Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-15 18:25:26

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 670 / 680 / 760 / 770 (GK104) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21101) Casanova* válasza Casanova* (#21100) üzenetére


Casanova*
veterán

nem jól írtam. bf4 fx-et is nagyon komálja. i5-i7 persze jobb,csak nagyon drága.

Battlefield 4 Beta CPU and GPU Benchmarks érdekes az nvidia-intel konfig jobban hasít,mint az amd . pedig ez a game amd-re van optimalizálva. piros matricás. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21102) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok, mától hivatalos tag lettem köztetek! :C Remélem befogadtok :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#21103) =HG= válasza Faterkam (#21102) üzenetére


=HG=
addikt

Minden új tagnak kell egy kör virtuális sört fizetnie ! Úgyhogy hívd meg a bandát ! :D

(#21104) bombibmw válasza Faterkam (#21102) üzenetére


bombibmw
veterán

Részemről oké,de a Többieknek is rá kell bólintani. :DDD
Gratula a kártyához.
Én is 660Ti-ről váltottam és érdekes módon,hiába csak 8-10% a különbség,megéreztem a gyorsulást.
Aztán jött még egy. :B

(#21105) ->Raizen<- válasza Faterkam (#21102) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Háát... :U

Na jó legyen!

;]

(#21106) #68216320 válasza =HG= (#21103) üzenetére


#68216320
törölt tag

Ugyanilyen kartyam van. Gossert kerek keves habbal :D

[ Szerkesztve ]

(#21107) Casanova* válasza Faterkam (#21102) üzenetére


Casanova*
veterán

nekem nincs semmilyen gtx-em. azért én is kérek sört! tuborg sört! :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21108) bombibmw válasza Casanova* (#21107) üzenetére


bombibmw
veterán

Jajj,mindig ez a sör. :U
Páleszt ide,meg kevertet! :D

(#21109) Faterkam


Faterkam
addikt

Ohh, köszönöm a meleg fogadtatást! :DD

De azért brutális a különbség, én nem gondoltam volna! :C

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#21110) inside23


inside23
csendes tag

Sziasztok

Egy olyan kérdésem lenne hogy miért videó kártyám GPu-ja csak 30-60% között egy 8350-s Cpu-val 4.3Ghz Battlefied 3 alatt?
Üdv Inside

(#21111) =HG= válasza inside23 (#21110) üzenetére


=HG=
addikt

Milyen vga-d van ? Egyébként játékban videóbeállításoknál kapcsold ki a vsync-et ! Gondolom visszaveszi 30 fps-re a játékot, ha 50Hz-n megy a monitor...

[ Szerkesztve ]

(#21112) FLATRONW válasza inside23 (#21110) üzenetére


FLATRONW
őstag

1, Milyen VGA-d van?
2, Mekkora sebességgel fut a játék (fps)?

(#21113) inside23


inside23
csendes tag

Bocsi

Egy Gigabyte Gtx 770 Oc 2Gb és van ahol leesik 40 Fps-re Is 1920*1080 low grafikán

(#21114) FLATRONW válasza inside23 (#21113) üzenetére


FLATRONW
őstag

Ott valószínűleg CPU limitbe ütközöl.
Mekkora a max fps és az akkor mért gpu kihasználtság?

(#21115) inside23 válasza FLATRONW (#21114) üzenetére


inside23
csendes tag

60% 160FPS

(#21116) FLATRONW válasza inside23 (#21115) üzenetére


FLATRONW
őstag

Az új MSI Afterburner bétában már lehet a CPU kihasználtságot is monitorozni, nézd meg hogy nem e ütközöl CPU limitbe azon a helyen?

(#21117) =HG= válasza inside23 (#21113) üzenetére


=HG=
addikt

Csak úgy megkérdezem: Miért low grafikán megy ? Nyomd fel ultrára..!

[ Szerkesztve ]

(#21118) inside23 válasza FLATRONW (#21116) üzenetére


inside23
csendes tag

60-80% a proci kihasználtság

(#21119) inside23


inside23
csendes tag

Lehet hogy a windows 8 -al van valami holnap újrarakom a gépet és teszek fel hetest

(#21120) mqm válasza inside23 (#21118) üzenetére


mqm
senior tag

Van egy beallitasi lehetoseg amit le kell venni jatek alatt mert meg eszi az fx-ed.. akar csak az enyimet (fx8320).
Haza erek es irok privit melyik az.

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#21121) inside23 válasza mqm (#21120) üzenetére


inside23
csendes tag

Köszönöm

(#21122) Casanova* válasza mqm (#21120) üzenetére


Casanova*
veterán

erre én is kíváncsi lennék! nem tudom elhinni,hogy megeszi az erős fxet. :N

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21123) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

srácok ebben kellene SOS segítség!

itt leírtam mindent nem tudom h a vgaval van e gond vagy mivel.

[ Szerkesztve ]

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#21124) mqm válasza Casanova* (#21122) üzenetére


mqm
senior tag

Hat sajnos meg.
En egy 7970ghz szintre huzott 7950-et jaratok 4ghz-en jaro alulfesz.-elt fx8320-al, es olyan cpu limitem van egy boszme palyan 64player-el mint a haz.. az emlitett beallitas lehuzasaval viszont 60fps ala soha nem esik es 98-99%-on megy a vga.
Amugy a leggegyszerubb modszer szerintem annak kideritese ,hogy mi okozza a cpu limitet, ha felmesz egy szerverre majd mindent csutkara feltolsz es egyesevel elkezded levenni a cuccokat low-ra kozben meg figyeled a kihasznaltsagot mondjuk egy playclaw-al.
(Persze elobb keresd meg a helyet ahol az fps nagyon be esik.)
En igy talaltam meg az arany kozep utat. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#21125) Casanova* válasza mqm (#21124) üzenetére


Casanova*
veterán

mi az a beállítás? intelt egyáltalán nem eszi meg? :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21126) inside23 válasza mqm (#21124) üzenetére


inside23
csendes tag

És mi azaz említett beállítás?

(#21127) Casanova* válasza mqm (#21124) üzenetére


Casanova*
veterán

fullhd-ba tolod?

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21128) norb55 válasza boogie84 (#21085) üzenetére


norb55
senior tag

Majd ha a közeli barátom benevez egy 290X-re mert én a házamba nem engedek be ilyesmi fütőtesteket :D.

Inkább GTX 780 SLI ;] És jöhet a 290X meg a crossfire :D

(#21129) Casanova* válasza norb55 (#21128) üzenetére


Casanova*
veterán

látom nagyon nvidia fan vagy. :) mi bajod a pirossal? csalódtál benne?

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21130) mqm válasza Casanova* (#21125) üzenetére


mqm
senior tag

Íme!

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#21131) kasa85 válasza Laraxior (#21096) üzenetére


kasa85
őstag

Nem tartom kizártnak :DDD

#21100) Casanova*
Köszi lehet az lesz logitech el még nem fürödtem be szóval lehet azt ki próbálom viszont az anyag minősége katasztrófállis.
Egy év katingatás rángatás után csörög csattog az egész egér.
A festék felkopik az alja az a csúszka szépen elkopik minőségihez adnak még egy darabot cserének.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#21132) inside23 válasza mqm (#21130) üzenetére


inside23
csendes tag

CSak ezzel az a baj hogy ez a játék egyik lényeges része mert ezzel veszed észre hamarabb a távolabbi célpontokat és ezzel adja be hamarabb és messzebről a spottokat.

(#21133) mqm válasza inside23 (#21132) üzenetére


mqm
senior tag

Nem éreztem hiányát..
Vagy ez, vagy a cpu limit. :)
Drágább megoldás ,hogy veszel GyÍÍÍÍ5-öt. :)

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#21134) mqm válasza kasa85 (#21131) üzenetére


mqm
senior tag

Olcsó és jó egeret keresel? Van 1 tippem erre is! :)
Ha windows 7-ed van: Wheel Mouse Optical 1.1a
Használtan lehet csak kapni vagy Ebay... de ez egér a javából! :)
Ne tévesszen meg a kinézete!
Ha érdekelnek a részletek csak kérdezd meg őket: [milyen_egeret_valasszak]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#21135) Faterkam


Faterkam
addikt

Nah pár óra használat után azt kell mondjam jól megy ez a Giga Gtx760!

Valley alap órajelen, 1085/1502 Boost 1150

Valley emelt órajelen, 1175/1752 Boost 1240. (ez saccra, nem néztem, hogy ez a vége e, ennyi elég)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#21136) kasa85 válasza mqm (#21134) üzenetére


kasa85
őstag

Köszi meglesem még azt is nem szeretnék nagyon sokat ki dobni egért a dpi vagy mit lehessen növelni egy kattintással(egér gyorsaságát)legyen pontos reakcióra kész.
Jelenleg nem sokat használtam inkább munkára játékra legyen is az akár mi Kontrollert használok.
Ennek köszönhetem,hogy 27KG felszedtem pár hét alatt majd veszek boxot kinektel azt majd egy ugra bugra játékkal leolvasztom a zsírt magamról amit felszedtem,mert nagyon elkényelmesedtem. :DD

(#21135) Faterkam
Szép eredmény jó lesz ez még GTX760 4gb SLI gondolkodtam mivel nem akkora a hézag a két kártya között amim van. :)

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#21137) bombibmw válasza kasa85 (#21136) üzenetére


bombibmw
veterán

Logitech F510-est ajánlom.
Már több,mint egy éve használom és nagyon szeretem.
Szerk.: Ja,hogy az van. :)

27Kg? :Y
Gondolom nem 70 kilóra. :D

(#21135) Faterkam:
Jó ez. :K
Nekem is ezt hozza egy kártya.

[ Szerkesztve ]

(#21138) kasa85 válasza bombibmw (#21137) üzenetére


kasa85
őstag

Az sem rossz nekem logitech g500 volt nem voltam megelégedve vele hamar kopott,és az érzékenysége is hirtelen rángásra imput lagos volt ha ez a szakmai kifejezés rá :W
90KG voltam 193CM magas vagyok most rá állok a mérlegre 115kg vagyok.
Ezt cirka 2 hét alatt felszedtem.
Kísérleti gyógyszert kaptam volt egy rossz mellékhatása ez lett az a rossz mellékhatás-
Szinte éheztettem magamat,és az istenért sem akarok 110kg alá menni.
Pedig 90kg is testesnek érzem magamat viszont a magasságom takarja ezt a súlyt bár érzem és aki cipelt 20kg os cementes zsákot építkezésen tudja milyen nehéz azt főleg egész nap azt cipelni-
Most látom Kontrollerről van szó állítólag jó,és kompatibilis nekem Xbox 360 vezetékes fekete rezgős kontrollerem van.
Eredeti szabvány.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#21139) bombibmw válasza kasa85 (#21138) üzenetére


bombibmw
veterán

Nincs ezzel semmi baj,majd hozzáerősödsz. :D
Én 187 vagyok és 110Kg.
Én is felszedtem egy kicsit mostanában,de hamar le is tudom adni szerencsére.
Ennek a gyógyszernek akkor lehet az is mellékhatása,hogy nem tudod leadni?
Az nem lenne jó.
Viszont a kinect jó megoldás lehet. :D
Ez ua.,mint az Xbox kontrollere szinte egy az egyben,csak még be is lehet állítani a szoftverével a gombkiosztást,ha egy játék(régebbiek inkább) nem támogatják.
Úgy is ismeri fel a rendszer,mint Xbox controller.

Viszont nem hagy nyugodni ez a VGA kérdés.
Vagy marad ez(még várok kicsit,mi lesz a közeljövőben),vagy 760 4GB,vagy R9280X CF-ben gondolkozok. :)

[ Szerkesztve ]

(#21140) Casanova* válasza kasa85 (#21138) üzenetére


Casanova*
veterán

egyél sokszor keveset és min. 4szer edzél! 1 hónap után szépen felgyorsul az anyagcseréd. zöld tea,bcaa,protein,diéta. szépen leszálkásodhatsz. :K. mqm: köszi! bombibmw: engem sem hagy nyugodni. 280x vagy gtx760. 770 szeretnék! csak az drága nagyon.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21141) Tökmindegy válasza kasa85 (#21138) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

"aki cipelt 20kg os cementes zsákot építkezésen tudja milyen nehéz azt főleg egész nap azt cipelni-"

Az csak mostanában divat kollega:) Régen 50 kg volt :) És nem okozott gondot.
De egyszerű a megoldás. Mozogj. Ne használj liftet pl,járj biciklivel,gyalogolj sokat.
Konkrétan aktívan kell létezni,és nem a monitor előtt üldögélni:) :R

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#21142) Casanova* válasza mqm (#21133) üzenetére


Casanova*
veterán

:)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21143) Casanova* válasza inside23 (#21132) üzenetére


Casanova*
veterán

[link]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21144) inside23 válasza Casanova* (#21143) üzenetére


inside23
csendes tag

Sziasztok

Sikerült rendbe rakni a gépet és szerencsére nincs Cpu limitem. Újraraktam a gépet windows 7-t raktam fel, a geforce experience-vel beállítattam és farkón kihasználja a gtx 770-t a 8350-s prociva.60-98% A proci még így is csak 80%-n fut és 1920x1080 ultra grafikán 70 Fps alá nem esik. Valószínűleg a windows 8 bolondult meg.Nemsokára teszek mellé egy videót.[link]

Üdv Inside

[ Szerkesztve ]

(#21145) Casanova* válasza inside23 (#21144) üzenetére


Casanova*
veterán

szóval nem kell azt a beállítást levenni? hülyeség volt a cpu limit?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21146) kasa85 válasza bombibmw (#21139) üzenetére


kasa85
őstag

Jó választás a GTX760 SLI maradj ennél állítólag a radeonok nagy imputlagja miatt nagyok a röcögések játékok alatt CF ben.
Még egy kártyán is mikrolagol nem,hogy még kettőn.
Ezért félek megint a sátán kártyáját megvenni,de ha jobb mint a 780,és titán sebességen megy poton áron akkor az meg éri.
Jobban szerettem a radeonok színprofilját nem tudom miért,de mái napig nem tudom az Nvidia színét meg szokni olyan fakó élletelenebb :O
Viszont másban minden tiszteletem a zöldeké jó driver 320 kivételével,jó kártya,és nincs mikrolag szóval minden ami kell ehhez az oldalhoz fűz.
Remélem a 780 ára csökken azt veszek majd azt vagy én is eladom a GTX670 giga oc 2gb kártyámat veszek helyette amennyiben van giga oc 4gb GTX760 kártyát,és mehet az SLI.
A játékok jó 95% a SLI/CF profillal jön már a megjelenés előtt nagyon ritka,ha nem így van szóval ez is letudva.
Persze jönnek majd +17% gyorsulások meg ilyenek,de ha azt nézzük egy kártyára is legalább egy évig csiszolniuk kell,hogy minden szintetikus tesztelő program 100% ki hajtsa persze a tuning rovására megy az egész.
Rájöttem miért nem tudja a kártyám a 1300MHz GPU órajelet mikor bevittem gariztatni csapágyas ventilátor miatt most vettem észre egy másik kártyát kaptam meg.
Ezért van a kevesebb tuning lehetőségem de teszt programokban fel tudom egy 770 szintjére tuningolni hála a jó hűtésnek.
Az nem semmi akkor lehet egy kevés pocakod nekem is az lett nagyobb.
A gyógyszert abba hagytam viszont annyira össze zavarta a sejtjeimet,hogy még mindig ragaszkodik a testem a 115 kg hoz ezért megyek majd fitneszelni még az idén,vagy jövőre el kezdem.
Célom a 85KG az már -30kg szóval olyan lesz az érzésem mintha a holdon járnák.
Már hozzá erősödtem,de mikor rám ment 2 hét alatt a plusz 27kg azt hittem meg őrülök olyan nehéz volt építkezni mivel költözködöm még az idén már holnap,de még a ház félig van kész a nyár rá ment.

(#21140) Casanova*
Köszi a tippet én is azon vagyok :R
Majd veszek olyan bogyót állítólag garancia a -15kg egy hónap alatt,és ha nem megy le akkor vissza adják az árát.
Sajnos egy darab legalább egy tizes egy hónapra,de meg próbálom állítólag felgyorsítja az anyag cserémet,és a zsírt kezdi égetni,és nem engedi az izmokat katabolizálni.

Szerintem te is vegyél 760SLI az a legjobb választás most.
Gyorsabb mint a titán,és még pénzt is spórolsz.

(#21141) Tökmindegy
Jogos amit írsz köszi ezt majd észben tartom.
Most Vecsés félig meddig vidékre költözöm ott van egy udvar heggesztek egy két francia rudat,és tárcsákat,vagy két lavor vizet megtöltök,és mehet a súlyzózás mellre,lesz felülés,elrugaszkodás,tolás,és húzockodás.
Sokat lustultam ez tény itt pestlőrincen új építésű házunkban egész nap csak a gép előtt ülök,de akkor sem híztam el régebben sajnos akkor csak 5kg volt a difi most a gyógyszer miatt lett ekkora a súlyom hirtelen 115 kg.
A magasságom eltünteti,de ha le veszem a póllom látszik egy kis bendő :D

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#21147) inside23 válasza Casanova* (#21145) üzenetére


inside23
csendes tag

Nem valamitől megbolondult a windos a videón látszódik milyen szépen kihasználja és a végén pedig ott vannak a beállítások.

(#21148) bombibmw


bombibmw
veterán

Nvidia vezérlőpultban érdemes a saját beállításaimat használni,vagy a 3D alkalmazás határozza meg inkább?
Most utóbbi van beállítva.

(#21146) kasa85 .
Igen,én is a laggoktól félek AMD fronton.
Nagyon elégedett vagyok viszont a 760Sli-vel,mivel itt semmi ilyet nem tapasztalok,a 2GB-ot meg majd meglátom,mennyire lesz tartós.
Sok sikert a dolgokhoz,amiket el akarsz érni,meg akarsz valósítani! :R

[ Szerkesztve ]

(#21149) Manitos32


Manitos32
tag

udv én is elégedet vagyok a asus gtx 760-nal[link] melé egy i7-3770k,1920-1080-full beálitás BF3 lagolás nélkul fut multiban is :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Ha csak két választásod van, válaszd a harmadikat

(#21150) bombibmw válasza Manitos32 (#21149) üzenetére


bombibmw
veterán

BF3-ban a 660Ti-vel még voltak lassulásaim,viszont utána 760-nal pont annyi pluszt sikerült elérni,hogy mindenhol szépen,stabilan futott a gém.
BF4-hez már kelleni fog a kettő. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.