Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guitar Hero

Hozzászólások

(#301) a2d2 válasza bzoley (#300) üzenetére


a2d2
addikt

Hi!
JoytoKey-t hjasználok arra, hogy billentyűzetként ismerje fel a gitárom.
viszont nekem az kellett volna, hogy guitar hero gitárként. Próbáltam PPJoy-t, PPJoyJoy-t, PPJoyKey-t, megszereztem a gitár usb-s vendor id-jét, letöltöttem az xbox360 gitár drivert, sehogy nem sikerült még xplorer gitárként felismertetni :(

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#302) bzoley válasza a2d2 (#301) üzenetére


bzoley
veterán

Akkor rosszul értelmeztem a kérdést. De miért is jó(jobb) az?

[ Szerkesztve ]

(#303) a2d2 válasza bzoley (#302) üzenetére


a2d2
addikt

Azért lenne jó, mert akkor a guitar heroval is lehetne ketten játszani, mert ha csak bill.-t érzékel, akkor multi kilőve egy gépen.
Most csak Frets on fire megy multiban, de megnézem guitar zero-t ma, lehet azzal is lehet ketten.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#304) bzoley válasza a2d2 (#303) üzenetére


bzoley
veterán

Értem. Ez engem mondjuk nem érint, nincs a közelben játszópajti :)

(#305) nesa


nesa
veterán

Problemam van:( ujraraktam a wint es most nemtudok jatszani:( a jatek elindul de amikor kivalasztom az elso szamot elkezd betolteni es kilep a jatekbol,ez miert van?

(#306) a2d2 válasza nesa (#305) üzenetére


a2d2
addikt

valamit nem telepítettél. DirectX? :DDD
Meg a játékot is lehet újra kell installálni.
Lehet Documents and settingsbe, vagy valahova máshova is tett valamit.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#307) nesa válasza a2d2 (#306) üzenetére


nesa
veterán

Na jo de leckek elindulnak csak mikor a zenet toltene be akkor kidob:(

(#308) nesa válasza nesa (#307) üzenetére


nesa
veterán

Ma reggel bekoszorultem es elindult, de hogy mitol azt nemtudom.

(#309) a2d2 válasza nesa (#308) üzenetére


a2d2
addikt

ez a dolog ámítástechnika része

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#310) nesa


nesa
veterán

A co-op szamokat hogylehet elerni??

(#311) a2d2 válasza nesa (#310) üzenetére


a2d2
addikt

eredeti gitár + billentyű kombóval gondolom

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#312) nesa válasza a2d2 (#311) üzenetére


nesa
veterán

Hogy?? siman billel nemlehet elerni???

(#313) a2d2 válasza nesa (#312) üzenetére


a2d2
addikt

nem lehet, mivel nem tudsz belépni coop módba csak billentyűvel :(

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#314) bzoley válasza nesa (#310) üzenetére


bzoley
veterán

Esetleg Cheat-tel. Kétszer lepengeted a zöldet, és minden elérhető lesz. Azt hiszem.

(#315) nesa válasza bzoley (#314) üzenetére


nesa
veterán

Ezt kifejtened bovebben???

(#316) bzoley válasza nesa (#315) üzenetére


bzoley
veterán

Bemész az options-be, majd alul a cheats-be. Letekersz alulra, és kiválasztod az Enter cheat pontot. Eléd tolnak egy gitárt. Lefogod a zöldet, és kétszer lepengeted. Erre kiír valamit, talán unlock everything, vagy hasonló. Visszalépkedsz, és válogatsz a zenékből quick módban. Azt nem garantálom, hogy nem fognak elveszni az addigi eredményeid, erre nem emlékszem.

(#317) nesa válasza bzoley (#316) üzenetére


nesa
veterán

Nya ezt meglesem:)

(#318) a2d2 válasza nesa (#317) üzenetére


a2d2
addikt

na megnézted? Nem vesztek el az eredményeid? Mert akkor én is kipróbálom :DDD

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#319) bzoley válasza a2d2 (#318) üzenetére


bzoley
veterán

Most csak quickplay eredményeim vannak, de azok nem vesztek el. Az előbb lepengettem.

(#320) nesa válasza a2d2 (#318) üzenetére


nesa
veterán

En is lepengettem de ahogy semmi nemis veszett el ugy semmi nemis tortent.
azert elotte csinaltam 1 mentest:)

(#321) benny23


benny23
tag

Sziasztok!

Meg tudná mondani nekem valaki, hogy hol lehet magyarországon megvenni a Guitar Hero 3-at? Mert ha jól tudom ehhez már gitárt is adnak!

Köszi

(#322) a2d2 válasza benny23 (#321) üzenetére


a2d2
addikt

Media markt, 576kbyte, +neten nézz körül

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#323) benny23 válasza a2d2 (#322) üzenetére


benny23
tag

Pc-hez kéne!
Ahol van, ott csak konzolokra!

(#324) a2d2 válasza benny23 (#323) üzenetére


a2d2
addikt

hát mostanában hiánycikk, azért próbálkozz google-al

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#325) benny23 válasza a2d2 (#324) üzenetére


benny23
tag

Ott kezdtem! De mivel nem volt eredmény, gondoltam megkérdem itt!

(#326) Solad


Solad
őstag

valaki segitsen nekem..
alapproblema: jatek nem indul (vagyis indul, de kevesebb mint egy masodperc mulva mar nyoma sincs annak, hogy valaha futott a gh.exe)
emiatt kapott a masina egy uj xp-t, telepites utan faszan futott, toltam is vele egy idaig
majd par ora mulva probalom inditani, es ugyanaz mint inditas elott..
forumokon nem nagoyn talaltam infot, de errefele hatha tud valaki valami megoldast

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#327) a2d2


a2d2
addikt

ide is beírom hátha vannak csodák:

Segítség kellene!
Ma úgy indultam el reggel, hogy csakazért sem megyek haza guitar hero nélkül. De rá kellett jönnöm, hogy március 15.-e van, így apróbb nehézségekbe ütköztem. Nagy buli lesz ma nálam, csak egy gitárom van, ha valakinek van eladó Xbox-os vagy PC-s gitárja, az sos értesítsen. Ha nem akar tőle megválni, akkor kibérelném egy napra
Thx!

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#328) L4D1K válasza a2d2 (#327) üzenetére


L4D1K
őstag

Engem az érdekelne, hogy TE merre jutottál hozzá PC-s gitárhoz? Én még sehol se láttam...

Nekem sajnos nincs oda-adható gitárom :( , de remélem azért szerencsével jársz... ;)

# ANTAL Tuning #

(#329) a2d2 válasza L4D1K (#328) üzenetére


a2d2
addikt

Még semerre. Lement ez a buli is egy gitárral. Jövő héten körbetelefonálok itt Pécsett, benézek 576-ba, mediamarktba, electro worldbe.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#330) L4D1K válasza a2d2 (#329) üzenetére


L4D1K
őstag

Én is már körbenéztem pár helyen, de sokszor inkább az eladók lepődtek meg azon hogy PC re keresek GH3-t...konzol-t meg nem vagyok hajlando venni.

Ui.: Grat a bulihoz...

# ANTAL Tuning #

(#331) a2d2 válasza L4D1K (#330) üzenetére


a2d2
addikt

Köszi!
Na sehol nem kaptam, sem 576, sem mediamarkt. Azt mondták hogy lehet nem jelent még meg hivatalosan itthon.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#332) L4D1K válasza a2d2 (#331) üzenetére


L4D1K
őstag

Tehát nem tudnak semmit :DD
Mellesleg külföldön is nehéz beszerezni. de nem hiánycikk...csak kevesebbet gyártanak belőle a konzolhoz képest. Lehet hogy Bécsben lehet kapni, nah majd 7végén haver megnézi, hátha...

# ANTAL Tuning #

(#333) R606 válasza a2d2 (#303) üzenetére


R606
csendes tag

hello!

sikerült már megcsinálnod h a gitárodat ne billentyűzetnek ismerje fel a géped? (am grat a gitárhoz :R )
mert én is most akarok összerakni egyet, csak ha nem működik a multi a gh-ban akkor lehet h meggondolom....vagyis megnéztem egy sima gamepaddal de akkor is csak egyet lát mivel az is billenytűzet lenne.
igaz a FoF-ban lehet nyomni 2-en, de gh-ban jobban szeretném, igaz akkor is megéri barkálcsolni 1-et ha egyedül is játszok a gh-ban

(#334) a2d2 válasza R606 (#333) üzenetére


a2d2
addikt

Hi!
Nem sikerült sajnos. Továbbra is egy gitárral nyomolunk. Voltam Pécsett mindenhol, sehol nem kaptam pc-s szettet vagy különálló xboxos gitárt :(
Elvileg március lesz az áttörés hónapja, meglátjuk mi lesz belőle.
Amúgy anyira elkapott a feeling, hogy most rendeletem meg vaterán egy elektromos gitárt 20k-ért, bár még soha nem próbáltam gitározni :DDD

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#335) R606 válasza a2d2 (#334) üzenetére


R606
csendes tag

Én keresgettem az E-bayen is, de 3 cucc volt...

...2 teljes játék szett (gitárral együtt) az egyik 10 $-nál a másik 15 $-nál járt, és még van egy 1 nap az aukcio végéig, az simán megérné, csak nem szállitják csak az USA-ba (igaz irtam az eladónak h tudná e ide és az mennyi lenne, de még nem irt vissza)

...a 3. ugyanilyen szett csak 100 $ környékén van villámárral. (akkor mind1 ha boltbol venném)

de különálló gitárt nem találtam csak xboxhoz, igaz van egy wifis cucc a géphez amivel xboxos cuccokat felismeri a gép (10k-ba kerül)... de ugy sem éri meg

....már kinomban a gyerek gitárok között néztem szét :) és találtam is egy jot amit átalakithatnék csak itthon nem találok egy boltban sem, (de volt egy olyan a vaterán 500 Ft-ért XD, csak már elkelt)

(#336) a2d2 válasza R606 (#335) üzenetére


a2d2
addikt

Én is nézegettem e-bay-en, találtam egyet (!) Belgiumban, a többi mind USA :(
Bár csak az osztrák e-bay-t néztem, és oda voltak belinkelve ezek.
Frets of fire nem tetszett, meg billentyűvel nem volt az igazi. Beraktam még GH-ba az Unforgivent, meg még pár számot, így most jól elvagyunk vele.
Egyik konzolos boltban mondták lehet lesz használtan egy xbox kontroller, de nem lett még belőle semmi. Amúgy az a wireless receiver 5k környékén van úgy tudom.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#337) R606 válasza a2d2 (#336) üzenetére


R606
csendes tag

Lehet h 5k, asszem vmi microsoftos oldalon láttam, ott 10 volt.....Nekem a FoF is tetszett, de vhogy jobaan bejön a GH :P
Én az amcsi e-bayen néztem, de még ott se tudott válaszolni az eladó, pedig már egy napja elküldtem neki az üzit....
Nah sztem maradok annál, hogy összerakok egyet.... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#338) skullert válasza Sirandrish (#1) üzenetére


skullert
csendes tag

ma láttam egy guitar hero 2 gitárral ps2 re és nekem van egy átalakitom usb re azt akarom kérdezni hogy müködik a GH2 es gitar a GH3 mal müködik e

vagy kezdjek fabrikálni nehézkérdés

(#339) a2d2 válasza skullert (#338) üzenetére


a2d2
addikt

Hi!
Működni működik, csak sajnos nem gitárként ismeri fel a windows, hanem sima joyként -> jöhet megint a joy2key és a single player :(((
Egyszerűen nem értem hogy tudták így elpuskázni ezeket, hogymiért csak az xboxos jó pc-re.
Mindenesetre vasárnap úgy néz ki én is beszerzek egy ps2-est, szóval éppen átalakító után vadászok. Te hol vetted? Pécsi 576-ban láttam egyet, de 4 ropi, mert van benne kártyaolvasó is, az meg kicsit sok érte :(

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#340) skullert válasza a2d2 (#339) üzenetére


skullert
csendes tag

nos én az átalakitot egy kormányhoz kaptam
hol lehet amugy venni xbox os gitárt jo a vezetékes is vagy akármien gitár is vagy hajlando vagyok arra is hogy vki fabrikál nekem megfizethetö áron kb 3000ft kondoltam mert le vok égve miskolci vagyok

(#341) a2d2


a2d2
addikt

Na a mai nap érdekes volt, szinte egyszerre jutottam hozzá egy PS2-es Rock the 80s csomaghoz, meg egy különálló Xplorer gitárhoz.
Kérdésem hogy érdekel-e valakit a ps2-es csomag? Pécsiek előnyben.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#342) L4D1K


L4D1K
őstag

Most nézem hogy GH egyetlen kiegészítője sem lesz pc-re...könnyű ugatni a PC haláláról, ha tudatosan akarják megszűntetni.

# ANTAL Tuning #

(#343) a2d2 válasza L4D1K (#342) üzenetére


a2d2
addikt

Sajnálkoznak hogy milyen ki*****ul nehéz ps3-ra programozni, de egy xbox-pc konverziót nem képesek megcsinálni. Röhej.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#344) L4D1K válasza a2d2 (#343) üzenetére


L4D1K
őstag

Főleg úgy hogy bejelentették jópár hónapja, hogy olyan rendszerben irják már a programokat Xbox 360 ra, hogy azt PC re (és vissza) 1-2 honap alatt át lehet írni...

# ANTAL Tuning #

(#345) kardlac


kardlac
csendes tag

Sziasztok!
Platformváltás miatt(PS3) lett egy fölös kintről származó Guitar Hero III szettem PC-re.
Ha érdekel valakit 20000-ért megválok tőle. :K

[ Szerkesztve ]

(#346) a2d2


a2d2
addikt

Még mindig nincs itthon PC-s csomag? Szerencsére már beszereztem egy xboxos gitárt, még driver sem kellett hozzá, xp felismerte, és mennek hétvégenként a GH battle-ok a homemade gitárral.
Nagyon tuti ;]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#347) L4D1K válasza a2d2 (#346) üzenetére


L4D1K
őstag

Grat :DD

# ANTAL Tuning #

(#348) L4D1K


L4D1K
őstag

Ha vki már találkozott vele:

Olyan probléma állt fel a játékkal, hogy az új gépemen sehogy sem tudom rávenni hogy ne 60Hz -en fusson a játék. Egyszerűen nem tudom mit kéne beállítani az nvidia vezérlőben (szerintem az a ludas), hogy ne vegye vissza Hz számot.

# ANTAL Tuning #

(#349) Solad


Solad
őstag

probalkozz a reforce nevu kis progival, helyrerakja.

Aszondjatok jo uzletet csinaltam azzal, hogy 35K-ert vettem ps2-t, GH2-t, rocks of 80's-t es GH3-at perse eredetiben ket gitarral? :D:D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#350) skullert válasza Solad (#349) üzenetére


skullert
csendes tag

az egészet 35k ért?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guitar Hero
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.