Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Gigabyte routerek (wlan) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) PGee


PGee
tag

Hi all!

Kíváncsi lennék, milyenek a tapasztalatok a Gigabyte routerekkel, főleg WLan routerekkel kapcsolatban... Nekem egy BR-01G típusú AirCrusier van, de nagyon nem vagyok megelégedve vele, ráadásul ez már a második ilyenem, mert az elsőt garisan cserélték. Bár azt is 4 hét után, de ez egy másik történet...

Most azt szeretném tudni, hogy tényleg szarok a Gigabyte routerek, vagy csak nekem nincs velük szerencsém...

[Szerkesztve]

(#2) PoLizei válasza PGee (#1) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Nekem is ugyanez van, és tényleg szar. Azért vettem ilyet, mert eddig időkorlátos ADSL-em volt, és ezen menüből lehet létrehozni ill.bontani a kapcsolatot. Viszont bontás után soxor újra kellett indítanom a routert, mert nem tudtam belépni a menübe. Mikor a DoD be volt kapcsolva, szinte mindig ez volt. Most már Chellóm van, ezzel mondjuk, jól megy.
Firmware: gyárilag 1.24 volt rajta. A honlapján elérhető az 1.16 és az 1.30. A 30-ast nem fogadja el, a 16-ost igen (viszont így buktam a gyári 1.24-et). Azért raktam fel a kisebb számút, hogy azt hátha tudom upgradelni 1.30-ra, de NEM. Talán majd lesz hozzá jobb, bár ahogy írtam, Chelloval működik rendesen (eddig :U ).

P*L****

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Gigabyte routerek (wlan) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.