Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guitar Hero

Hozzászólások

(#1001) ricsiv92 válasza Gbi82 (#999) üzenetére


ricsiv92
tag

Ez a Les Paul mivel jobb, mint a GH WT-s stangalone gitár?

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#1002) tomkabp válasza ricsiv92 (#1001) üzenetére


tomkabp
csendes tag

Hogy jobb-e azt nem mondanám.. elvileg a standard WT gitár újabb konstrukció, és azon van egy külön érzékelősor a "hullám követésre" (nem tudom mi a hivatalos neve, ha nem kell pengetni, csak az összekötött színeket eltalálni..)
Valamint lentebb írtam épp, hogy méretben kisebb, így kisebb kezűek könnyeben tudják használni...

Két kocka beszélget: []

(#1003) ricsiv92


ricsiv92
tag

Egyszerűen nem akar működni a gitár a GH3-al, hiába patch-eltem :( Olvastam olyasmit, hogy joy2key-el kell valamit babrálni, de nem tudom, hogy mit. Egy kis segitséget kérnék.
Előre is köszi.

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#1004) MATEO6600 válasza ricsiv92 (#1003) üzenetére


MATEO6600
őstag

Mert az 1.0-ás cracket használod.

(#1005) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Emberek nem tudja valaki, hogy a gitar hero 3-ban fel akarnám tenni a patch-t és azt írja ki az 1.1-es patch-nél, hogy Softvare not found.

Segítséget előre köszönöm!

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#1006) ricsiv92 válasza lakatosturbo (#1005) üzenetére


ricsiv92
tag

Tedd neki vissza az eredeti exe-t. Nem szereti a no-cd crack-et.

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#1007) lakatosturbo válasza ricsiv92 (#1006) üzenetére


lakatosturbo
aktív tag

Köszi szépen!

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#1008) lakatosturbo válasza ricsiv92 (#1006) üzenetére


lakatosturbo
aktív tag

Az 1.3-as patch-ben benne van ugye az 1.1-es is?

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#1009) ricsiv92 válasza lakatosturbo (#1008) üzenetére


ricsiv92
tag

Tudtommal benne van. Csak sajnos nekem nem akar működni az 1.31-es patch-el sem a wt-s gitárom :( Pedig a no-cd crack-em is 1.31-es :( Esetleg valami ötlet?

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#1010) Gbi82


Gbi82
tag

Valakinek nincs meg véletlenül a Rock band 1, 2 és a GH Metallica Playstation 2 Pal verziója? már csak ezek hiányoznak a boldogságomhoz :DDD előre is köszi.

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#1011) Gbi82


Gbi82
tag

Nos sikerült beszereznem a GH 1,2,3,4,5, Metallica, Encore, Greatest hits, Band Hero, Aerosmith, valamint a Rock Band 1, 2, Meatal, AC/DC, Track Pack 2. Játékokat :C
Egy jótanács mindenkinek , vegyetek PS2-t , ez a legolcsóbb módja, hogy gitározzatok,doboljatok és nem mellesleg az összes GH, RB játékot kiadták rá.

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#1012) tony95 válasza Gbi82 (#1011) üzenetére


tony95
csendes tag

Osztom a véleményed! Nekem is PS2-m van és sokkal olcsóbb rá pl: a Greatest Hits 10.000ft Xbox360-ra: 18.000ft.. azért nem mindegy

(#1013) Gbi82 válasza tony95 (#1012) üzenetére


Gbi82
tag

300Ft-ért vetem Dual layer lemezt ;)
Mindenesetre osztom azt a véleményt, hogy a Warez megöli a játékélményt.

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#1014) tony95 válasza Gbi82 (#1013) üzenetére


tony95
csendes tag

Ja nekem nincs megcsippelve:D

(#1015) Gbi82


Gbi82
tag

Ja nekem sincs (soft mod) :D

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#1016) Gbi82


Gbi82
tag

Ma megrendelem a Rock Band dobkészletét, mert az kompatibilis a GH játékokkal is, a GH dob, viszont nem jó a Rock Band játékokhoz.

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#1017) tomkabp


tomkabp
csendes tag

Ismét Jó Reggelt!

Kinek van már tapasztalata a Band Hero, vagy GH5 játéknak azon képességével, hogy importálni lehet bele a régebbi játékok zenéjét? Olvastam több helyen, meg FAQ-ban, de nem egyértelmű, hogy ez már működő dolog, vagy majd csak frissítésként letölthető lesz-e a jövőben. Ha megvan pár részem az előzőkből eredetiben, akkor már most is megy az import azoknál a lemezeknél?

Jah és mindez Xbox tekintetében érdekelne engem.

Üdv

Két kocka beszélget: []

(#1018) Gbi82


Gbi82
tag

Valaki próbált már Rock band usb-s ps3-as gitárral játszani PC-s GH-kkal?

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#1019) #57833216 válasza Gbi82 (#1018) üzenetére


#57833216
törölt tag

A Guitar Heros hangszerek mennek PC-vel, szóval 100%, hogy a Rock Bandesek is mennek.

(#1020) Gbi82


Gbi82
tag

Megismétlem a kérdést ROCK BAND gitár GUITAR HERO JÁTÉKAL működik-e pc-n?

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#1021) Levin01


Levin01
őstag

Sziasztok!

Guitar Hero 3-at próbálom játszani, de iszonyatosan laggol valamiért.
Vadi új Win7 rendszer 4GB rammal, AMD X2 CPU, 3870vga, szóval a vas bőven elég hozzá.
Amikor éppen nem laggol, akkor gyönyörűen fut, de egyszerűen ez a laggolás az idegeimre megy single módban.
Van erre valami megoldás?

(#1022) ricsiv92 válasza Levin01 (#1021) üzenetére


ricsiv92
tag

Hali
Patch-eld fel a játékot 1.31-re, az elvileg megoldja a gondodat. Amugy gitárral vagy bill-el nyomod?
Üdv.

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#1023) Levin01 válasza ricsiv92 (#1022) üzenetére


Levin01
őstag

Most még billel, de már folyamatban a gitár beszerzése!

(#1024) Gbi82


Gbi82
tag

Az options menüben ki tudod kapcsolni a közönséget, vagy vedd lejjebb a a felbontást, sajnos elég szarul optimalizálták a játékot, nekem ugyanilyen bajom volt az Aerosmith-el és a 4-el, pedig nekem sem gyenge a gépem.

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#1025) ricsiv92


ricsiv92
tag

Nekem a Word Tour-os standalone gitárral még mindig nem akar menni a GH3, csak a WT. Pedig felpatcheltem és a crack-em is a 1.31-es.Esetleg valami ötlet?(Lehet, hogy a win7-el van valami nyűgje?)
Előre is köszi.
Üdv.

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#1026) #57833216 válasza Gbi82 (#1020) üzenetére


#57833216
törölt tag

Pont eggyel feletted válaszoltam NEKED.

(#1027) Gbi82 válasza #57833216 (#1026) üzenetére


Gbi82
tag

Tisztában vagyok vele, hogy nekem válaszoltál (nesze semmi fogd meg jól), viszont nekem olyan ember véleménye kell akinek van tapasztalata a témában és tud segíteni is.
Ha TAPASZTALATOKKAL tudod alátámasztani az állításodat, hogy 100% működik a Rock Band gitár GH játékokkal pc-n akkor azt is írd le hogyan bírtad működésre, mert nekem egyenlőre nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#1028) Levin01


Levin01
őstag

Sziasztok!

Kicsit bajban vagyok!

Megjött a wireless gitárom: [link]

Ezt hogyan kell PC-n működésre bírni? :F

(#1029) Gbi82 válasza Levin01 (#1028) üzenetére


Gbi82
tag

Kicsit vissza kellett volna olvasni a topic-ban ;)
http://logout.hu/blog/mateo6600/index.html

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#1030) Levin01


Levin01
őstag

Felraktam az 1.31.-es patch-et a GH3-hoz és nem akar rendesen működni a Wireless gitár.
A menüben teljesen jól lehet vele navigálni, de a játék közben a zöld gomb a sárgát üzemelteti, a többi gomb meg semmit nem csinál.
A world tour-ban hibátlanul működik? Hogy lehetne rendesen működésre bírni GH3-ban is?

(#1031) Levin01


Levin01
őstag

Valaki játszott már online párbajt GH WT-ben?

(#1032) Tuib válasza YOZ (#994) üzenetére


Tuib
aktív tag

Szia!

a lényeg, hogy milyen vezérlők vannak az xboxhoz kötve.
A gitárral csak bass és solo gitár, dobbal ugye dob, és sima vezérlővel meg énekelni lehet, ahhoz társítja a mikrofont vagy a headset-et.

Tuib

''A szeretet az, amikor anyu látja aput a mosdóban és szerinte apu nem is gusztustalan.''

(#1033) fkornel11


fkornel11
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Nekem is World Tour-os gitárom van és PC-én játszom!A World Tour faszán megy vele!
Viszont a GH 3 nem akár hogy is patch-elem meg crack-elem.Nem penget és csak kettő hurt ismer fel azt is egybol megpengeti.Valakinek megy rendesen????
Van még a joy2key meg a totel game control megoldás de ezkhez nem értek :-(!
Esetleg ötlet vagy tapasztalat??????????
Előre is köszi!

(#1034) fkornel11


fkornel11
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Én PC-én játszom és van egy olyan problémám hogy a World Touros gitáromat(ps3) a GH3 nem ismeri fel rendesen 1.31 patch crack már minden féle képpen probáltam de semmi!
Navigál a menube és akkor jo a zold gomb is!Zene kozbe nem penget meg csak ketto gomb él azt is keveri és egybol penget ha megnyomom!A World Tour megy vele faszán tetszik,most haverommal nyomjuk ő billentyuzeten dobol én meg gitározok :)) .
A GH3 -ra valmi ötlötetek esetleg???????

(#1035) zbence


zbence
aktív tag

Segítség! :B

Guitar Hero World Tourban, PC-n nem érzékeli a játék a gombot lenyomását.
Ez miért van?
Akkor nyomom mikor odaér a pötty. :K

(#1036) infectedmann


infectedmann
őstag

Van egy Logitech Chillstream gamepad -om, valahogy a GH3 -ban be tudom állítani, hogy melyik gomb mit vezéreljen? Játékon belül nem találtam ilyen lehetőséget, tehát valami külső megoldás kéne.

(#1037) Levin01 válasza fkornel11 (#1033) üzenetére


Levin01
őstag

Hello!

Nekem is ez a problémám.
Sajnos joy2key sem oldja meg a problémát. Érdekes módon az Aerosmith simán megy vele pedig totálisan ugyan arra a motorra és felületre épül mint a GH3.

(#1038) fkornel11 válasza Levin01 (#1037) üzenetére


fkornel11
csendes tag

Hali Levin01!

Ahogy elnézem 1cipőben járunk :K .Nekem win7 esem van de próbáltam xp-én is de semmi.Feltettem a patcheket egymás után sorba ugy is probáltam elinditgatni meg egyből az 1.31 essel de semmi!Én a HATRED tört verziot töltöttem le a GH3-ból.Valahol azt olvastam toltsem le máshonnan más töréssel hát ha az a baja azt még megpróbálom.Ja és nekem is laggol ne aggodj:)!Nekem is ocsémnek is haveromnak is win7 alatt meg xp-én is!Szerintem ez driver és grafikuskártyafuggő nagyon.
Amd x2 6400 4gbRAM 7900GT 512mb.Mégis.
Ha valami sikerul majd irok!
De az aerosmith beállitásába segithetnél hogy kell beállitani a joy2key-t.
Leirhatnád vagy elkuldhetnéd a beállitást képbe vagy ahogy sikerul!
Előre is köszi!

(#1039) fkornel11 válasza fkornel11 (#1038) üzenetére


fkornel11
csendes tag

Meg ha értesz a joy2key-hez akkor probáld meg a total game controllal,valahol azt irják ezzel megy a GH3.

(#1040) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Van egy World Tourom PC-n de miért van az hogy ha kikötöm a hangot a 5.1-ben a genius hangfalaimra csak stereoban szól? Se a mély se a többi nem megy csak a két első, amúgy meg minden más megy 5.1-be.

Öreg vagyok már bohócnak!

(#1041) Levin01 válasza fkornel11 (#1039) üzenetére


Levin01
őstag

Megpróbáltam total game controllal is de semmi hatása :O

(#1042) Levin01 válasza ArmanD. (#1040) üzenetére


Levin01
őstag

Nekem is Genius 5.1 hangfal van és az integrált Realtec-re kötve csak stereo-ban szól. Amikor bekapcsolom a StarPowert, akkor vélek felfedezni valamiféle térhangzést a hátsó hangszórókból is. Vagy a játék nem tudja rendesen az 5.1-et van a hangkártya ne tudja jól megszólaltatni. Egyébként is nagyon elegem van a Realtec-ből mert vacakul is szól, meg nem is kezeli jól az 5.1.et. Veszek egy X-Fi-t az a biztos. :)

(#1043) fkornel11 válasza Levin01 (#1041) üzenetére


fkornel11
csendes tag

Hello!

Köszi a Joy2Keyt megy vele rendesen! :C
A GH3 még nem megy nekem se gitárral!Már azon is filoztam hogy nekem wireless a netem nem e az zavarja a gitárt!?De nem hiszem mert a tobbinél jo! :F Még probálkozok ha valami sikerul szolok :K 4

(#1044) Levin01 válasza fkornel11 (#1043) üzenetére


Levin01
őstag

Na, király. Szívesen.
Ha sikerült GH-ban is valahogy megoldani a működést, akkor várom a megoldást. Nagyon jó számok vannak benne, amiket szívesen eljátszanék gitárral.
Egyébként, mivel párom is rákattant és majd akarunk párbajozni, lehet, hogy veszek egy XPlorer vezetékest s Wireless-es mellé és az viszont tuti jó GH3-ban is. Igaz 2gitárral párbajozni abban nem fogunk.

(#1045) Levin01


Levin01
őstag

Van lehetőség dalokat rakni a WT-be meglévőkön kívül?

(#1046) fkornel11 válasza Levin01 (#1045) üzenetére


fkornel11
csendes tag

Hali!

Beszarok ocsémnek is win 7 van a gépén és neki mukodik a gh3 a joy2key-el :F !Lehet nem mindegy melyik patch után teszed fel a j2k-t.Azt még megprobálom aztán ha nem akkor formázok és ujra rakom a gépet nem kimondottan e miatt de talán lesz valami.Majd beszámolok az eredményrol.Neked xp-d van?
Amugy mediumon már végigtoltam pár nap alatt az aerosmith-et a WT-t meg a GH3-at is tényleg fasza számok vannak benne.A számok berakásárol azt olvastam hogy az igazán a konzolosok kiváltsága lehet letolteni a GH oldalrol persze fizetős de pc-re nincs.De adtak ki egy bonus trackot aGH3-hoz kb 20 szám van rajt azt hiszem azt lelehet tolteni pc-re is.Még a metallica-t kell megszereznem az is megy.
Meg van olyan is hogy átalakitod a számokat és ugy rakod be de azt irják az nagyon bonyolult.Annak is aki jobban ért a géphez,mert bele kell nyulnod a programba.ennyit hallottam errol!Ugyhogy várom a GH4-t pc-re :K !KB tavasszal talán kijon!WT-be fasza band-be!Haverommal toljuk ő dobol! :)) Ja 30 folottiek vagyunk,mi zuzunk a gép elott feleség arréb csak mosolyog :DD még nem sikerult bevonni a zenekarba :N .
Amugy miért irtad hogy párbajoztok GH3-ba??Nem lehet???Csak neten??Vagy???
:R
Üdv!

(#1047) Levin01 válasza fkornel11 (#1046) üzenetére


Levin01
őstag

Win7 64bit oprendszerem van.
Neked is wireless gitár van? Nekem az nem akar menni GH3-ban.
Lehet, hogy valamit joy2key-ben nem állítottam be ami szükséges hozzá.
Át tudnád küldeni a beállításokat?

(#1048) fkornel11 válasza Levin01 (#1047) üzenetére


fkornel11
csendes tag

Hello!

Nekem is WIN 7 64-bit meg ocsémnek is.Nekem is wireless standalone gitárom van,az a legjobb.Irtad hogy x-plorer gitárt akarsz venni.Arrol azt irták akinek mind a ketto fajta van hogy szarabbak a gombjai mind a tobbinek.Meg nem néz ki egy fényesen,mondjuk még ez el is menne.De ez sem megy csak ugy a GH3-mal ehhez is kell a patch és már olvastam olyat hogy valakinek ezzel se mukodott.Már én is gondoltam rá hogy veszek egy ilyet is!De mivel látom hogy ugyan az a config nekem meg ocsémnek ezért valami beállitási vagy driver(csak a videokártyánk más meg az alaplap)vagy valami usb kompatibilitási gebasz lehet.még egy kicsit kinlodok vele nem igaz hogy nem lehet megoldani.
Ocsémnak tegnap adtam oda amit kuldtél és egybol jo lett mind a kettőre neki!Majd nem dobtam egy hátast!Szerintem azokkal a beállitásokat használta amiket kuldtél de még utána járok tegnap nem volt időm rá osszehasonlitani kettonkét most meg ocsém elvitte a gépét sőt még a gitáromat is ugy hogy én se tudok probálkozni,barátnőjénél tolják szintén tobben.Fertőző a cucc :DD :)) !
Amint tudok valamit irok!! :K

(#1049) ArmanD. válasza Levin01 (#1042) üzenetére


ArmanD.
őstag

Hát nekem Audigym van de szarik menni, sztem a program hibája vmi el van benne b...va, és igy elég gáz hogy 2 hangfalon erölködik, mikor a szomszéddal is bulizhatnék együtt 5.1-be :P

Ha valaki tud valamit hogyan lehet ezt orvosolni kérem irjon.

De nem akarom elhinni hogy itt egy zenei játék és nulla a beállitás hangilag.

[ Szerkesztve ]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#1050) Levin01 válasza ArmanD. (#1049) üzenetére


Levin01
őstag

Igazából az 5.1 annyira nem is izgat, csak szeretném szebb, dinamikusabb hangzást, azt meg az integrált Realtec nem fogja megadni.
Mivel karaoke-val foglalkozok, majd kipróbálom, hogy a 800Wattos Castone erősítóre rárakom a 2db Wharfedale hangfalalt és hadd szóljon :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guitar Hero
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.