Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gondok az Aqua-val

Hozzászólások

(#252) g@bo válasza harry (#250) üzenetére


g@bo
nagyúr

elég sokat melóztam ügyfélszolgálaton, bejött a nyugger, és leugatott, miért kapott 5 forinttal kevesebb kamatot, p@tkányok... és maga is az /én/ itt mereszti a seggét az én pénzemen, vastag borítékkal. kitettem neki a fizupapirom, 5 rongyal volt kevesebb a fizetésem, mint a nyugdijja. :DDD befogta a pofáját. de ezt nem lehet eljátszani sokszor, de a szitu mindennapos volt. idővel meguntam, léptem, ment a helyemre valaki, megunta, lépet.... meddig? sajna több ponton probléma van a rendszerrel, nem lehet csak munkaerő cserével megoldani, mert van úgy hogy a feltételek vackok, a vezetők, és az ügyfelek...

voltam annakidején az aqua-ban, melót kerestem, értem a szakmát, jól bánok az emberekkel. mondtam egy számot. csávó csuklott, majd felvett egy tacskót 10 ropival olcsóbban, majd megtanulja... alapon.

a 2 arc a pólusban, szombat vasárnappal együtt 85 ropit keres /fél éve faggattam őket../, utána, valahogy megértettem, nap végére mitől idegbetegek. persze zavar, ha disznó módon szolgálnak ki, csak mögélátok a dolgoknak.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gondok az Aqua-val
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.