Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) jolti05 válasza punisher1 (#48) üzenetére


jolti05
őstag

Tanúsítom :) (Bár én végül a Fóti úti éjjel-nappaliban vásároltam.)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#52) need


need
addikt

Ma pár dohányboltba elmentem most jelenleg nem lehet sehol sem kapni. Jövő hét közepe körül érkezik egy nagyobb szállítmány. Na majd meglátjuk :DD

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#53) jolti05 válasza need (#52) üzenetére


jolti05
őstag

Ma délután vett Veresen az egyik cimborám, szóval a sehol az erős! :P

A dohánybolt a söröző helyén van.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#54) jolti05


jolti05
őstag

Erre senki? :(

"A kamra aljára égett dohányt ti hogy szoktátok eltávolítani? A kéményseprű, amit hozzá adtak, nem tűnik alkalmasnak a feladatra."

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#55) punisher1 válasza jolti05 (#54) üzenetére


punisher1
aktív tag

Szia!

Én fültisztító pálcikával takarítottam le nem találtam meg a sima alkoholom így alkoholos ablaktisztítót fújtam a pálcika végére és simán leszedte.A lényeg,hogy gyakran kell csinálni különben nagyon ráég és akkor nehezebb letakarítani.

(#56) nyiriz123 válasza HellGreg (#19) üzenetére


nyiriz123
újonc

azért azt nem igazán javaslom az aluminium szürő miatt. ne vigyél be több fémet a szükségesnél :)

(#57) jolti05 válasza punisher1 (#55) üzenetére


jolti05
őstag

Köszi!

Feltételezem, hogy többször elvégezted ezt a műveletet már :) Nem befolyásolta sehogy sem a készülék működését?

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#58) punisher1 válasza jolti05 (#57) üzenetére


punisher1
aktív tag

Szia!

Igen többször már,pont ma reggel is.Semmit nem befolyásol,bár ha soha nem takarítanám egy idő után az ott maradt odaégett cucc már lehet,hogy befolyásolná a működést negatív irányba.Szerintem ezt muszáj megcsinálni magától nem fog lejönni,ez csak egyre jobban rárakódik.

(#59) arktos


arktos
tag

Bekasmegyeren, Nanasi ut 24. trafikban van minden szinbol, ha esetleg valakit erdekel. :)

(#60) jolti05 válasza punisher1 (#58) üzenetére


jolti05
őstag

Köszi, veszek alkoholt, és kipróbálom :)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#61) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Sziasztok!

Örülök, hogy van ez a topik. :)
Annak viszont nem, hogy egyszerűen itt Miskolcon nem tudok venni ilyen készüléket. Már egy tucat dohányboltban voltam és meg soha senki nem kapott :))
IQOS-ról szeretnék váltani.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#62) fant0mi válasza SpongyaBob (#61) üzenetére


fant0mi
addikt

Tobb helyen is jovo hetre varnak szallitmanyt

(#63) need válasza SpongyaBob (#61) üzenetére


need
addikt

Mondjuk néha fuss át az utolsó 10 üzenetet..
Mindenhol hiány van jövöhét közepén lesz nagyobb szállitmány

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#64) SpongyaBob válasza need (#63) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Elolvastam az komplett topikot, mi a gond?
Előttem kettővel írták, hogy Békásmegyeren van + linkeltek is egyet, én meg azt hogy Miskolcon sincs. Ennyi.

#62 fant0mi

Nekem azt mondták az összes üzletben ahol voltam, hogy kb. esélytelen, ne is reménykedjek.. :F

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#65) need válasza SpongyaBob (#64) üzenetére


need
addikt

Nincs gond.. csak utaltam arra hogy most jelen pillanatban nincs de néha néha még van valami elfekvő készlett.. a mi környékükön kurva sok dohánybolt van.. végig bumlizni mindegyiket rá jöttem hogy felesleges figyelmedbe ajánlom [ezt] és ahol meg van jelölve "glo™ hyper+ készülékeket árusító üzletek" csak oda érdemes menni szerintem.. szerda körül lesz egy nagyobb szállítmány..

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#66) SpongyaBob válasza need (#65) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Így tettem :B célirányosan mentem, említette az egyik helyen az eladó a szállítmányt, de mivel árusító üzlet és még egyszer sem kaptak készüléket, nem fűzött hozzá sok reményt a csaj :)
Na nem baj akkor ez vadászat lesz :DDD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#67) need válasza SpongyaBob (#66) üzenetére


need
addikt

holnap megint megyek reggel megnézni mi a helyzet.. vagy egyáltalán van e.. kíváncsi leszek..
amúgy meg mi ismerjük egymást.. a régi szép időkből.. 2012--ben Olympus VF-2

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#68) SpongyaBob válasza need (#67) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Húú de rég volt :DD

Tegnap én is voltam egy megjelölt hivatalos helyen, azt mondta a csajszi, hogy csütörtökön kapnak legközelebb árut. Már felírta a nevemet :DDD Elrakattam egy feketét, aztán meglátjuk mi lesz.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#69) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok! Néha kitisztítom a kéményseprővel a kütyüt, de semmilyen korom vagy egyéb piszok nem esik ki belőle (Iqosszal ellentétben, amiből egy kupac korom mindig kiesett). Ez így normális vagy rosszul csinálok valamit?

(#70) need válasza HellGreg (#69) üzenetére


need
addikt

Ha nekem is meglesz a készüléken 1x csak akkor véleményt tudok alkotni.
Míg ez egy indukciós melegítő tehát körbe melegíti az úgynevezett töltetet szorosan véve nem érintkezik a dohánnyal. Míg az Iqos pengéjébe helyezed el a töltetet így az hevítéskor az égés során égés maradványok keletkeznek ami nem más mint a dohány.

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#71) HellGreg válasza need (#70) üzenetére


HellGreg
őstag

Igen, ezen már gondolkodtam én is, bár akkor meg azt nem értem, minek egyáltalán tisztítani. Igazából olyan 5 dobozonként jut eszembe, nem viszem túlzásba :D

(#72) Djudy


Djudy
friss újonc

Sziasztok én 2db öt vettem utazásban voltam, iqost használtam de a glo jóval jobb, viszont német shell kútnál vettem feketét jó ölt de mikor lemerűlt az aksija szerintem be döglött nem kapcsol be, nem értem mi a baja nem világít! A cseh benzin kútaknál nagyon sok van 5e Ft kB. És neo is van minden fajta, nekem a gree jőnn be patintós mentol. Esetleg valaki tudja mit csináljak vele ha nem tudom bekapcsolni? Hiába tőltöm, kuka?

(#73) HellGreg válasza Djudy (#72) üzenetére


HellGreg
őstag

Nekem is volt már olyan, hogy nem töltődött, hiába huzigáltam le és raktam vissza. Aztán egyszer véletlenül megnyomtam a gombot, miután töltőre tettem, és elkezdte tölteni. Azt is próbáltad már?

[ Szerkesztve ]

(#74) need válasza SpongyaBob (#68) üzenetére


need
addikt

Na kérlek szépen most sem érkezett szállítmány és én is végre valahára feliratkoztam így nem kell mindennap elccamogni a dohányboltba ;] ;]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#75) need válasza HellGreg (#71) üzenetére


need
addikt

:N

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#76) Djudy válasza need (#74) üzenetére


Djudy
friss újonc

Igen szerintem leégette, egész éjjel tőltön volt

(#77) SpongyaBob válasza need (#74) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Csak így van esély :D

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#78) Kincici válasza HellGreg (#69) üzenetére


Kincici
csendes tag

Való igaz, nem nagyon koszolódik ez. Én nem számolom hány szálat szívtam el, ha eszembe jut, pár naponta kikotrom a kefével és kiesik belőle egy-két szem dohány, de ennyi. Amit fentebb is írtak, az aljába szokott beégni némi dohány, de arra meg ott a fültisztító, szépen leszedi.

(#79) Bucsek


Bucsek
tag

Sziasztok, végre sikerült asszonnyal vennünk egyet, viszont marhára köhögünk tőle… más is így volt vele? Mintha tüdőrákosak lennénk :/

kipróbáltam párszor ezt az iosq (nem tudom hogy kell írni) attól nem volt ilyenem. A vipeot is régebben kipróbáltuk, annál hol volt hol nem.

sima cigitől semmi kreha :(

olvastam, hogy másnak is volt ilyen problémája és 2-3 nap után már “megszokta”

valóban így lehet?

köszi :)

Bucsek közlegény északi futár jelentkezik, uram!

(#80) Mokos1519 válasza pleslie82 (#17) üzenetére


Mokos1519
újonc

3 szálat lehet vele elszívni egymás után, utána hagyni kell hűlni. Sima módban egy dobozt bír egy feltöltéssel, boost móddal nem találtam róla információt.

(#81) Lilli


Lilli
friss újonc

Sziasztok! Még most vettem a glo készüléket és az lenne a kérdésem hogy menyi időközönként kell feltölteni? Ki bir ez is egy napot mint az iqos? Köszönöm😘

(#82) trebrona válasza Lilli (#81) üzenetére


trebrona
Topikgazda

20 szálat normál módban, boost módban értelemszerűen kevesebbet lehet elszívni. btw az oktatóvideókban ott van minden infó. https://myglo.hu

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#83) HellGreg válasza Lilli (#81) üzenetére


HellGreg
őstag

Nekem nem bír ki egy napot, lehet hogy veszek még egyet, így hogy maga a kütyü olcsó, 2 feltöltött készülékkel szerintem lehetetlen kellemetlen meglepetésbe belefutni. :)

(#84) #08132608 válasza HellGreg (#83) üzenetére


#08132608
törölt tag

Szia. Meg kérdezhetem hogy mennyibe kerül most a készülék? :)

(#85) hard74 válasza #08132608 (#84) üzenetére


hard74
senior tag

6000ft.Ma vettem én is.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#86) #08132608 válasza hard74 (#85) üzenetére


#08132608
törölt tag

Nagyon szépen köszönöm a választ!

(#87) Davelynn


Davelynn
újonc

Üdv! Egy olyan kérdésem lenne hogy én Budapesten lakom és legalább 10 dohányboltot jártam meg de sehol se lehet kapni, esetleg aki Pesten lakik meg tudja mondani hogy ő hol vagy honnan vette?

(#88) Bubaaa válasza Davelynn (#87) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Én Pesten legalább 20 boltban voltam már,de sehol nincs. Már van olyan bolt,ahová ha belépek egyből mondják,hogy még mindig nem kaptak. Elvileg kollégám vett nekem Szolnokon,csak sose ér ide :)

(#89) Davelynn válasza Bubaaa (#88) üzenetére


Davelynn
újonc

Úgyszint, nekem azt mondták sokan hogy most gyártási hiba van, nincs alapanyag és legjobb esetben július közepére de inkább júli vége és augusztus elejére jósolnak hogy lesz.

(#90) need válasza SpongyaBob (#77) üzenetére


need
addikt

Na Spongya uram nekem már meg van :D

És javaslatom mindenkinek azt amit Spongya és én is tettem ahol van hivatalos forgalmazó ott iratkozzatok fel.. jelenleg csak így lehet :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#91) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Végre nekem is összejött. Gyulán a Kossuth téri dohányboltban jelenleg van minden színben a készülék.

(#92) SpongyaBob válasza need (#90) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ne idegelj :DDD Nekem még semmi :(
Vélemény jöhet :))

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#93) need válasza SpongyaBob (#92) üzenetére


need
addikt

Üdv
Én annak előtte Iqost szívtam. De nem maga a készüléket használtam hanem a Hitaste Prot. Ugye ennek az az érdekessége hogy tüskére veszed fel a töltöttet te döntöd el a hőmérsékletet ez nekem 290 fokon volt. És három perc volt beállítva. Ez jóval jobban hasznosította mint az eredeti készülék.
Egyelőre még az áfonyás ipróbáltam én itt is tovább nyomom egy pár másodperccel tovább akkor ugye magasabb a hőmérséklet ergo szerintem erősebb a cigi
Nagyon kellemes nem köhögtet. Sokan panaszkodnak arra hogy forró a cigaretta pár milliméterrel kell kihúzni és megszűnik. Jó döntés volt szerintem váltani ez eddig százszázalékosan meg vagyok vele elégedve. Bízok benne hogy neked is minél hamarabb lesz :DD

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#94) Halu83 válasza Bucsek (#79) üzenetére


Halu83
csendes tag

Pont ugyanez van nálunk is. Én mindig csak sima cigit szívtam, párom próbálta az Iqos-t. Én eddig sose köhögtem cigitől, párom az Iqos-tól se.

Ettől két ízt (áfonyás és blue) kipróbálva párom majdnem megfulladt, és in köhögtem keményen.

Mindenki csak arról ír hogy mekkora királyság, meg ugyanaz mint a cigi meg ilyenek…. de erről, hogy 15-20 éve dohányzó embereket elkezd fullasztani még eddig nem olvastam.

Nem tudom érdemes -e kipróbálni más Neo-t, vagy van valami turpisság a használatnál, hogy ne fulladjon meg tőle az ember, de annak örülök hogy van pénz visszafizetés :)

(#95) HellGreg válasza Halu83 (#94) üzenetére


HellGreg
őstag

Engem mint 24 éves dohányost, köhögtetett az elektromos cigi és utána az iqos is. De ez minden esetben átment 2 nap alatt. Szerintem érdemes várni egy kis időt.

(#96) hard74 válasza Halu83 (#94) üzenetére


hard74
senior tag

Engem is fullaszt erősen, pedig 33 éve dohányzom.Eddig nem sikerült úgy beleszívni, hogy ne köhögtessen.Olyan érzés, mint amikor tüdőgyulladással cigiztem, illetve csak próbáltam mert ki akart jönni a tüdőm.
En még adok neki esélyt hátha megszokom.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#97) LEXA07


LEXA07
friss újonc

27 éves vagyok több mint 10 éve cigizek folyamatosan, régen kék multi, aztán a mentolos kék multi , aztán marlboro touchot szívtam , soha nem szívtam elektromosat eddig, vettem 1 glo-t dohány ízűn kívül mindegyik bejön, általában van mindegyikből itthon és váltakozva szívom, amelyikhez van kedvem. 1 hete szívom csak , de ha netán melóba lemerül vagy épp kint hagyom a melegen és nem indul el, el akarok szívni egy sima cigit, undorítóan büdösnek és szar ízűnek érzem, el sem tudok belőle szívni igazán egyet sem, azóta csak Glo-zok .
Én egyáltalán nem köhögök tőle, nagyon ritkán jön rám a köhögő érzet, az sem füstölés közben, sokszor a köhögés azért van mert a sok letapadt kátrány/nikotin válik fel a tüdőről és ezt köhögöd ki.

Segítség azoknak akik nem tudják szívni elején mert forró : első rezgés és a második rezgés között is lehet 1-2-t fújni, de ha megvan a 2. rezgés , csak fújd meg és utána szívd , nem lesz forró :) :DD Kedvenc sorrend:
1. Áfonya 2. Mentolos 3. Epres 4. Trópusi :P :DD || 5. dohányos :( :O :F

(#98) SpongyaBob válasza need (#93) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ma is voltam sehol semmi, konkrétan az egész városban.. Na nem adom fel előbb utóbb sikerül :DD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#99) need válasza SpongyaBob (#98) üzenetére


need
addikt

;)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#100) borosdave


borosdave
friss újonc

sziasztok.
ha esetleg valaki talal v tud pesten zuglo kornyeken olyan uzletet ahol lehet kapni es nem csak 1 v 2 db keszulek van szoljon pls.
hajkuraszom egy ideje csak nem talalok.surgos.koszonom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.