Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alexnowan


alexnowan
aktív tag

Hi!

Gondolom sokakat érintő téma....
Aki tud a 2009-es igénylőlapról, illetve egyéb hasznos infókat, az írja le legyen szíves.

Egy hajónak a kikötőben a legbiztonságosabb. De a hajókat nem ezért építik.

(#2) boszizsu válasza alexnowan (#1) üzenetére


boszizsu
tag

Az Államkincstár már karácsony előtt elkezdte kipostázni az igénylőlapokat. Kitöltve, számlamásolatokat mellékelve kell visszaküldeni. A benyújtási határidő január 31., ha már januárra támogatott akarsz lenni. Utána csak a benyújtást követő hónaptól kaphat támogatást az igénylő.
Ergo vagy beadod januárban és akkor 12 havi támogatást kapsz, vagy benyújtod februárban, de akkor helyből két hónapod elveszett.

Az adatlap innen is letölthető: [link]

[ Szerkesztve ]

Jó, ha ezzel számol, ki belép a körbe: lesz kölyök-órjásból komoly felnőtt törpe.

(#3) nyunyu válasza boszizsu (#2) üzenetére


nyunyu
félisten

Meghosszabbitottak?

Eredetileg arrol volt szo, hogy aki dec 31-ig leadta, az kap januarra tamogatast, aki kesobb, az csak februartol.

Ne tudjatok meg, mekkora sor allt az AK Bartok Bela uti irodajanal dec 29-en...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4) hanee válasza nyunyu (#3) üzenetére


hanee
senior tag

Előző évben így is volt de idén már úgy van, hogy utólag jóváírják ha jan. 31-ig leadod. Egyébként nem értem miért volt ott akkora sor, amikor postán is fel lehet adni? :U
Vagy ezek az emberek mind kérdéseket tettek fel?

(#5) boszizsu válasza nyunyu (#3) üzenetére


boszizsu
tag

Igen, ezen én is meglepődtem, de biztos, ami biztos az idén postafordultával küldtük az anyagot. (Tavaly dec. utolsó napjaiban adtuk postára és nem ért be 31-ig) Így már ma megjött a határozat.
Egyébként nem halálos adatlap. Szerintem értető, és a megfelelő adatok könnyen lemásolhatók a számláról.

Jó, ha ezzel számol, ki belép a körbe: lesz kölyök-órjásból komoly felnőtt törpe.

(#6) nyunyu válasza hanee (#4) üzenetére


nyunyu
félisten

Passz, pedig a biztonsagior mindenki igenyleset atnezte, aztan ami hianytalanul volt kitoltve+szamla mellekelve, az mar mehetett is egy nagy urnaba, szoval tenyleg csak az allt sorba, aki szemelyesen akarta leadni valamelyik ugyfelszolgalatosnal.

Munkaidoben nyilvan nem volt kedvem vegigallni ~2 orat, ugyhogy inkabb voksoltam...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7) alexnowan válasza boszizsu (#2) üzenetére


alexnowan
aktív tag

Nagyon köszönöm! :R

Egy hajónak a kikötőben a legbiztonságosabb. De a hajókat nem ezért építik.

(#8) legiaap


legiaap
nagyúr

Sziasztok!

Kérdés:
Hogyan lehet kiszámolni, hogy mennyibe kerül 1 köbméter gáz?

Nálam 1 konvektor van, plussz egy tűzhely, ami emészti a gázt. A lakásom 37 négyzetméter.

Még nem kaptam számlát és most költöztem be, így nem tudok viszonyítani.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#9) Ariadne válasza legiaap (#8) üzenetére


Ariadne
őstag

Ha jól rémlik, 130 Ft körül van egy köbméter.

A tűzhely szinte egyáltalán nem fogyaszt, konvektor passz, attól is függ, milyenek a falak, mekkora a helység, mennyit vagy otthon, milyen meleget szeretsz, stb.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.