Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) Flashget válasza sicc33 (#4400) üzenetére


Flashget
félisten

félre értesz.
a töltőt eu raktárra írta, hogy van és onnan rendeltem holland postával a kábeleket tudtam, hogy kínaiból küldik.
csak az egész olyan mintha előbb hozzák eu-s raktárba majd onnan küldik.
így van.

Realme GT Master Edition

(#4402) Surda- válasza hpsafl (#4377) üzenetére


Surda-
őstag

"Én szeméjesen"
Ezt az összefoglalóban javítsd ki please,aztán törölhető ez a hozzászólásom.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#4403) Imy


Imy
veterán

GearBesttel valakinek tapasztalata garanciális problémával kapcsolatban? Vettem egy U807-es drónt, de valami nem OK, 5m után elveszti a jelet. (21$ + 8$ posta)
Megírtam nekik, kértek videót.
Elküldtem nekik, semmi válasz, majd rájuk írtam, 3 órára rá írják adnak 200 pontot.
Ma megírtam nekik, hogy 200 ponttal mit kezdjek. Írtam vagy küldenek egyet távírányító nélkül, vagy indítom a case-t PayPalnál. Szerintetek ez használ, vagy sem? Erre kíváncsi leszek.

(#4404) ottobacsi


ottobacsi
tag

Egy jópont a GB-nek:
Augusztusban én is lecsaptam a 0.1$ ócskaságokra, amik persze nem érkeztek meg(chinapost) , 60 nap után írtam nekik hogy küldjék újra, ezt meg is tették, kaptam melléjük track számot is, de nem működtek.
Ennek ellenére bő 2 hét alatt ideértek elsőbbségi levélként (swedenpost)!
Szép szó és türelem kell csak hozzájuk! :D
Volt egy akku töltő is ami nem ért ide, annak meg vissza kértem az árát walletra, amit már el is költöttem. :B

(#4405) Troy.


Troy.
addikt

Szeptember közepén rendeltem egy terméket, ami a mai napig nem jött meg. December elején írtam a support-nak hogy szeretném visszakapni a pénzem. 4-5 levélváltásba és majd három hétbe beletelt míg visszakaptam a pénzem. Sajnálom, mert tabletet akartam volna innen rendelni, de most nem szívesen hagyom náluk a pénzem.

.

(#4406) PH!überrangú válasza nimfas (#4388) üzenetére


PH!überrangú
csendes újonc

Nekem is megvan a chuwi 7. Elég akciós volt postával 12700 kb. De én nem vagyok elájulva ettől a táblagéptől. Ez a tablet lassú emberek! A wifi találat és tartás elképesztően gyenge. Melegszik? Tél van nem fázik a kezem. :) A kijelző viszont egész jó. Kamera harmat. Aksi idő kérészéletű. Jó h nem került többe. Vegyetek egy kicsivel drágábbat szerintem. Gyereknek jó. Semmi többet nem várhatsz ettől.

A múlt homályos, a jelen átláthatatlan, a jövő sötét.

(#4407) nimfas válasza PH!überrangú (#4406) üzenetére


nimfas
addikt

9921 Ft volt nekem... nem dhl, hanem dpd vagy mi hozta. Olcsóbbik postát választottam.
Elég drágán vetted akkor 12700-ért :)

Én nem is vártam sokat tőle, gyereknek egy HI8-at rendeltem, az sem egy nagy dobás.
Nekem van egy MiPad-om, az 2x annyiba került, de ég és föld a 2 tablet minőségre, tapintásra, mindenre.

Én azért rendeltem meg, mert max eladom itthon, ha nem kell senkinek a családban, még a fólia is rajta van. :)

(#4408) PH!überrangú válasza nimfas (#4407) üzenetére


PH!überrangú
csendes újonc

5 dolláros postát kértem. Nem tudtam h felesleges ez az opció eu raktárból. Be is írtam ide h kell-e ez posta de senki sem írt válasz. Tök mind1. Még nem halok éhen. Kvázi leírtam h ha vki nagyon ebben a tábla gépben gondolkodik, az azért még egyszer gondolja meg. Akár milyen olcsó ha 1 nap alatt le akarod cserélni vagy a fiók aljában köt ki. Magamnak vettem de "hozzávágtam" a gyerekhez ne is lássam. :DDD

A múlt homályos, a jelen átláthatatlan, a jövő sötét.

(#4409) sisu2 válasza Troy. (#4405) üzenetére


sisu2
tag

Nekem is 3 hét volt de nekem a PP. adta vissza mert nem válaszolt a GB. a leveleimre pedig nekem jó lett volna a Wallet is.

(#4410) Ciccuka válasza ottobacsi (#4404) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nekem refundolták rögtön vásárlás után, nehogy még el kelljen küldeni. Szemetek :W

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#4411) tibibi válasza Roli1120 (#4351) üzenetére


tibibi
őstag

:N

[ Szerkesztve ]

(#4412) hpsafl válasza Surda- (#4402) üzenetére


hpsafl
tag

Szerkesztve :B

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#4413) tibcsi0407 válasza sicc33 (#4400) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A VÁM elé állítás azt is jelenti, hogy esetleg ellenőrzik, hogy nincs-e vagy 2 kiló kokó a járgányban eldugva :D

https://utdetailing.hu/

(#4414) ottobacsi válasza tibcsi0407 (#4413) üzenetére


ottobacsi
tag

Például Kokó jobb keze. :DDD

(#4415) tibcsi0407 válasza ottobacsi (#4414) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Jobb horog? Az kibontásnál még meglepő is lehet :D

https://utdetailing.hu/

(#4416) inyuska


inyuska
tag

Sziasztok

Először rendeltem a gearbest-röl kaptam egy fuvarlevszámot SGKEN1570717576 ezt hol lehet lecsekkolni hogy hol tart?Kb 1.5 hete rendeltem.

köszi

(#4417) beg válasza inyuska (#4416) üzenetére


beg
veterán

Azt sehol, mert nem valós követési szám. A kamu trackingek is csak az országig generálnak ilyen számmal eseményt. Szóval várj, egyszer csak megkapod.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4418) inyuska válasza beg (#4417) üzenetére


inyuska
tag

Majdcsak történik vmi köszönöm a vlaszt.

(#4419) sisu2 válasza inyuska (#4418) üzenetére


sisu2
tag

Nekem ezekre az ingyenes TN. -re csak annyit szokott írni a nyomkövető [ Delivery Information in Hungary] szóval nem jó semmire.

[ Szerkesztve ]

(#4420) Imy válasza Imy (#4403) üzenetére


Imy
veterán

Garis ügyintézéssel kapcsolatban valaki?

(#4421) Hurkafej válasza Outlander (#4364) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

10 percen keresztül mondták nekem ezen a számon, hogy kevesebb mint 1 perc múlva kapcsolják az ügyintézőt... Aztán emailben sikerült elérnem amit akartam, inkább azt ajánlom, ajánlani! :)

(#4422) Onlány


Onlány
tag

Sziasztok! Holland postás rendelésem az összes nyomkövető szerint megérkezett a célországba kivétel a magyar posta. Ott még mindig célországba elküldve státusz van :U Tegnap érkezett meg a többi nyomkövető szerint. A profiktól kérdezném lehetséges, hogy a magyar posta késik az infókkal? Egyébként nem ÁFA köteles termék 22 euró alatti.

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#4423) Silent77 válasza Onlány (#4422) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Igen, lehetséges. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4424) sisu2 válasza Onlány (#4422) üzenetére


sisu2
tag

Hívd fel holnap a posta ügyfélszolgálatát .

(#4425) havri1


havri1
félisten

Ma zárult az ügyem PayPalon.
GearBest a legvégén szólt hozzá (claim nyitása után a 12. napon), pontosabban egy CN postai azonosítót adott meg ( nem tracking numbert, hanem postai azonosítót.). Se a Claim alatt, se a ticketben nem reagáltak időben.
Visszakaptam a pénzt. Sajnálom, mert nem ez volt a cél, hanem a termékre lett volna szükségem, de hát így alakult.

havri

(#4426) sisu2 válasza havri1 (#4425) üzenetére


sisu2
tag

Ezt csinálták nálam is ezért volt 3 hét mert húzták az időt már mint a GB.

(#4427) toboz


toboz
csendes tag

Sziasztok,
az eu-s rendelés (telefon) honnan szokott érkezni, dhl-el küldik?

(#4428) Onlány válasza Silent77 (#4423) üzenetére


Onlány
tag

Köszi! Nemrég megnéztem újra és most már megérkezettnek mutatja a magyar posta is. Egy kicsit késében vannak gondolom a nagyüzem miatt.

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#4429) hpsafl válasza Onlány (#4428) üzenetére


hpsafl
tag

Ez nem a nagyüzem, hanem a MP :DDD
Ők mindig később mutatják. Tapasztalataim alapján csak akkor érdemes ott követni, ha vámolják a csomagot.

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#4430) Flashget válasza hpsafl (#4429) üzenetére


Flashget
félisten

Megcáfolom azzal, hogy a BG-s eu-s rendelésem NL számmal nem látja semmi 1 hete, de amit kínából küldenek cumót CN számmal látja az MP "célországba elküldve" jelzéssel.
Viszont az elég gyakori, hogy megérkezik Magyarországra a csomag majd 1 hétig semmi sem történik vele nyomkövetésnél (az értéke nem éri el a 22 öjrót)és ez nem karácsonykor volt.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#4431) Flashget válasza toboz (#4427) üzenetére


Flashget
félisten

írd be keresőbe DHL és kiadja melyik fajta rendelésnél jött azzal.

Realme GT Master Edition

(#4432) tonyrulez válasza Imy (#4403) üzenetére


tonyrulez
őstag

Enyémmel is ez a gond, igaz nekem 15m után zuhan le. Először vételár 10%-át akarták refundolni, de nem hagytam, most $10-ért küldenek még egyet. De ha az is lezuhan, én akkor...

4 8 15 16 23 42

(#4433) Avicularia válasza tonyrulez (#4432) üzenetére


Avicularia
veterán

Tudom ez nem vigasztal, de az enyém jól működik. Úgy néz ki szerencsém volt vele. Rendeltem is hozzá pót motorokat, ki tudja meddig tartanak ki az eredetik.

(#4434) tonyrulez válasza Avicularia (#4433) üzenetére


tonyrulez
őstag

Sajnos nem vigasztal :) Ha az jó lesz amit küldenek, akkor a rossz hatótávú jó lesz donornak, elvégre más baja nincs.

4 8 15 16 23 42

(#4435) Imy válasza Imy (#4403) üzenetére


Imy
veterán

"korrektek".... :W :W :W

Írtam, hogy a 29$ helyett a 200 pont nem jó. Erre ma írják, ez a maximum amit fel tudnak ajánlani, hiába fenyegettem őket paypallal. Ott indítottam egy dispute-t, és így jártak. Most kíváncsi leszek a paypalra...

(#4436) Hurkafej válasza Imy (#4435) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Neked kellene nyerned, le van írva, hogy 120 méterre elmegy a drón, neked meg csak 5-re... No comment...

(#4437) Imy válasza Hurkafej (#4436) üzenetére


Imy
veterán

Elvileg igen...

Másik, írtam nekik, hogy mi van az egyik cucommal, mert 12-én kifizettem, és még mindig processing. Ma jön az üzenet, hogy shipped... Most lehet feladták, vagy csak így zárták le... :F

(#4438) Bozso68 válasza Bozso68 (#4381) üzenetére


Bozso68
senior tag

Na, megjött a tablet a paypales szívózás után.
Arról írok most már.
Szóval a Gb-nek alighanem az nem tetszett, hogy nem lett a pp-n hitelesítve a kifizetés a számára új kártyával. Potenciálisan jogtalan felhasználásnak minősítette.
Nekem két lehetőségem volt: vagy bevágom a durcit, és bukok egy akciós tabletet, ami azóta már hiánycikk Eu-ban, vagy együttműködöm.
A másodikat választottam. A Gb oldalról letöltött legutóbbi számlámat, valamint a pp-t használó bankkártyánk kitakart első 12 számjegyes fotóját elküldtem szigorúan a Gb supportra. Azzal a fotóval a többi szám hiányában úgyse lehet visszaélni. A név, az utolsó 4 számjegy, meg a lejárat nem elég a visszaéléshez. Különben is, kártyás fizetésnél az összes számot begépeljük.
Szóval, ha ez a nyűgjük, az a fotó elküldés semmibe se kerül, marad az öröm és boldogság.

(#4439) wentworth


wentworth
tag

Kaptam elvileg a GB-től pontot. Windows-t használnak, Chrome-val :D
3 linket küldtem nekik képekkel, ezek csak első kettőt nézték meg :D Leszarják, de nem baj, ha jön a Big GIFT sok pont :3
Igy is tartoznak nekem kb 3000Ft-tal :P Várhatok rá 3 napot. :( Meddig érvényesek ezek? Remélem nem év végéig...

Vi10 32G Q32G221510...

(#4441) regener válasza hpsafl (#4440) üzenetére


regener
veterán

- Teclast X98 Plus
4GB RAM van benne, de a Z8300 CPU csak 2GB-ot támogat, akkor ez elírás? :O

(#4442) tibcsi0407 válasza regener (#4441) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Tessék. Ez alapján valahogy meg tudták oldani a dolgot.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#4443) PiEm-14B


PiEm-14B
csendes tag

Múltkor pont Banggood-on volt akciós a Xiaomi Yi EU raktárból. Megrendeltem, kaptam holland postás TN-t.
Jelenlegi státusza:
Date Status of Shipment Country of Destination
19-12-2015 16:04 The item is being processed by customs

Van arra ötlet, hogy ha az EU-ból jött, akkor mi a rossebért várakozik a vámon?

(#4444) KisApám válasza PiEm-14B (#4443) üzenetére


KisApám
addikt

Jó kérdés...
Pedig láttam pár olyan csomit, amiket úgy adott fel akár a GB, hogy GIFT és az ára 22 dolcsi... és az is vámon volt egy jó ideig, DE semmi nem történt vele (nem volt sem ÁFA sem VÁM).

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#4445) tibcsi0407 válasza PiEm-14B (#4443) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez pont ide tartozik :D

https://utdetailing.hu/

(#4446) thefreeman


thefreeman
aktív tag

Megjött november 24-i rendelésem, svéd postás volt mivel powerbank is volt benne. A powerbank-al nincs is gond, de rendeltem még egy tempered glass-t ami törötten érkezett. Írtam a supportnak de csak valami sablon választ kaptam, pedig képet is mellékelletem amin tisztán látszik a hiba.
Thank you for your message and your recent order on Gearbest.com.

We sincerely sorry to hear this about your item.

We would like to work together to resolve the issue to your satisfaction.

Please review our warranty here: http://www.gearbest.com/about/warranty-and-return.html

Therefore we kindly ask you to follow these steps:

1.Please describe the problem with your item in details (what happened and when?) stating your order number.

2.Please tell us what steps you have already taken to solve the issue.

3.Please give us the item code indicated on the outer package.

4.Please send us clear pictures or videos of the defects in good lighting.

Ideally, the photos/videos should be clear and focused, under good lighting conditions, and taken at close and medium distance.

Please keep the attachment below 2MB and use any of these formats gif, jpg, png, bmp, doc, xls, txt, rar, ppt, pdf.

If your problem isn't solved, you can reply this ticket to get further assistance. We are always happy to help you. Thanks for your patience and understanding.

(#4447) sisu2 válasza thefreeman (#4446) üzenetére


sisu2
tag

Szerintem mindenkinek ezt küldik ha hibás árut kap , lehet nem nézték meg a képet amit küldtél én küldtem nekik értékelést a termékekről amiket vettem képekkel minden de semmi nem történt 1 hónapja .

(#4448) RBJ


RBJ
addikt

Érdekes majd 1 hete írtam review et és még mindig nem jelent meg a gearbest nél.
Ha újat írnék már hozza, hogy megtettem. Se review se pont. :O

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4449) Silent77 válasza RBJ (#4448) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nekem gyorsan megjelent, viszont BG-n érdekes módon nem.
Oda negatív komment ment. :U

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4450) XtremLor válasza Silent77 (#4449) üzenetére


XtremLor
őstag

1 nap volt nalam is a megjelenesig.
Irjunk egy kis pozitivumot is, nov-dec rendeltem par cuccot 9rendeles.
Ebbol 7 minden gond nelkul befutott, 2 pedig csuszott mivel nem volt keszleten, de azok is megkaptak a shipped statuszt! :R

"Legen...Wait for it...Dary"

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.