Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2007 - Archívum V. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4425) Qorthral válasza marsu (#4421) üzenetére


Qorthral
őstag

Hamilton egy Ferrarival jelenleg a VB 3. helyén lenne jó esetben.
Örülhet, hogy még nem volt semmi technikai gondja, Alonsonak, Massanak és Raikkönennek viszont már volt.
Nagyon jó Hamilton, de nem kéne tőle ennyire elszállni.
Ma tisztán látszott, hogy most, hogy nem az ő autója a legjobb (pedig az időmérő alapján igencsak közel volt, tehát egyáltalán nem volt gyenge a merci), máris semmit nem tud kezdeni a Ferrarikkal.
A legjobb autóval jól szerepelni pedig nem olyan hatamlas nagy dolog.
Most, hogy a Ferrari erősebb volt Hamilton még kevesebb benzinnel is végig lassabb volt Massa-éknál.
Nyílván ha Hamiltonnak is Ferrarija lett volna, akkor nem marad le és talán más lett volna a futam képe, de ilyen alapon:
Szerinted mit művelt volna Raikkönen Monacoban, Kanadában és Indianapolisban egy Mclarennel? :U
Gondolom érzed most már, hogy elég nevetséges a felvetésed...

(Az elmúlt években pont az ilyen helyzetekben mutatkozott meg az ún. Schumacher faktor, ő olyan versenyző volt, aki ilyen helyzetből egy jó taktikával és a saját zsenijével kihozta volna a győzelmet, de legalább a sanszot biztosan. Hamiltonnak ma sansza sem volt, és 2 kiállásos taktikával sem lett volna, ez teljesen egyértelmű. Tegyük hozzá, hogy nem vagyok és sosem voltam Sumi drukker, de a tudását nagyon elismerem! Viszont az ilyen mit csinált volna egy Ferrariban szövegek annyira gyerekesek. És vajon Wurz felállhatott volna a dobogóra egy Ferrarival? Perszehogy. És Sato? De mégsem kezd el senki ezzekkel példálózni...)

[Szerkesztve]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2007 - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.