Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guitar Hero

Hozzászólások

(#451) Gaben92 válasza rooland (#449) üzenetére


Gaben92
őstag

Szóval te úgy játszol, hogy a billentyűzet az asztalon, és a bal oldalon van a zöld?? Ha egyszer gitárral fogsz játszani, nagyon fogsz szenvedni még az easy-vel is. :F

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#452) rooland válasza Gaben92 (#451) üzenetére


rooland
senior tag

Igen, billentyűzet az asztalon normálisan, de a zöld jobb oldalon van, mint alapból a PC-n. Konzolon van bal oldalt a zöld. Havernak van Wii-n és szoktam játszani (hard,expert). Az, hogy most bal vagy jobb oldalt kezdődik abszolút nem zavaró, egyből ment. Viszont persze nehezebb 4 ujjal 5 hangot, gyakorlás kérdése lenne. A középső hang direkt meg van jelölve kis dombor csíkkal, hogy érezd a közepét.

[ Szerkesztve ]

(#453) Gaben92 válasza rooland (#452) üzenetére


Gaben92
őstag

Hát én ilyen felállásba nyomom még! :D Ha megjön a gitár könnyebb lesz hozzászokni!

[ Szerkesztve ]

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#454) rooland válasza Gaben92 (#453) üzenetére


rooland
senior tag

:DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :DD :DD :DD :DD :DD
Hát ez kééééééééééééééééééééééééééééééééééééész!!! :C :C :C :C

(#455) Gaben92 válasza rooland (#454) üzenetére


Gaben92
őstag

Ja csak nincs szemüvegem! XD Mellesleg gépen se a jobb oldalon van a zöld alapártelmezettben, csak van a játékban egy bug ami miatt, mindig átáll lefty flipre.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#456) bzoley válasza rooland (#454) üzenetére


bzoley
veterán

"ha hozzászólsz:
a smiley-k arra valók, hogy egy többféleképpen értelmezhető mondat hangulatát megmutassák. Épp ezért ne használd sormintának, díszítőelemnek, vagy értelem nélkül."

Amúgy sokáig én is ilyen felállásban nyomtam, de már csak hónapok kérdése, és talán felvesz valami végleges gitár formát is.

(#457) rooland válasza bzoley (#456) üzenetére


rooland
senior tag

Bocsánat, ha a smiley-kal nem tartom be a szabályt (mekkora hülyeség). :DD
De azért lássuk már be, hogy mennyire végtelen már az emberi hülyeség, hogy így játsszon.... :D :D :D Akkor már talán igazival kéne próbálkozni, annak van valami értelme is!

(#458) Solad válasza rooland (#457) üzenetére


Solad
őstag

én is így toltam amíg nem volt meg a ps (mondjuk én gitárral toltam amikor először kipróbáltam a játékot), nem volt gáz az átállás.

amúgy ez a kép a frets of fire-ből van

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#459) Gaben92 válasza Solad (#458) üzenetére


Gaben92
őstag

Tudom, a régi gépemen azt játszottam! XD De az élmény nem volt akkora mint a GH3-al!

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#460) lordbone válasza Gaben92 (#451) üzenetére


lordbone
csendes tag

Én is így játszom... és játszottam már gitárral és hidd el egyátalá nem nehéz átszokni... főleg akkor amikor Battle-zel valakivel és rádnyom egy "gombsorfelcserélést" (bocs de nemtom a nevét) akkor az agyad már tökre át tud állni és tudod mit kell nyomni... . És nekem az az elfordított bilentyűzet mód sajnos nem jött be... valahogy nem az igazi... De nemsoká jön a Gitár meg az Eredeti GH... addig még kibírom és elbukok 500-szorra is Devil went down to Georgia-n Hardon és a Slash Battle-n experten....

(#461) RocketZombie


RocketZombie
csendes tag

én is kézben tartom a billert, így tök ugyanaz mint gityó. bár valszeg tényleg egyszerűbb lenne az 5 ujjas. eleve még régen a gityóra az jutott szembe, hogy az 5. gomb a hüvelyk ujjnál kéne legyen fent a gitárnyak keskeny részén.
az meg hogy szmájlival sorminta... na és? mirt zavar, emiatt ne mfogsz tudni aludni? ;) :C

(#462) rooland válasza RocketZombie (#461) üzenetére


rooland
senior tag

Ja a sormintás problémázóról kb ennyit... :D :D

Amúgy én is HARDon az utolsó battle-t nem tudom megcsinálni. Experten meg a Slipknot-ot. (Experten a Slash battle-t elsőre bemákoltam :)) )

[ Szerkesztve ]

(#463) RocketZombie válasza rooland (#462) üzenetére


RocketZombie
csendes tag

a Slash párbajt pofátlanul könnyűre csinálták szerintem. Igazából milyen megalázó már ilyen párbajokat készíteni :D én szégyelem magam ekkora "neveket" legyőzni :) hüje egy ötlet volt ilyet csinálni, valóságban nem sok esélyes kihívójuk lenne :)

(#464) Gaben92


Gaben92
őstag

EMBEREK!!

Ma kézhez kaptam a Wireless Les Paulomat, és a hozzá tartozó vevőegységet. Először szenvedtem egy kicsit, aztán rájöttem, hogy benyomva kell tartani a gombot és úgy kapcsol be! :U Lényeg a lényeg: progi feltelepít, vevőt bedug USB-be, gitár bekapcs! 1 perc elteltével könnyes szemekkel játszottam a Paint It Black-et! Jelentem működik a cucc!!! :DD :DD :))

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#465) Gaben92 válasza Gaben92 (#464) üzenetére


Gaben92
őstag

Leírtam mindent a LOGOUT-on! A cikk megtekinthető ITT!

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#466) lordbone


lordbone
csendes tag

Nekem meg pont ma Délután Jött meg amerikából az Eredeti Gém Az Explorerrel. Kicsit fentuningoltam matricákkal mostmár tök jól néz ki... Karcmentes állapotban kaptam mindent működött Online is tudok már játszani, szóval ha valakit írdekel akkor szóljon és adok neki egy MSN Címet és megbeszélhetünk egy időpontot. Ja és mindennel együtt 80 $ (kb 14000 FT) és nem számítottak fel BP-ről Szigetvárra szállítási Díjat.

(#467) Gaben92 válasza lordbone (#466) üzenetére


Gaben92
őstag

És honnan rendelted?? Vagyis melyiket, mert sok van!? Mert én úgy gondoltam, hogy még majd megveszem eredetibe is, külföldről, és lesz 2 Gityóm, meg redeti gémem!

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#468) lordbone válasza Gaben92 (#467) üzenetére


lordbone
csendes tag

[url]http://cgi.ebay.com/Guitar-Hero-III-Legends-of-Rock-Bundle-w-Game-PC-MAC_W0QQitemZ380036369380QQihZ025QQcategoryZ139973QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Szerintem mindenképp ettől az eladótól rendeld, Megrendeled, perkázol kapsz egy ímélt hogy feladták postán és 10 napon belül a Házadnál van! Viszont ha itt akarsz vásárolni akkor szügséged lesz egy PayPal Accountra, ahhoz pedig egy Visa Vagy MasterCard (mindenképpen csippes) hitelkártyára... Ha érdekel még valamilyen részlet akkor kérdezz. És ráadásul a csomagolás is tök jó mert ki van tömve iyle npeheyl izékkel és eszméletlen kemény dobozban van... nekem egy karcolás nélkül megérkezett az Explorer Gitár, a Játék (vele az Online kóddal) a szíj és 3 oldalnyi matrica amivel kedvedre díszítheted a Gitárt.

Összár: 80 $ = kb 14000 FT és a Magyar Posta hozza ki neked amiért nem számolnak szállítási díjat.

(#469) Gaben92 válasza lordbone (#468) üzenetére


Gaben92
őstag

Az még érdekelne, hogy az van kiírva rá kondíció-nak, hogy használt. Tényleg használt, vagy csak azért, mert ki van bontva?? Ha használt, akkor az érdeklne, hogy nincsenek-e agyonkopva a gombjai, meg ilyesmik.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#470) mindbreaker válasza lordbone (#466) üzenetére


mindbreaker
csendes tag

nemideakartam :)

[ Szerkesztve ]

Dobjátok a padlóla le! De dulván!

(#471) lordbone válasza Gaben92 (#469) üzenetére


lordbone
csendes tag

Nem az van rá kiírva hogy Használt, hanem hogy Bontott... amúgy amit én kaptam az Vadiúj még újlenyomat se volt rajta.... :D. És Eredeti Redoctane Gitár... rajt van a hátulján.

(#472) lordbone


lordbone
csendes tag

Mondjuk amikor még én vettem nem volt odaírva rá hogy, (May have stickers on guitar), de enyémen ne volt... mondjuk láttam visszajelzésekbe hogy valakién volt, dehát mit lehet csinálni az Ebay már cska ilyen és szerintem ennyi pénzért akkor is megére ha van rajt egy két matrica... de adnak hozzá még plusz két oldalnyi matricát szóval nem csak azt a matrica lapot kapod ami a képen van.

(#473) lordbone


lordbone
csendes tag

Nah valakinek nincsen meg a játék eredetibe? (de tudom hogy igen meret valaki írta), szívesen játszanék valakivel közületek.

(#474) RocketZombie


RocketZombie
csendes tag

basszátok meg mennyi pénzetek van.... :W

(#475) Gaben92 válasza RocketZombie (#474) üzenetére


Gaben92
őstag

XD

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#476) mindbreaker válasza lordbone (#473) üzenetére


mindbreaker
csendes tag

Nekem orig van és egy héttel ezelőtt priviztem is neked, hogy majd tolhatnánk online a talicskát, választ még nem kaptam...
A bibi csak annyi, hogy a sok meló miatt mostanság alig van időm játszani, de valahogy csak megoldjuk.

Dobjátok a padlóla le! De dulván!

(#477) lordbone válasza mindbreaker (#476) üzenetére


lordbone
csendes tag

Oh Bocsi, én hibám, valahogy nem vettem észre hogy van Privát üzim, felvettelek.

És lenne egy két kérdésem az Összes Gitár héró pléjörhöz itt a fórumba:

(1) Ülve vagy Álva?
(2) Pengettek, vagy csak lefele nyomogatjátok (felfele huzogatjátok) a "pengetőt"?
(3) Szoktatok énekelni, mozogni, fejetrázni közben?
(4) Vannak matricák a gitárotokon vagy csak a steril gitár?
(5) Hány órát játszotok naponta (két naponta, hetente stb.)?
(6) Játszottatok már át egy egész éjszakát?

Az én válaszaim:
(1) Ülve
(2) Lefele nyomogatom és amikor gyorsan kell akkor pegetek (pl Knights of Cydonia Hardon vagy Experten)
(3) Néha amikor tudom mi jön akkor elkezdem rázni a fejem hogy nem nézek oda, és néha dúdolok
(4) Vannak mivel a fehér Explorer Gitár simán randa
(5) Napi kb 2 óra most nyári szünetben
(6) IGEN és nagyon jó volt, asszitem lerohadnak az ujjaim de jó volt

Válaszotokat előre kösz!

[ Szerkesztve ]

(#478) Gaben92 válasza lordbone (#477) üzenetére


Gaben92
őstag

(1) Alaphelyzetben állva, de most ülve kezdem el full érdektelenül játszani, a lassabb számokat. pl.: Santana. (Csaj van a dologban! XD)
(2) Alapban csak felfelé húzogatom, de ha gyors rész jön, pengetek. (Pl.: Metallica - One Experten)
(3) Mintha magamat látnám benned! :)
(4) 1DB Guitar Hiro felirat, mert az tetszik! :)
(5) Alaphelyzetben 2-3 órát. Ha van valami "helyzet" akkor vagy egész nap tolom a lassabb számokat easyn, vagy a gyorsakat Hardon, Experten. (Attól függ mi a "helyzet")
(6) Én még nem, de tervben van. :)

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#479) lancy


lancy
tag

hi

szerintetek a guitar hero 3 aerosmith lesz gitar nelkuli valtozata olcsoe hogy az a barom aki a GH3 hoz megvette a gitart ne keljen ujra megvennie?

(#480) lordbone válasza lancy (#479) üzenetére


lordbone
csendes tag

Eddig Mindegyik Gitár Hérós játékot meg lehetett venni külön. Igaz Európában nem biztos hogy lesz PC-s változat, mert még a GH 3-hoz sincs, de szerintem tengeren túlról, vagy britt földről tudsz rendelni.

(#481) skullert


skullert
csendes tag

(1) ülve
(2) mivel bill.-en játszok (de viszont ugy hogy a gitar feeling megvan) csak nyomogatom a gombot mint egy hülye
(3) én szoktam számoknál rázni a fejem miközbe becsukom a szemem(kedvencem a Bulls On Parade)
(4) billentyüzetem van :(
(5) változo mert akkor játszok amikor kedvem van de az átlag kb 2ora
(6) Volt és király volt :DD

[ Szerkesztve ]

(#482) mindbreaker válasza lordbone (#477) üzenetére


mindbreaker
csendes tag

(1) Ülve és állva is, ahogy épp jól esik
(2) Főként csak lefelé, gyors szakasznál fel-le, basszust játszva pedig felfelé
(3) Néha
(4) Explorer sterilen nem szép, pár csillaggal dobtam fel
(5) Mostanság ritkán, mert sokat melózom, de amúgy napi átlagban kb 1 órát
(6) Még nem, de már volt több órás "koncertem" :)

Dobjátok a padlóla le! De dulván!

(#483) panteraatus


panteraatus
csendes tag

Skacok! Ha valakit érdekel,akkor van egy eladó alig 3 hónapos eredeti GH3 ,fehér x-plorer gityóval PC-re. Természetesen kifogástalan állapotban van a cucc. 16k-ért,bárki elviheti. Akit esetleg érdekel az dobjon egy mailt. panteraatus@freemail.hu

(#484) Macei


Macei
tag

Szretnék valahogy letölteni számokat aGH3-hoz de sajna interneten "vettem" és ugye ahhoz nem kapni origi cdkeyt:(

Lécci vki segítsen

(#485) lordbone válasza Macei (#484) üzenetére


lordbone
csendes tag

Hát megnyugodhatsz, mert a letöltés funkció még azoknak sem érhető el akiknek eredetibe van meg. Kiadás óta "Coming Soon"...

(#486) Macei válasza lordbone (#485) üzenetére


Macei
tag

loll pedig valahol láttam 1 vidit ahol a GH3-on jáccották a nightwish 1ik számát. Kicsit kezdem unni a régieket de sztem nem vok 1edül.
Ugy próbálom izgalmasabbá tenni h billel jáccok hardon v experten :DDD

(#487) lordbone válasza Macei (#486) üzenetére


lordbone
csendes tag

Az lehetséges hogy XBOX-os vagy más konzolos Vidi volt, mert nekik már régóta elérhetőek a letöltések. Biztos lehetsz benne hogy PCn nem!

(#488) bzoley válasza Macei (#486) üzenetére


bzoley
veterán

Letölteni nem, de zenét berakni lehet. Volt már szó róla.

(#489) mindbreaker


mindbreaker
csendes tag

A Rock Meter úgy gondolta nem ül tovább a babérjain és lassan elindult dél felé. Nemsokára meg is érkezett, majd tábort vert:
[link]

Tette mindezt online coop módban, a Pearl Jam - Even Flow alatt.

Dobjátok a padlóla le! De dulván!

(#490) lordbone


lordbone
csendes tag

mindbreaker, felvettelek MSNre, de soha nem látlak, nem is vagy fent egyátalán vagy csak te nem engedélyeztél engem??

(#491) Solad válasza lordbone (#477) üzenetére


Solad
őstag

(1) hangulatfuggo
(2) ez meg abszolut az adott daltol fugg, de jobbszeretek egy iranyba pengetni
(3) kizarolag tarsasagban. nagy showman vagyok am :D
(4) dugig van, meg a hatoldala is hogy ha durvan emelek starpower miatt ltszodjon :D
(5) csak amikor kedvem szottyan, van hogy 2-3 hetig hozza sem nyulok
(6) hajaj, egesz csocsoversenyeket is :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#492) adalbert1


adalbert1
veterán

Valaki tolja gampaddal? Normálisan meg a Logitech Dual Actionommel, viszont a gombokat nem tudom állítani... :( Maga a játszás így nem gond, viszont battle módban mikor bedobja hogy whammy, akkor nem tudom hogyan lehetne helyre rakni a dolgokat.

(#493) lordbone válasza adalbert1 (#492) üzenetére


lordbone
csendes tag

Próbáld meg azt hogy mozgatod az egered fel-le, ha nem tudod átálltani

(#494) torvik


torvik
csendes tag

És honnan vehetek gitárt PC-re magyarban?

(#495) lordbone válasza torvik (#494) üzenetére


lordbone
csendes tag

PC-re tervezettet sehonann, de XBOXosat ami jó PC-re at tudsz, görgess feljebb volt róla szó.
Gaben92 hsz-eibe keress ő még blogot is írt tapasztalatáról, nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#496) lordbone


lordbone
csendes tag

Akit érdekel találtam egy Dal pakkot a GH 3-hoz, mégpedig a Rock Band (az EA által készített GH-hoz hasonló játék aki nem ismerné, a GH egyetlen nagy és erős riválisa) alap és bónusz számait játszhatjuk le. Akit érdekel küldjön egy PM-et és elküldöm honnan tudja letölteni (Torrent... erre előre figyelmeztetek mindenkit).

(#497) skullert


skullert
csendes tag

Hi vki miért nem engedi felrakni a patchet a game re azt írja hogy nincs fent (de már 2 szer raktam ujra ) vki help

(#498) lordbone válasza skullert (#497) üzenetére


lordbone
csendes tag

Nekem is ez volt először, aztán újratelepítettem a játékot és utánna már engedte a javítást is telepíteni. Lehetséges hogy a patch nem tehető fel, nem eredeti játékra, de ez csak feltételezés.

(#499) Solad


Solad
őstag

[link]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#500) pigatt


pigatt
őstag

Guitar Hero 3-ban , hogy lehet a párbajokat megcsinálni??? Láttam videókat, hogy az ellenfélnek nyomja be a nehezítéseket, de hogy???

i9 / 4080 / 32"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guitar Hero
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.