Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Joló


Joló
tag

A két chip set között gondolkozom az Nforce4 és a Via K8T800 Pro.

Tuning szempontjából na meg az nforce már pcie videókártya csatis,viszont még agp-s kártyák is vannak jók.
Tanácsokat kérnék?!

Üdv: Zoli

(#2) HERR Z válasza Joló (#1) üzenetére


HERR Z
veterán

neked kell eldönteni hogy AGP vagy PCI-E karit akarsz....ha AGP és VIA akkor nem asust mert eszméletlen ganaj hanem ABIT Av8 ami még olcsóbb is...AGP fronton amúgy van Nforce3 is amin el lehet gondolkodni, picit gyorsabb mint a via..

(#3) Jufi


Jufi
csendes tag

En is inkabb az nForce 3 Ultra-ra szavaznek, nem a VIA-ra. A VIA akkor lenne jo valasztas, ha lenyegesen olcsobb lenne, mint az nForce, de mivel nem igy van.....

Nekem a GigaByte K8NS Ultra 939 nagyon bevalt.

GIGABYTE GA-K8NSU-939, A64 3200+@2663MHz/9x295/,2x256MB 600Mhz A-DATA

(#4) erdoke válasza Jufi (#3) üzenetére


erdoke
titán

Ha már ugyanannyiba kerül, akkor is jobban megéri a stabilitást szerintem. A VIA déli hídja egyértelműen megbízhatóbb, nincs gond az IDE driverekkel, nem kell nézni, melyik SATA az, amelyik nem tuniongolható, stb.
Nálam hónapok óta megy folyamatosan a gép, csak a DVD-írók FW frissítésekor van egy-egy reboot. ;)

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#5) erdoke válasza HERR Z (#2) üzenetére


erdoke
titán

Mi a gond az ASUS-szal? Valamiról lemaradtam. :F

A legjobb aláírás a héten

(#6) Jufi válasza erdoke (#4) üzenetére


Jufi
csendes tag

Hat nem tudom, nekem nincs semmi stabilitasi problemam a gepemmel, attol fuggetlenul, hogy nem teljesen az eloirt orajelen hasznalom a gepet, ugy, hogy a gep a nap 24 orajaban 100%-os CPU terheltseg mellett dolgozik.

Az IDE sebessegevel sincs gondom, a SATA is jol mukodik, nem ugy, mint tobb topic-ban olvasott MSI alaplapokon.
Nem tudom, hogy a VIA mivel nyujthatna tobbet, de nekem ennel nincs tobb igenyem.;)

GIGABYTE GA-K8NSU-939, A64 3200+@2663MHz/9x295/,2x256MB 600Mhz A-DATA

(#7) Old Death válasza Joló (#1) üzenetére


Old Death
senior tag

Gigabyte:
Bővebben: link
Bővebben: link

Asus:
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.