bit)..ennek ellenére hibátlanul üzemelt...de a srác hívott, hogy nem 128bites és neki az nem jó...és következő alkalommal ahogy mentem Dunaújárosba sűrű bocsánatkérések közepette visszavett a kártyát...én voltam figyelmetlen és valóban 128bitesként adtam el...DE VISSZA IS VETTEM!!

Hawk

(#4958) Hidi^ válasza Hawk (#4957) üzenetére


Hidi^
tag

nézz egy kicsit felfele ;)

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#4959) Hawk válasza Hidi^ (#4956) üzenetére


Hawk
csendes tag

OK. Irj címet, azt küldöm utánvéttel...szvsz holnapra ott a pénz...nekem is 2-3 nap volt ( a hétvége miatt mig ideért)...

Ugyhogy annyit tudok neked bevállalni hogy 20k-ba kerüljön neked is...a postát átvállalom...bár az Nekem bukta...de nehogy az legyen hogy nem vagyok korrekt...

Hawk

(#4960) bibimad válasza Hidi^ (#4956) üzenetére


bibimad
aktív tag

Kisgyerek most már nekem is kezd elegem lenni a hülyeségeidből.Senki nem mondta neked,hogy Pro.Legalább itt ne nézd hülyének az embereket.Nagyot akartál kaszálni büntetlenül és most belesültél.Olvasd el mégegyszer a 4452-es hozzászólásom és azután beszélj hülyeségeket.Ne nézd ennyire le az embereket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :((( :(
Még valami én akkor korrekt módon felajánlottam,hogy visszaveszem a kártyát.Innentől kezdve felejts el nyomatékossan megkérlek!!!!!!!!!!

[Szerkesztve]

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#4961) DelArco


DelArco
aktív tag

Üdv!

Hogy legyen egy ksi boldogság és öröm a topicban ezért közlöm hogy hihetetlen szerencsétek van!!!!
még imndig eladó a nem minden alaplapban működő Club3D 9600Pro!!! ugye most meglepődtetek? Ne aggódjatok ez csak azért van mert nem hiszitek hogy iylen oskáig nálam tud maradni egy iylen remek kártya. de most mégis igy hozta a sors!!! Csapjatok le rá amig lehet! Nem Se nem Xt nem DC++ hanem Pro!
vegyétek és vigyétek!
Új fogyasztói ára: 11K
De garantáltan nem fogy el oylan hamar bármilyen nagy fogyasztó is vagy!!!

Ja és mellesleg asszem eladó egy 40Gb-s Vincs Eszter nevezetű hölgy. bővebbet még nemigen tudok róla mondani de majd holnapra utánnakérdezek!

Minden áru megvehető és megtekinthető Győrben a vizek és a mineralokortikoszteroidok városában. :)

Youth hides the key to salvation

(#4962) Hidi^ válasza bibimad (#4960) üzenetére


Hidi^
tag

ki néz le..?
és ki tudta hogy szemetel??
mert azt egyáltalán nem mondtad...
Hawk a hűtőt leszednéd rola ? megnézhetnéd hogy levan-e sarkazva..
mert ha levan akkor bibimad ezt bebuktad.. ugyanis ha levan akkor viszont bukta

[Szerkesztve]

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#4963) helkis válasza DelArco (#4961) üzenetére


helkis
addikt

kell a HDD!!! 5k ha 2Mb-os cache-es 7200rpm -as maxtor.. (:D)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4964) Dryman


Dryman
aktív tag

Ismét közeledünk az 5000. hsz felé, és félő hogy megint egy túlbuzgó Mederátor lecsap a topikra mint gyöngytyúk a takonyra, és seggberúgja ahogy illik, folytatás nélkül......
Tanulva és okulva a topikcím váltásokból, javasolni szeretném hogy ötletszinten vitassuk meg mi legyen a 3-as topik folytatása.
Győr-környéki adok-veszek 4. is lehetne, de ez nem jó, mert valahogy nem teljesen találó már a cím......
Javaslatokat várok a Tisztelet kollegáktól, aztán jószokásomhoz híven szeretném én létrehozni a leendő topikot!



Perlekedő Elvtársak!
''minek veszekedni mikor verekedni is lehet!''


[Szerkesztve]

(#4965) DelArco válasza helkis (#4963) üzenetére


DelArco
aktív tag

Meglássuk meglássuk!
Nemtom pontosan milyen de még mainap kiderítem oszt irok.

Youth hides the key to salvation

(#4966) Hidi^ válasza Dryman (#4964) üzenetére


Hidi^
tag

abba gyenge lennék :DDD

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#4967) Hawk válasza Hidi^ (#4962) üzenetére


Hawk
csendes tag

Figyi.én nem szedem le róla a hűtőt....nem barkácsolgatok rajta semmit, hanem visszaküldöm így ahogy van...azt Te ha gondolod leszeded róla a hűtőt megnézed, azt leboltolod bibimaddal ahogy gondolod..ez már a Ti bizniszetek...én jó kártyát rendeltem és asszem korrekt és jó árat fizettem érte...ez szerintem igy korrekt...
Még ha hibátlan is lenne sem lett volna korrekt 20khuf-ért adni, mivel hogy nem Pro hanem SE....
Hawk

(#4968) Hidi^ válasza Hawk (#4967) üzenetére


Hidi^
tag

ok minjá irok cimet meg miindent.. csak azért mondtam hogy szedd le rola mert hogy hátha kamuzik a kisgyerek.. :DDD

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#4969) Horny256 válasza helkis (#4952) üzenetére


Horny256
aktív tag

Még mindig 8K :R

(#4970) cortez25


cortez25
aktív tag

Hát mit mondjak, itt olvasom ezt a marakodást, de erről megvan a véleményem rendesen.

Először is, bibi [link] itt elszart bios-os 9800SE-t dobott fel. Tehát ez bibi-t támasztja, a többit máshogy rendeztétek, nem tudni mikor lett 9800pro belőle de az tény 8K kevés érte mégha úgy akarta eladni.

Érdekes adalék, hogy [link]bibi visszavette volna ha nem a pro-t adja. Pro-bios-tól még nem pro a kártya. Szerintem innentől Bibi nekem mint kívülállónak bizonyította, hogy benne megvolt a jóindulat.

Ez volt 6-án, délben viszont ,ha hidi nem volt benne biztos,hogy 9800se vagy 9800pro akkor miért dobta fel jan 8-án délben 9800pro-ként a karit [link] ??

Hidi!

Szerintem bárki, bibi, Dry, Helkis, szivesen megnézte volna veled együtt és megállapítottátok volna,hogy mi a kártya pontos típusa. Csak meg kellett volna kérni rá, és még szerintem pénzedbe se került volna. Nem érv, hogy neked bibi azt mondta. :( Ha gyanú árnyéka is vetődik az árura akkor azonnal tisztázni kell. Adott esetben vissza bibihez és ha nem megfelelő igényeidnek akkor pénz vissza, Ő meg keres más vevőt, szerintem megtette volna. Ha tényleg komolyabban akarsz ezzel foglakozni akkkor minimum,hogy befektetsz mondjuk egy agp-lapba valami kacat procival 3-4K-t és akkor az ilyen félreértések elkerülhetők.

Viszont aki megvette Ő nem azt kapta a pénzéért amit elvárt, tehát benne jogos a szálka. Ha én sem azt kapnám postán a pénzemért amit várok, mondju VGA-helyett féltéglát, akkor kicsit pipa lennék. A postázás tényleg bizalmi kérdés, és akinek eladtad Ő megbízott benned. Ilyenkor a helyes magatartás az lenne,hogy felveszed vele a kapcsolatot, vagy kell neki az SE...baráti áron és visszautalsz a pénzből, vagy visszaposta és visszafizeted. Utána tárgyalsz bibivel.....

Élő példa, dry-tól vettem lapot+procit, táphibám miatt újraindult, és azt hittem a lappal lesz a gond, szóltam dry-nak és élből visszafizetést ajánlott, holott őnála tökéletes volt, és mindezt látatlanba, pedig akár ütvefúróval is szerelhettem volna lapját. Így biztos,hogy fogunk még előnyös üzletet kötni kettőnk számára.

továbbá kéretik kultúráltnak lenni, Hawk-ot megértjük ideges, hidi, ide nem tartozik az anyázás mert magadat minősíted, tekeyagd ha bajod van hidivel akkor pontosabban...mikor mivel, és hogy szivatott.

Szerintem erről ennyit.

[Szerkesztve]

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#4971) helkis válasza DelArco (#4965) üzenetére


helkis
addikt

köszi, meghivlak egy tripla 15-re 28.-án! :R :))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4972) Hidi^ válasza cortez25 (#4970) üzenetére


Hidi^
tag

részemről is ennyi :(((

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#4973) cortez25 válasza Dryman (#4964) üzenetére


cortez25
aktív tag

lőjjük túl az 5000-et !!!

Vadászat indul...ha be nem zárják !!!

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#4974) Thunder78


Thunder78
senior tag

Vitázóknak! Csak hogy rövidre zárjuk a dolgot.

#4451 Hidi^:
bibimad!
biztos hogy a pro vga-t adtad mert a kodszámán van olyan hogy 98SE
#4452 Bibimad:
Fogalmam sincs,nekem pro bios-al működött.
#4454 Bibimad:
Szivesen visszaveszem,ha gondolod?

Utóbbira Hidi már nem reagált.

Viszont egy dolgot érdekesnek találok. Miből gondolhatta Hidi, hogy egy 8k-s karit 20k-ért tovább lehet passzolni. Azt azért gondolhatja, hogy Bibi se 8-ért adta volna, ha többet érne. Vagy ennyire h...nek nézi az embereket?

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4975) bibimad válasza Hidi^ (#4962) üzenetére


bibimad
aktív tag

Figyelj gyerekem,azt hiszem szólíthatlak így.Ne kötekedj velem ilyen dolgokban.Elvittél tőlem egy kártyát,amiről tájékoztattalak,hogy nem működik megfelelően.Ezért az ára is kevés volt.Senki sem mondta neked,hogy jó kártyaként add tovább javítás és hozzányúlás,sőt mi több kipróbálás nélkül.Én korrekt módon visszavettem volna tőled a kártyát ,akkor minden további nélkül.Ne akarj belekeverni a piszkos üzleteidbe.Te azt hitted,hogy jó nagyot fogsz a kártyán,ezért azonnal feltetted hirdetésbe 25-ért/javítás nélkül/Mint mondtam a kártyaSocket A-s lapban működött,de 754-es lapban mint tájékoztattalak nem.Ezért te ne beszélj itt semmiféle bukásról és egyebekről.Az igazság az,hogy felelőtlen módon átakartad verni az embereket és mint olvasgatom ez nem az első eset,ezért mégegyszer nyomatékossan megkérlek,hogy ne keverj bele a sötét üzelmeidbe.Én eddig is és ezután is tisztességes módon üzleteltem és üzletelek a jövőben is. :((( :(((
Elnézést a hibákért,de kezd bennem felmenni a pumpa.

[Szerkesztve]

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#4976) Dryman


Dryman
aktív tag

Nyereményakcijó!

3000Ft értékű italmeghívásban részesül az a személy aki elköveti az 5000. hozzászólást, valamint hajlandó lejönni a Sikátor nevű közkedvelt szorakozóhelyre 28-án délután egy baráti találkozóra a PH-s összejövetel keretén belül.
Aki csak úgy irogat nem kap semmit!
Ha a pályázó a fenti feltételek valamelyikének nem tesz eleget, a nyeremény összegét Balinov Kollegánk nősülés előtti szükös anyagi helyzetének jobbítására fordítjuk.......
azaz ebből (is) iszunk a leendő férj egészségére!
Az akció lebonyolításában Dryman kollega vesz részt, és ezzel kizárja saját maga nyereményjátékban történő nyertesként való szereplését.
A nyeremény elfogyasztása Helkis, Supr@, Jazzos közjegyző urak jelenlétében zajlik!
Jogi út kizárva!

(#4977) cortez25


cortez25
aktív tag

bakker nem lesz meg 5-kor lejár a munkaidőm...szerintem ilyen pörgés mellett mire hazaérek bőven túl leszünk rajta... :D :D

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#4978) Dryman


Dryman
aktív tag

Na hajrá!
Innentől éles a versengés!
Dryman alias Mr.Password

(#4979) helkis válasza Dryman (#4976) üzenetére


helkis
addikt

már vártam a szokásos adrenalinnövelő hsz-edet! :R
hajrá!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4980) helkis válasza Dryman (#4978) üzenetére


helkis
addikt

csak bírja a fórummotor!!! :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4981) Thunder78


Thunder78
senior tag

Én meg hol vagyok hol nem ... szal kiderül.
3k-ból már tisztességesen padlót lehet fogni :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4982) Thunder78 válasza helkis (#4980) üzenetére


Thunder78
senior tag

Csak nem esik szét :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4983) bibimad válasza Thunder78 (#4981) üzenetére


bibimad
aktív tag

Sajnos a 28 nekem nem jó megint éppen repülőn leszek. :)

[Szerkesztve]

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#4984) Thunder78 válasza cortez25 (#4977) üzenetére


Thunder78
senior tag

Valószínűleg igen.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4985) helkis válasza Dryman (#4978) üzenetére


helkis
addikt

Nem gyenge, Dryman nem jétszhat, de Mr.Password igen! ;]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4986) Thunder78 válasza helkis (#4985) üzenetére


Thunder78
senior tag

És akkor ő issze le a dellát a saját pénzéből?

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4987) helkis válasza Thunder78 (#4981) üzenetére


helkis
addikt

HP nyomtatót hozhat bárki!!! :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4988) Thunder78


Thunder78
senior tag

Jut eszembe .... Genius 5.1SW Value Delux nem kell valakinek?
Óccsóér adom. Nincs semmi baja, de útban van.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4989) helkis válasza Thunder78 (#4986) üzenetére


helkis
addikt

neki is oka van az ünneplésre, már volt róla szó, de majd elmondja személyesen szerintem, ha akarja! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4990) Thunder78 válasza helkis (#4989) üzenetére


Thunder78
senior tag

Asszem sejtem ... legalábbis ha azzal kapcsolatos, amit a múltkori Jagerezés előtt mondot, ill. amiért késett :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4991) helkis válasza Thunder78 (#4988) üzenetére


helkis
addikt

pénteken délelött megyek a lapért, meg viszem az átalakítót, ha neked is megfelel! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4992) Thunder78 válasza helkis (#4991) üzenetére


Thunder78
senior tag

Persze ... ott leszek, aztán lebótoljuk.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4993) Muréna válasza helkis (#4991) üzenetére


Muréna
őstag

256 sdram ot keresek

[Szerkesztve]

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#4994) helkis válasza Dryman (#4978) üzenetére


helkis
addikt

Szerintem most ott ülsz a monitor elött és F5-öt nyomogatsz 1000-rel! :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4995) cortez25 válasza Dryman (#4976) üzenetére


cortez25
aktív tag

Mit értesz csak úgy irogatás alatt??


5000 Hsz szigórúan szakmai lehet? :D :D

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#4996) cortez25 válasza cortez25 (#4995) üzenetére


cortez25
aktív tag

meglesz 5-előtt
nevezek!!

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#4997) Thunder78 válasza cortez25 (#4995) üzenetére


Thunder78
senior tag

Majd megszerkesztem utána, ha az enyém lesz ... egye fene :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4998) helkis válasza Muréna (#4993) üzenetére


helkis
addikt

eladnád vagy vennéd? ha eladó akkor a 3.5k arra is áll! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4999) Mr.Password válasza helkis (#4994) üzenetére


Mr.Password
újonc

Hát azért írtam hogy jogi út kizárva, mert ugye ugysem tudjátok hogy 2 regisztrált nevem van, de bízom abban hogy nem vertek meg ha ezzel a nick-kel megnyerném a nyereményakcijót!:)

I'm asking for away looking...

(#5000) cortez25


cortez25
aktív tag

vennép celeron :Y t!! Elég szakmai??

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.