Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38751) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Szevasztok!
Szeretnék érdeklődni Tőletek, valaki ismeri-e a marcalvárosi Kiserdőt. Konkrétan a futópályára lennék kíváncsi, milyen minőségű, mennyire használható stb. Köszönöm a segítséget!

BÚÉK!

(#38752) Jazzos válasza Ukraan (#38751) üzenetére


Jazzos
tag

Még sosem voltam rajta. Úgy hallottam elég poros, bár ki tudja. Télen (amikor korán sötétedik) a Barátság parkban szoktam futni, elég jó burkolata van a pályának. De amikor tudok már világosban futni, akkor a Kovalter (Co-Walter Dorien hehe :DD) töltésen szoktunk futni. Ill. néha a Lapostól indulón, vagy nagyritkán az uszoda mellett indulón. Itt elég sokan futnak, lehet legeltetni a szemeket menet közben. :)

(#38753) Ukraan válasza Jazzos (#38752) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Én is a Barátság parkot használom, viszont egy olyan helyet keresek mellé, ahol havonta párszor "terepen" is futhatnék. Emiatt érdekelne a Kiserdő, azt mondják ez valami ilyesmi. Tudom, kimenni és megnézni lenne a legegyszerűbb, de lustaság fél egészség :)) ... Ja és természetesen köszönöm a gyors választ.

BÚÉK!

(#38754) sagesz93 válasza Ukraan (#38753) üzenetére


sagesz93
addikt

Fater ott a marcalon pecázik, de jó pár éve(20..:DDD) ő is ott kinnt futkározott
bár elvileg most már porosabb meg mindenesebb mint akkoriban :))

[ Szerkesztve ]

(#38755) cellpeti válasza kovacsroli (#38745) üzenetére


cellpeti
veterán

Győrsziget - volt olajgyár! Gyere és már várnak a vadak! :DD

Ukraan:
Terepfutásnak itt van az egyetem mellett az erdő...nem jut eszembe a neve. :U :W

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#38756) Ukraan válasza cellpeti (#38755) üzenetére


Ukraan
aktív tag

A Püspökerdőre gondolsz? Nagyon válogatós vagyok, de valamilyen lakhelyemhez(Adyváros) közelebbire lenne szükségem, emiatt gondoltam erre a bizonyos Kiserdőre.

Sagesz93: köszönöm, de valamennyivel "frissebb" tapasztalatokra is szükségem lenne :R.

[ Szerkesztve ]

BÚÉK!

(#38757) sagesz93 válasza Ukraan (#38756) üzenetére


sagesz93
addikt

Gondoltam, fater meséiből jutott eszembe, gondoltam megemlítem :)

Amúgy LG aréna még mindig eladó lehet :))

(#38758) ixtom


ixtom
tag

Hehe Barátság Park...

Tavaly a pályák körüli palánkokat raktuk össze, meg szereltük fel a helyszínen. (diákmeló)

Olyan görbe volt a deszkák több mint fele, hogy mire összeütögettük őket az egyes fémkeretekre (asszem 15 db egy kereten) kb 30-40 cm-re volt magasabban az egyik vége a másiknál.
Persze ezt még le kellett csavarozni, de akkor meg a keret is meggörbült. :D Úgy meg nehéz felszerelni. Stb...

Na arra is kíváncsi vagyok meddig bírják a strapát, mert nem lett rendesen lekezelve a fa. :DDD Kb. felét én csináltam, de mondták hogy ne kenjek olyan sokat. Csak úgy itta magába a lenolajat. :P (egyszer végezném el a munkát normálisan és akkor se hagyják ;] )

Azóta nem is voltam ott. :C

mod:
Meg ki volt az a marha aki kitalálta, hogy a recepciós pultot (vagy mit) rakjuk össze a műhelyben, aztán majd így készen lesz elszállítva, meg berakva. :W Nyolcan raktuk fel a teherautóra, de legalább tizenketten szedtük le és cipeltük a bejárattól a végső helyére. (Akkor már nem lehetett közelebb állni a járgánnyal).
Volt itt szervezés, kérem...

[ Szerkesztve ]

(#38759) thaler2 válasza Ukraan (#38751) üzenetére


thaler2
senior tag

Szia!

Én elég gyakran megyek arra a pályára futni, amiről beszélsz, sz.tem nagyon jó, bizonyos részeken még egész kellemesen rugalmas, v.hol márcsak föld van, illetve vannak szakaszok ahol egész keskeny a pálya, a főúthoz legközelebb eső párhuzamos részen. De amúgy kevesen szoktak lenni, és nyugis arra felé. Barátság park nekem túl rideg, sokkal jobb fák közt, nyugiban egymagamban futni.

(#38760) Ukraan válasza thaler2 (#38759) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Helló!
Néhány kérdést még engedj meg hogy feltegyek! Érdekelne, hogy milyen hosszú a pálya, milyen anyagú, illetve van(nak)-e szintkülönbségek. Valamint azt szeretném még megtudni, hogy lehet oda pontosan eljutni. Köszönöm :R !

[ Szerkesztve ]

BÚÉK!

(#38761) kovacsroli válasza Dorien (#38750) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Aha én is vízpartra gondoltam, de aranyparton biztos betalál valami cigányhorda:/ Holnap körülnézek a környező falvakban, elsőre Vénekre gondoltam, ott talán nyugalom van:) Köszi a választ!

Többiek, mindegyik poén szar volt :))

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#38762) Rómeó


Rómeó
tag

UPP, a sportembereknek! :)
Nekem már sajna a gyaloglás is nehezemre esik! :B
Régebben is csak akkor futottam,ha kergettek,úgy látszik gyors voltam,mert sosem értek utol! :D

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#38763) Dorien válasza Jazzos (#38752) üzenetére


Dorien
veterán

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#38764) Dorien


Dorien
veterán

Ez a Barátság park számomra örök talány. Ha sportolni vágyom, akkor azt biztosan nem egy forgalmas négysávos főút mellett akarom megtenni, a panelrengeteg közepén...

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#38765) Jazzos válasza thaler2 (#38759) üzenetére


Jazzos
tag

Így van, a Barátság park csak egy szükségmegoldás, amikor télen korán sötétedik. :)

(#38766) Jazzos válasza Dorien (#38763) üzenetére


Jazzos
tag

:R Azt hittem poén :))

(#38767) Dorien válasza Jazzos (#38766) üzenetére


Dorien
veterán

Nekem is újdonság volt, amikor megláttam a táblát. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#38768) Balinov


Balinov
félisten

joreggelt. mizujs sracok?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#38769) thaler2 válasza Jazzos (#38765) üzenetére


thaler2
senior tag

Pontosan. :)

(#38770) thaler2 válasza Ukraan (#38760) üzenetére


thaler2
senior tag

http://rnkpr.com/a55vue Itt egy link, ezt ilyen gps-es futós programmal mértem. Bal oldalt az a sok sok kört, az említett futópályán csináltam. Szintkülönbség szinte 0 méter. A hossz az meg olyan 500-600méter körülbelül, ahogy látom. Anyagát tekintve valahol sima kitaposott föld, valahol meg ilyen spéci fakéreg, kurva jó puha, és jól rugózik. Eljutni a legegyszerűbben úgy tudsz, hogy dac pályánál leparkolsz, és köbö ott is van.

(#38771) ftc válasza Balinov (#38768) üzenetére


ftc
nagyúr

En feladom:D most meg azt mondtak a masik van csak nekik :W jó ceg :DDD

sztem beszerzem mashol...mennyire szamit manapsag a hw mpeg 2 gyorsitas?

(#38772) Balinov válasza ftc (#38771) üzenetére


Balinov
félisten

haha, ez kezd komikus lenni :)

az a HW mpeg2 az hardveres mpeg2 enkodert jelent, ez akkor szamit, ha mpeg2-be rogzitesz, akkor a terhelest leveszi jocskan a proci vallarol. Ha wmv/avi-ba akkor nem nagyon szamit, mivel nem hasznalja a rogzitest ezt a kepesseget

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#38773) Balinov válasza thaler2 (#38770) üzenetére


Balinov
félisten

thaler, neked szifonon a runkeeper mennyire eszi az eroforrast (konkretan akksit) most nezem kinnvan a hivatalos Android verza is, kiprobalnam legenden.

A naplozasnal tudja ez pl. a szintvaltozast, min/max/avg sebesseget merni,rogziteni? kml-be, vagy akarmi Gmaps szamara emesztheto formatumba exportalni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#38774) ftc válasza Balinov (#38772) üzenetére


ftc
nagyúr

igen azt jelenti:D kiderult 200km-re van nekik az a kartyajuk.... :W
X2 3Ghz-ez melett mennyit szamitana? mert ha nagyon akkor bemnegyek mashova.... mondjuk ha TV-zek max msn menne...

(#38775) Balinov válasza ftc (#38774) üzenetére


Balinov
félisten

ha csak tvzel, vagy csak rogzitesz akkor sw enkoder is tokeletes, de akkor mast nem nagyon tudsz csinalni (marmint szamitasigenyes cuccot, passziansz, netezes, msn mukodik szvsz).

Ha hw mpeg2 enkoder dolgozik akkor kis tulzassal meg jatszani is tudsz, mig a was rogzit..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#38776) ftc válasza Balinov (#38775) üzenetére


ftc
nagyúr

meg 1 mailt megeresztettem nekik.... ha nem jon meg a hten viszem a szoftverest...ami dragabb :F

(#38777) Jazzos


Jazzos
tag

(#38778) jamba


jamba
csendes tag

Üdv Mindenki

A nagy sikerre való tekintettel :

Pár tápegység:[link]

Memória:[link]

Jazzos: Holnap meglátogatlak.

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#38779) stairmaster


stairmaster
tag

Hali!

Valaki tud egy olcsó szervizt ajánlani ahol feltudják tárni a hibát és meg is tudják javítani a hp navigációmat?

(#38780) Dryman válasza stairmaster (#38779) üzenetére


Dryman
aktív tag

Jambánál az asus repair kit segíthet neked!
Talán ezzel [link] még javíthatod...

[ Szerkesztve ]

(#38781) jamba válasza Dryman (#38780) üzenetére


jamba
csendes tag

Az Új Profilom a légkalapácsos alaplap szerelés lesz , de kezdetnek megteszi a lángvágós kijelzőcsere is.

Az eddigi egyik leghatékonyabb módszer ez lenne

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#38782) Ukraan válasza thaler2 (#38770) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Köszönöm :R ! Ennél részletesebb "leírást" nem is kívánhatnék a pályáról, minden kérdésemet megválaszoltad.

BÚÉK!

(#38783) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Creative Live! Cam Vista IM webkamera dobozában várja új gazdáját. 3k,

További eladó cuccaim

Öreg vagyok már bohócnak!

(#38784) thaler2 válasza Balinov (#38773) üzenetére


thaler2
senior tag

Tapasztalataim alapján, full feltöltött állapotban, zenehallgatás mellett, olyan 70% körülire megy le 1 óra futás után.
Igen szintváltozást mér, meg sebességeket is, egy idődiagrammon végigtudod követni.

(#38785) Balinov válasza thaler2 (#38784) üzenetére


Balinov
félisten

jol hangzik, le is kapom mindjart marketrol, hatha hetvegen ki tudom probalni valami kisebb tura erejeig.

Androidos mytracks ilyet tud

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#38786) thaler2 válasza Balinov (#38785) üzenetére


thaler2
senior tag

Runkeeper sz.tem mérföldekkel komolyabb, és felhasználóbarátabb :) Nem véletlenül került be a top10 iphone appok közé a Times magazinban.

(#38787) thaler2


thaler2
senior tag

Bali Dublinban az idő mennyire engedi a szabadtéri sportolást ? Elég nagy az esélye nem, hogy elmész futni, és 1 óra múlva szarrá ázva érsz haza? :S

(#38788) tserrof77


tserrof77
senior tag

Óvakodj a részeg autóSthol!
Stohlatás - hátramenet részegen
Elstohloz - részegen elnézi a távolságot
Bestohlhoz - nem megfelelő szögben veszi be a kanyart részegen
Stohlbanhagyás - kér egy cigarettát és elmegy a baleset helyszínéről
Stohlong - mindenáron előzni próbál részegen a tömött sorban
Átstohl- sávot vált részegen
Megstohl: hátulról belém jön részegen
Ajtóstohl: oldalról jön belém részegen

:U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#38789) Balinov válasza tserrof77 (#38788) üzenetére


Balinov
félisten

akar meg vicces is lehetne (amugy az, nem kerdes),csak csorikam szemszogebol nem az, akit ez a barom telibetalalt...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#38790) Balinov válasza thaler2 (#38787) üzenetére


Balinov
félisten

Hat, ez az egymillio dollaros kerdes. ha azt mondom, hogy az ido valtozekony, akkor meg enyhen is fogalmaztam.

ir kollegak, meg a regebb ota ittelo kulfoldiek is azt mondjak, ha szabadteri programot tervezel es latod, hogy sut a nap, azonnal indulj, mert lehet mire kiersz a szabadba, elbaszodik az ido

Mikor Verat viszem dolgozni.(ezen az utvonalon szoktunk) akkor mondjuk meg szeles, idoben is latok sok embert setalni, futni, biciglizni az ut mellett. Eleg nepszeru resz, parkos tengerpart, homoks tengerpartos sziget. Meg esoben is szoktam latni embereket.

A belvaros,meg surubben lakott helyek mar gazosabbak, de azert a parkokban is szoktak az emberek sportolni. Meg rengeteg nyilvanos, szabadteri foci/rogbi palya van, ahol szinten.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#38791) sagesz93


sagesz93
addikt

Na, eddig bírtam az xp-t a laptopon, win7 kell.
Szóval segítség kéne, mivel már írtam régebben is, hogy valamiért a boot után behal a win7 telepítés, ezzel a hibával: kép
Olvasgattam, valami raid és ahci-ról láttam katyvaszt, de nem nagyon értek én ehhez a részhez.
Valaki segítsen mit tegyek!
thx. :R

(#38792) tserrof77 válasza sagesz93 (#38791) üzenetére


tserrof77
senior tag

BIOS-ban a HDD beállításainál a SATA mode-ot állítsd AHCI-ra, mert most vagy Compatible vagy Native IDE-ra van állíva az XP miatt :K

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#38793) jamba


jamba
csendes tag

Üdv Mindenki

Lenne pici occo PÉÉ4 es gépbelső

Micko atx alaplap: [link]
Péé4 es 1.6GHZ proci halk hűtéssel
2X256MB memóóória : [link]

Ára 5452Ft
Vigyétek....

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#38794) stairmaster


stairmaster
tag

Hali!

Valaki tudna ajánlani egy olcsó márkafüggetlen gps szervizt?

(#38795) sagesz93 válasza tserrof77 (#38792) üzenetére


sagesz93
addikt

erre már rájöttem én is hogy ilyet kell, csak az a baj hogy olyan nincs a biosban...
mindjárt megnézem asszem valami sata native mode van csak(enable-disabled opcióval)

[ Szerkesztve ]

(#38796) okiDoki


okiDoki
tag

(#38797) ftc


ftc
nagyúr

Bali megjott a cucc mar Komaromban csucsul.... igaz ez egy tortenet:D

oki mikorra tudunk megeggezni? ja meg valaki VGA-t kozepkatbol mivel megy kb a gothic,gta4 stb?

[ Szerkesztve ]

(#38798) jamba


jamba
csendes tag

Üdv Mindenki

Pár holmi megint:

laptop
NAGY gépház

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#38799) sagesz93


sagesz93
addikt

Valakinek a köreinkben van samsung galaxy spicája?

[ Szerkesztve ]

(#38800) Balinov válasza sagesz93 (#38799) üzenetére


Balinov
félisten

olyat akarsz venni? Thunderrel van androidunk, milyen info kell?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.