Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guitar Hero

Hozzászólások

(#951) Adree319


Adree319
csendes tag

Nah és vajon azt hogy kell? :DDD

(#952) steewattyoo válasza Adree319 (#951) üzenetére


steewattyoo
csendes tag

Van már kezdetleges progi World Tourhoz is olyan mint a Guitar Hero Three Control Panel
(továbbiakan GTHCP annak aki nem ismerné) a GH3-hoz
ezzel elég sok dologba be lehet nyúlni pl a hátteret is le lehet venni.
Egyébként biztosan a World Tourt láttad, és nem a GH3-at?
Mert a World Tourhoz nem biztos, hogy működő változat is van.
Esetleg ha linkelnél vidit tudnánk segíteni.

Guitar Hero magyar custom számok: http://guitarherofan.mlap.hu, és youtubon a magyar nyelvű számberakás how to videó: http://www.youtube.com/watch?v=AGnVFt68OMk

(#953) #57833216 válasza Adree319 (#949) üzenetére


#57833216
törölt tag

Játssz Practice-ben, ott is olyan, mintha egy sima háttérrel játszanál.

(#954) tomkabp


tomkabp
csendes tag

Nyah gyerekek!

Hétvégén megnéztük a bandával a GH 5-t. Azt kell mondjam, hogy nagyon, de nagyon seggberúgdosnám a fejlesztő, és termék manager bandát a kiadónál...
A program maga jóra sikerült, de ez csak annyira, hogy elérte a Rock Band szintjét... az nagyon üdvözítő, hogy amikor valaki elcseszi, akkor nem áll le a szám, csak ő maga kiesik, de vissza is lehet hozni.. (mivel a hétvégén elég sokan voltunk, és nagy részük először látta a játékot, ez a funkció áldás volt.. mert bár 1-2x móka újrakezdeni a zenét, de amikor szó szerint tizedik alkalommal futunk neki, és egy ember miatt nem tudunk még 50%ig sem eljutni, az már kezd unalmassá válni...)

Viszont a hiba lehet bennünk van, de egyöntetűen azt kell mondjam a többiek nevében, hogy a szám felhozatal a siralmassal van egy kategóriában... az még hagyján, hogy a stílus nem a mi világunk, de a 108 számból talán ha ötöt ismert valaki is a 9 fős társaságból...

Mi egyenlőre maradunk a WT-nél, mert annak legalább a fele ismert, játszható zene.. sőt még olyan szám is volt, amit a játékban ismertünk csak meg, de meg is kedveltük... (pl.: Ozzy Osborne Mr Crowly és Crazy Train)..

Hirtelen ennyi.. :))

Két kocka beszélget: []

(#955) #57833216 válasza tomkabp (#954) üzenetére


#57833216
törölt tag

Elég furcsa zenei ízlésetek van, hogy ha a 9 főből valaki ismert talán 5 számot.
A számok egy része ami az 5-ben van, az "alapmű".

A Mr. Crowley és a Crazy train is ilyen számok.

[ Szerkesztve ]

(#956) tomkabp válasza #57833216 (#955) üzenetére


tomkabp
csendes tag

Akkor lehet tényleg nálunk van a baj, de azért erről nem vagyok teljesen meggyőződve... :))

Az előadókat persze többnyire ismertük, sőt elég gyakran még az albumot is, de tényleg a számok még valahogy nem hallottuk...

Két kocka beszélget: []

(#957) #57833216 válasza tomkabp (#956) üzenetére


#57833216
törölt tag

Én '93-as születésű vagyok, de a "régiek" közül az összeset ismerem apum miatt, az újakat meg magamnak köszönhetően. :C

(#958) sanyi150 válasza Dave147 (#927) üzenetére


sanyi150
tag

Szia!

GH3 esetén az 1.31 patch felrakása után nálam megszűnt az akadozás.

(#959) tomkabp válasza #57833216 (#957) üzenetére


tomkabp
csendes tag

Hát én egy egészséges 10essel vagyok idősebb... viszont azt is hozzá kell tenni, hogy a mi társaságunk sose volt egy nagy zene hallgató.. mindenki hébe-hóba rádiót hallgat, de pl MTV, vagy hasonló nálunk sose volt divat... én a te korodban Limp Bizkitet, Linking Parkot hallgattam feszt.. ebből meg nincs nagy választék..
WT-ben a csúcs slágerek nálunk a Labamba, Ozzy számok, Billy Idol, és társai..

Illetve azzal egészíteném ki, hogy pl az Ozzy számokat is főként azért játszuk, mert egyszerűen a legjobb benne, hogyha hibátlanul el tudsz játszani egy szóló gitárt experten, aminél maga a játék élmény kimagasló... viszont jó pár, egyébként jó szám, játszása unalmas, mert kb a 80%ban csak mondjuk 2-3 szín taktaktak-ja megy...

[ Szerkesztve ]

Két kocka beszélget: []

(#960) #57833216 válasza tomkabp (#959) üzenetére


#57833216
törölt tag

MTV és Viva, stb. féle szemét nálam sem divat.

Az Ozzy számoknak olyan zseniális és érzelmes szólója van - itt a Mr. Crowley-ra gondolok -,hogy még azokat is megérinti akik általában semmilyen rockot vagy ilyen zenét nem hallgatnak. Na meg aki eltudja játszani a szólójukat, azokat zeneileg mindenki elismeri. :) (Itt igazi gitárra gondolok és nem GH-sra.)

(#961) tomkabp válasza #57833216 (#960) üzenetére


tomkabp
csendes tag

Jaja sokat hallottam, hogy Ozzy gitárosa valami nagy isten volt akkoriban, én nem értek hozzá...

És igen.. onnan tudják haverok, hogy GH lázban égek, hogy amikor ajtót nyitnak, köszönés helyett ooohh Mr. Croooowlllleeyyyy énekkel indítok.. :DDD :DD

Két kocka beszélget: []

(#962) ricsiv92


ricsiv92
tag

Hali mindenki!
Tegnap volt szerencsém kipróbálni eme nagyszerű játékot rokonnál. Nagyon bejön! Azt mondta, hogy PC-hez is lehet gitárt kapni 6k-ért. Utánnanéztem, de nem találtam. 6-8 ezer magasságába hol tudok gitárt venni PC-re?
Előre is köszi a választ.
Üdv.

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#963) tomkabp válasza ricsiv92 (#962) üzenetére


tomkabp
csendes tag

Nézz körbe az Xboxos webáruházakban, vagy itt az apróhirdetésekben..
most perpill nincs, de pár hónapja még árultak itt 8-9K ért új vezetékes gitárt:
http://www.konzolstudio.hu/
esetleg hívd fel őket, hátha tudnak szerezni
és ha jól tudom, akkor bármilyen vezetékes USB-s gitár jó Pc-hez is..

Két kocka beszélget: []

(#964) laragirl83


laragirl83
őstag

Tegnap megvettem GH Metallica-t, valami eszméletlenül jóóóóóóóó! :R

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#965) tomkabp válasza laragirl83 (#964) üzenetére


tomkabp
csendes tag

Akkor üdv a fanok között.. :))

Két kocka beszélget: []

(#966) #57833216 válasza laragirl83 (#964) üzenetére


#57833216
törölt tag

Használd egészséggel. :D Xboxon játszol te is?

(#967) Backagain


Backagain
csendes tag

Sziasztok!

Én még csak 2hete nyomom, de nagyon tetszik ;] A III bejön, a World tour jó lenne, ha át lehetne állítani a gombokat :W Tudom hogy át lehet valahogy, de script fájlba kell nyúlkálni meg ilyenek, amihez nemsok kedvem van ;] Akkor inkább veszek egy Gibson Les Paul gitárt hozzá, csak túl drága :O Egyébként billentyűvel sem olyan rossz, easy-n meg mediumon már ki is pörgettem :C Hardon már problémák vannak az 5. gombbal, na nembaj majd ha meglesz a gitár.... :))

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél"

(#968) #57833216 válasza Backagain (#967) üzenetére


#57833216
törölt tag

Mindenképpen vegyél egy gitárt, sokkal jobb azzal játszani. :)

(#969) tomkabp válasza Backagain (#967) üzenetére


tomkabp
csendes tag

Jaja, minden képen vegyél gitárt!
Haverral előszőr amikor boxon játszuttunk, azt gondoltunk mekkora király a joy-al játszani, mert mennyire kézre esnek a gombok... aztán megértettük miért kell "csilli-villi gitárt" venni a játékhoz.. :DD

Két kocka beszélget: []

(#970) laragirl83 válasza #57833216 (#966) üzenetére


laragirl83
őstag

Jah! :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#971) steewattyoo válasza laragirl83 (#970) üzenetére


steewattyoo
csendes tag

Nos mindig is utáltam az ingyen reklámot, de látom h most megint kerestek olcsó gitárt pc hez ezért jöjjön egy kis PéHá érték tőlem nektek :DDD :

EZEN a linken van a bolt nem írom ki a nevét:DDD itt most 9999 JóMagyarForint az X-ploler

remélem segítettem:)

[ Szerkesztve ]

Guitar Hero magyar custom számok: http://guitarherofan.mlap.hu, és youtubon a magyar nyelvű számberakás how to videó: http://www.youtube.com/watch?v=AGnVFt68OMk

(#972) infectedmann


infectedmann
őstag

Tegnap játszottam életemben először PC -n a Guitar Hero 3 -al és hát nagyon megfogott :)
Billentyűzettel először furcsa (nem tudom X -es gitárral milyen lehet), de megszokható. Sokat kell először gyakorolni, én tegnap vagy 3 órán keresztül nem tudtam elszakadni a monitor elől :D Fertőző egy jelenség és könnyen rá lehet szokni mert egyszerűen awesome game :)
Ha lesz rá pénzem egyszer tuti veszek a X -es gitárt hozzá :)

(#973) biki


biki
csendes tag

Sziasztok! :)

Pár éve ismertem meg a GH-t és most lett meg a World Tour PC-re :) viszont nincs gitárom... nem tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnám átállítani a gombokat? ^^

(#974) infectedmann


infectedmann
őstag

Eddig Practice módban gyakoroltam, most elkezdtem a karriert viszont az adatlapomon található konfigon valami csoda folytán szaggat a játék. Azért nem hinném, hogy kevés lenne neki a gépem. Szééép :)
Azt hiszem kipróbálom a fentebb említett progit amivel a "hátteret" el lehet tüntetni.

(#975) MATEO6600 válasza steewattyoo (#971) üzenetére


MATEO6600
őstag

Kell a francnak régi X-Plorer, mikor ITT ugyanannyiért WorldTour gitárt árulnak.
100%-osan működik PC-vel, az enyém ma jött meg.

(#976) infectedmann


infectedmann
őstag

Egy régebbi ATi driver (9.4) telepítése megoldotta a gondot :) Olvastam itt ott, hogy az újabb drivereket nem szereti a game. Így most már tökéletes :) ;)

(#977) steewattyoo válasza biki (#973) üzenetére


steewattyoo
csendes tag

A fórum olvasása sokat segít, de leszek oly' kedves hogy belinkelem neked

BILLENYTŰ ÁLLÍTÁS world tourban

ui.: vistánál és win7 nél is ugyanígy kell, csak a fájlt az users mappaában találod a felhasználódnál

Guitar Hero magyar custom számok: http://guitarherofan.mlap.hu, és youtubon a magyar nyelvű számberakás how to videó: http://www.youtube.com/watch?v=AGnVFt68OMk

(#978) ricsiv92 válasza MATEO6600 (#975) üzenetére


ricsiv92
tag

Aztaa :Y
Biztos jó PC-re, mert PS3-hoz irják?

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#979) infectedmann válasza MATEO6600 (#975) üzenetére


infectedmann
őstag

Hú. Ha ez tényleg megy PC -vel akkor must have kategória :D
Én csak szerda óta játszok a Guitar Hero 3 -al, de sokszor érzem a gitár hiányát. Főleg, hogy itthon vezeték nélküli billentyűzetem van és néha nem érzékeli ha a Strum -ra kiszott billentyűt nyomom, meg néha "beragad" valamelyik színhez rendelt bill.

Vajon Guitar Hero 3 -al megy? ;)

(#980) MATEO6600 válasza ricsiv92 (#978) üzenetére


MATEO6600
őstag

Biztos jó, amúgy leírtam Logoutos cikkemben is, hogy minden PS3-as tartozék működik PC-vel, mivel USB-s a vevő. Bedugod és felismeri.
Nyilván nem akarok tévhitet közölni azzal, hogy azt mondom 100%-osan műdödik.

(#981) infectedmann válasza MATEO6600 (#980) üzenetére


infectedmann
őstag

Akkor majd félreteszek egy ilyen kütyüre :)

(#982) infectedmann


infectedmann
őstag

Nekem valahogy billentyűzettel a nehezebb számok valahogy nem akarnak összejönni. Úgy érzem, hogy teljesen ritmusba vagyok a számmal; van, hogy csak egy részt gyakorolok és már szinte kívülről tudom, de mintha néha a billentyűzet egy idő után megbolondulna és nem érzékelnél, hogy lenyomok egy billentyűt pedig már kívülről tudom a számot.
Lehet a vezeték nélküli billentyűzet miatt van? Pedig a vevő egység már olyan közel van a billentyűzethez, hogy akár hozzá is ragaszthatnám :D
Remélem ha meglesz a gitár azzal jobban fog menni :) Én annyira nem éreztem rá erre a billentyűzetes dologra, de azért eljátszogatok vele amíg meg lesz a gitár.

(#983) ricsiv92


ricsiv92
tag

Meg is rendeltem, ez a gitár ennyiért szerintem már ajándék :C
Általába mikor küldik a futáral?

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#984) MATEO6600 válasza ricsiv92 (#983) üzenetére


MATEO6600
őstag

Nekem másnapra hozták ki.
Ha most rendeled, szerintem vagy hétfőn vagy kedden szállítják, arra figyelj, hogy 1500ft a házhoz szállítás.

(#985) moha21


moha21
addikt

A game az fasza, de az optimalizálása (portolása) förtelem. Ne már 8800Gt-n szaggasson... 4mb l2 cache-el...3ghz-n 4gb ram-al..

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#986) #57833216 válasza MATEO6600 (#975) üzenetére


#57833216
törölt tag

Már bocsi, de az X-Plorer sokkal jobb, mint a World Tour-os gitár.
A WT-snek a pengetője nagyon könnyen beragad és használthatatlanná válik, míg az X-Plorerével még egyszer sem történt ilyen.

(#987) biki válasza steewattyoo (#977) üzenetére


biki
csendes tag

Köszönöm :)

(#988) MATEO6600 válasza #57833216 (#986) üzenetére


MATEO6600
őstag

Attól, hogy más a pengetője még nagyságrendekkel gagyibb, régebbi, kevesebbet tudó konstrukció.
Fél év garancia vonatkozik rá, ha valami baja van, adnak helyette egy másikat.
Ha fél év múlva romlik el, otthon megszerelhető, egy 100 ft-os mikrokapcsolóval helyettesítheted, és olyan lesz mint a többi gitár.
A másik, hogy az X-Plorer messze nem ér 10 ezret, lassan 3 éves lesz, vannak nála sokkal korszerűbb gitárok.

(#989) steewattyoo válasza MATEO6600 (#988) üzenetére


steewattyoo
csendes tag

És azon a tapizós sz@ron kívül mit értesz "korszerűbb gitáron"?
Azzal egyetértek h az Xploler vezetékes, és egy vezetéknélkülivel egy árban árulni nem ésszerű, de ez a korszerűbb dolog teljesen hülyeség ez nem olyan mint egy VGA, hogy gyorsabbak, jobbak lesznek, sőt a pengetője még silányabb is...
Bocs, de Xploler fan vagyok, ne szidd ;]

Guitar Hero magyar custom számok: http://guitarherofan.mlap.hu, és youtubon a magyar nyelvű számberakás how to videó: http://www.youtube.com/watch?v=AGnVFt68OMk

(#990) MATEO6600 válasza steewattyoo (#989) üzenetére


MATEO6600
őstag

Nem szidom, de 2 generációval újabb, továbbfejlesztettebb.
Hosszabb whammy bar, nagyobb pengető (ami nem feltétlenül szar, csak más) kézreeső star power gomb, nagyobb gitártest, wireless, touchpad ami 3 új fícsört takar + nagyságrendekkel szebb, persze tudom h szted az X-plorer szép...

(#991) tomkabp válasza MATEO6600 (#990) üzenetére


tomkabp
csendes tag

Csak hogy bele szóljak.. :DDD

Nekem a Less Paul féle gitár jön be.. :))
méghozzá azért, mert valamivel kisebb, és az én kicsi kezemmel azon teljesen átérek mindent... ha kicsit "nyújtózom", akkor még fogást se feltétlen kell váltanom egy narancs nyomáshoz... :)

Két kocka beszélget: []

(#992) ricsiv92


ricsiv92
tag

Végre megjött a gitár, nekem semmi bajom nincs vele, az egész szuper. Tegnap volt szerencsém kipróbálni haverokkal az 5-öt nagyon bejön, bár több újitást vártam el tőle, de a kiesési rendszer eléggé jól sikerült. A számlistával sincs különösebb bajom, bár 1-2 régi sláger még elfért volna rajta.

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#993) #57833216 válasza ricsiv92 (#992) üzenetére


#57833216
törölt tag

De kihalt ez a topic.
Na mindegy, pénteken sikerült összehozni 1.323.451 pontot úgy hogy ketten voltunk.
Ez szerintetek jó?

(#994) YOZ


YOZ
tag

Üdv.

Valaki meg tudná mondani hogy GH5-ben hol lehet beállítani hogy ne kornyikálni kelljen?
Meg RB The beatlesben is kapásból énekelni lehet. Hol lehet átállítani?

(#995) MATEO6600 válasza YOZ (#994) üzenetére


MATEO6600
őstag

Sima irányítóval csak énekelni lehet, gitározni nem. (ez a GH WT óta van így)

(#996) YOZ válasza MATEO6600 (#995) üzenetére


YOZ
tag

Hát ez elég szomorú. Kár volt így elcseszni a játékot.
Kösz a választ.

(#997) ricsiv92


ricsiv92
tag

Segitség!!
A fentebb linkelt gitárom van és a WT-n kivül nem műxik mással :( Esetleg valamilyen program kellene mellé?
Előre is köszi a választ.
Üdv.

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#998) MATEO6600 válasza ricsiv92 (#997) üzenetére


MATEO6600
őstag

Gh3-hoz fel kell tenned az 1.3 patchet, Aerosmithnél meg Joy2key kell.

(#999) Gbi82


Gbi82
tag

Eladósorba kerül egy Xbox 360 fekete Les Paul Wireless gitár, a hozzá való usb-s vevővel. A gitár kb 1 éves, hibátlanul működik.
Eddig GH3, GH4, Aerosmith-el teszteltem pc-n.
Ár: Gitár + vevő 20K.
Akit érdekel keressen meg pm-ben, vagy a 70/505-2540-es számon.
Üdv. Gábor.

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#1000) MATEO6600 válasza Gbi82 (#999) üzenetére


MATEO6600
őstag

Hardveraprón több sikerrel jársz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guitar Hero
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.